PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποιο απο τα δυο,yokohama s-drive η goodyear F1;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

S-Drive ή F1
Yokohama S-Drive
68%
 68%  [ 15 ]
Goodyear F1
31%
 31%  [ 7 ]
Σύνολο Ψήφων : 22

Συγγραφέας Μήνυμα
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Αύγ 2007, 21:39:50    Θέμα δημοσίευσης: Ποιο απο τα δυο,yokohama s-drive η goodyear F1; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ηθελα τις αποψεις σας για τα Yokohama s-drive και goodyear F1.Σκεφτομαι να τα βαλω στο 206 μου.Η αναρτηση ειναι μαμα.Η οδηγηση που κανω ειναι κυριως Αθηνα-Γιαννενα απο Ιτεα η απο Καταρα.Πολλα χιλιομετρα με στροφιλικι δηλαδη.Ποιο απο τα δυο θα αντεξει τοσο παρατεταμενο στροφιλικι χωρις να υπερθερμανθει;Να σημειωσω οτι στα μεχρι τωρα λαστιχα που ειχα εβαζα αζωτο για να αποφευγω γενικα την υπερθερμανση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 08:54:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οποιο απ'τα δυο και να παρεις ευχαριστημενος θα μεινεις. Ομως αποψη μου ειναι πως το Υokohama ειναι λιγο καλητερο, κυριος απο αποψη διαρκειας ζωης. Τα F1 συνηθιζουν να γινονται "ξυλινα" (=σκληρα και γλιστερα) σχετικα νωριτερα απο αλλα λαστιχα του ανταγωνισμου.
Επεισης να ξερεις πως με το αζωτο ΔΕΝ αποφευγεις την υπερθερμανση των ελαστικων. Αυτο που αποφευγεις ειναι τις μεγαλες μεταβολες ΠΙΕΣΗΣ στα λαστιχα οταν τα πιεζεις (δηλαδη η πιεση τους επιρεαζεται λιγοτερο οταν αυξανεται η θερμοκρασια τους απο τη χρηση).


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 09:02:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψηφησα yokoγληστρα αν κ τα δυο εχουν κακο σκελετο σαν κρατημα ειναι καλα αλλα τεχνολογικα πολυ πισω.....


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 09:04:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ποιο απο τα δυο,yokohama s-drive η goodyear F1; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

grpap έγραψε:
Θα ηθελα τις αποψεις σας για τα Yokohama s-drive και goodyear F1.Σκεφτομαι να τα βαλω στο 206 μου.Η αναρτηση ειναι μαμα.Η οδηγηση που κανω ειναι κυριως Αθηνα-Γιαννενα απο Ιτεα η απο Καταρα.Πολλα χιλιομετρα με στροφιλικι δηλαδη.Ποιο απο τα δυο θα αντεξει τοσο παρατεταμενο στροφιλικι χωρις να υπερθερμανθει;Να σημειωσω οτι στα μεχρι τωρα λαστιχα που ειχα εβαζα αζωτο για να αποφευγω γενικα την υπερθερμανση.

βαλε michelin pe2 k τελος το απολυτο ιχ ελαστηκο


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 09:20:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχε υπόψιν σου ότι έχουν βγει και τα καινουρια F1 τα οποία προς το παρόν όμως δεν βγαίνουν σε όλες τις διαστάσεις Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 09:37:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοεις τα καινουργια με ασυμμετρο πελμα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 10:44:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai ego exalto2 ψηφιζω ή αντε avs sport....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 11:10:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή σου αρέσει το στρίψιμο στα βουνά βάλε Yoko παντού και πάντα. Δεν ξέρω ακόμη για τα S-Drive αλλά έως τώρα η Yokohama μας έχει τιμήσει εμάς τους στροφάκηδες με τα AVS Sport και τα Parada, οπότε λογικά με τα S-Drive θα βρίσκεται στον ίδιο σωστό δρόμο. Δεν μπορείς να φανταστείς τι μαμακίες άκουγα παλιά για τα AVS και για τα Parada (ό,τι σε έχουν πει ξέχνα το και προχώρα)... Βρες τις πιέσεις που σου πάνε και χώνε, τα Yoko δεν θα σε πουλήσουν ποτέ στις οδηγικές εκτιμήσεις σου (αρκεί να τις κάνεις σωστά γιατί αλλιώς πάντα θα σου φταίνε τα λάστιχα, η ανάρτηση και όλοι οι υπόλοιποι).

Όσον αφορά το άζωτο, το χρησιμοποιούσα για μία περίοδο αλλά δυσκολευόμουν πολύ να παίζω με τις πιέσεις (καμία σχέση με του ατμοσφαιρικού αέρα) και τα παράτησα. Όταν εξαπλωθεί παντού και μπορώ να το βρίσκω τζάμπα θα ξανασχοληθώ (δηλ. ποτέ). Εκτός κι αν ο λαστιχάς μου μετακομίσει κοντά στο σπίτι μου.

Για τα F1 γενικώς έχω ακούσει καλά λόγια και γνωρίζω κι έναν προσκυνητή τους που βάζει και ξαναβάζει F1 τα τελευταία χρόνια. Αφού τα ξαναβάζει κάτι θα ξέρει κι αυτός (εφόσον αισθάνεται τόσο ασφαλής από την επιλογή αυτή δεν μας πέφτει λόγος).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 12:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή τον τελευταίο καιρό ψάχνω και εγώ για ελαστικά βρήκα αυτήν την σελίδα με τα χαρακτηριστικά για το s-drive.
http://www.yokohama.ca/staticpages/details.php?tire=s_drive_as01
Είναι ελαστικό με φαρδύ πάτημα που φαίνεται και με το μάτι αν το δεις από κοντά. Στο F1 έχω παρατηρήσει σε πολλά αυτοκίνητα ότι στην άκρη του το αυλάκι για την ροή του νερού σταματάει και δεν νομίζω να είναι αποτελεσματικό στο βρεγμένο δρόμο.
Εγώ είμαι μεταξύ s-drive, toyo proxes t1r, michelin pe2 oπότε μεταξύ των δύο προτείνω s-drive.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 12:59:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...mια χαρά είναι το F1 στο βρεγμένο...
...χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μπορεί να υπάρχουν και καλήτερα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 13:41:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε εδώ το Parada και πάει στην βροχή. Καλά δεν είναι για για τρέλλες αλλά κυκλοφορείς με ασφάλεια. Κάποιοι μου έλεγαν ότι στην βροχή το κλειδώνεις και με απέτρεπαν να το πάρω... Λαστιχάρα στο στεγνό, επαρκές στο βρεγμένο, έτσι απλά! Τί να πει κι ο Γιάννης που έχει ακούσει ΤΙΣ παπ***ές για τα AVS Sport.
Στον χώρο μας βρίθουμε από δήθεν σχετικούς που "άκουσαν", "διάβασαν" ή ακόμη χειρότερα που "δοκίμασαν" κιόλας. Εγώ πλέον σέβομαι 100% τις απόψεις μόνο από καμιά 20ρια άτομα του χώρου μας (το ό,τι έχω ξεχωρίσει τόσους είναι μέγιστο κατόρθωμα γιατί πλέον γνωρίζω άπειρους).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 19:42:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους για τη βοηθεια σας.Τελικα θα ακουσω το Μιλτο.Παω για Yokohama λοιπον.Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι τα πλαινα του exalto γιατι σε αρκετες απο τις παμπολες στροφες μεχρι τα Γιαννενα εχω δει και παμπολες ........πετρες.Παω για yokohama λοιπον σε 195/55/15 ( η αλλαγη της διαστασης τελικα δε θα γινει).Αζωτο με πιεσεις απο 36-40 psi για να δω που θα κατσει καλυτερα.Μολις τα βαλω θα σας πω εντυπωσεις.Ευχαριστω και παλι.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την grpap στις Πεμ 23 Αύγ 2007, 21:58:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 20:01:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε νομίζω ότι τα Exalto 2 έχουν ευαίσθητα πλαϊνά όπως τα πρώτα Exalto. Τί λένε αυτοί που τα φόρεσαν;


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 20:08:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συναδελφος με saxo vts ειχε μια ασχημη εμπειρια με τα πρωτα exalto απο πετρα και αν και δεν εχω μαρτυρια για τα exalto2 δεν θα ηθελα να το τσεκαρω εγω πανω σε ταξιδι.Δεν αμφιβαλλω οτι ειναι κορυφαιο λαστιχο αλλα ........
Ο ιδιος τωρα εχει yokohama.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 21:08:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά για τα πρώτα Exalto πολλοί τα κατηγόρησαν για τα πλαϊνά τους. Από την άλλη ήταν και πολύ εμπορικά ελαστικά οπότε και οι γνώμες περισσότερες σε αριθμό. Τα Exalto 2 είναι τελείως διαφορετικό σχέδιο, φιλοσοφία, πέλμα, και τουλάχιστον μισή κατηγορία πάνω όπου ο δυνατός σκελετός είναι εκ των ουκ άνευ.
Από πέτρα αν σε βρει στο πλάι του πέλματος μόνο με ADVAN A032R σώζεσαι...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RALLOS8 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 rallye 1.6(8v)1997

Ένταξη: 08 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 46

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 04:26:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω για τα yokohama αλλα μεν βαλεις F1.Τα εχω εναμιση χρονο και ειναι για πεταμα.εχουν γινει κουτσουρο και στα πλαινα δεν υπερχει γομα(αυλακι)ουτε για δειγμα.τα δικα μου ειναι σε διασταση 195/45/15.
σιγουρα τα yokohama θα ειναι καλυτερα.(τα F1 ηταν τελεια στα 4000χλμ στην βροχη)μονο εκει και για λιγο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 08:56:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα εξαλτο 2 τα εχω 50000χλμ και λαστιχο δεν εχω σκισει...στα εξαλτο1 στο βολβο του πατερα μου ειχαμε σκισει 2...καμια σχεση λοιπον.

μεχρι χτες σκεφτομουνα να δοκιμασω και γιοκο καθως στο παρελθον ημουν φανατικος γιοκοχαμακιας...
συγκεκριμενα οταν εγω φοραγα τα α510 οι πιο πολλοι ηταν αγεννητοι εδω Laughing

αλλα....οταν γυριζεις απο νεα μακρη-διονυσο με ενα λαστιχο στα ορια διαλυσης μετα απο 50000χλμ και με το πρωτο γερο σκισιμο σε 5-6 στροφες το ακους να ουρλιαζει και να εχει βεντουζωσει κατω το μαμημενο.....ε ε ε ε δεν το ρισκαρω....
αν και την αντιπαθω σα μαρκα θα ξαναβαλω εξαλτο2. ΤΕΛΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 09:30:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την grpap στις Πεμ 23 Αύγ 2007, 20:44:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 11:46:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H κουβεντα εδω ειναι το διλημα μεταξυ Yokohama S-drive και GoodYear F1.
Ας μην αναλωθουμε στο παρελθον και σε παλιοτερα μοντελα ελαστικων αφου καμια σχεση δεν εχουν με τα συγχρονα και συγκεκριμενα με αυτα της συζητησης, εκτως αυτου περισσοτερο μπερδευουν παρα βοηθανε στην επιλογη του φιλου grpap.

STELIOS
Mod. Team



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2007, 11:53:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην σελιδα της Michelin ειδα τα Pilot Sport και τα Exalto 2.
Αυτο που εβγαλα σαν συμπερασμα ειναι οτι τα Exalto σε σχεση με τα Sport ειναι πιο καλα.
Εχουν ενα σπορ χαρακτηρα αλλα υπερτερει στο οτι ειναι λαστιχο για πολλες καταστασεις οπως διχνει ο πινακας.
Εγω σε κανεναν μηνα θα αλλαξω γιατι τωρα το καλοκαιρι δεν τα προλαβα ολα.
Ο Steve μου ειχε πει για S-Drive.
Τωρα ειδα και τα Exalto 2 και παλι εχω ενα μπερδεματακι.
Μαλλον ομως για S-Drive παω.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1529s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on