PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εισαγωγη-Εξαγωγη για 1.4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
KASFIKIS NIKOS (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 RALLYE 16V

Ένταξη: 28 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 76

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Φεβ 2003, 08:25:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Την Powerful, την οποία φοράω εγώ, μου την συνέστησαν σαν μια από τις καλύτερες λύσεις.
Ομολογώ οτι μετά από δυο χρόνια συνύπαρξης, δεν μπορώ να πώ οτι με έχει ενθουσιάσει, ούτε με έχει απογοητεύσει...
Στο θέμα του ήχου, με άριστα το 10, παίρνει 5 και αυτό στις ψηλές στροφές.
Βέβαια, η φιλτροχοάνη που φοράω, είναι αμφιβόλου ποιότητας και απόσοσης και για αυτό προσανατολίζομαι στην τοποθέτηση σκούπας, αν και ακόμα πιστεύω οτι θα είναι πεταμ’ενα λεφτά...


Μην μου πεις οτι κανει θορυβο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Φεβ 2003, 09:13:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KASFIKIS NIKOS έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Την Powerful, την οποία φοράω εγώ, μου την συνέστησαν σαν μια από τις καλύτερες λύσεις.
Ομολογώ οτι μετά από δυο χρόνια συνύπαρξης, δεν μπορώ να πώ οτι με έχει ενθουσιάσει, ούτε με έχει απογοητεύσει...
Στο θέμα του ήχου, με άριστα το 10, παίρνει 5 και αυτό στις ψηλές στροφές.
Βέβαια, η φιλτροχοάνη που φοράω, είναι αμφιβόλου ποιότητας και απόσοσης και για αυτό προσανατολίζομαι στην τοποθέτηση σκούπας, αν και ακόμα πιστεύω οτι θα είναι πεταμ’ενα λεφτά...


Μην μου πεις οτι κανει θορυβο;


Μπαααααααα, λίγα πράγματα, ήθελα πολυ περισσότερο μπάσο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Φεβ 2003, 21:57:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα παιδες απο εγκυρες πηγες εμαθα(και νομιζω οτι ειναι πολυ λογικο) οτι το τελικο καζανακι δεν προσφερει και δεν μειωνει τιποτα!Μετα απο διασταυρωσεις πολλων κατελειξα εδω οποτε μια εξατμισουλα πιστευω να την βαλουμε! Very happy Very happy
Οι επιδοσεις και τα λειπα επιρεαζοντε μονο απο καλο συνδιασμο χταποδιου και σκουπας!Σωστος?????? Laughing
Και οπως πολυ σωστα μου ειπε καποιος εδω η εξατμιση ειναι ψυχολογικη βελτιωση(ή μειωση) και οχι τιποτα παραπανω!
Μιλτο ακομα δεν το εχω ψαξει πολυ καλα για αναρτησεις,αλλα μαθενω σιγα-σιγα.SORY Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Φεβ 2003, 02:23:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα ρε μην μασάς εμείς είμαστε εδώ!!!Ότι θες ρώτα διάβασε και δεν θα χάσεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Φεβ 2003, 21:23:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Έλα ρε μην μασάς εμείς είμαστε εδώ!!!Ότι θες ρώτα διάβασε και δεν θα χάσεις!!!



Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2003, 07:45:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Μιλτο ακομα δεν το εχω ψαξει πολυ καλα για αναρτησεις,αλλα μαθενω σιγα-σιγα.SORY Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing


Όπως είπε και ο Γιάννης εδώ είμαστε. Very happy
Και δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη για κάτι που δεν έφταιξες...
Διάβασε, ψάξε, ρώτα, μάθε, και να μας λες και τί μαθαίνεις να μαθαίνουμε κι εμείς! Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2003, 09:03:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Τελικα παιδες απο εγκυρες πηγες εμαθα(και νομιζω οτι ειναι πολυ λογικο) οτι το τελικο καζανακι δεν προσφερει και δεν μειωνει τιποτα!Μετα απο διασταυρωσεις πολλων κατελειξα εδω οποτε μια εξατμισουλα πιστευω να την βαλουμε! Very happy Very happy
Οι επιδοσεις και τα λειπα επιρεαζοντε μονο απο καλο συνδιασμο χταποδιου και σκουπας!Σωστος?????? Laughing
Και οπως πολυ σωστα μου ειπε καποιος εδω η εξατμιση ειναι ψυχολογικη βελτιωση(ή μειωση) και οχι τιποτα παραπανω!


Καλημέρα, κάπου ο Τάσος (Chat) είχε φέρει αποτελέσματα δυναμομέτρησης μετά τις αλλαγές σε εισαγωγή (σκούπα), εξαγωγή (μεσαίο, τελικό). Εκεί λοιπόν έδειχνε οτι κάτι έχει κερδίσει και σε υποδύναμη και σε ροπή. Ψάξε και βρές το αν θές... Wink
γι αυτό δεν είναι μόνο ψυχολογικό το θέμά, ίσως είναι και πραγματικό. Cool


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2003, 09:18:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή το θέμα της απόδοσης της σκούπας με ενδιαφέρει πάρα πολύ (γιατί μεσαίο-τελικό, τα φοράω ήδη), μήπως θα μπορούσαμε να βρούμε αυτα τα αποτελέσματα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2003, 20:05:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Όπως είπε και ο Γιάννης εδώ είμαστε. Very happy
Και δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη για κάτι που δεν έφταιξες...
Διάβασε, ψάξε, ρώτα, μάθε, και να μας λες και τί μαθαίνεις να μαθαίνουμε κι εμείς! Wink


Με συγκινησατε βρε παιδια:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad
Να σται καλα!!!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,141s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on