PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τρέμουλο κατα την επιτάχυνση
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 cc (2001)

Ένταξη: 25 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 84

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Σεπ 2007, 16:51:11    Θέμα δημοσίευσης: Τρέμουλο κατα την επιτάχυνση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά κατα την επιτάχυνση 1η και 2α σε τέρμα γκάζι ο λεβιές των ταχυτων τρέμει όπως νίωθω και το πάτωμα να τρέμει! έχετε καμιά ιδέα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Σεπ 2007, 17:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαση σασμαν ή μηχανής.... ισως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Σεπ 2007, 21:29:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι αμάξι έχεις και πόσα χιλιόμετρα έχει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
shark 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 cc (2001)

Ένταξη: 25 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 84

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Σεπ 2007, 21:32:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 CC με 73000 χλμ. μοντ 2001.Πάντως με ανοικτό καπό και πάτημα άσε δεν φένεται να παίζει η μηχανή.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Σεπ 2007, 21:44:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ πιθανών να είναι το αριστερό ημιαξόνιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
shark 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 cc (2001)

Ένταξη: 25 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 84

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Σεπ 2007, 07:49:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι κάτι που συνηθίζουν να το βγάζουν?Δέν θα έπρεπε να έχει και κάποιο άλλο σύμπτωμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 17:05:48    Θέμα δημοσίευσης: ΤΡΕΜΟΥΛΙΑΣΜΑ ΚΑΙ ΒΟΥΗΤΟ ΜΕΤΑ ΤΑ 140 106 rallye 1.3 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σε ολους!Δεν ανοίγω καινούργιο θέμα μιας και υπάρχει αυτο...

Λοιπόν μετα τα 140 αρχίζω να έχω ενα τρέμουλο στο πάτωμα και λιγο στο τιμόνι ειτε με 4η ειτε με 5η...Οταν αρχίζει και τρέμει το πάτωμα βουηζει Crying or Very sad και το αμαξι κανει ενα συνεχόμενο γκρρρρ σαν να ταλαντεύεται κατι στο σύστημα διεύθυνσης..Τονίζω ομως οτι δεν το κανει συνέχεια!!!Εχω πάει πολλές φορές για ευθυγράμμιση και ολοι λενε οτι δεν εχει τιποτα...και τα συνεργία το ίδιο!!!
Απο τοτε που το πήρα το ίδιο πρόβλημα!! Εχω αλλάξει 2 ημιαξόνια και τα 2 με γνήσια το αριστερο 2 φορές και την κρεμαγιέρα παλι γνήσια..συνεμπλοκ powerflex στη ζαμφορ και στη βάση σασμάν και εχω αλλάξει και λάστιχα στο αμάξι μηπως ηταν αυτά αλλα πάλι τζίφος...
Περιμένω βοήθεια!!!!!!


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 17:25:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως θες μπιελακια ζαμφορ???η εχεις στραβες ζαντες???εμενα μου εκανε τρεμουλο μετα τα 120 αν θυμαμαι καλα....αλλαξα μπιελακια ζαμφορ...βελτιωθηκε το προβλημα...και μετα αλλαξα και ζαντες επειδη ηταν στραβες και ελειξε το θεμα...αναθεμα στο μηχανικο που μου εφαγε τις αλουμινενιες... Evil Evil Evil


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 17:35:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
μηπως θες μπιελακια ζαμφορ???η εχεις στραβες ζαντες???εμενα μου εκανε τρεμουλο μετα τα 120 αν θυμαμαι καλα....αλλαξα μπιελακια ζαμφορ...βελτιωθηκε το προβλημα...και μετα αλλαξα και ζαντες επειδη ηταν στραβες και ελειξε το θεμα...αναθεμα στο μηχανικο που μου εφαγε τις αλουμινενιες... Evil Evil Evil


Το 1ο που λες δεν ξέρω τι είναι,οι ζάντες μου είπαν οτι ειναι οκ.....

Επίσεις κοπανάει και το τιμόνι στους χωματόδρομους το ξέχασα πριν..είναι σαν να έχει μπόσικα κάπου...


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 17:56:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακριβώς το ιδιο όπως εδώ η περιγραφή ειναι απόλυτη εκτος της διαδρομής και των ελαστικώνhttp://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=2750&highlight=%F4%F1%E5%EC%EF%F5%EB%EF


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 18:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αφου εχεις αλλαγμένα ημιαξάνια δεν ειναι από εκεί

να φανταστώ οτι εκτός από ευθυγράμμιση στο αμάξι
εχεις κάνει και ζυγοστάθμιση στις ρόδες?
με τις ρόδες πάνω στο αμάξι ή εκτός?

αν εκτός, και ήταν οκ
τότε το μόνο που μένει να είναι από στραβούς δίσκους

δεν μου ερχεται κάτι στο μυαλό


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 19:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΡΕΜΟΥΛΙΑΣΜΑ ΚΑΙ ΒΟΥΗΤΟ ΜΕΤΑ ΤΑ 140 106 rallye 1.3 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρης έγραψε:
Γεια σε ολους!Δεν ανοίγω καινούργιο θέμα μιας και υπάρχει αυτο...

Λοιπόν μετα τα 140 αρχίζω να έχω ενα τρέμουλο στο πάτωμα και λιγο στο τιμόνι ειτε με 4η ειτε με 5η...Οταν αρχίζει και τρέμει το πάτωμα βουηζει Crying or Very sad και το αμαξι κανει ενα συνεχόμενο γκρρρρ σαν να ταλαντεύεται κατι στο σύστημα διεύθυνσης..Τονίζω ομως οτι δεν το κανει συνέχεια!!!Εχω πάει πολλές φορές για ευθυγράμμιση και ολοι λενε οτι δεν εχει τιποτα...και τα συνεργία το ίδιο!!!
Απο τοτε που το πήρα το ίδιο πρόβλημα!! Εχω αλλάξει 2 ημιαξόνια και τα 2 με γνήσια το αριστερο 2 φορές και την κρεμαγιέρα παλι γνήσια..συνεμπλοκ powerflex στη ζαμφορ και στη βάση σασμάν και εχω αλλάξει και λάστιχα στο αμάξι μηπως ηταν αυτά αλλα πάλι τζίφος...
Περιμένω βοήθεια!!!!!!

ξεκινα αρχικα με μια καλη ζυγοσταθμιση γιατι το 90 % τον συναδελφον μου ειναι για το γαιδαρο καβαλα επισης ποσο καιρο εχει που εχεις βαλει λαστιχα?
ισως να μην εχει γινει σωστει δουλεια στο μονταρισμα κ να θελουν ρονταρισμα επισης η ζαντες ειναι αφτερ μαρκετ δαχτιλιδια εχουν? το εκανε κ με προηγουμενα λαστιχα ?
μηπως εχεις προσθηκες?
τι λαστιχα φορας αν φορας s drive yokohama ειναι πολυ συχνο φενομενο


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mikerrgp στις Τρι 05 Φεβ 2008, 19:09:32, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 19:08:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρης έγραψε:
alekoukos106 έγραψε:
μηπως θες μπιελακια ζαμφορ???η εχεις στραβες ζαντες???εμενα μου εκανε τρεμουλο μετα τα 120 αν θυμαμαι καλα....αλλαξα μπιελακια ζαμφορ...βελτιωθηκε το προβλημα...και μετα αλλαξα και ζαντες επειδη ηταν στραβες και ελειξε το θεμα...αναθεμα στο μηχανικο που μου εφαγε τις αλουμινενιες... Evil Evil Evil


Το 1ο που λες δεν ξέρω τι είναι,οι ζάντες μου είπαν οτι ειναι οκ.....

Επίσεις κοπανάει και το τιμόνι στους χωματόδρομους το ξέχασα πριν..είναι σαν να έχει μπόσικα κάπου...


τα μπιελακια της ζαμφορ ειναι 2 μεταλικες ραβδοι (μια σε καθε μερια) οι οποιες ενωνουν την αντιστρεπτικη(ζαμφορ) με τα γονατα της αναρτησης....αμα κοψεις ολο το τιμονι δεξια και πας απο αριστερα θα τη δεις....πιαστην και κοθνα την να δεις αν εχει μποσικα...καπως ετσι..δεν ειμαι και μηχανικος Rolling eyes ...στο δικο μου ετσι μου το εδειξε ο μηχανικος μου..


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 19:15:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ρουλεμάν των τροχών τα έχεις δει καθόλου..??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 19:52:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
Λευτέρης έγραψε:
alekoukos106 έγραψε:
μηπως θες μπιελακια ζαμφορ???η εχεις στραβες ζαντες???εμενα μου εκανε τρεμουλο μετα τα 120 αν θυμαμαι καλα....αλλαξα μπιελακια ζαμφορ...βελτιωθηκε το προβλημα...και μετα αλλαξα και ζαντες επειδη ηταν στραβες και ελειξε το θεμα...αναθεμα στο μηχανικο που μου εφαγε τις αλουμινενιες... Evil Evil Evil


Το 1ο που λες δεν ξέρω τι είναι,οι ζάντες μου είπαν οτι ειναι οκ.....

Επίσεις κοπανάει και το τιμόνι στους χωματόδρομους το ξέχασα πριν..είναι σαν να έχει μπόσικα κάπου...


τα μπιελακια της ζαμφορ ειναι 2 μεταλικες ραβδοι (μια σε καθε μερια) οι οποιες ενωνουν την αντιστρεπτικη(ζαμφορ) με τα γονατα της αναρτησης....αμα κοψεις ολο το τιμονι δεξια και πας απο αριστερα θα τη δεις....πιαστην και κοθνα την να δεις αν εχει μποσικα...καπως ετσι..δεν ειμαι και μηχανικος Rolling eyes ...στο δικο μου ετσι μου το εδειξε ο μηχανικος μου..


Οκ Αλεξ κατάλαβα που εννοείς και θα το κοιτάξω!!!


Παράθεση:
ξεκινα αρχικα με μια καλη ζυγοσταθμιση γιατι το 90 % τον συναδελφον μου ειναι για το γαιδαρο καβαλα επισης ποσο καιρο εχει που εχεις βαλει λαστιχα?
ισως να μην εχει γινει σωστει δουλεια στο μονταρισμα κ να θελουν ρονταρισμα επισης η ζαντες ειναι αφτερ μαρκετ δαχτιλιδια εχουν? το εκανε κ με προηγουμενα λαστιχα ?
μηπως εχεις προσθηκες? τι λαστιχα φορας αν φορας s drive yokohama ειναι πολυ συχνο φενομενο


Ναι αυτά φοράω Shocked μην με πληγώνεις τώρα, κάπου 20.000 λιγο πριν τον Αυγουστο τα έβαλα.Τις αλουμινένιες που εδεινε εργοστασιακά φοράω τις ασπρες 5άκτινες.. απο προσθήκες και τετοια τίποτα.και με τα παλιά λάστιχα όμως το ιδιο..


Παράθεση:
Τα ρουλεμάν των τροχών τα έχεις δει καθόλου..??


Τα αλλαξα με τα ημιαξόνια..


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 20:20:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΡΕΜΟΥΛΙΑΣΜΑ ΚΑΙ ΒΟΥΗΤΟ ΜΕΤΑ ΤΑ 140 106 rallye 1.3 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:

τι λαστιχα φορας αν φορας s drive yokohama ειναι πολυ συχνο φενομενο



Το επιβεβαιώνω και εγώ για τα S-Drive, τα δικά μου δεν πρέπει να έχουν πάνω από 3.000km και ενώ όλο το αμάξι δείχνει σωστό, μετά τα 140 έχουν ένα ελαφρύ τρέμουλο. (μια επιφύλαξη κρατώ γιατί έχω οδηγήσει το αυτοκίνητο για λιγότερο από 100km...)




www.gocar.gr


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pappaki στις Τρι 05 Φεβ 2008, 20:45:32, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 20:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε περίπτωση που είναι τα λάστιχα τι γίνεται???Γιατι και πριν yokohama φόραγε αλλα άλλο πέλμα..


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 20:46:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρης έγραψε:
Σε περίπτωση που είναι τα λάστιχα τι γίνεται???Γιατι και πριν yokohama φόραγε αλλα άλλο πέλμα..

αν το ιδιο στο εκανε κ με τα παλια τοτε κοιτα απο ρουλεμαν που σου ειπε κ ο αργυρης απλα στο ειπα γιατι με τα s drive εχει γινει παρα πολυ συχνω το φενομενο σημερα εφτιαξα ενα που μου εφεραν για ζυγοσταθμιση μετα απο ρονταρισματα κ ζυγισμα να μετραει ανα γραμαριο κ στα 5 που ειναι η ρυθμιση στα μηχανιματα απλα βελτιο8ικε αρκετα ετσι μου ειπε το παλικαρι οταν το εκανε δοκιμη


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
KONIORDOS (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabrio 1,6 01'

Ένταξη: 05 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: SEPOLIA CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 22:04:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εμενα ρε παιδια οταν εχω χαμηλες στροφες και δινω τρεμει ο λεβιες (τραμπαλα παει) αλλα δεν ειναι απο ζαντολαστιχα.
τι ειναι?


ΛΟΞΑ ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 22:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσύ τσέκαρε ημιαξόνια...και εμένα ετσι εκανε οταν το πήρα..


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2374s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on