PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Πλαστικό κατεύθυνσης ροής αέρα στα φρένα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιούλ 2007, 12:53:41    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Πλαστικό κατεύθυνσης ροής αέρα στα φρένα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν μάθω και την επίσημη ορολογία, θα φτιάξω και τον τίτλο. Laughing Laughing Laughing

Μιλάω για το πλαστικό αυτό κατασκεύασμα Laughing Laughing Laughing που πιάνει πάνω στο ψαλίδι και οδηγεί τον αέρα να χτυπάει πάνω στα φρένα.

Με τις 16" πάνω, όταν κάνεις αναστροφή με πλήρως γυρισμένο τιμόνι, βρίσκει λες και βαράει ο μπιλιοφόρος. Τα βγάζεις εντελώς και δεν ακούς τπτ. Έχουν φύγει και μικρά κομματάκια από το πλαστικό αυτό, οπότε είναι ακόμα πιο σίγουρο.

Φταίει η κακή τοποθέτηση (σε λάθος σημείο πάνω στο ψαλίδι)? Η 16αρα? Στο RC με τη 17αρα γιατί δε βρίσκει? Να είναι το offset? Προσέχθηκε αρκετά ώστε να κουμπώνει σωστά η ζάντα χωρίς προσθήκες και με σωστό offset (δε θυμάμαι πλέον πόσο).
Ξέρουμε αν έχει διαφορά από 1.4, 1.6 ή 2λιτρα? Αν πχ αλλάζει το μέγεθος?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιούλ 2007, 18:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θείο, βγάλτο καμιά φωτό... διότι για πλαστικό κατασκεύασμα και να πιάνει στο ψαλίδι, δεν μπορώ να θυμηθώ κάτι Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2007, 14:19:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς δεν τα φοράω πάνω πλέον..ιδού οι φωτογραφίες:

Μπροστά


Πλάι


Που πιάνει (φαίνεται ένα σημαδάκι) στο ψαλίδι



Λες να κάνω λάθος ρε Σταύρακα? Scratch
Δε σου κρύβω πως ψιλοπροβληματίζομαι.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2007, 15:27:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοιο πραγμα πανω στο ψαλιδι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2007, 16:43:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοιο πραγμα πανω στο ψαλιδι...


Νικόλα, ούτε εγώ τα είχα δει ποτέ..κι εκεί πάει κι ο προβληματισμός μου. Shocked Shocked Shocked Shocked


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2007, 17:15:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν φυγει η πεκορα απο πανω, τι χρωμα ακριβως ειναι? Μηπως ειναι κανενα κομματι απο τον θόλο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2007, 19:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαύρο πρέπει να είναι. Κομμάτι από το θόλο δε νομίζω να είναι Νικ, γιατί αν δεις τα κλιπς που έχει (2η φωτό) παίρνουν μια καμπή κάπως (το έξω είναι πιο μεγάλο από το μέσα), και λόγω κούρμπας πρέπει να κουμπώνει πάνω στο ψαλίδι.
Για ρίχτε καμιά ματιά στα δικά σας βρε παιδιά, γιατί αρχίζουν και μου περισσεύουν πράγματα. Rotfl Rotfl Rotfl

Τουριστόπαιδοοοοοοοοοοοοοοοοο?????


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2007, 20:29:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα πάντως δεν μου λέει τίποτα !! που στο καλό πάει αυτό ??

Υ.Γ Από φούσκες ημιαξονίου πως πάς ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2007, 22:19:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Εμένα πάντως δεν μου λέει τίποτα !! που στο καλό πάει αυτό ??

Υ.Γ Από φούσκες ημιαξονίου πως πάς ?


Καινούριες είναι, τα λαδάκια είναι από τις προηγούμενες. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2007, 00:58:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοιο πραγμα πανω στο ψαλιδι...


Σε μένα υπάρχει πάντως... Για να κρυώνει τους δίσκους δεν είναι;; Αυτό μοιάζει....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2007, 05:24:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοιο πραγμα πανω στο ψαλιδι...


Σε μένα υπάρχει πάντως... Για να κρυώνει τους δίσκους δεν είναι;; Αυτό μοιάζει....


κάτι μου λέει ότι υπάρχει στα "παλιά" "μικρά" 206 (1,1 & 1,4 8ν) που εμπρός έχουν απλους 247mm (= μονούς και όχι διπλούς αεριζόμενους) δισκους προκυμένου να ψύχωνται καλήτερα οι δίσκοι.

(του Roadrunner δεν το έχει γιατί τα 206 του CUP φοράνε διπλούς αεριζόμενους 247mm δισκους από 106 rallye)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2007, 07:44:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το πλαστικό κουμπώνει επάνω στο ψαλίδι. Δεν ξέρω αν όντος το είχαν για να ψύχη τα φρένα μιας και το είχαν όλα τα πρώτα 206 ανεξάρτητα από το εάν είχαν αεριζόμενα φρένα η όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2007, 11:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε σεις το βρήκα.... Ειναι αεροδυναμικά βοηθήματα για stabilizing μετα τα 230... Σαν αυτά που προσπαθουν αν φτιαξουν τωρα η φερραρι και η ρενο.... Ειδατε ποσο μπροστα ειναι η πεζω??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2007, 13:49:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Ρε σεις το βρήκα.... Ειναι αεροδυναμικά βοηθήματα για stabilizing μετα τα 230... Σαν αυτά που προσπαθουν αν φτιαξουν τωρα η φερραρι και η ρενο.... Ειδατε ποσο μπροστα ειναι η πεζω??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Eek Eek Splat Splat Splat Splat Weird look
Μηηηηπως χθες το βραδυ χτυπησαμε "αμπσεντια" Νικολακη? beer Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2007, 13:51:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως ενα ιδιο εχουν τα εβο στα φρενα τους Cool Laughing


(εδω κολλαει το εκανε η μυγα κωλο και εχεσε το κοσμο ολο...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2007, 14:17:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Ρε σεις το βρήκα.... Ειναι αεροδυναμικά βοηθήματα για stabilizing μετα τα 230... Σαν αυτά που προσπαθουν αν φτιαξουν τωρα η φερραρι και η ρενο.... Ειδατε ποσο μπροστα ειναι η πεζω??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Eek Eek Splat Splat Splat Splat Weird look
Μηηηηπως χθες το βραδυ χτυπησαμε "αμπσεντια" Νικολακη? beer Razz Razz


Μπα.... Κατι ηπιαμε αλλα δεν μας επιασε.....
Αλλοι την "εκαναν" με αμαρεττο αντι για αμπσεντι.............
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2007, 00:18:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
παντως ενα ιδιο εχουν τα εβο στα φρενα τους Cool Laughing


(εδω κολλαει το εκανε η μυγα κωλο και εχεσε το κοσμο ολο...)

Καλα,θα σκηψω οταν γυρισω απο τη δουλεια κατω απο το "εβο" και θα σου πω... Shocked Cool Cool Cool Razz Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2007, 00:20:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Μπα.... Κατι ηπιαμε αλλα δεν μας επιασε.....
Αλλοι την "εκαναν" με αμαρεττο αντι για αμπσεντι.............
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Υπαρχουν τοσο ακυροι τυποι???? Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
Δεν θα πρεπει να εχουν ιδεα απο αλκοολ...! Cool Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2007, 01:06:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Μπα.... Κατι ηπιαμε αλλα δεν μας επιασε.....
Αλλοι την "εκαναν" με αμαρεττο αντι για αμπσεντι.............
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Υπαρχουν τοσο ακυροι τυποι???? Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
Δεν θα πρεπει να εχουν ιδεα απο αλκοολ...! Cool Shocked

Εκτος απο χεραδες με πριονια εδω μεσα, εχουμε και "εμπειρες κανατες" βλεπω! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
silver turbo 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4(8V)Quicksilver

Ένταξη: 06 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Χανια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2007, 02:54:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχουν αυτα τα πλαστικα και στο δικο μου.Προσοχη μην τα μπερδεψεται και βαλετε το πανω-κατω και το κατω-πανω γιατι κουνιουνται και υπαρχει περιπτωση να φυγουν οταν ημαστε εν κινηση.Επισης υπαρχει περιπτωση να εχουν χαλαρωσει τα κλιπσακια με αποτελεσμα να χοροπηδανε στις λακουβες.Προβληματιστικα και εγω καναδυο μερες ωστε καταλαβα πως μπαινουν.Θα σκυψω να θυμηθω πως ειναι και θα ενημερωσω.


Χρηστος!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1546s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on