PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λάστιχα ημισλίκ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 09:43:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα 540 είναι Bridgestone και αν δεν κανω λάθος εχουν αρκετα πιο αραιή χάραξη απο τα Yoko A032



Τι θες να πεις για την έξοδο του glf?Το είδα το βιντεακι και δεν εχω να κανω καμμια παρατήρηση.Τα χιλιομετρα ήταν πολλα και θα μπορούσα καλλιστα να εχω κανει και εγω το ίδιο πραγμα.Η γραμμή του αν η στροφή δεν εκλεινε κι αλλο ήταν μια χαρα.Ουσιαστικά αυτό που προκάλεσε την έξοδο ήταν η επιπλεον τιμονια επανω στο apex που έστειλε την γωνια ολίσθησης του ελαστικου για τσαι.Συμβαίνουν αυτά.Ξαναλεω οτι και εγω αν δεν ήξερα τον δρόμο με αυτή την γραμμή θα πήγαινα.


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 10:05:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικ, Yoko 032 δεν φόρεσα ποτέ!!! Yoko 520 ήταν εκείνα που είχα δοκιμάσει, βολτίσια δηλαδή ! Smile

Και οπως είπε και ο pugsang, τα 540 είναι Bridgestone (που φοράει και το cup) και είναι το δεύτερο που φαίνεται. Αυτά που έχω είναι επιπλέον χαραγμένα, παραγωγής 2000, σκληρή γόμα, και τα πήρα μεταχειρισμένα.
Και γω ήλπιζα ότι επάνω στη στροφή δεν είχαν πιάσει τα όρια πρόσφυσης, οπότε με άσε γκάζι και λίγο τιμόνι κατα μέσα, είπα μήπως και βάλει μούρη μέσα, αλλά... είχαμε πολλά και λάθος γράψιμο.. στο video στην αρχή μπορεί να ακούσεις τον συνοδηγό να διαβάζει "3η πατημένη κοφτή)" οπότε την έκλεισα νωρίς για να φύγω ίσια..... και αυτό έκανα !!!! Very happy Very happy καλά που δεν έφυγα στο γρέμι κιόλας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 10:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες μας τώρα και την γνώμη σου σ αυτα που ρωτάω για τα Α032 Laughing


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 11:17:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Και γω ήλπιζα ότι επάνω στη στροφή δεν είχαν πιάσει τα όρια πρόσφυσης, οπότε με άσε γκάζι και λίγο τιμόνι κατα μέσα, είπα μήπως και βάλει μούρη μέσα, αλλά... είχαμε πολλά και λάθος γράψιμο.. στο video στην αρχή μπορεί να ακούσεις τον συνοδηγό να διαβάζει "3η πατημένη κοφτή)" οπότε την έκλεισα νωρίς για να φύγω ίσια..... και αυτό έκανα !!!! Very happy Very happy καλά που δεν έφυγα στο γρέμι κιόλας.


Πριν πεις στον Μάκη για τα λάστιχα Very happy για πές μου κάτι...

Επειδή από το video προσπαθώ να δώ αλλά μόνο εσύ μπορείς να μου πείς. Δεν μπορούσες να κλίσεις κι άλλο; Βλέπω το χώμα αλλά από το βιντεο μου φαίνεται στρωτό. Αν πάταγες τις αριστερές μέσα θα μείωνες την περίεργη κλίση που είχε ο δρόμος και ούτως ή άλλως με την ταχύτητα που είχες οι αριστερές δεν θα πολυπάταγαν μέσα λόγω φυγόκεντρου.

Πάντως και η δική μου άποψη είναι ότι την έκοψες γρήγορα... (Χίλια συγνώμη, δεν είναι σαν παρατήρηση, ούτε το "παίζω έξυπνος", αλλά με αυτόν τον τρόπο μαθαίνουμε και εμείς....)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 16:20:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάκη ευχαριστώ για τα .. τηλέφωνα !

Μιας και δεν έχω φορέσει τα 032, δε θα μιλήσω γι'αυτά. Αλλά SS γόμα μην πάρεις ούτε για πλάκα. Για καθημερινή χρήση θα πρότεινα την πιο σκληρή γόμα που βγαίνει το λάστιχο. Θα κρατήσει περισσότερο! και δεν πιστεύω να... μείνεις ανικανοποίητος από το κράτημα ! Smile

Αυτά που βρήκα είναι σκληρή γόμα με δείκτη V. Εγώ με το V και είμαι χαλασμένος Smile Η ούτε για πλάκα δε θέλω να δω μπροστά μου Smile


Sidobre, εκείνη την ώρα δεν πρόλαβα να σκεφτώ τίποτα Smile Σου είπα ότι είχαμε λάθος γράψιμο και είμουν με γκάζι περιμένοντας να περάσω μια γρήγορη στροφή. Στα 110 δεν θα έκανα μπούκα εκεί που λες γιατί έχει "λούκι" εκεί, δεν είναι στρωτό όπως σου φαίνεται. Μην την πολυψάχνεις, έπρεπε να την έχω γραμένη "3η φυλαγμένη" και θα την έπαιρνα μια χαρά. θα κρατούσα γραμμή για πιο μεγάλη σε διάρκεια στροφή.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 16:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
(Χίλια συγνώμη, δεν είναι σαν παρατήρηση, ούτε το "παίζω έξυπνος", αλλά με αυτόν τον τρόπο μαθαίνουμε και εμείς....)


Μην μασας Προεδρε .....αυτος δεν παρεξηγητε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 17:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aμα σου λέει ο άλλος ότι μπορούσες να το κάνεις έτσι, ή μπορούσες να το κάνεις αλλιώς, γνωρίζω καλά ότι είναι πολύ ενοχλητικό.

Είναι πολύ "λεπτά" αυτά τα ζητήματα και παρεξηγούνται εύκολα και δεν θα ήθελα με τίποτα να το εκλάβει διαφορετικά - ο κάθε ένας, όχι μόνο ο glf!

Εξάλλου εγώ παιδιά σας θαυμάζω επειδή κάνετε κάτι που γουστάρετε παρ'ότι τα έξοδα είναι καθαρά δικά σας και σίγουρα από το υστέρημα σας!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 20:52:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όπως είπε ο Νίκος, δεν παρεξηγιέμαι με τίποτα, ιδίως στο δίκτυο Smile
που να δεις τι λέμε μεταξύ μας στην παρέα στην Κοζάνη.
Οι μπηχτές με τους Χοντάκηδες πάνε κι έρχονται Smile

και εγώ γι'αυτο το έβαλα το video στο δίκτυο, για να το δει όποιος θέλει και να αρχίσει να... προβληματίζεται που λέει και ο Γεωργίου Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Περικλής 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTI

Ένταξη: 19 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2003, 01:59:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχοντας αλλάξει 3 σετ yokohama,2 Α539 και 1 AVS που φοράω τώρα μπήκα στον πειρασμό να βάλω μια φορά ένα σετ Α032,αλλά ο Κουκουμάκης(λαστιχάς που προμιθεύει τα Yaris cup με τα λάστιχα αυτά και ο ίδιος τρέχει με ένα rallye και παλιότερα με ένα saxo vts) με απέτρεψε.
Θέλουν μεγάλη προσοχή στο βρεγμένο,γιατί τα αυλάκια είναι λίγα και χωρίς φορά.Στο στεγνό είναι καλά,αλλά η διαφορά φαίνεται μόνο στην πολύ γρήγορη οδήγηση(ΟΚ αυτό είναι το ζητούμενο),αλλά δεν κάνουν για αυτοκίνητα που περνούν το μεγαλύτερο μέρος της ζωής τους στην πόλη.Επίσης για να δουλέψουν καλά τα Α032 απαιτείται οποσδήποτε η ύπαρξη ανάρτησης σκληρότερης από της εργοστασιακής,γιατί τα λάστιχα αυτά έχουν πολύ τετράγωνο πέλμα και σκληρά πλα'ι'νά με αποτέλεσμα να μην δουλεύουν όταν το αυτοκίνητο παίρνει μεγάλες κλίσεις στις στροφές.
Σε πολύ γρήγορους ρυθμούς,μην περιμένει κανείς να αντέξουν περισσότερα από 10000km.


ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2003, 07:11:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο και Περικλή ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Τα λάστιχα θα τα βάλω οπως και να έχει γιατι κουράστικα να μην βρίσκω ενα σωστό λάστιχο παραγωγής που να έχει μαλακή γόμα και σκληρά πλαϊνα οπως το θέλω.Να ζεσταίνεται γρήγορα και να μην μαγουλιάζει στις στροφές.Επίσης κανένα απο τα γνωστά λάστιχα τις αγοράς δεν μου έχει κρατήσει πάνω απο 12-15.000 χλμ.Με δεδομένο οτι η αναρτηση μου είναι σχεδόν εργοστασιακή (μαμα ελατήρια - ράβδοι στρέψης και Peugeot sport usage routier αμορτισερ) σκέφτομαι να βάλω την γόμα S σε δείκτη V που προφανώς θα δουλέψει καλύτερα απο την σκληρή γόμα με την εργοστασιακή ανάρτηση.Τουλάχιστον τα ημισλικ για οσο αντέξουν θα δουλέψουν καλά.

Νεότερα σε κανα μήνα....


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2003, 10:06:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Aμα σου λέει ο άλλος ότι μπορούσες να το κάνεις έτσι, ή μπορούσες να το κάνεις αλλιώς, γνωρίζω καλά ότι είναι πολύ ενοχλητικό.

Είναι πολύ "λεπτά" αυτά τα ζητήματα και παρεξηγούνται εύκολα και δεν θα ήθελα με τίποτα να το εκλάβει διαφορετικά - ο κάθε ένας, όχι μόνο ο glf!

Εξάλλου εγώ παιδιά σας θαυμάζω επειδή κάνετε κάτι που γουστάρετε παρ'ότι τα έξοδα είναι καθαρά δικά σας και σίγουρα από το υστέρημα σας!


Aιντε.......εδω ενας................Τασο πρεπει μου φαινετε να παμε ενα TOURING οι τρεις μας για να καραφλιασεις με τα πειραγματα μας και να εμπεδωσεις οτι δεν πρεπει ΚΑΝ να σου περναει απο το μυαλο οτι μπορει καποιος απο εμας να παρεξηγητε.Βεβαια εσυ καλα κανεις και τα λες αλλα αν ξαναμπεις σε τετοιες διαδικασιες θα σου ερθει ντοματα σαπια Big wink Big wink

glf καντον μια βολτα να γουσταρει λιγο και αυτος ο ερμος.Το καλοκαιρι παντρευεται οποτε μετα δεν τον κοβω Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Racefun (Σταμάτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16V

Ένταξη: 17 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2003, 10:34:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
... Τα λάστιχα θα τα βάλω οπως και να έχει ....
Καλά βρέ Μάκη, εσύ δεν έδωσες ανάρτηση και αντιστρεπτική για να μην τρέχεις Confused Βέβαια αν είναι μετά απο αυτό να βρίσκεις και πιό πολύ εύκολα χρόνο για οδηγικές "αναζητήσεις" και να βρώ κι εγώ παρέα, προχώρα Razz Πάρε τα 540 σκληρά, δοκιμασμένη λύση και σίγουρα καλή, απλά όπως είπε και άλλος πιο πρίν, τη διαφορά - ευχαρίστηση θα την καταλάβεις μόνο αν οδηγείς συχνά "κομμάτια" σε ασφαλή κομμάτια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 10:12:40    Θέμα δημοσίευσης: Silverstone slicks Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα θα βαλω στις 15 αρες μου μια τετραδα SLICK SILVERSTONE μιας και ο καιρος ειναι ακομα καλος για να ΄΄παιξω΄΄ λιγο σε καμια διαδρομη με στροφες Very happy Τα πηρα 420 EURO τα 6 απο τα οποια τα 4 καινουργια.Βασικα θελω να τα βαλω για να δω αν εχει προβλημα το αμαξι με την αναρτηση και το ολο SETUP δεδομενου οτι ετσι που ειναι φτιαγμενο μονο με SLICK βλεπεις πως στριβει σωστα.Αυτο που με ανησυχει ειναι πως τετοιου ειδους λαστιχα αν μεινουν καιρο χωρις να περπατανε πιανουν μια γυαλαδα που γλυστραει του θανατα.Χαρακτιρηστηκα ειναι τα λογια φιλου που λεει πως στα πρωτα χιλ. θελουν πολυ προσοχη μιας και μπορει να σε φερουν τετακε με πολυ λιγα χειροτερα και απο παγο και να λες ΄΄μα ειναι δυνατον?΄΄.Ασε που μαθαινεις να οδηγας μιας και εκει αν σε φυγει και ξεκολησει δεν μαζευετε με τιποτα.Αυτο που φοβαμαι ειναι το μετα.......Δηλαδη μαθαινεις να οδηγας με τετοια και μετα ξαναγυρνας στα παλια λαστιχα και εκει που παραφουριαζεσαι συνηθηζμενος απο τα ΄΄αλλα΄΄ το τραβας καρφωμα που ειναι ολο δικο σου Very happy Αντε να δουμε τι παιζετε.Εν αναμονη εντυπωσεων λοιπον σε μερικες μερες Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 12:02:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ που μετά από κάθε αγώνα με τα Pirelli ξαναφοράω τα 720 τι να πω? Very happy

άντε καλοφάγωτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 13:16:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα σλικ ειναι ό,τι πρέπει για την αθήνα. Laughing

εχτες μολις είχε ψιχαλίσει, έπιασε γλίτσα η Κατεχάκη και μόλις τσίμπησα το φρένο (4 μηνών Michelin) άρχισα να κάνω τσουλήθρα προς τα αυτοκίνητα που ήταν σταματημένα στο φανάρι Shocked Shocked Shocked Shocked άφησα το φρένο και μόλις το ξαναπάτησα δίπλωσε το ραλλύ, πήγαινα με το πλάι στην Κατεχάκη για 10 μέτρα (σε ευθεία) και το επανέφερα 2 μέτρα πρίν το μοιραίο (μπροστά σε σχολείο) Laughing Laughing Laughing

πιάσε μια.. Ροτόντα! Very happy Beer


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 19:03:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1 εντυπωση τα λιγα χιλμ που το περπατησα......Ο ΘΟΡΥΒΟΣ Exclamation Exclamation Exclamation

Ρε παιδια μιλαμε για ΤΟΝ θορυβο Shocked Shocked Shocked Πας με 100 και να φανταστειτε δεν ακουγετε η εξατμιση.Τα λαστιχα τσιριζουν.Μετα μου λετε για θορυβο κυλισης.Εδω να δειτε.Περασα κεντρικο δρομο της Κοζανης με 3 και 60 και με κοιτουσαν σαν χαζοι λες και βλεπανε κανεναν απο τον Αρη.

Για να δουμε τις επομενες μερες και πως στριβουν.............. Rolling eyes

Υ.Γ.Αααα.......και βρωμα.Πολυ βρωμα τα λαστιχα.Μιλαμε για μποχα αλλο πραγμα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 01:09:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
απο τον Αρη.

Με φωναξε κανεις??? Laughing Laughing Laughing Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 02:05:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
....
Για να δουμε τις επομενες μερες και πως στριβουν.............. Rolling eyes


Περιμένω να μάθω...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 08:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Για να δουμε τις επομενες μερες και πως στριβουν.............. Rolling eyes
Miltellas έγραψε:
Περιμένω να μάθω...

Μίλτο σκέφτεσαι να βάλεις slick?? Very happy


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 14:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια εχει δοκιμασει κανεις τα pirelli p zero corsa? εχουν διασταση 205/45-16 που θελω...

ξερετε ποιος φερνει στην αθηνα Nitto ?? ειναι street legal drag radials...

Και σου λεω εγω μετα ξεκινηματα στην Βουτα... Evil Evil





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Επόμενη
Σελίδα 3 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,195s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on