PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ιδανική πίστα?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 12:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
kane έγραψε:
Παντως το συνολικό κοστος για να κανεις κατι σοβαρό πρεπει να ειναι πολυυυυυ μεγάλο.
Το μόνο πράγμα που ανεβάζει το κόστος σε αυτό το θέμα είναι ο τύπος της ασφάλτου και τα υποστρώμματα αυτής.

Όλα τα άλλα είναι απλά οικοδομικά Cool


Δες το σαν ολοκληρωμενο εργο...Σου ξανάγραψα "συνολικο".

Κοστος αγροτεμαχίου? γνωριζεις πως οσο μεγαλυτερο κομματι,τοσο ακριβότερο.Προφανως οσο πιο κοντα σε οδο,τοσο ακριβότερο.
Ας μην ξεχνάμε συνδεση με υπαρχον οδικό αξονα.Το οποιο θα πληρωσει ο ιδιοκτητης απο την τσεπουλα του.

Παργκινγκ? ασφαλτος και εκει,χειροτερης ποιοτητας μεν,αλλα ασφαλτος με υποστρωματα αυτης.
Πιτς? μπετό βιομηχανικό...
Κτιρια? εκει το κοστος με μ2,οποτε γάματο.
Επειτα πιστα,με σωστή προεργασία και οχι αρπα κολα,μιας και δν θαναι για 5 χρονια (σαν τους ελληνικους δρομους).
Διαμορφωσεις αμμοπαγιδων,χωρων εξοδου κτλ κτλ κτλ...
Μη ξεχνας αποχευτευτικό ομβρίων, εστω υποτυπωδες, για ολοκληρο τον χώρο.
Στεγαστρα σε ορισμένα μερη...
Κερκίδες...
Περιφραξη περιμετρικά και εσω,μη πως απο μπετο γιατι θα παθουμε ανακοπη..


ειναι πολλα τα λεφτα σταυρε, για να κανεις κατι ΣΩΣΤΟ πανω απολα και να μεινει για χρονια χωρις να ζηταει λεφτα.
Και επειδη ακριβως θαναι ιδιωτικο εργο,δε θα υπαρχει η ευχερεια να μενεις κλειστος για εργασιες μια στο τοσο, και φυσικα ο ιδιωτης δε θελει να πληρωνει σε κανενα π##στη εργολαβο καθε 3 και λιγο πεταμενα χρήματα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 12:54:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρα να το ζεστάνουμε το θέμα να κάνουμε τα 2 μας μια πίστα εδώ Λάρισα? Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 12:58:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμιά επιδότηση δεν παίζει Question


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 12:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Άρα να το ζεστάνουμε το θέμα να κάνουμε τα 2 μας μια πίστα εδώ Λάρισα? Very happy


Η κατασκευή της σιγουρα προυποθετει οικονομοτεχνικη μελετη αρχικα...Πολλοι οι παράγοντες που συνδραμουν σταυρε.

Σιγουρα η λαρισα εχει το θετικο πως ειναι κοντυτερα στη αθηνα απότι οι σέρρες.

Για τους Βορειοτερους,ειτε πανε σερρες ειτε λαρισα ενα και το αυτο.

Στη λάρισα ομως αναπτύσσονται τεραστιες θερμοκρασίες το καλοκαίρι.Τοτε που ουσιαστικα ειναι το "ψωμι" της πιστας.
Δε ξερω κατα ποσο ειναι καλό αυτο,με θερμοκρασίες ανω των 45 βαθμων στην ασφαλτο...
Ενα αλλο θετικο ειναι,πως εκει οντας καμπος,σιγουρα θα υπαρχουν φθηνά αγροτεμάχια. (το φθην εινια υποκειμενικο βεβαια...).

Επισης σταυρε το χρήμα ειναι πάρα μα πάρα πολυ...τρομαζω μονο και μονο να το υπολογίσω. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 13:06:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Καμιά επιδότηση δεν παίζει Question


Προφανως κατι θα παιζει αλεξη,αλλα γνωριζεις πως εγω κι εσύ,μιας και ειμαστε τελευταιοι των τελευταιων,πολυ χλωμό να την παρουμε...

Γνωρισα προσωπικα εργοστασιαρχη,ο οποιος ξεκινησε νεο εργοαστασιο με ιδία κεφάλαια,γνωριζοντας ομως απο πριν πως η επιδοτηση ειναι δικη του...με τροπους που ολοι γνωρίζουμε...

Οποτε εμεις που ειμαστε "φτωχαδακια" πως να ξεκινησουμε μια τετοιου μεγεθους επιχειρηση? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Δυστηχως για τετοιες επενδυσεις πρεπει να εισαι κομματι του "κεφαλαιου" για να τις παρεις.Αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη.
Εμεις αντε να παρουμε 10-20 χιλιαρικα να αγορασουμε εξοπλισμο... Rolling eyes

Και κατι που μολις ειδα στο σαιτ των σερρων...Φιλε σταυρε οι σερρες ειναι 1000 στρέμματα.
Μονο αυτο που ειδα τρομαζω να ρωτησω ποσο πηγαινει το μ2 αγροτεμαχιου εκει λαρισα και το σημαντικο ειναι να ειναι "ενα" κομματι.
Γιατι αν μαθουν εκει τα ζωα-αγροτες τι πας να κτισεις,θα σου πουλανε τα κομματακια τους των 100-200στρεμματων για χρυσάφι...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 13:08:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:

Επισης σταυρε το χρήμα ειναι πάρα μα πάρα πολυ...τρομαζω μονο και μονο να το υπολογίσω. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Μα πάρα πολύ...

Αν γινόταν πάντως κάτι σωστά και στην κατάλληλη τοποθεσία είμαι σίγουρος πως μπορούσε να γίνει μια κερδοφόρος επιχείρηση σε κάποιο εύλογο διάστημα.

Αν και κάτι μου λέει ότι πάλι στο χωράφι θα προτιμούσαν μερικοί Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 13:21:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:


Αν και κάτι μου λέει ότι πάλι στο χωράφι θα προτιμούσαν μερικοί Exclamation


Σε αυτο εχεις ενα ποιντ...

Να το παρουμε αντιστροφα ωστε να υπολογισουμε παλι χοντρικα-μπακαλικα το κοστος της πιστας για τον ιδιοκτητη?
Για παράδειγμα τα μεγαρα...

Απο εσάς που πηγαινετε συχνα, ποσους υπαλληλους απασχολουν? στο περίπου,τι εχετε δει με τα ματια σας.
Τι εξοπλισμό προσφέρουν, οργανα,ασθενοφορα,γερανό,καποιο μηχανημα να σιαζει τις αμμοπαγιδες κτλ κτλ κτλ...
Ρευμα? ειναι νυχθημερον ανοικτή? προβολεις? ή μονο μερα?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 13:26:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Ενα αλλο θετικο ειναι,πως εκει οντας καμπος,σιγουρα θα υπαρχουν φθηνά αγροτεμάχια. (το φθην εινια υποκειμενικο βεβαια...)

Φθηνότατα, επίπεδα, με ελάχιστο κόστος διαμόρφωσης για την πίστα Cool (εκχώματα, επιχώματα κλπ.)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 14:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Για παράδειγμα τα μεγαρα...

Απο εσάς που πηγαινετε συχνα, ποσους υπαλληλους απασχολουν? στο περίπου,τι εχετε δει με τα ματια σας.
Τι εξοπλισμό προσφέρουν, οργανα,ασθενοφορα,γερανό,καποιο μηχανημα να σιαζει τις αμμοπαγιδες κτλ κτλ κτλ...
Ρευμα? ειναι νυχθημερον ανοικτή? προβολεις? ή μονο μερα?


Μας δουλεύεις; Τίποτα απ' όλα αυτά δεν έχει Razz Ένα άτομο είναι στην είσοδο που ανοίγει την μπάρα μόνο Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 14:15:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

h ιδανικη πιστα ειναι γυρω απο το χωριο μου
road to hell legetai Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 14:35:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Μας δουλεύεις; Τίποτα απ' όλα αυτά δεν έχει Razz Ένα άτομο είναι στην είσοδο που ανοίγει την μπάρα μόνο Razz
Ζει σε άλλο κόσμο ο Εβραίος Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 15:43:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
kane έγραψε:
Για παράδειγμα τα μεγαρα...

Απο εσάς που πηγαινετε συχνα, ποσους υπαλληλους απασχολουν? στο περίπου,τι εχετε δει με τα ματια σας.
Τι εξοπλισμό προσφέρουν, οργανα,ασθενοφορα,γερανό,καποιο μηχανημα να σιαζει τις αμμοπαγιδες κτλ κτλ κτλ...
Ρευμα? ειναι νυχθημερον ανοικτή? προβολεις? ή μονο μερα?


Μας δουλεύεις; Τίποτα απ' όλα αυτά δεν έχει Razz Ένα άτομο είναι στην είσοδο που ανοίγει την μπάρα μόνο Razz


Ο οποιος ομως εκτελεί και χρέη καθαριστη, συντηρητη, εκπαιδευτη, κλπ κλπ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 15:46:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
h ιδανικη πιστα ειναι γυρω απο το χωριο μου
road to hell legetai Laughing


εχει και πιο κοντά...
ντραφι...
αλλά εσυ εκεί "σβουρίζεις"
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 15:46:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και αλλοι πεφτουν απο κατω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 15:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..η (παραλίγο) σε δημόσια αντικείμενα...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 15:51:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
h ιδανικη πιστα ειναι γυρω απο το χωριο μου
road to hell legetai Laughing


Ρε, μηπως να το περιφραξουμε, να βαλουμε εισοδο και να το κανουμε "The Zigovisti-Ring"??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 16:01:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι παρκο αγριων ζωων....

προσοχη ελευθερα λιονταριααα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 16:37:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:

Ο οποιος ομως εκτελεί και χρέη καθαριστη, συντηρητη, εκπαιδευτη, κλπ κλπ


SnakeMJK έγραψε:

Μας δουλεύεις; Τίποτα απ' όλα αυτά δεν έχει Razz Ένα άτομο είναι στην είσοδο που ανοίγει την μπάρα μόνο Razz


πλάκα μου κάνετε προφανως Very happy Very happy Very happy ... ή μηπως οχι? Confused

Δεν γινεται ρε παιδια μια πιστα να εχει έναν ανθρωπο μονάχα...Εκτος και αν ειναι καμμια καρτοπιστα τα μεγαρα (δυστηχώς δν κατέχω απο κει).

Δηλ τα μεγαρα εχουν πραγματικα μηδαμινο κοστος...ας παιρνει ο τυπος 1200ε + 800 το ικα του, δηλ 2000 το μηνα...

Και ζητάει ο ιδιοκτητης 3000ε ημερησιως???


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 17:14:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού είπαμε δεν είναι πίστα αυτό το πράγμα αλλά χωράφι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 17:15:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε τότε μην ασχολείστε με αυτήν Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1641s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on