PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

308 - Ηχοσυστημα και καμερα οπισθοπορειας

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 19:12:23    Θέμα δημοσίευσης: 308 - Ηχοσυστημα και καμερα οπισθοπορειας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα φιλοι.Σκεφτομαι να βαλω το εξης ηχοσυστημα στο peugeot 308cc που εχω:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=170349738763

επισης θελω να βαλω και καμερα οπισθοπορειας.Αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι δυσκολο να εγκαταστησεις την καμερα; .Απορω πως θα τραβηχτουν καλωδια απο το πισω μερος του αυτοκινητου μεχρι μπροστα στην κονσολα;.Σκεφτομαι να βαλω αυτη:
http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.659022


Τα φωτα σας....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 23:55:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε τι αυτοκίνητο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 00:54:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λεει ο ανθρωπος
Παράθεση:
στο peugeot 308cc που εχω



Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 10:27:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α οκ με θάμπωσε το link Laughing

Πάντως νομίζω και το 308cc έχει 2din θέση οπότε κατα την γνωμη μου με οθόνη αναδιπλούμενη που έχεις στο πρώτο link, δεν έχει σχέση με το αισθητικό αποτέλεσμα που θα σου δώσει μια οθόνη 2din
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 10:55:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν το βάλεις αυτό δεν χάνεις της λειτουργίες που έχει το σύστημα από την μαμά του?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 11:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Αν το βάλεις αυτό δεν χάνεις της λειτουργίες που έχει το σύστημα από την μαμά του?


κοιτα απο οτι διαβασα σε ενα αλλο θεμα στο φορουμ σε μελος που εβαλε στο 308 του δεν τις εχασε.Απλως τραβηξε τον ηχο απο το ραδιο και το mp3 του αυτοκινητο στο καινουργιο αυτο συστημα.Δηλαδη πολυ απλα δεν ακους μουσικη απο το ηχοσυστημα του αυτοκινητου,ολα τα αλλα λειτουργουν κανονικα.Μου φαινεται λογικο.


οταν λες φιλε μου να βαλω 2din οθονη,για ενημερωσε με λιγο....γιατι ειμαι παντελως ανιδεος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 12:15:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη με πολλα παιδια εδω σχετικα με τα multimedia στα πεζα μας εχουμε τσακωθει αγκαλιαστει γελασει κοκ μεταξυ μας οταν βαζαμε θα σου συνιστουσα να ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ λιγο το φορουμ γιατι υπαρχουν λεπτομεριες/τοποθετησεις τιμες κ.α π.χ http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=15879 μην ανοιγουμε συνεχεια θεματα για το ιδιο πραγμα...

Σχετικα με τη καμερα τραβας καλωδιο απο την πηγη (φθηνο ειναι μην αγχωνεσαι) και ανοιγεις τρυπα στον πισω προφυλακτηρα (εννοειται οτι συνισταται απο επαγγελματια η εργασια), θεωρητικα οταν πατας AUX στη πηγη σου θα βλεπεις καμερα (υπαρχουν πηγες που αυτοματα με την οπισθεν ενεργοποιουν την καμερα)

σχετικα με το 1-2 din:2din θα σου κρατησει ολο το χωρο στη κονσολα εκει που ειναι η πηγη δηλαδη εκει που εχει ενα μικρο χωρο για μικροαντικειμενα...1 din ειναι το μεγεθος μιας απλης πηγης....Προσοχη σε αγνωστου εταιριας πηγες μπορει να σου βγει τρελη περιπτωση και να εισαι ο μαγκας του χωριου αλλα μπορει να ειναι πχ χαλασμενη, το gps να μην ειναι επαρκες για Ελλαδα, η κεραια gps να ειναι της πλακας, κα

τελος, υπαρχει ανταπτορας που σου επιτρεπει να εχεις 2 πηγες (δηλαδη εργοστασιακη και μια δικια σου) που σου επιτρεπει να ακους ηχο ειτε απο τη μια ειτε απο την αλλη με κοστος απο 90ε

ουφφφφφ....μολις τελειωσα Dizzy2 Study


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 17:29:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα.να ρωτησω κατι αλλο η αντιπροσωπεια της πεζο δεχεται να κανει την εγκατασταση του ηχοσυστηματος;επισης ειναι διαθεσιμος αυτος ο ανταπτορας σε αντιπροσωπειες που μπορω να τον βρω;ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sentin3L (Ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 XS 16V

Ένταξη: 19 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: Chalkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 17:37:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Stef για camera αν θες σου λεω εγω δν ειναι τπτ το τραγικο και δν χρειαζεται να τραβιξουνε τα καλωδια της ζωης του,το μονο καλωδιο που θα τραβηξουνε ειναι το καλωδιο Svideo,ρευμα θα παρουνε απο το πισω φαναρι που ειναι η οπισθεν ετσι οταν βαζεις οπισθεν και πατας στο ραδιο σου το κουμπακι που εχεις θα βλεπεις και για πισω αλλα μονο οταν θα εχεις και την οπισθεν μεσα μονο τοτε.Τωρα αν θες να εχεις και την καμερα ανοιχτη οταν εισαι πορεια τοτε θα χρειαστεις και μπουτον,εγω την εβαλα σε ενα 206 αλλα καλη φαση εκτος απο παρκαρισμα να βλειπεις και τα μωρα πισω χωρις να χρειαζεται να γυρνας το κεφαλι σου πισω...


Image and video hosting by TinyPic

'Oλα είναι Μία Ιδέα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 10:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστω φιλε μου .να ρωτησω κατι αλλο αισθητηρες παρκαρισματος μπορω να βαλω τωρα;εννοω να μπουνε μπροστα πισω.ρωτάω σε περιπτωση που δεν μπει καμερα να βαλω αισθητηρες στην αντιπροσωπεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 12:10:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντιπροσωπεια δεν εχω πραγματικα ποτε ρωτησει αν βαζει εκει ο ηλεκτρολογος...Για τον ανταπτορα που εγραψα δες

http://www.kalogeropoulos.gr/displayITM2.asp?ITMID=1920

οπως ειπε ο Sentin3L ενα καλωδιο περνας για τη καμερα αλλα θελει προσοχη...ειδικα για τα cc (να σκεφτεις εχω τοση εμπειρια που παω για αλλαγη καμερας)

Αν θες πολυ καλη εγκατασταση πρεπει να αγορασεις και αλλους ανταπτορες....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 18:03:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
αντιπροσωπεια δεν εχω πραγματικα ποτε ρωτησει αν βαζει εκει ο ηλεκτρολογος...Για τον ανταπτορα που εγραψα δες

http://www.kalogeropoulos.gr/displayITM2.asp?ITMID=1920

οπως ειπε ο Sentin3L ενα καλωδιο περνας για τη καμερα αλλα θελει προσοχη...ειδικα για τα cc (να σκεφτεις εχω τοση εμπειρια που παω για αλλαγη καμερας)

Αν θες πολυ καλη εγκατασταση πρεπει να αγορασεις και αλλους ανταπτορες....


Σε ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα.Θα ρωτησω και την αντιπροσωπεια εαν μπορει να μου το βαλει,αλλιως θα ψαξω για καποιον καλο.Δεν θελω να μου καταστρεψουν το αμαξι.Εαν μου πει η αντιπροσωπεια οκ θα τους τα παω ολα ηχοσυστημα,καμερα οπισθοπορειας ανταπτορες και θα ειμαι οκ.Να ρωτησω κατι αλλο με αυτον τον ανταπτορα θα μπορω να ελεγχω την νεα ηχοσυστημα απο το το τιμονι ή θα ειναι μονο για το ηχοσυστημα του αυτοκινητου;Παιδια και κατι αλλο εχω διαβασει τα σχετικα θεματα αλλα δεν υπαρχει μια πληρης εικονα για να καταλαβω για αυτο και οι πολλες ερωτησεις.Σας ευχαριστω και παλι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούλ 2009, 10:12:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορεις να εχεις μονο μια πηγη καθε φορα και οχι δεν την ελεγχεις απο το τιμονι...

αν θελεησεις κατι τετοιο θα προτινα να αλλαξεις την πηγη σου με μια αλλη που να μπορει να ελεγχεται απο το τιμονι (ακριβη λυση μεν αλλα πιο συμαζεμμενη για το πεζω)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούλ 2009, 14:53:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν εγκαταστησεις αυτο που δειχνεις πρεπει να αφησεις και το μαμα μηχανημα επανω για να μπορεις να λειτουργησεις τις ενδειξεις και τα μενου στην οθονη.
Με αυτον τον τροπο δεν θα μπορεις να αυξομειωνεις τουλαχιστον την ενταση στο καινουργιο σου συστημα.
Αν θες να κανεις ολοκληρωμενη δουλεια θα πρεπει να πληρωσεις καποια χρηματα και να βαλεις κατι καλο.
Καλυτερα κατα την δικη μου αποψη να βαλεις κατι που θα ειναι επωνυμο και καλο παρα κατι που θα ειναι ανοδυνο στην τσεπη και μαπα...
Αποψη μου και πιστεψε με εχουν δει παρα πολλα τα ματια μου λογω της δουλειας μου.
Απειρα παραδειγματα απο μηχανηματα που δινεις λιγα λεφτα αλλα τα ξαναπληρωνεις τα διπλα.
Οι εξαιρεσεις πολυ λιγες...



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούλ 2009, 16:55:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε sotos συμφωνω απολυτα μαζι σου..

το κοστος χονδρικα για τη φθηνη λυση με ανταπτορα/καμερα ειναι περιπου 250 ευρα (χωρις πηγη) ενω με 2 din ποιοτικο γυρω στα 800 και ανω (με πηγη/καμερα)


[γι'αυτο αλλωστε (οπως ξερουν μερικοι) μαζευω φραγκα για μια καλη λυση απο αξιοπιστη εταιρια..]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούλ 2009, 17:05:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα παιζει και αυτο που βγαινει το πολυ 800€ κομπλε μαζι και με τους ανταπτορες..



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Αύγ 2009, 17:11:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια να ρωτησω κατι αλλο αισθητηρες παρκαρισματος η αντιπροσωπεια της πεζο μπορει να μου βαλει εφοσον δεν ειχε απο Μαμα;ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Αύγ 2009, 18:16:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορει αλλα αν ειναι σαν αυτους που ειδα μια μερα σε καποιον καλυτερα αστους ,δεν εχουν καμια σχεση με τους μαμα.
Ειναι 4 αισθητηρες και ενα μεγαφωνο κατω απο το καθισμα του οδηγου.
Ρωτα πριν τους παρεις...



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 09:10:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε σωτηρη λες να ημουν εγω? Laughing Laughing Laughing

Πηγα και εγω και ειχα ζητησει να βαλουν τους μαμα (no problem ειπανε τα ζωα) αλλα εστειλα τον πατερα μου γιατι ειχα δουλειες.

Τελικα βαλαν κατι φτηνιαρικους μαυρους Evil Evil και τρυπησαν και τον προφυλακτηρα (αυτους που λες) και τωρα οποτε ευκαιρισω θα προσπαθησω να τους βαψω στο χρωμα του αμαξιου μπας και σωθει η μαλ@#$

(Το θυμηθηκα και νευριασα παλι)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 12:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχαχ
ειναι νομος φιλε πως αν δεν τους εχει απο τη μαμα καλυτερα να πας να τους βαλεις εξω τουλαχιστον να τους διαλεξεις Wink Wink



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,139s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on