PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot RCZ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 15:39:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θελω να πιστευω πως ειναι για τα πισω καθισματα, μιας και δεν ειναι της ομαδας Ο!!
Αλλιως με βλεπω με 508... να ειμαι... "αλλο τι θελω κ αλλο τι μπορω"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Σεπ 2011, 01:51:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χριστινα...το εχει αγορασει το rcz μια φιλη... εδω και κανα 6μηνο
αν θες μπορω να σας φερω σε επικοινωνια να το συζητησετε


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
zoros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Σεπ 2011, 23:13:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΧΡΙΣΤΙΝΑ έγραψε:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
σοβαρα τωρα δεν μπαινουν πισω δυο ρημαδοκαθισματακια??
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!! Ψαχνω τοσο καιρο να ερωτευτω ενα τουτου κ επαθα με το συγκεκριμενο!


Το έψαξα κι εγώ πριν το πάρω: μπαίνουν κανονικά πίσω 2 καθισματάκια isofix.
Για περισσότερες πληροφορίες, κάνε εγγραφή στο αγγλικό forum του RCZ και δες αυτό το thread: http://peugeotrczforum.co.uk/post23903.html?hilit=isofix#p23903

Εύχομαι σύντομα να πάρεις το RCZ σου! Είναι πράγματι καταπληκτικό αυτοκίνητο!

ΥΓ: ποια έκδοση σκέφτεσαι? με τι εξοπλισμό?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Σεπ 2011, 14:51:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Peugeot Sport - RCZ Peugeot Sport - Reveal

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8UOL1VLG0Ds#!
πλυ θα θελα να μαθω τι εισαγωγη φορει αυτο το πραμα.μιας και πισταδικο και μιας που εχει πιο πολυ χωρο να φτιαξουν κατι σωστο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
f1rst (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2000)"

Ένταξη: 03 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Σεπ 2011, 19:03:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ήθελα να μάθω και αν γνωρίζει κανείς ας δώσει τα φωτα του!
.....λοιπον,ενδιαφέρομαι για το RCZ και Θα ήθελα να μάθω προτου πάω στην αντιπρωσοπία να ρωτήσω
αν διατίθεται και έχουμε την επιλογή να το παραγγείλουμε με αυτή την ζαντα:

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200909/peugeot-rcz-limited--2_1600x0w.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zoros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Σεπ 2011, 23:18:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

f1rst έγραψε:
Θα ήθελα να μάθω και αν γνωρίζει κανείς ας δώσει τα φωτα του!
.....λοιπον,ενδιαφέρομαι για το RCZ και Θα ήθελα να μάθω προτου πάω στην αντιπρωσοπία να ρωτήσω
αν διατίθεται και έχουμε την επιλογή να το παραγγείλουμε με αυτή την ζαντα:

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200909/peugeot-rcz-limited--2_1600x0w.jpg


Ναι μπορείς να το παραγγείλεις με αυτή την ζάντα (την ζητάς ως Onyx 19").
Προσωπικά πάντως θα απέφευγα τη διάσταση των 19" στους ελληνικούς δρόμους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2011, 00:34:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμαρτια ειναι να γινει "κουδουνιστρα" το αμαξι με τις 19"


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 00:36:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xP5_5RDKxOY

Laughing Laughing Laughing Laughing


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 00:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked

Πλακα μας κανουν? εχουν ξεφυγει λεμε... Και η πεζο θα ειναι η πρωτη που θα το εφαρμωσει? Very happy μωρε μπραβο! Δεν το περιμενα...

Βασικα ηξερα για αυτα τα υλικα αλλα νομιζα οτι ειμαστε καμια 10αρια χρονια μακρυα απο την εμπορικη τους εφαρμογη...

Δες ρε πο**τη* μου, τωρα που ερχοντε ολα τα ωραια και εμεις εχουμε κρηση..


ΥΓ . Την Γαλλιδουλα που παρουσιαζει... Αααχχχ... Twisted evil


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 06:39:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 08:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
Shocked

Πλακα μας κανουν? εχουν ξεφυγει λεμε... Και η πεζο θα ειναι η πρωτη που θα το εφαρμωσει? Very happy μωρε μπραβο! Δεν το περιμενα...

Βασικα ηξερα για αυτα τα υλικα αλλα νομιζα οτι ειμαστε καμια 10αρια χρονια μακρυα απο την εμπορικη τους εφαρμογη...

Δες ρε πο**τη* μου, τωρα που ερχοντε ολα τα ωραια και εμεις εχουμε κρηση..


ΥΓ . Την Γαλλιδουλα που παρουσιαζει... Αααχχχ... Twisted evil


έλα ρε το έχαψες.... το κάνουν να υποστηρίξουν το σύνθημά τους. Απλα θέλουν να δείξουν ότι το αυτοκινητο προκαλέι αισθήματα. Δεν μπορεί να κυκλοφορήσει τέτοιο 4τροχο. Θα υπάρχει πρόβλημα με την νομοθεσία, ακόμα και ανα αυτό γινόταν αληθινά. Χαχαχ πλακα έχει που στο τέλος το αμάξι δεν αλλαζεί χρώμα ανάλογα με το στύλ μουσικής αλλα με τα αισθήματα του οδηγού που νιώθει ντροπαλός. Χαχαχα θα ήταν το τέλειο αμάξι για να κάνεις ληστίες!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 08:30:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προταπριλιατικο απο την πεζο δηλαδη?
Laughing

και η Γαλλιδούλα που παρουσίαζε ? και αυτή ψέμα ηταν?? Crying or Very sad

Πάντος ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμή στο μέλλον θα δουμε κατι τετοιο.
Και αυτα περι νομοθεσίας θα παρακαμφθούν καπως. ειναι πολυ δυνατος κράχτης μια τετοια τεχνολογία και θα αποφέρει πολλα λεφτα στην εταιρια που θα το λανσάρει. οποτε θα βρουν εναν τροπο (πχ να μην αλλάζει ολο το αμαξι αλλα καποια σημεια του ωστε να μπορεί να καταλαβει καποιος το κανονικό του χρωμα ακομα και αν εχει αλλάξει..


Οσο για αυτο με την νομοθεσια... ειναι λιγο ποιο χαλαροι αποσο νομίζετε... ΠΧ. εχω δει απειρα διχρομα αμαξια. ΠΧ s2000 με μαυρο καπο οροφη και πορτ μπαγκαζ και ασπρα ουσιαστικα μονο πορτες και φτερα. Αυτο θεωρειται στην αδεια ασπρο ? ή μαυρο? ή ασπρομαυρο? εγω πιστευω οτι μπορεις να το περασεις οπως θελεις Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 11:39:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι τέτοιες μαλ***ες κάνει η Peugeot σε τέτοιες περιόδους, αντί να επικεντρωθεί στις πωλήσεις, ενώ η Citroen με τα Diesel και το C3-C4 παίρνει τα σώβρακα της αγοράς προς το παρόν...

ΜΗ δείτε και κανα DS5 έστω και στο internet... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 11:44:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Κάτι τέτοιες μαλ***ες κάνει η Peugeot σε τέτοιες περιόδους, αντί να επικεντρωθεί στις πωλήσεις, ενώ η Citroen με τα Diesel και το C3-C4 παίρνει τα σώβρακα της αγοράς προς το παρόν...

ΜΗ δείτε και κανα DS5 έστω και στο internet... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


σιγα τα σοβρακα της αγορας ρε στιβ, μην ξεχνας οτι στην ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΝΟ ανακαλύψαμε το πετρελαιο ΤΩΡα...

στο εξωτερικο δεν εχουν παθει αμοκ με τα πετραιλειοκινητα , και στην Ελλάδα ΠΟΟΣΣΣΑΑ να πουλήσει τελοσπαντων η πεζο που να την κανει να ΑΛΛΑξει την νοοτροπια της για να "παρει τα σωβρακα της αγορας" οπως λες οτι κανει η σιτροεν..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 11:53:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
σιγα τα σοβρακα της αγορας ρε στιβ, μην ξεχνας οτι στην ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΝΟ ανακαλύψαμε το πετρελαιο ΤΩΡα...

στο εξωτερικο δεν εχουν παθει αμοκ με τα πετραιλειοκινητα , και στην Ελλάδα ΠΟΟΣΣΣΑΑ να πουλήσει τελοσπαντων η πεζο που να την κανει να ΑΛΛΑξει την νοοτροπια της για να "παρει τα σωβρακα της αγορας" οπως λες οτι κανει η σιτροεν..
Κάτσε να βγούνε στα παπαγαλο-περιοδικά οι πωλήσεις του τριμήνου και τα λέμε Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 12:06:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα αυτο σου λεω ρε....
και πρωτη σε πωλησεις στην ελλαδα ναειναι στην κατηγορια... ποσα πιστευεις παραπανω απο τον ανταγωνισμο θα εχει? παντος οχι τοσα οστε να κανει μια παγκοσμια εταιρια να αλλαξει πλευση...

ελλαδα ειμαστε οχι USA. και ειδικα τωρα πια χωρις αγοραστικη δυναμη...

κοινος στα τετοια τους μας γραφουν Rolling eyes


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 13:22:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
Steve έγραψε:
Κάτι τέτοιες μαλ***ες κάνει η Peugeot σε τέτοιες περιόδους, αντί να επικεντρωθεί στις πωλήσεις, ενώ η Citroen με τα Diesel και το C3-C4 παίρνει τα σώβρακα της αγοράς προς το παρόν...

ΜΗ δείτε και κανα DS5 έστω και στο internet... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


σιγα τα σοβρακα της αγορας ρε στιβ, μην ξεχνας οτι στην ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΝΟ ανακαλύψαμε το πετρελαιο ΤΩΡα...

στο εξωτερικο δεν εχουν παθει αμοκ με τα πετραιλειοκινητα , και στην Ελλάδα ΠΟΟΣΣΣΑΑ να πουλήσει τελοσπαντων η πεζο που να την κανει να ΑΛΛΑξει την νοοτροπια της για να "παρει τα σωβρακα της αγορας" οπως λες οτι κανει η σιτροεν..


Τι εννοεις δεν έχουν πάθει αμόκ στο εξωτερικό;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 13:31:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

esy τι εννοεις ρε μεγαλε?πας να ανοιξεις διαλογο με τουσ σοφους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 13:34:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
AlienHack έγραψε:
Steve έγραψε:
Κάτι τέτοιες μαλ***ες κάνει η Peugeot σε τέτοιες περιόδους, αντί να επικεντρωθεί στις πωλήσεις, ενώ η Citroen με τα Diesel και το C3-C4 παίρνει τα σώβρακα της αγοράς προς το παρόν...

ΜΗ δείτε και κανα DS5 έστω και στο internet... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


σιγα τα σοβρακα της αγορας ρε στιβ, μην ξεχνας οτι στην ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΝΟ ανακαλύψαμε το πετρελαιο ΤΩΡα...

στο εξωτερικο δεν εχουν παθει αμοκ με τα πετραιλειοκινητα , και στην Ελλάδα ΠΟΟΣΣΣΑΑ να πουλήσει τελοσπαντων η πεζο που να την κανει να ΑΛΛΑξει την νοοτροπια της για να "παρει τα σωβρακα της αγορας" οπως λες οτι κανει η σιτροεν..


Τι εννοεις δεν έχουν πάθει αμόκ στο εξωτερικό;


εννοώ οτι πετρελαιοκίνητα στο εξωτερικό έχουν στις πόλεις εδώ και χρόνια.. οτι "μπουμ" πωλήσεων είχε εδω η ξαφνική απελευθέρωση τους στις ελληνικές πολεις στο εξωτερικό δεν υφίσταται καθότι δεν υπήρχε απαγόρευση . αυτο εννοώ.


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2012, 13:34:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
esy τι εννοεις ρε μεγαλε?πας να ανοιξεις διαλογο με τουσ σοφους?


ουδέν σχόλιο... Confused


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενη
Σελίδα 39 από 41

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3808s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on