PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καλέστε το 1521
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 20:06:39    Θέμα δημοσίευσης: Καλέστε το 1521 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τετραψήφιο αριθμό για αναφορά κακοτεχνιών στους δρόμους καθιερώνει το ΥΠΕΧΩΔΕ



news.in.gr

Αθήνα: Τετραψήφιο νούμερο για την αναφορά των κακοτεχνιών στους δρόμους καθιερώνει από την ερχόμενη Δευτέρα το υπουργείο Περιβάλλοντος Χωροταξίας και Δημοσίων Έργων. Οι πολίτες θα μπορούν να καλούν στο 1521, από τις 8 το πρωί έως τις 8 το βράδυ.


Πηγή: ΑΠΕ


ΘΑ ΑΝΑΨΟΥΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ Very happy Very happy Very happy Evil Evil Evil


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 21:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα μαλιστα!
ας προσλαβουν μπολικες τηλεφωνητριες γιατι εχουν να ακουσουννννννν....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 00:01:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ου.........ΣΤΑΝΤΑΡ!!!!!!!!
Φαντάζεστε να έχετε κοπανήσει σε μια τρελή λακκούβα τον τρόπο που θα παίρνατε μετά τηλέφωνο….εγώ τουλάχιστον θα τις άρχιζα τα καντήλια αντί για καλημέρα!!!!!!!! Evil Twisted evil Evil Twisted evil Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 00:57:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως έχουν βάλει τηλεφωνητή?
"Παρακαλώ,αφηστέ οδό και αριθμό που είδατε την κακοτεχνία και θα στείλουμε συνεργείο....." Very happy

Λέτε να είναι ροζ τηλεφώνο και να μας συνδέουν με τίποτα Σιγκαπούρη (ή στην καλύτερη με Κάϊρο Wink )


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 01:49:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoN® έγραψε:
ου.........ΣΤΑΝΤΑΡ!!!!!!!!
Φαντάζεστε να έχετε κοπανήσει σε μια τρελή λακκούβα τον τρόπο που θα παίρνατε μετά τηλέφωνο….εγώ τουλάχιστον θα τις άρχιζα τα καντήλια αντί για καλημέρα!!!!!!!! Evil Twisted evil Evil Twisted evil Laughing

Το ξερεις φιλαρακι μου οτι αν μπεις σε λακουβα και κανει ζημια στο αμαξι σου μπορεις να διεκδικησες χρηματα απο τον Δημο?
Στην πρωινη εκπομπη του ΑΛΤΕΡ ελεγε οτι ο δημαρχος μιας περιοχης της Αθηνας πληρωνει χωρις διεκδηκηση!Καλο ε?Ολη την ωρα αν περνας απο εκει ξερεις ποσο γρηγορα μαζευεις λεφτα για rc?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 09:56:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλέστε το 1521 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao_rallye έγραψε:
Τετραψήφιο αριθμό για αναφορά κακοτεχνιών στους δρόμους καθιερώνει το ΥΠΕΧΩΔΕ




Πιστεύεις φίλε μου ότι θα το απαντάνε; Sad

Με φαντάζομαι να τους παίρνω τηλέφωνο, να ακούω ότι η γραμμή μου είναι σε γραμμή προτεραιότητας, παρακαλώ να περιμένω, και όντως να περιμένω μέχρι του Αγίου... Confused




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 12:42:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως θα τους πάρω τηλέφωνο την Δευτέρα να κάνω ποδαρικό με καντηλάκια Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 19:47:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλέστε το 1521 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
alemao_rallye έγραψε:
Τετραψήφιο αριθμό για αναφορά κακοτεχνιών στους δρόμους καθιερώνει το ΥΠΕΧΩΔΕ




Πιστεύεις φίλε μου ότι θα το απαντάνε; Sad

Με φαντάζομαι να τους παίρνω τηλέφωνο, να ακούω ότι η γραμμή μου είναι σε γραμμή προτεραιότητας, παρακαλώ να περιμένω, και όντως να περιμένω μέχρι του Αγίου... Confused


εμ! πως να μην σε βαλει στην αναμονη ;;
ξερεις ποσοι αλλοι θα λενε τον πονο τους την ιδια ωρα που θα προσπαθεις να τηλεφωνησεις ;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 03:38:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωθηκαμε τωρα...λες θα χαμπαριαζουν...

Απλη κινηση marketing & PR για να μας δειξουν και καλα πως ενδιαφερονται...ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤ



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 12:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωρεία καταγγελιών για λακκούβες την πρώτη ημέρα λειτουργίας του κέντρου «1521»




news.in.gr

Αθήνα: Περίπου 800 κλήσεις για αναφορές ατελειών στους δρόμους της Αττικής δέχθηκε κατά την πρώτη ημέρα λειτουργίας του το τηλεφωνικό κέντρο «1521» του ΥΠΕΧΩΔΕ. Από τα στοιχεία προκύπτει ότι οι περισσότερες λακκούβες βρίσκονται σε δρόμους του δήμου Αθηναίων.

Σύμφωνα με δημοσιεύματα του Τύπου, το 80% των καταγγελιών αφορούν δημοτικούς δρόμους, και μόλις 6% - 7% το οδικό δίκτυο αρμοδιότητας του ΥΠΕΧΩΔΕ.

Από το σύνολο των καταγγελιών, το 30% σχετίζονται με δρόμους του δήμου Αθηναίων, το 10% του δήμου Κηφισιάς, το 6% του δήμου Χαλανδρίου. Σε επίπεδο νομαρχιών, το 70% των κλήσεων αφορά τη νομαρχία Αθηνών, το 22% την ανατολική Αττική, το 6% τον Πειραιά, και το 2% τη δυτική Αττική.

Αν και το «1521» ενεργοποιήθηκε για αναφορές σχετικά με το Λεκανοπέδιο, αρκετές από τις κλήσεις που δέχθηκε αφορούν τις εθνικές οδούς, καθώς και περιοχές όπως η Θεσσαλονίκη και η Κρήτη.

Η εντυπωσιακή ανταπόκριση των πολιτών οδήγησε στους υπεύθυνους του κέντρου να ζητήσουν επιπλέον τηλεφωνικές γραμμές.

Επί της ουσίας, πάντως, ο υπεύθυνος του προγράμματος, Σαράντης Παντελιάς, διαβεβαίωσε ότι οι αναφορές έχουν ήδη διαβιβαστεί στις αρμόδιες υπηρεσίες του ΥΠΕΧΩΔΕ και στις νομαρχίες της Αττικής, προκειμένου να αρχίσουν άμεσα οι επισκευές, ώστε οι λακκούβες να έχουν καλυφθεί εντός δέκα ημερών.

Ωστόσο, η πλήρης επιδιόρθωση των δρόμων με νέο ασφαλτοτάπητα θα προχωρήσει στη διάρκεια του καλοκαιριού, όταν οι καιρικές συνθήκες θα είναι κατάλληλες για τέτοιου είδους εργασίες.


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Φεβ 2003, 14:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Μήπως έχουν βάλει τηλεφωνητή?
"Παρακαλώ,αφηστέ οδό και αριθμό που είδατε την κακοτεχνία και θα στείλουμε συνεργείο....." Very happy

Λέτε να είναι ροζ τηλεφώνο και να μας συνδέουν με τίποτα Σιγκαπούρη (ή στην καλύτερη με Κάϊρο Wink )


Και σιγα μην στειλουν και συνεργειο ρε teoman που νομιζεις οτι ζουμε....χιχιχι Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
1.1 i love you (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


C3 1.6 Elegance

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 233
Τόπος: Πόρτο-Ράφτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 00:29:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cool Cool Πάντως το αντίστοιχο για τη Χαλκίδα, για όσους απο Χαλκίδα παρακολουθούν είναι το (όχι τετραψήφιο) (22210)85666 ή 22486.Έως τώρα, απο τη προηγούμενη εβδομάδα έχουν επισκευασθεί 109 σημεία. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 08:02:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1.1 i love you έγραψε:
Cool Cool Πάντως το αντίστοιχο για τη Χαλκίδα, για όσους απο Χαλκίδα παρακολουθούν είναι το (όχι τετραψήφιο) (22210)85666 ή 22486.Έως τώρα, απο τη προηγούμενη εβδομάδα έχουν επισκευασθεί 109 σημεία. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Silly καλημερα....δεν θελω να φανω κακος αλλα σε ποσες κλησεις εχουν επισκευασθει οι 109 λακουβες....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 09:36:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
1.1 i love you έγραψε:
Cool Cool Πάντως το αντίστοιχο για τη Χαλκίδα, για όσους απο Χαλκίδα παρακολουθούν είναι το (όχι τετραψήφιο) (22210)85666 ή 22486.Έως τώρα, απο τη προηγούμενη εβδομάδα έχουν επισκευασθεί 109 σημεία. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Silly καλημερα....δεν θελω να φανω κακος αλλα σε ποσες κλησεις εχουν επισκευασθει οι 109 λακουβες....


Για να λέμε όμως και του στραβού το δίκιο... στα Μελίσσια έχουν πιάσει δουλειά.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 09:48:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eυτυχώς που έχουμε και τους Ολυμπιακούς...και (ελπίζω) να υποχρεωθούν να τους φτιάξουν τους δρόμους (αλάνες)....γιατί διαφορετικά θα ξεφτιλιστούμε διεθνώς.... (το οποίο δεν θα είναι πρώτη φορά)....

Πάντως όσο για το Χαλάνδρι .... ΔΕΝ έχω ΞΑΝΑΔΕΙ τόσο ΜΑΥΡΑ-ΧΑΛΙΑ δρόμους! Ακόμη και στο κέντρο του οι δρόμοι ΔΕΝ είναι ούτε για κατσίκια!
Πήρα "τηλέφωνο" στο 1521 και τους είπα ότι όλο το ΧΑΛΑΝΔΡΙ θέλει γκρέμισμα και ξαναφτιάξιμο....


Ady είπες τίποτα???? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Wink Wink
Για σένα φροντίζω.... Silly Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
1.1 i love you (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


C3 1.6 Elegance

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 233
Τόπος: Πόρτο-Ράφτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 22:39:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
1.1 i love you έγραψε:
Cool Cool Πάντως το αντίστοιχο για τη Χαλκίδα, για όσους απο Χαλκίδα παρακολουθούν είναι το (όχι τετραψήφιο) (22210)85666 ή 22486.Έως τώρα, απο τη προηγούμενη εβδομάδα έχουν επισκευασθεί 109 σημεία. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Silly καλημερα....δεν θελω να φανω κακος αλλα σε ποσες κλησεις εχουν επισκευασθει οι 109 λακουβες....
Cool Cool Cool Φίλε shark_zak, ο Δήμος Χαλκιδέων, στη προσπάθειά του να εντοπίσει όσο γίνεται πιο γρήγορα τις ζημιές στους δρόμους,ζήτησε τη βοήθεια των πολιτών.Οι λακούβες που προανέφερα επισκευάσθηκαν πριν τη διαμαρτυρία μας.Πραγματικά πολύ καλή η προσπάθεια του Δήμου που όπως και σήμερα ανακάλυψα κάνει δουλειά ακόμα και στα πιο μικρά δρομάκια.Πάω στοίχημα οτι οι επισκευασμένες λακούβες σήμερα πρέπει να έχουν φτάσει τις 206 Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 23:18:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
shark_zak έγραψε:
1.1 i love you έγραψε:
Cool Cool Πάντως το αντίστοιχο για τη Χαλκίδα, για όσους απο Χαλκίδα παρακολουθούν είναι το (όχι τετραψήφιο) (22210)85666 ή 22486.Έως τώρα, απο τη προηγούμενη εβδομάδα έχουν επισκευασθεί 109 σημεία. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Silly καλημερα....δεν θελω να φανω κακος αλλα σε ποσες κλησεις εχουν επισκευασθει οι 109 λακουβες....


Για να λέμε όμως και του στραβού το δίκιο... στα Μελίσσια έχουν πιάσει δουλειά.


Idea Arrow Στην Ερυθραια παντως αντι να τις κλεινουν ανοιγουν και αλλες και το κακο ειναι οτι οι παρακμπτηριοι δρομοι ειναι χειροτεροι απο τους αλλους....αστα η κατασταση ειναι χαλια..... Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 23:20:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1.1 i love you έγραψε:
shark_zak έγραψε:
1.1 i love you έγραψε:
Cool Cool Πάντως το αντίστοιχο για τη Χαλκίδα, για όσους απο Χαλκίδα παρακολουθούν είναι το (όχι τετραψήφιο) (22210)85666 ή 22486.Έως τώρα, απο τη προηγούμενη εβδομάδα έχουν επισκευασθεί 109 σημεία. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Silly καλημερα....δεν θελω να φανω κακος αλλα σε ποσες κλησεις εχουν επισκευασθει οι 109 λακουβες....
Cool Cool Cool Φίλε shark_zak, ο Δήμος Χαλκιδέων, στη προσπάθειά του να εντοπίσει όσο γίνεται πιο γρήγορα τις ζημιές στους δρόμους,ζήτησε τη βοήθεια των πολιτών.Οι λακούβες που προανέφερα επισκευάσθηκαν πριν τη διαμαρτυρία μας.Πραγματικά πολύ καλή η προσπάθεια του Δήμου που όπως και σήμερα ανακάλυψα κάνει δουλειά ακόμα και στα πιο μικρά δρομάκια.Πάω στοίχημα οτι οι επισκευασμένες λακούβες σήμερα πρέπει να έχουν φτάσει τις 206 Wink Wink Wink Wink


Silly μακαρι και οι δημοι στην αθηνα να κανουν την ιδια καλη δουλεια..... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Petros (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) ΧS2 (2002)

Ένταξη: 16 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Αθήνα - Βριλήσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 22:30:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο Μαρούσι μπάλωσαν όπως-όπως μερικές, οι οποίες την επόμενη ακριβώς μέρα ξανάνοιξαν χειρότερες (χαράδρες με κομμάτια από το μπάλωμα στο βάθος!!!). Στα πόσα τηλεφωνήματα... "καίγονται";


In Rallye I trust (παρόλο που το αποχωρίστηκα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάρ 2003, 01:07:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ποια λες? Εδω στο Μαρουσι, στο φουρνο της "Μαργαριτας" μετα το γεφυρακι (στην Πεντελης που παει για Μελισσια), στο ρευμα που κατεβαινεις για Κηφισιας ειχε μια ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΚΟΥΒΑ που σκαγανε μεσα τα αμαξια και φευγανε με σκασμενα ΜΠΡΟΣ-ΠΙΣΩ λαστιχα.. Θα την εχεις δει μαλλον...Μιλαμε τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου.. Τα αμαξια να μαζευονται τρια-τρια στην ακρη του δρομου και να βλεπεις σκασμενα λαστιχα ανα 10λεπτο... Αφου σκασανε ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΛΑΣΤΙΧΑ και αφου παθανε ζημιες ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΑΜΑΞΙΑ, ειπαν να την κλεισουν καθως την εδειξε μεχρι και το Alpha στο κεντρικο δελτιο ειδησεων!!!

Μιλαμε μιλαγα με εναν φιλο εκει κοντα και τους εβλεπα τον ενα μετα τον αλλο να σκανε τα λαστιχα τους.. Τι να πει κανεις...ΕΛΕΟΣ!!

Εντωμεταξυ απο βορειο Μαρουσι εως Κηφισια εχει σε κατι δρομους τα χειροτερα χαντακια που μπορει να συναντησει καποιος, ειτε απο αποψη βαθους ειτε απο αποψη κακου σημειου οπου η αποφυγη ειναι δυσκολη λογω δρομων διπλης κατευθυνσης.. Ειδικα αμα βρεχει και δεν φαινονται χρειαζεται η θεια παρεμβαση για να σε σωσει, αλλιως ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2025s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on