PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

καρτοδρομο -νεα ημερομηνια 6-12-07
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 09:07:05    Θέμα δημοσίευσης: καρτοδρομο -νεα ημερομηνια 6-12-07 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα παμε?

Έχει επεξεργασθεί από τον/την volvos στις Τρι 04 Δεκ 2007, 20:40:04, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 09:16:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν αποφασιστεί,
εγώ θα μπορώ να είμαι εκεί κατά τις 2130~2200 (κάποιος βέβαια θα πρέπει να περάσει και από την Λέσχη.. έστω να αφήσιε ένα σημείωμα για το καρτοδρομο)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 09:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mexri 9.30-10 λεει ειναι διαθεσιμη για αυτοκινητα....
οποτε μαλλον μανθο τα λεμε λεσχη κατευθειαν.εκτος αν εχουν ορεξη οι υπολοιποι να ερθουν απο εκει να μας βρουν και να παμε κανα φραγμα μετα για ποτακι Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 10:21:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok.
θα σε πάρω τότε τηλ μόλις κλείσω το μαγαζί (2100+κάτι) και βλέπουμε
είμαι μέσα για ποτάκι οπουδήποτε... εκτός από την "τρύπα" (καφενέ)...
(ιδανικά φράγμα/ν.μάκρη/ενπλω/π.ραφτη... κλπ κλπ)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 10:56:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια μεσα κ εγω ειμαι αν ειναι αλλα θελω κ πισταδικη βολτα με την νυφη ετσι για να γουσταρουμε.........


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 10:58:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ok.
θα σε πάρω τότε τηλ μόλις κλείσω το μαγαζί (2100+κάτι) και βλέπουμε
είμαι μέσα για ποτάκι οπουδήποτε... εκτός από την "τρύπα" (καφενέ)...
(ιδανικά φράγμα/ν.μάκρη/ενπλω/π.ραφτη... κλπ κλπ)

εεεεεεεεεεεεε λιγα για τον καφενε ...... εκ της καφενε τeam


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 11:10:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
παιδια μεσα κ εγω ειμαι αν ειναι αλλα θελω κ πισταδικη βολτα με την νυφη ετσι για να γουσταρουμε.........

Laughing Laughing
μέγαρα θες ...
όχι καρτόδρομο...

ή βουνό... Rolling eyes Laughing Laughing

σχετικά με τον καφενέ...
καλοκαιριάτικα και με οριακό καυσωνα... Thumb Down Thumb Down Thumb Down Thumb Down Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Σεπ 2007, 11:59:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για αυριο ψηνεται κανεις?
ηταν σημερα αλλα προεκυψε θεμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Σεπ 2007, 17:55:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέσα εγώ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Σεπ 2007, 18:20:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οργανωσε και τους αλλους σημερα και μιλαμε ωρα για αυριο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Σεπ 2007, 13:39:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

19.00 θα ειμαι εκει με κωσταντη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Σεπ 2007, 15:27:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα έρθω και εγώ με τον roadrunner Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Σεπ 2007, 20:29:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία ήταν... Και εκεί που έλεγα ότι δεν ξαναβάζω exalto2 γιατί δεν μπορεί το αμάξι μου να τα ζεστάνει............. Μπήκα αφίδνες σήμερα και άλλαξα γνώμη! Το αμάξι καμία μα καμία σχέση δεν είχε με GTCC... Κολλημένο παντού, έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Ειδικά επειδή ο βολβος έκανε τόσους γύρους για να με φτάσει Razz Razz Razz Όταν με πέρασε όμως και αφού είδα πως πήρε την κάτω κλειστή φουρκέτα, απλά έμεινα μαλ**ας... ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΒΟΛΒΟΥ ΣΤΡΙΒΕΙ ΔΙΑΟΛΕΜΕΝΑ!! Αφού μου ρχόταν να παρκάρω στην άκρη με αλάρμ και να αρχίζω να ψάχνω τις ράγες.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Σεπ 2007, 20:50:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ena ξερω...το χρονομετρο στο Pda ειχε κολλησει στο best lap time 56.00

δε ξεεεεερω τιποτα...εγω το χρονομετρο ειδα ΤΕΛΟΣ. Laughing

καλα ηταν αν δεν μας ειχε γα**σει ο αρουλης θα ειχαμε κανει και τριτο 15αρι γυρους....

τα εξαλτο επαθα μια ψιλοηττα...50000χλμ και κραταγαν παραδοξως....και δυστυχως δε προλαβα να τα λιωσω με 15γυρους οσο τα πισω...αφου ο νικος μου φωναζε οτι θα ξεζανταρουμε σε καποια φαση...ντροπη.πως θα τα βγαλω αυριο??
επισης οποιος ηταν στη πιστα τον εφτασα Laughing
σταναχωρηθηκα που δε δουλεψε το κPda του κωσταντη γιατι θα ειχαμε πολυ ωραια δεδομενα και για το μελλον.

το αμαξι ειναι απλα μαγεια. πλασαρεται απλα τελεια και ειδικα με το αριστερο στο φρενο στις εξοδους για να μαζεψω τη μουρη απο τα εξαλτο εκανε παππαδες...ειμαι σιγουρος οτι ειμασταν ισως και στο λεπτο σημερα με νικο δικαβαλοι και με μενα πρωτη φορα στο καρτοδρομο με μπλοκε και τριτη αν θυμαμαι συνολικα...
τα φρενα εχουν στρωσει αρκετα το πενταλ αισθηση και το καταχαρηκα...καμια σχεση με δημητσανα...και μονο το γεγονος οτι μπορεις να ζυγισεις το αμαξι με το φρενο στο αριστερο λεει πολλα!

σορυ παιδια που εφυγα σα κυνηγημενος αλλα ειχαν σκασει επισκεψεις σπιτι και επρεπε να γυρισω αμεσαααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Σεπ 2007, 20:52:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υ.γ γυρισα μπηκα σπιτι με το κρανος στο χερι και ενα χαμογελο να μη μπορω να το κρατησω.... περιττο να πω οτι μου αδειασε ενα μπουκαλακι αγιασμο στα μουτρα η μανα μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206 CC RG (kostadis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 CC Army Edition

Ένταξη: 11 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: N.Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Σεπ 2007, 08:36:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ena ξερω...το χρονομετρο στο Pda ειχε κολλησει στο best lap time 56.00

δε ξεεεεερω τιποτα...εγω το χρονομετρο ειδα ΤΕΛΟΣ. Laughing



Για όποιον δεν κατάλαβε,ο Παναγιώτης οδηγούσε ένα 6τάχυτο υδρόψυκτο! Mr. Green

(Τελικά είχες δίκιο για την αντιστρεπτική, την δεύτερη φορά που μπήκαμε με τον Άρη, είχα αρκετή υποστροφή! Confused )


TrackDay Dreams...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Σεπ 2007, 09:28:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θεωρτηικα με τον αξονα πρεπει να μην εχεις υποστροφη ειδικα στην εξοδο... επισης ο αξονας τοου ραλλυ νομιζω οτι εναι πιο φαρδυς λιγο ή αυτο ηταν σε σχεση με τα 13αρια?
εγω πιστυεω οτι μαλλον ηταν τα λαστιχα που ανεβασες πολυ πιεση...ειχε και φθορα στο κεντρο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Σεπ 2007, 12:43:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
υ.γ γυρισα μπηκα σπιτι με το κρανος στο χερι και ενα χαμογελο να μη μπορω να το κρατησω.... περιττο να πω οτι μου αδειασε ενα μπουκαλακι αγιασμο στα μουτρα η μανα μου



Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Σεπ 2007, 18:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ena ξερω...το χρονομετρο στο Pda ειχε κολλησει στο best lap time 56.00

δε ξεεεεερω τιποτα...εγω το χρονομετρο ειδα ΤΕΛΟΣ. Laughing

Γιααα δες λιγο και απο 'δω.... Splat Splat Splat Splat Splat


volvos έγραψε:
καλα ηταν αν δεν μας ειχε γα**σει ο αρουλης θα ειχαμε κανει και τριτο 15αρι γυρους....

ο Αρουλης να δεις γ@μη$ι που εφαγε με τοοοση κινηση...!!! Evil Evil


volvos έγραψε:
τα εξαλτο επαθα μια ψιλοηττα...50000χλμ και κραταγαν παραδοξως....και δυστυχως δε προλαβα να τα λιωσω με 15γυρους οσο τα πισω...αφου ο νικος μου φωναζε οτι θα ξεζανταρουμε σε καποια φαση...ντροπη.πως θα τα βγαλω αυριο??

Χαχαχα,μα ποιος σου ειπε καρδια μου οτι θα τα εβγαζες το Σαββατο??? (κοινως, τσιμπα ενα ακυρο) Razz Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 09:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξαναπαμε σημερα?
βγαζουν αλλο ενα 15αρι γυρους....
επιτελους καπιος να μετρησει και το 56 μου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1754s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on