PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βαλβολίνες για κιβώτια με ΓΡΑΝΑΖΩΤΑ μπλοκέ διαφορικά
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Οκτ 2007, 15:38:24    Θέμα δημοσίευσης: Βαλβολίνες για κιβώτια με ΓΡΑΝΑΖΩΤΑ μπλοκέ διαφορικά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συνεχίζουμε εδώ και θα προστεθούν εν καιρό τα σχετικά παλαιότερα ποστ

Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τρι 20 Ιαν 2009, 20:18:03, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Οκτ 2007, 14:13:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους.

Μετά από εκτενή έρευνα κυρίως ως προς την πρακτική εφαρμογή τους και τα αποτελέσματα αυτής και εμπιστευόμενος εμπειρίες ανθρώπων με γνώση και χρόνια δοκιμών, θα επιλέξω την LE 703.

Φιλικά,

Δημήτρης Smile


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Οκτ 2007, 19:32:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lubrication Engineers.Ενδιαφερον αν και το ιδιο το διαφορικο πρεπει να ευθυνεται για πολλα.Συμμετεχω στη συζητηση μονο και μονο επειδη εχω ενδιαφερθει για ενα τετοιο μπλοκε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 12:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανάλογα την χρήση...
Θεωρώ τα Repsol μια πολυ καλή επιλογή και ιδικά
σε πολύ σκληρή χρήση....
Συνεπώς δεν αλλάζω...
Βεβαια μπλοκέ δεν είχα για να ξέρω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 12:42:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημητρη και εγω ειμαι αναμεσα στην LE και στην motul.
Για πες, ποσο τις βρισκεις?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 13:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτρη γιατί LE 703 και όχι Motul Gear 300 ή Competition?
Έμαθες συγκεκριμένους λόγους γι αυτή την επιλογή? Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 15:21:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο δικό μου, στο οποίο πιστεύω έχω και τα περισσότερα χιλιόμετρα από εδώ μέσα με το Quaife, είχα βάλει με την τοποθέτηση του την LE κάτι SAE 90. την κράτησα 2μισι χρόνια περίπου και 35.000 χλμ, και πρόσφατα (στο καλοκαίρι μέσα) την άλλαξα με την ELF.

Την ώρα που έσταζε, η βαλβολίνη είχε ψιλοπήξει σε σχέση με την αρχική της κατάσταση, ενώ είχε κάτι σαν πολύ μικρές πέτσες μια φορά που είχε φύγει λίγη (όταν κατά την τοποθέτηση της ανάρτησης έσταξε επειδή ξεκούμπωσε το ημιαξόνιο του οδηγού από λάθος του μηχανικού), ενώ όταν την σκούπισα, το πανί ήταν ομοιόμορφα λερωμένο, χωρίς να φαίνονται πουθενά οι πέτσες. Επίσης το χρώμα της από μπορντώ, είχε πάρει κανα 2-3 τόνους (χρωματικούς) μαυρίλας.

Για να δούμε με την ELF τί θα γίνει τώρα...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 15:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης le ειχε και ο τασος οταν επαθε ζημια το σαζμαν του (αλλα δε ξερουμε αν εφταιγε αυτο)

και εχω ακουσει και αλλη μια περιπτωση...


σταυρο ποσα χλμ εχεις με τις ελφ?


μοτουλ κατι εγραφε ο γκαλφας οτι τις εκανε νια νια στο ελπα αλλα δε θυμαμαι ποιες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 15:37:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως κάτι μου λέει οτι πρέπει να το πάρουμε απόφαση εμεί οι "μπλοκαρισμένοι" ότι τις βαλβολίνες θα πρέπει να τις αλλάζουμε, αν όχι κάθε 10.000 μαζί με τα λάδια... το πολύ κάθε 20.000...

πάντως τις elf που εχω τώρα τις εχω ηδη 3000παρα κάτι χιλιόμετρα.

Στα 10000 (και πολύ πιθανό νωρίτερα λόγω συμπλέκτη...) θα τσεκάρω να δω τι γίνεται...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 16:21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επισης le ειχε και ο τασος οταν επαθε ζημια το σαζμαν του (αλλα δε ξερουμε αν εφταιγε αυτο)




Το εξήγησα και στο άλλο τοπικ που κλειδωσε ο Μανθούκος. Δεν έπαθα ζημιά από τις βαλβολίνες. Εφυγε μια βίδα από το πλατώ και την μάγκωσε το βολάν και έσκισε λίγο το καβούκι στο σημειο που είναι το διαφορικό και έτρεξαν βαλβολίνες. Τώρα μην πω γιατί έγινε... τεσπα, οι βίδες του πλατώ ήταν 2-3mm πιο μακρυές απ'όσο έπρεπε να είναι, με αποτέλεσμα να τερματίζουν στο (ελαφρωμένο) βολάν και δεν έσφιγγαν καλά. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να φύγουν δύο! Η μία αναίμακτα, η δεύτερη με τραυματισμό.

Με τις LE ευχαριστημένος είμουν (είμαι) αλλά θέλω να δοκιμάσω τις Motul Competition που έχω ακούσει πάρα πολύ καλά λόγια. Ο λόγος είναι ότι οι LE είναι ορυκτέλαιο και όλη την δουλειά την κάνει το πρόσθετο που βάζουν (Monolec). Αυτό ουσιαστηκά σημαίνει ότι κανονικά πρέπει να αντικαθίστώνται σχετικά... τακτικά. Οι Motul είναι φουλ συνθετικές αλλά με με μία παρατήρηση (που με κάνει να ανυσηχώ): Δεν είναι 75W90 αλλά 75W140...

edit by MEMsound
σου πρόσθεσα το σχετικό link για το άλλο post




If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 16:30:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

μοτουλ κατι εγραφε ο γκαλφας οτι τις εκανε νια νια στο ελπα αλλα δε θυμαμαι ποιες.


motul competition για μπλοκέ φορούσα μέχρι την.. τελευταία αλλαγή. Πριν κάνα δίμηνο έβαλα redline MTL και αυτές είναι που την άκουσαν στο ΕΛΠΑ. Δεν αντέχουν.

Από τις Motul δεν είχα κανένα παράπονο και ας άκουγα απο καμιά φορά οτι όποιος τις δοκίμασε δεν του άρεσαν.

Τώρα λέω να βάλω Redline NS που τις φοράνε τα καλά παιδιά από Σαλόνικα με τα GRT μπλοκέ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 16:32:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οταν κουρεψες το 14/60 τασουλη τι ειχες πανω? Cool
εγω γενικα εχω απογοητευτει απο τις περισσοτερες βαλβολινες πλεον.
αν βγει και η ελφ μαυρη τη κατσαμε.

(εγω εχω 5000χλμ και λογικα σημερα αυριο θα τις τσεκαρει ο αργυρης που το εχει λαιον)


υ.γ. να χαιρεσαι το πλατο σου ... και το μυαλο σου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 16:36:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
volvos έγραψε:

μοτουλ κατι εγραφε ο γκαλφας οτι τις εκανε νια νια στο ελπα αλλα δε θυμαμαι ποιες.


motul competition για μπλοκέ φορούσα μέχρι την.. τελευταία αλλαγή. Πριν κάνα δίμηνο έβαλα redline MTL και αυτές είναι που την άκουσαν στο ΕΛΠΑ. Δεν αντέχουν.

Από τις Motul δεν είχα κανένα παράπονο και ας άκουγα απο καμιά φορά οτι όποιος τις δοκίμασε δεν του άρεσαν.

Τώρα λέω να βάλω Redline NS που τις φοράνε τα καλά παιδιά από Σαλόνικα με τα GRT μπλοκέ.


στη μοτουλ νικο ειχες και fm??
me to bacci Μιλαμε εεε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 16:52:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
σταυρο ποσα χλμ εχεις με τις ελφ?


2-3.000 χλμ.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 17:40:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
volvos έγραψε:

μοτουλ κατι εγραφε ο γκαλφας οτι τις εκανε νια νια στο ελπα αλλα δε θυμαμαι ποιες.


motul competition για μπλοκέ φορούσα μέχρι την.. τελευταία αλλαγή. Πριν κάνα δίμηνο έβαλα redline MTL και αυτές είναι που την άκουσαν στο ΕΛΠΑ. Δεν αντέχουν.
.


Να λες καλα που εβγαλες το ΕΛΠΑ, εμενα με μια Δημητσανα μονο τα εφτυσαν!
Στο δικο μου θα ξαναβαλω τις μοτουλ που ειχα και στο προηγουμενο 106 μαζι με το μαζτουνι motorkote και ελπιζω να ησυχασω.
Στο παλιο 106 τις ειχα 1,5 χρονο μαζι με αγωνες πιστες κλπ και δεν ειχε κανει κιχ, ελπιζω να μην κανει ουτε εδω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Οκτ 2007, 22:07:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

στη μοτουλ νικο ειχες και fm??
me to bacci Μιλαμε εεε?


οχι, ποτέ δεν έχω βάλει fm

τις Motul τις δούλευα και με το bacci (στο τέλος) και με το GRT. και δεν είχα και κανένα πρόβλημα.

με... έβαλε ο διάολος να τις αλλάξω!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Οκτ 2007, 08:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

poio ακριβως μοντελο μοτυλ ηταν??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Οκτ 2007, 09:17:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(απ ότι έχω καταλάβει) κάθε εταιρία βγάζει 2~3 (τουλάχιστον) τύπους βαλβολίνης οπότε ας είμαστε συγκεκριμένοι γιατί άλλιως δεν θα βγει συμπέρασμα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Οκτ 2007, 11:49:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
οταν κουρεψες το 14/60 τασουλη τι ειχες πανω? Cool


Δεν το κούρεψα, το έλιωσε η δύναμή μου. Κάτι που δεν θα καταφέρει ποτέ το δικό σου! Tease

volvos έγραψε:

υ.γ. να χαιρεσαι το πλατο σου ... και το μυαλο σου


Μια χαρά είναι το πλατό μου, σε ευχαριστώ. Μετά το περιστατικό με τις βίδες το ανέλαβα εγώ, πέρασα ωραίες καινούργιες βιδούλες, τις έσφιξα προσωπικά, έβαλα καινούργια τακάκια στον τετράφτερό μου δίσκο και αυτή την στιγμή κελαηδάει. Ξέρεις ότι αμα δεν βάλω το χεράκι μου, δεν γίνεται σωστή δουλειά. Εσύ να προσέξεις τις βίδες που σφίγγεις Tease



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Οκτ 2007, 11:56:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οταν θα ξαναπας στα ραουλα της λυπης θυμησε μου να ερθω...
γιατι απο τη πολυ δυναμη σε βλεπω να γκρεμιζεις το δυναμομετρο αυτη τη φορα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΣΦΙΞΕΣ ΤΟ ΠΛΑΤΟ ΜΕ ΡΟΠΟΚΛΕΙΔΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Laughing Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την volvos στις Πεμ 11 Οκτ 2007, 12:00:33, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 1 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3598s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on