PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

3ο GTCC - Αφίδνες 23/09/07
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Σεπ 2007, 05:40:39    Θέμα δημοσίευσης: 3ο GTCC - Αφίδνες 23/09/07 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή επιτυχία σε όλους τους συμμετέχοντες απο το psclub... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Σεπ 2007, 13:16:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να φανταστω οτι τετοια ωρα που ξυπνησα ο αγωνας μαλλον εχει τελειωσει.
ελπιζω να τα πηγατε καλα οσοι πηρατε.
καλα αποτελεσματα


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Σεπ 2007, 15:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις γύρισα από την εκδήλωση. Πήγαν όλα πολύ καλά και μείνανε σχεδόν όλοι ευχαριστημένοι (εκτός από τον Νικόλα που κοιμόταν όρθιος και δεν έκανε τον χρόνο που ήθελε Razz ). Φυσικά και ζήλευα απίστευτα όσους έτρεχαν. Ευτυχώς έχουμε την τετάρτη μέγαρα Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Σεπ 2007, 16:28:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο σε ολους κ περισοτερο στα μελη κ στελεχη του psclub για την καλη διoργανωση


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Σεπ 2007, 20:26:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν θα ασχοληθω με τιποτε αλλο σχετικα με τον σημερινο αγωνα παραμονο με την απαραδεκτη συμπεριφορα και αδιαφορια των αρμοδιων.
κατα την διαρκεια του αγωνα και πριν ακομη συμπηρωσω τον πρωτο χρονομετρημενο γυρο, το αυτοκινητο μου εσβησε απο μηχανικη βλαβη με αποτελεσμα να κανω στην ακρη και να σταθμευσω εκτος πιστας σεβομενος τους αλλους 2 συναγωνιστες μου. με το τελος της πεοσπαθειας τους οι διοργανωτες μου ζητησαν να του ρυμουλκισουμε εκτος πιστας αλλα και παλι σκεπτομενος οτι θα καθυστερουσαμε την ροη του αγωνα προτιμησα να το παρκαρουμε εκτος πιστας αλλα σε ασφασεστερο σημειο .
η αρχικη εντυπωση ηταν οτι ειχα μεινει απο βενζινη και με αλλο οχημα πηγα στο πλησιεστερο βενζιναδικο και επεστερψα αμεσως, ομως ο αγωνας ειχε τελειωσει κι ετσι κατευθυνθηκα στο λαβωμενο αυτοκινητο μου με 2 μπιτονια βενζινη. κανεις απο την λεσχη δεν ηταν εκει για να βοηθησει.
λογο του οτι λιγη βενζινη χυθηκε εξω δεν θελησα να δοκιμασω να βαλω μπροστα στο ιδιο σημειο αλλα τπ μετακινησα λιγα μετρα μπροστα αλλα και παλι το αποτελεσμα ηταν το ιδιο. εμεινε λοιπον ακινητοποιημενο μεσα στην πιστα και μεσα σε λιγα λεπτα η πιστα γεμησε κανιβαλους που χωρις καρνος οδηγοουσαν σε ρυθμους ντριφτ αλλα κανοντας χειροφρενα και αλλες ανοριμοτητες περνοντας λιγα εκατοστα απο εμενα και το οχημα μου.
τα τηλεφωνα των διορανωτων δεν απαντουσαν αφου ηταν ολοι τους στην απονομη.
αναγκαστηκα να παω εκει και αν τους ενημερωσω αλλα ολοι τους μου ελεγα πως ο αγωνας ειχε τελειωσει και πως αυτοι οι οποιοι ηταν μεσα στην πιστα δεν ειχαν καμια σχεση με το GTCC και οτι ειχαν παραδοσει την πιστα.
κανεις ομως δεν ηταν αρμοδιος να μου απαντησει γιατι παραδοθηκε η πιστα αφου μεσα σε αυτη βρισκοταν οχημα το οποιο ειχε μεινει κατα την διαρκεια του αγωνα.
γιατι δεν καθησε καποιος στην εξοδο των πιτς ωστε να απαγορευει την διελευση οχηματωναφου υπηρχε αλλο οχημα ακινητοποιημενο μεσα στην πιστα?
ποιος ασχοληθηκε τελικα για το πως θα φυγει αυτο το οχημα αφου ειναι υποχρεωση την διοργανωτριας λεσχης?
ΚΑΝΕΙΣ!
ακομη και μετα την ενημερωση των αρμοδιων, οι περισσοτεροι προτιμησαν να φυγουν με το τελος της απονομης χωρις καν να ασχοληθουνε με το θεμα εκτος απο 3 οι οποιοι με βοηθησαν να ρυμουλκισουμε το οχημα μου εκτος πιστας.
ποιος ειναι αρμοδιος να μου απαντησει στα παραπανω?
υπαρχει αραγε αρμοδιος?εαν ηταν το δικο σας αυτοκινητο στην θεση του δικου μου με ποιον τροπο θα αντιδρουσατε και το κυριοτερο σε ποιον θα απευθυνοσταστε αφου στην ουσια δεν υπαρχει καπιος αρμοδιος?

ειλικρινα λυπαμαι!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 00:43:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ορεστη εγω δεν ειμαι υπευθυνος να απαντήσω και δεν θα το κανω... απλα απο απορία, αν δεν κανω λαθος στο ποιος εισαι.... δεν ησουν ενας απο τους speaker-men? Αν ναι προφανώς για να βρισκεσαι εκει μαλλον ξερεις ηδη την απάντηση. Καταλαβαίνω βεβαια οτι αναφερεις το συμβαν σε μια δημοσια συζήτηση για να γινει γνωστό.


Ασχετο: καποιες φωτο του αγώνα που τραβηξα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 08:18:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Ορεστη εγω δεν ειμαι υπευθυνος να απαντήσω και δεν θα το κανω... απλα απο απορία, αν δεν κανω λαθος στο ποιος εισαι.... δεν ησουν ενας απο τους speaker-men? Αν ναι προφανώς για να βρισκεσαι εκει μαλλον ξερεις ηδη την απάντηση. Καταλαβαίνω βεβαια οτι αναφερεις το συμβαν σε μια δημοσια συζήτηση για να γινει γνωστό.


Ασχετο: καποιες φωτο του αγώνα που τραβηξα.

γιαννη,
το οτι οπως σε καθε gtcc ετσι και σε αυτο εκανα την εκφωνηση του αγωνα αλλα και εδω και περιπου 2 χρονια ασχολουμαι ενεργα με τον θεσμο αυτο, δεν σημαινει οτι δεν εχω φωναξει παρα πολλες φορες στο οτι θα πρεπει να υπαρξει μια ομαδα με μονιμες αρμοδιεοτητες.
το λες προεδριο, το λες επιτροπη, πες το οπως θελεις. με αυτον ομως τον τροπο θα ξερω εγω σε ποιον θα απευθυνθω, θα ξερεις εσυ, θα ξερει ο ενδιαφερομενος χορηγος( διοτι αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος με τον οποιο θα μπορεσει αν επικοινωνησει) κ.ο.κ.
γιατι αυτη τη στιγμη κανεις δεν μπορει να απαντησει στα ερωτηματα μου και να παρει την ευθυνη πανω του.
ποιος θα αναλαμβανε την ευθυνη σε περιπτωση ατυχιματος?
και στο κατω κατω γιατι τοση αδιαφορια?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 11:15:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψυχραιμία βρε Ορέστη.

Πάντα στο τέλος του αγώνα και στην απονομή γίνεται ένας μικρός πανικός προκειμένου να βγούν τα αποτελέσματα
να πάνε στην γραματεία
να οργανωθεί η απονομή κλπ κλπ
πριν φύγει ο κόσμος

όντως δεν θα επρεπε να μπουν αυτοκίνητα μεσα στην πίστα
(αν και εγω εκανα τότε 2-3 γύρους (όπως εφερνα μερικά πράγματα από τα χρόνόμετρα προς την γραμματεία) όπως και ο πλοηγός.

αν γινόταν ατύχημα την ευθύνη θα την ανάλαμβανε αυτός που την προξένησε.

το λάθος ήταν που δεν βγήκε το αμάξι έξω πριν γίνει παράδοση (ποιος σου το είπε αυτό?) της πίστας (ανεξάρτητα από την απονομή), αν και εκεί που ήταν ούτως ή άλλως δεν κινδύνευε.

anyway...
Αν και εγω ήμουν στα χρονόμετρα και δεν είχα σχέση με το τι συμβαίνει στην γραμματεία, από τα χρονόμετρα που παρακολουθούσα είχα καταλάβει ότι ήθελε βενζίνη και ότι δεν το είχες πάρει από εκεί μέχρι να του βάλεις βενζίνη. Δεν είχα ακούσει από τους ασύρματους ότι θέλει ρυμούλκηση.
Όταν μάζεψα τα χρονόμετρα και ήρθα στα πιτς και εμαθα ότι θες ρυμούλκηση βρήκαμε σκοινί και το τραβήξαμε (βάλε βρε κουκουρούκου ενα κρικο ρυμουλκησης εμπρός, αγωνιστικό αμάξι είναι όλο και κάπου θα σου χρειαστεί, δεν είναι δυνατόν να το ρυμουλκούμε από το πίσω μέρος Razz Laughing ).

Πάντως στους μέχρι τώρα αγώνες θυμάμαι ότι ο Νίκος (από το 106) έφερνε ενα Jimny και ρυμουλκούσαμε ότι χρειαζόταν, σε αυτόν τον αγώνα δεν ξέρω γιατί δεν έγινε έτσι.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 11:36:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιος ο αγώνας.... Πολυς χαβαλες στα χρονομετρα οπου και ημουν... Τελικα με εβαλαν να κουνάω σημαιες... Και μου φοραγαν και κατι μαντιλια.... (φωτο συντομα) Τι να πω.... Ωραία ήταν πάντως....
Στα του αγώνα, μπήκα με πολιτικά, ξεραμένα όσο δεν παει άλλο, λάστιχα και δυστυχως δεν μπόρεσα να κάνω κάτι καλύτερο του 1:01,152 προς απογοητευση των πολλών οπαδών μου που με εμψυχώναν απο τα χρονόμετρα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Πολύ γλύστριμα στην πίστα αλλά παρόλο που από το σάββατο το πρωι δεν είχα κοιμηθεί καθόλου και ήμουν ξάγρυπνος 30 ωρες μπορεσα και τερματισα... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Να ευχαριστησω τον Μιχαλη για τα λάστιχα και ολους τους φιλους μου που ηταν εκει και ιδιαιτερα αυτους που ακολούθησαν από το Σάββατο το βράδυ την διαδρομη Ναργιλες-Ρωμεο-Ιλιουπολη-Πετρούπολι-Αφίδνες, μόνο και μόνο για τον χαβαλέ της υπόθεσης....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 11:36:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oρέστη, έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες, όμως όπως σου είπα και από κοντά χθες έχω να παρατηρήσω τα εξής:

- Το όχημα στο σημείο που ήταν δεν ενοχλούσε και υπήρχε ιδιαίτερη ασφάλεια, γι'αυτό δεν δώσαμε ιδιαίτερη σημασία.

- Το ότι από ασυρμάτους είπες εσύ ο ίδιος να μην μετακινηθεί αφού το πρόβλημα ήταν έλληψη βενζίνης, δεν δώθηκε συνέχεια στο θέμα "Μεταφοράς" του οχήματος.

- Με το τέλος της τελευταίας κατηγορίας όλοι οι βοηθοί εξαφανίστηκαν δια μαγείας και έμεινα εγώ η Εύα, ο Νίκος και ο Κωσταντής και φώναζα για να κάνουμε απονομή. Κάθε φορά με το τελευταίο αμάξι ο Ρομπέρτο πηγαίνει και σφραγίζει την είσοδο για να αρχίσουν να μπαίνουν Καρτ. Στα Μέγαρα το ίδιο κάνει ο Πανουργιάς.

- Κατά την ώρα της απονομής γύρισα σε κάποια φάσει και είδα μέσα στην πίστα το αμάξι που πήγατε και πήρατε βενζίνες, τον πλοηγό και ένα άσπρο αμάξι που θα το κάνω μαύρο στο ξύλο... Δεν έδωσα επιπλέον σημασία αφού θεώρησα ότι για να είναι μέσα, πήραν την άδεια του Ρομπέρτο. Κάθε φορά ελέγχει.

- Οταν ήρθες για να ειδοποιήσεις, ειδοποίησες τον Νίκο και δεν ενημέρωσες εμένα. Ειλικρηνά αν μου το έλεγες σε εμένα εκείνη την στιγμή το ξέρεις ότι θα τους έπερνε όλους ο διάολος (μαζί και τον Ρομπέρτο).

Οταν τελείωσε η απονομή και κατέβηκα κάτω για να μαζέψουμε τα πράγματα (κάτι που κάθε φορά κάνουμε μόνο εμείς, όλοι οι άλλοι το ξέρεις ότι την κοπανάνε μετά την απονομή) τότε μου έκανες γνωστό το πρόβλημα και είδες ότι εκείνη την ώρα η πίστα ήταν άδεια (για να μπουν τα καρτ). Με είδες να φεύγω; Δεν βοήθησα να βγει το αμάξι σου με ασφάλεια από την πίστα;

Δεν είναι δικαιολογία, αλλά δεν θεώρησα ότι θα έμπαινε κανείς στην πίστα, όπως δεν έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν, ενώ μετά την απονομή το ξέρεις ότι δεν υπήρχε περίπτωση να μην βοηθήσουμε να βγει το όχημα.

Τώρα που μου είπες ότι αφήνανε να μπουν στην πίστα -πράγμα απαράδεκτο για εμένα- από εδώ και πέρα σίγουρα θα πρέπει να φροντίζουμε εμείς οι ίδιοι να ΣΦΡΑΓΙΖΕΤΑΙ η είσοδος (και από την είσοδο και από την έξοδο) ή τουλάχιστον να ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ από τον Ρομπέρτο ή όποιον Ρομπέρτο να ΣΦΡΑΓΙΖΕΙ την πίστα.

Σου ζήτησα συγνώμη από εχθές, (μετά είδα ότι μου είχες κάνει και αναπάντητη) ότι είχες απόλυτο δίκιο και ότι τουλάχιστον από την δικιά μου την μεριά δεσμεύομαι κάτι τέτοιο αντίστοιχο να μην ξανασυμβεί. Από την άλλη χαίρομαι (αν μπορείς να το πεις αυτό) που έγινε σε άνθρωπο δικό μας και όχι σε κάποιον άγνωστο και από εδώ και πέρα σημειώνεται στην λίστα με τα "Must Do" του GTCC.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 11:48:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
- Με το τέλος της τελευταίας κατηγορίας όλοι οι βοηθοί εξαφανίστηκαν δια μαγείας και έμεινα εγώ η Εύα, ο Νίκος και ο Κωσταντής και φώναζα για να κάνουμε απονομή.

Μονίμως αυτό γίνεται Τάσο... Evil Evil Evil δυστυχώς...

Sidobre έγραψε:
... ένα άσπρο αμάξι που θα το κάνω μαύρο στο ξύλο...

Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 24 Σεπ 2007, 20:40:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 11:54:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θεμα δεν ειναι οτι συνεβει σε εμενα αλλα το οτι ΣΥΝΕΒΕΙ!
κανεις δεν ηταν εκει για να αποταπει και κανεις δεν ηταν εκει για να βοηθησει. εκτος απο τους 3 που οπως ανεφερ ακαι πιο πανω βοηθησαν μετα τις φωνες και τους καυγαδες στην ρυμουλκιση του οχηματος εκτος πιστας.
σε τιποτε δεν θυμιζε το ολο σκηνικο τον επεγγελματισμο που θελουμε να παρουσιασουμε, αλλα κατι αλλο.
θα πρεπει να αλλαξουν πολλα εαν θελουμε να συνεχισουμε αυτο που οραματιστηκαμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 12:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεταξύ μας Ορέστη θεωρώ ότι αν δεν ήταν δικό σου το αμάξι (που είσαι μέσα στους οργανωτές/βοηθούς και εν πάση περιπτώση υπάρχει μια μεγαλύτερη επαφή/οικειότητα) αλλά ήταν καποιου τρίτου θα είχε δρομολογηθεί άμεση ρυμούλκησή του... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 24 Σεπ 2007, 20:45:31, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
victoria 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Seat Ibiza 1.4 16v

Ένταξη: 03 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 12:31:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνώμη για την παρεμβολή, απλά ήθελα να πω με την σειρά μου ένα ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους κάνουν πραγματικότητα αυτόν τον αγώνα.

Ραντεβού στον επόμενο.

Βικτωρία
Ibiza Club


www.ibizaclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 16:10:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

victoria έγραψε:
.....απλά ήθελα να πω με την σειρά μου ένα ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους κάνουν πραγματικότητα αυτόν τον αγώνα.

Ραντεβού στον επόμενο.

Βικτωρία
Ibiza Club



Είσαι και εσύ μέσα σε συτούς Βικτωρία...Η δουλειά σου είναι κάτι παραπάνω απο άψογη... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 16:20:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω την επαθα λογο υπνου...Και ηθελα να ερθω ρε γα**το....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 17:50:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Και γω την επαθα λογο υπνου...Και ηθελα να ερθω ρε γα**το....


μπορείς να ερθεις στις 18 του Νοεμβρίου στα Μέγαρα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 18:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ακόμα μία φορά οι υπεύθυνοι των club εξαφανίστηκαν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
giorgos_gr (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 406 & Nissan Primera

Ένταξη: 26 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Σεπ 2007, 21:57:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδία είμουνα και εγώ στον αγώνα.

Απο τους μεγαλύτερους άτυχους!!!

Πρώτη φορά έλαβα μέρος και... μετά τον πρώτο γύρο είχα μια έξοδο!
Το λάστιχο έσκασε, ξεφούσκωσε δεν ξέρω και εγώ τι, και πέταξε κώλο με αποτέλεσμα να πέσει η πίσω ρόδα στο χαντάκι, και άντε γεια...

Με το ζόρι πήγε το αμάξι στο πίτς, αφού δεν πήγαινε ευθεία στην καμία!

Φτάνω στα πιτς, βγάζουμε το λάστιχο, και είδα το απιστευτο!

γα** την αυτχία μου λέω, που στο καλό βρέθηκε αυτό μέσα στην πίστα!


Ορίστε και το αποτέλεσμα




Αλλα δεν βαριέσαι σίδερα είναι και ήδη έχει φτιαχτεί με μικρό κόστος Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Σεπ 2007, 22:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσπαθώ να διακρίνω τί ακριβώς είναι αυτό...
Μπορείς να με βοηθήσεις λίγο; Τι ακριβώ καρφώθηκε στο ελαστικό σου;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1793s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on