PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - Οθόνη για dvd ή car-pc και αεραγωγοί...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 13:53:22    Θέμα δημοσίευσης: 306 - Οθόνη για dvd ή car-pc και αεραγωγοί... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον παιδια ,θελω να βαλω μια πηγη στο αμαξι,και κλασσικα σκεφτικα να βαλω ενα mp3-player αλλα το ονειρο μου ανεκαθεν ηταν να εχω μια οθονιτσα στο αμαξι μου.Αλλα μια οθονη 7'' οταν θα ειναι "ανασηκωμενη" θα καλυπτει το συστημα του κλιματισμου http://s213.photobucket.com/albums/cc156/thantsi/?action=view&current=IMG_2083.jpg
και εκτος αυτου ειναι και πανακριβες.Ετσι καθως εψαχνα βρηκα κατι dvd-players με οθονη 3,5" και 4" οι οποιες μπαινουν ακριβως στην θεση του R/CD και συγκεκριμενα εχω να πω οτι οι επωνυμες (jvc,clarion e.t.c) ειναι και αυτες πανακριβες αλλα καποιες αγνωστες μαρκες που ειναι φτηνες ,προσφερουν τα ιδια πραγματα απλα δν γραφουν jvc πανω Razz Razz
Π.χ αυτο
http://i13.ebayimg.com/01/i/000/92/36/8038_10.JPG
και κανει 249Ε.Εχει κανενας απο εσας dvd-player ανωνυμης εταιριας?Ευχαριστω Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 14:34:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν είναι να το βάλεις στο αυτοκίνητο, βάλε από 7" και πάνω, με όποιο κι αν είναι το τίμημα που πρέπει να πληρώσεις (π.χ. μπλοκάρισμα των αεραγωγών).

Αν είναι να βάλεις μια 3,5" οθονίτσα, καλύτερα να πάρεις το ΝΟΚΙΑ N95 το οποίο θα έχει σίγουρα και καλύτερη ευκρίνεια και θα το έχεις και παντού, όχι μόνο στο αυτοκίνητο Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
marduk (mihalis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 XS 1.4 8v

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 52
Τόπος: korydallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 14:52:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν τρεχει και τιποτα που θα καλυψει τους αεραγωγους . Απλα οταν θελεις να βαλεις aircondition ή θα κλεινεις την οθονη ή θα κλεινεις τους αεραγωγους στην κεντρικη κονσολα και θα βγαζει απο τα πλαγια . Σιγα τη διαφορα .


-με τα όσα-
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
marduk (mihalis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 XS 1.4 8v

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 52
Τόπος: korydallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 14:54:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη την εχω ψαξει τη δουλεια , καλυτερα να παρεις επωνυμη με λιγο περισσοτερα χρηματα παρα να παρεις no-name . Ενας φιλος μου εχει παρει ενα dvd-player pyle ,που ειναι και μαρκα , και του εχει βγει προβληματικο .


-με τα όσα-
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 15:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιταξτε για να παρω μια 7αρα οθονη θελω απο 400Ε και πανω.Οποτε γιατι να μην παρω αυτην την οθονιτσα?Και 400Ε που λεω ειναι πολυ λιγα μην ειναι και παραπανω.Δν ξερω τι να πω.Πειτε μου παιδια τις αποψεις σας ελα να βλεπω συμμετοχη.Να απαντησει και καποιος που εχει προσωπικη εμπειρια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 15:24:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμμετοχή υπάρχει, αρκεί να διαβάζεις όλα τα post που έχουν γραφθεί και να μην κοιτάς απλά να απαντήσεις.

Και σου είπα, για 3,5" στο αμάξι, δεν συμφέρει. Με τα ίδια λεφτά παίρνεις ένα N95 (με λίγη βοήθεια από επιδότηση της εταιρίας κινητής τηλεφωνίας που είσαι Smile ).

Με τις 3,5" στο αμάξι τι νομίζεις ότι θα βλέπεις? Θα πρέπει να σκύβεις πιο κοντά για να δεις σε αυτή την τεράστια οθόνη... Για εμένα κακώς που βγαίνουν από το εργοστάσιο, αλλά αφού πουλάνε, γιατί να μην τις εμπορεύονται...?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 15:42:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ σορρυ απλα το εβλεπα σαν λυση σια να βαλω μια οθονιτσα στο 306 που τοσο μου αρεσει.Δν διαθετω τοσα πολλα λεφτα για τις 7αρες φοιτητης ανθρωπος. Cool
Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 16:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοιτητής άνθρωπος και εγώ είμαι, αλλά μέχρι τώρα έχω ρίξει και 5.500 ευρώ στο 206 μου.

Οπότε ή κάτι δεν κάνεις καλά με τα λεφτά, ή απλά δεν μπορείς να καλύψεις τις ανάγκες σου Cool

Κάνε μια οικονομία 2-3 μήνες, μάζεψε κάποια λεφτά παραπάνω και πάρε αυτό που θέλεις. Μπορεί μέχρι τότε να έχει βγει και κάτι καλύτερο... Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
marduk (mihalis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 XS 1.4 8v

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 52
Τόπος: korydallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 16:53:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην αρχη σε προβληματιζε ο εξαερισμος . Τα λεφτα ειναι πραγματικο προβλημα .
http://cgi.ebay.fr/7-TouchScreen-Motorized-car-DVD-player-FM-TV-Bluetooth_W0QQitemZ280151912675QQihZ018QQcategoryZ128620QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Αυτο εδω ειναι no name dvd player με 7 οθονη . Κανει 300 Ε . Εγω σου ειπα απο προσωπικη εμπειρια οτι τα no name δεν εχουν καλη ποιοτητα κατασκευης και ειναι πολυ πιθανο να σου βγαλουν προβλημα και μετα αντε να τρεχεις για την εγγυηση ειδικα αν ειναι απο εξωτερικο . εγω εφερα ενα blaupunkt αντιστοιχο απο Αμερικη και η ολη διαδικασια , ασχετα αν ταλαιπωρηθηκα πολυ (εκτελωνισμους κτλ) , μου κοστισε πανω κατω 600 Ε . Αλλα ειναι blaupunkt με δυο χρονια παγκοσμια εγγυηση και οταν μου εβγαλε ενα προβλημα το πηγα στην αντιπροσωπεια και μου το εφτιαξαν , χωρις καν να εχω αποδειξη αγορας .
Επισης: Να ξερεις ποιες ειναι οι αναγκες σου . Αν αυτο που θελεις ειναι να ακους μουσικη ενα dvd με μικρη οθονη ειναι μια χαρα . Αν θελεις τηλεοραση , dvd , navi και αλλες τετοιες ιστοριες , δεν σου κανει μια μικρη οθονη . Μπορεις να κανεις το εξης : Να παρεις ενα καλο dvd player και οταν μπορεσεις να μαζεψεις λεφτα να αγορασεις μια ξεχωριστη οθονη που μπαινει στο προστατευτικο για τον ηλιο ή να κανεις μια αλλη κατασκευη .


-με τα όσα-
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
marduk (mihalis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 XS 1.4 8v

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 52
Τόπος: korydallos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 16:57:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://cgi.ebay.fr/Autoradio-JVC-LETTORE-DVD-USB-6202-Auto-Car-Audio-Mp3_W0QQitemZ330165137199QQihZ014QQcategoryZ21623QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Ενα απλο dvd με καλα χαρακτηριστικα .Μπορεις να βρεις και στην Ελλαδα αντιστοιχα .


-με τα όσα-
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 17:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο που εδειξες στην αρχη
Παράθεση:
Π.χ αυτο
http://i13.ebayimg.com/01/i/000/92/36/8038_10.JPG
και κανει 249Ε
ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ!

Το εχει παρει ο κολητος μου, οκ δε λεω καλη η φαση της οθονηςπου εχει αλλα,
1)ΧΑΛΙΑ ποιοτητα (ποιοτητα?) ηχου
2)Η οθονη οχι τοσο καλη και εντος ολιγου καιρου τα παιζει.
3)Χαλια ληψη ραδιο
4) Χαλια τηλεοραση.Κανει ΣΥΝΕΧΕΙΑ εκνευριστικες διακοπες λογω σηματος και ειναι πολυ ατονη.
5)cd-mp3-dvd ΔΕΝ παιζουν ουτε καν "μετρια"

Εκτος αυτου δε ξερω κατα ποσον χωραει στο 306 στη θεση του ραδιου.

Εγω αυτο που σκεφτομουν ειναι απο το να δωσω κατι 800αρες-1200αρες για dvd-mp3-οθονη, να βαλω ενα pc σαν "car pc". Θαχει τα παντα επανω μεχρι και gps με ενα απλο stickακι!Οθονη σκετη βρισκεις με κανα 100αρι και καλη 7".Συνολικα θα μου παει λιανικη κανα 500αρι εκτος οθονης.Χονδρικη μεσω του μαγαζιου.. κανα 300αρι :D


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 17:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λες ε?Να μην το παρω.Σκεφτομουν αγρια το car pc απως αυτο που εκανε και ο brz20 στο 307 του.Εχεις βρει εσυ τροπο να το κανεις, τι να κανεις ,γενικα το εχεις ψαξει για το αν χωραει η οοθονη, που βολευει κτλ?Γιατι αμα ειναι να χωθω για car pc .Οταν σκεφτομουν το dvd player no-name ειχα πολλες επιφυλαξεις γιαυτο ανοιξα το topic για να μου πειτε την γνωμη σας. Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 18:32:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aμα θες να βαλεις dvd 3,5" μην βαλεις τπτ αλλο εκτος απο jvc exad...
Τωρα αμα χωθεις στα αδυτα του carpc τοτε σου προτεινω να παρεις αρχικα ενα r/cd που να εχει εισοδο (aux,line in,κλπ) και μετα να συνδεσεις την καρτα ηχου εκει και να εχεις το κοντρο του ηχου (σημαντικο για την ποιοτητα) απο το r/cd!!!
Μετα οσον αφορα την οθονη και σε αλλα 306 που εχω δει εχει γινει κατα σκευη αναμεσα στο κατω κοματι της κονσολας μπροστα απο το λεβιε ταχυτητων,με το αναλογο χασημο των θηκων και του τασακιου...

http://uk.youtube.com/watch?v=KwMraS6rV5Q

καπως ετσι σου λεω....Αλλα με καλη κατασκευη...οχι χυμα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 18:35:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μη το συζητας καν. Car Pc το καλλιτερο και σαν value for money.Μεχρι και ιντερνετ μπορεις να εχεις.Ξερεις τι ειναι να πηγαινεις στην Κηφισσιας και ταυτοχρονα να μιλας με τη ρωσιδα γκομενα στο skype? Laughing Razz Laughing

Παντως περα απο την πλακα με ενα Car Pc μπορεις να κανεις παρα πολλα πραγμματα ακομα και να βλεπεις στην οθονη σου ενδειξεις χιλιομετρων, στροφων, θερμοκρασιας κλπ κλπ του αυτοκινητου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 18:55:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και οχι μονο...Υπαρχχει ανταπτωρας με OBDII το οποιο μπαινει στην φυσα και εκτος των μετρησεων εχεις και ρυθμηση κινητηρα!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 19:35:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θάνο...
Θα στο πω ευγενικά...

ΤΣΑΚΙΣΟΥ Laughing Laughing ελα από την Λέσχη την επόμενη Πέμπτη να δεις πως είναι ένα 306 με flipdown οθόνη και ηχοσύστημα...

αυτά τα no-name είναι όντως πολύ ενδιαφέροντα "στα χαρτιά" αλλά τελικά στην εφαρμογή και στην λειτουργεία "ΔΕΝ"....

αν ήταν όλα οκ τότε όλες οι μεγάλες εταιρίες ηχοσυστημάτων θα είχαν στην γκάμα τους τκάτι παρόμοιο.
Μέχρι στιγμής μόνο η JVC έχει βγάλει 2 τέτοιες πηγές (βλ στο site της) πολύ αξιόλογες αλλά τελικά φτάνουν σχεδόν την τιμή μιας 7άρας.

Πάντως το carpc είναι τελείως άλλη φάση και αν έχεις μεράκι και λίγο χρήμα μπορείς να φτιάξεις κάτι πολύ αξιόλογο/εντυπωσιακό και προπάντων λειτουργικό και αποδοτικό...

Giannis307 έγραψε:
Και οχι μονο...Υπαρχχει ανταπτωρας με OBDII το οποιο μπαινει στην φυσα και εκτος των μετρησεων εχεις και ρυθμηση κινητηρα!!!! Wink


σιγά να μην παίρνεις και 300 άλογα
Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2007, 19:45:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλησε κανεις για αλογα?

http://www.incarpc.gr/cgi-bin/products?product_id=145
Οριστε τι κανει....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 00:09:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμερα οπισθοποριας και OBD II για να βλεπω αλλα και να μου λεει απ'ευθειας τι σφαλμα διαβαζει στο αμαξι σας λεει κατι?
Free WiFi Internet(Τα Τρικαλα πρωτοπορουν στις νεες τεχνολογιες και δεν το λεω ετσι για να το πω επιδη ειναι πατριδα μου)στο αμαξι και συνδεση bluetooth με το κινητο.
Ολα αυτα τα χειριζεσε μεσα απο προγραμα.
Και μαλιστα ενα προγραμα.
80αρι σκληρο ετσι για να εχεις 14000 κομματια και αλλα 3000 βιντεο κλιπ.Κατι λεει και αυτο ετσι?Α και δεν γεμιζει.Το καλυτερο.
Ταινιες ετσι για να μην πλητει ο συνοδηγος και εσυ καμια φορα οταν περιμενεις τον συνοδηγο να βαφτει(γυναικες...).
Ολα αυτα με 700 ευρω για αρχη.
Μετα παμε σε πιο βαθεια νερα.
TV-Tuner της Alpine ειδικο για Carpc και βλεπεις τηλεοραση ακομα και με 200 και μαλιστα να ειναι ψηφιακη.
Ραδιο ειδικο για carpc που χρησιμοποιει την κεραια του αμαξιου και παλι με 200 παινει καμπανα.
Ολα αυτα παλι τα χειριζεσε απο το ιδιο πργραμμα.
Επισης μπορεις να βαλεις και μπροστα καμερα για να καταγραφεις την πορια σου ή κανενα ψηλο-ανοιγμα.
Πιστευω να σε επισα τωρα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 00:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Μιλησε κανεις για αλογα?

http://www.incarpc.gr/cgi-bin/products?product_id=145
Οριστε τι κανει....


αφού δεν δίνει άλογα δεν μου κάνει...

υ.γ. σε πειράζω... στην περίπτωση που δεν το έχεις καταλάβει
αλλά το θέμα της διαγνωσης γίνεται και με πολύ λιγότερα χρήματα.
της δεν ρύθμισης δεν γίνεται με obd



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 06:55:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
Μιλησε κανεις για αλογα?

http://www.incarpc.gr/cgi-bin/products?product_id=145
Οριστε τι κανει....


αφού δεν δίνει άλογα δεν μου κάνει...

υ.γ. σε πειράζω... στην περίπτωση που δεν το έχεις καταλάβει
αλλά το θέμα της διαγνωσης γίνεται και με πολύ λιγότερα χρήματα.
της δεν ρύθμισης δεν γίνεται με obd



Το ξερω... Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1496s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on