PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λάστιχα ημισλίκ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 10:30:18    Θέμα δημοσίευσης: Λάστιχα ημισλίκ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχθες εβαλα τελικα τα ημισλικ της yokohama με κωδικο Α032 στην 'μαμα' διασταση 185/55-14.
κασφικης και κοζανιτη νικο μου κουνηθηκε το μυαλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν θελω να βγω απο δω μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
το τιμονι θεοβαρο με ακριβεια του χιλιοστου!!!!!!!το ζουσες πραγματικα!!!!
με πιεση 32 μπροστα πισω βγηκα και εγω να τα τεσταρω και πηγα σε ενα γνψστο μερος για να τα τεσταρω Wink .
οσο παταγα γκαζι μεσα στην στροφη τοσο κραταγε!!!!!!
εκανα αποτομες κινησεις μηπως και το ξεκολησω απο την τροχια του.μηπως πεταξει λιγο κωλο ρε παιδι μου!!!
βιδωμενο με ουπα ηταν το σιχαμενο το ραλλυ!!!!!
αφου ξεθεωθηκα στο πανω κατω εφυγα και αρχισα να τεσταρω αλλα πραγματα.τι ακριβως???
αποτομη αλλαγη λωριδας με αρκετα χιλιομετρα.βγαινω σε ενα αρκετα φαρδυ δρομο τριων λωριδων και οταν βεβαιωθηκα οτι δεν υπηρχε κανενα αυτοκινητο σε παρα πολυ μεγαλη αποσταση(2 μιση το βραδυ ηταν!!!!!) με 130 χιλιομετρα και τεταρτη ταχυτητα(εξω απο το φασμα καλων ροπων δηλαδη)κοβω αποτομα το τιμονι και το αυτοκινητο αλλαζει λωριδα και βιδωνει στη διπλανη !!!!ρε δεν γλιστρησε!!!!!!ουτε λιγο!!!και τα αμορτισερ μου ειναι σε πολυ μαλακη ρυθμιση!που να τα σφιξω και λιγο ! α καλα!!!
παιδια τα λαστιχα ειναι εξωγηινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very happy Smile Shocked Cool Laughing Crying or Very sad Twisted evil Razz Rolling eyes Evil Wink


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 10:37:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγοριιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Very happy Very happy Very happy Very happy

Οταν σου τα ελεγα δεν με ακουγες Wink Wink Wink Wink Wink

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Μαθε σε παρακαλω για το συγκεκριμενω λαστιχο αν βγαζει σε 195-45-15
και πες μου.THANKSSSSSSS


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 10:47:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Αγοριιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Very happy Very happy Very happy Very happy

Οταν σου τα ελεγα δεν με ακουγες Wink Wink Wink Wink Wink

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Μαθε σε παρακαλω για το συγκεκριμενω λαστιχο αν βγαζει σε 195-45-15
και πες μου.THANKSSSSSSS

νικολακη τρομοκρατηθηκα!!!!!
αυτα δεν ειναι λαστιχα ειναι βεντουζες για το κρυωμα!!!!
καλα αν τα βαλεις εσυ με τις ραβδους που εχεις και την ψαγμενη αναρτηση που φορας μονο σε αναστροφη με80 χιλιομετρα θα γλυστρησεις λιγουλακι!!!!!
ειναι ψυχωση τα ρημαδια ρε γαμωτη μου!!! και να σκεφτεις δεν ειμαι και κανενα ντραιβερι.ξεχνα το στριψιμο με πορτες !!!θελει αντερα να το ξεκολησεις!!!!οποιος θελει τον βαζω στο τρενακι του τρομου για να νοιωσει αρκετα πλευρικα g . αυτο που εκανε τη μεγαλυτερη εντυπωση παντως ηταν οτι οσο το πιεζες περισσοτερο τοσο σε κραταγε.λες και ειχες ενα χερι και εκει που εγερνε η εξω μπροστα πλευρα του αυτοκινητου την σηκωνε παλι πανω!!εκει που λες οτι τωρα θα γονατισει αυτο σε σηκωνε!!!δεν γινονται αυτα ρε παληκαρια!!!!!!!!!!!!!!!
θα ρωτησω και θα μαθω για την διασταση σου νικο!!!!!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
KASFIKIS NIKOS (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 RALLYE 16V

Ένταξη: 28 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 76

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 11:15:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Αγοριιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Very happy Very happy Very happy Very happy

Οταν σου τα ελεγα δεν με ακουγες Wink Wink Wink Wink Wink

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Μαθε σε παρακαλω για το συγκεκριμενω λαστιχο αν βγαζει σε 195-45-15
και πες μου.THANKSSSSSSS


Δυστυχως οχι.. Sad Sad

Προς DANIELO , ΤΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ;
KAI ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 11:18:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mια που θα ρωτήσεις, ρώτα σε παρακαλώ και για διάσταση... 195/50/15

Επίσης, έχει δείκτη ταχύτητας;
Τιμή;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 11:25:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλε και ένα bucket μέσα και θα με θυμηθείς στο "βίδωμα" Wink Smile
Τώρα που έβαλα πάλι το μαμά κάθισμα νομίζω ότι θα φύγω από το παράθυρο στην στροφή! Very happy
Να μας πεις σε λίγο καιρό πως θα είναι η κατάσταση των ελαστικών. Επειδή έχω καταλάβει πως είσαι και εσύ άλλος ένας καννίβαλος με rallye Razz Laughing πιστεύω θα τα δοκιμάσεις αρκετά καλά Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 11:34:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Αγοριιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Very happy Very happy Very happy Very happy

Οταν σου τα ελεγα δεν με ακουγες Wink Wink Wink Wink Wink

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Μαθε σε παρακαλω για το συγκεκριμενω λαστιχο αν βγαζει σε 195-45-15
και πες μου.THANKSSSSSSS

νικολακη τρομοκρατηθηκα!!!!!
αυτα δεν ειναι λαστιχα ειναι βεντουζες για το κρυωμα!!!!
καλα αν τα βαλεις εσυ με τις ραβδους που εχεις και την ψαγμενη αναρτηση που φορας μονο σε αναστροφη με80 χιλιομετρα θα γλυστρησεις λιγουλακι!!!!!
ειναι ψυχωση τα ρημαδια ρε γαμωτη μου!!! και να σκεφτεις δεν ειμαι και κανενα ντραιβερι.ξεχνα το στριψιμο με πορτες !!!θελει αντερα να το ξεκολησεις!!!!οποιος θελει τον βαζω στο τρενακι του τρομου για να νοιωσει αρκετα πλευρικα g . αυτο που εκανε τη μεγαλυτερη εντυπωση παντως ηταν οτι οσο το πιεζες περισσοτερο τοσο σε κραταγε.λες και ειχες ενα χερι και εκει που εγερνε η εξω μπροστα πλευρα του αυτοκινητου την σηκωνε παλι πανω!!εκει που λες οτι τωρα θα γονατισει αυτο σε σηκωνε!!!δεν γινονται αυτα ρε παληκαρια!!!!!!!!!!!!!!!
θα ρωτησω και θα μαθω για την διασταση σου νικο!!!!!


Thanks ΝΤΑΝΙ... Wink Περιμενω νεα σου. Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 11:39:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τιμή δεν μας έγραψες... Shocked
Μπας και βάλουμε και εμείς τα κακόμοιρα.


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 12:53:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao_rallye έγραψε:
Τιμή δεν μας έγραψες... Shocked
Μπας και βάλουμε και εμείς τα κακόμοιρα.

sorry !!!! τα αγορασα 400 ευρω! και ουγια made in japan!!!!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 12:56:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σου είπαν πως πάνε στην βροχή;


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 13:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao_rallye έγραψε:
σου είπαν πως πάνε στην βροχή;

μου ειπαν οτι πανε αρκετα καλα!ειδα και απο κοντα το λαστιχο και οι αυλακωσεις του ειναι φαρδιες και βαθιες οποτε το νερο θα βρισκει διεξοδο και πιστευω οτι δεν θα γλιστρανε!τωρα στην πραξη θα δουμε αν ισχυουν τα της θεωριας!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 13:56:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
alemao_rallye έγραψε:
σου είπαν πως πάνε στην βροχή;

μου ειπαν οτι πανε αρκετα καλα!ειδα και απο κοντα το λαστιχο και οι αυλακωσεις του ειναι φαρδιες και βαθιες οποτε το νερο θα βρισκει διεξοδο και πιστευω οτι δεν θα γλιστρανε!τωρα στην πραξη θα δουμε αν ισχυουν τα της θεωριας!


Καλα τα πανε αλλα θελουν προσοχη παντως.Γιατι ειναι και η γομα ασχετα απο της αυλακωσεις.

Ντανι με την διασταση 195-45-15 τι εγεινε Question Ρωτησες Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 14:33:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
danielos έγραψε:
alemao_rallye έγραψε:
σου είπαν πως πάνε στην βροχή;

μου ειπαν οτι πανε αρκετα καλα!ειδα και απο κοντα το λαστιχο και οι αυλακωσεις του ειναι φαρδιες και βαθιες οποτε το νερο θα βρισκει διεξοδο και πιστευω οτι δεν θα γλιστρανε!τωρα στην πραξη θα δουμε αν ισχυουν τα της θεωριας!


Καλα τα πανε αλλα θελουν προσοχη παντως.Γιατι ειναι και η γομα ασχετα απο της αυλακωσεις.

Ντανι με την διασταση 195-45-15 τι εγεινε Question Ρωτησες Question

δεν ρωτησα ανυπομονο παιδι !δεν κρατιεσαι ε??? θα ρωτησω και θα σου πω!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 15:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
danielos έγραψε:
alemao_rallye έγραψε:
σου είπαν πως πάνε στην βροχή;

μου ειπαν οτι πανε αρκετα καλα!ειδα και απο κοντα το λαστιχο και οι αυλακωσεις του ειναι φαρδιες και βαθιες οποτε το νερο θα βρισκει διεξοδο και πιστευω οτι δεν θα γλιστρανε!τωρα στην πραξη θα δουμε αν ισχυουν τα της θεωριας!


Καλα τα πανε αλλα θελουν προσοχη παντως.Γιατι ειναι και η γομα ασχετα απο της αυλακωσεις.

Ντανι με την διασταση 195-45-15 τι εγεινε Question Ρωτησες Question

δεν ρωτησα ανυπομονο παιδι !δεν κρατιεσαι ε??? θα ρωτησω και θα σου πω!


Πως να κρατηθω Question Question Question Βρηκα κατι ζαντουλες Competition Μαγνησιου.... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 15:29:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από μερικούς μήνες η γόμα πως θα είναι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 16:27:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Μετά από μερικούς μήνες η γόμα πως θα είναι?


Κατι που ρωτας και εσυ βρε Γιαννη..........Ρωτα τον μετα απο μερικους μηνες.Πως να ειναι δηλαδη Question Οπως ειναι ολα τα μεταχειρισμενα λαστιχα Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 16:39:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ λάθος ερώτηση σε λαθοε στιγμή!!
Crying or Very sad Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 16:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην το αποπαίρνεις βρε το παιδι..
Ορίστε, κοκκίνησε και κλαίει... Very happy

Αυτό που εννοούσε ο Γιάννης είναι ότι μάλλον θα φθαρούν πιο γρήγορα από τα κανονικά λάστιχα, έτσι;

Αν τα απλά λάστιχα δρόμου κρατάνε 3 χρόνια, αυτά θα κρατήσουν 2, ή είμαι πολύ αισιόδοξος;


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 17:36:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Οκ λάθος ερώτηση σε λαθοε στιγμή!!
Crying or Very sad Embarassed


Kαλα βρε παιδες.....μια κουβεντα ειπα και εγω Embarassed Embarassed Embarassed δεν ηθελα να τον αποπαρω. Embarassed Embarassed

Παντως και 2 χρονια να κρατησουν εγω ξανα αυτα θα φορεσω.Το ελεγαν οτι το λαστιχω ειναι και Γ@μο αλλα τωρα επιβαιβεωθηκε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 02:23:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Οκ λάθος ερώτηση σε λαθοε στιγμή!!
Crying or Very sad Embarassed


Kαλα βρε παιδες.....μια κουβεντα ειπα και εγω Embarassed Embarassed Embarassed δεν ηθελα να τον αποπαρω. Embarassed Embarassed

Παντως και 2 χρονια να κρατησουν εγω ξανα αυτα θα φορεσω.Το ελεγαν οτι το λαστιχω ειναι και Γ@μο αλλα τωρα επιβαιβεωθηκε.

να μαι και εγω για να το ξαναεπιβεβαιωσω.το λαστιχο ειναι με μια λεξη εξωγηινο.ειναι σαν να εχω αγορασει και να οδηγω ενα διαφορετικο αυτοκινητο!αυτο πιστευω να κανει και τους πιο δυσπιστους να αναγνωρισουν τις εξωπραγματικες του δυνατοτητες.
αλλα...(παντα υπαρχει ενα αλλα) οπως ρωτησε και ο γιαννης206 η γομα θα φαγωθει αρκετα γρηγορα. ο λαστιχας μου ειπε οτι με οδηγηση γρηγορη αλα ραλλυ(πως λεμε αλα κρεμ) θα μου κρατησουν το maximum 20.000 χιλιομετρα.τωρα σε ποσο καιρο τα κανει αυτα ενας οδηγος αυτο ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο!!!!!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Επόμενη
Σελίδα 1 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2047s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on