PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φρυδάκια για 207 κ 207cc!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
spiros_z (Σπύρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207cc

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Κέρκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Οκτ 2007, 22:09:29    Θέμα δημοσίευσης: Φρυδάκια για 207 κ 207cc! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εδω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Οκτ 2007, 08:05:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως χαρακτηριστικο των φωτιστικων σωματων του 307 και πολυ περισσοτερο του 207 ειναι η μεγαλη γωνια που κανουν πανω που φωναζει "Θελω φρυδακι,θελω φρυδακι".
Εγω θα εβαζα αν επερνα 207.Μονο αν αλλαζα φαναρια και εβαζα κατι σαν αυτα που φοραω τωρα στο 307 μου δεν θα εβαζα τιποτα γιατι θα ηταν πολυ κριμα να χαλασω ολο το στυλ.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Οκτ 2007, 10:40:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ουσια ειναι οτι με ματοκλαδα,φρυδακια,μουστακια και λοιπες τριχες θα χασεις ΟΛΗ τη γωνια που φωτιζουν τα συγκεκριμενα φαναρια.Ειναι πολυ σημαντικο σε σκοτεινους ορεινους δρομους.Πηγαινε μια βολτα απο Καταρα για να δεις τι κερδος εχεις περιφερειακα.Εγω φιλε μου δεν θα το εκανα με τιποτα.Εδω θα ηθελα να ΑΥΞΗΣΩ τη γωνια φωτισμου που εχουν τα φαναρια του 206.Φαντασου τι εγκλημα θα ειναι να περιορισεις τη πολυ αυξημενη γωνια φωτισμου του 207.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0887s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on