PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Πίσω Φωτα (Lexus/LED κλπ)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Αύγ 2007, 18:42:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε κάτσε, έχεις κάνει την αρχή . . . έβαλες xenon, σε κάποια επικείμενη αλλαγή θα βάλεις και κανα σωστό ζαντικό ! άντε και ένα φαναράκι πίσω . . . . μία χαρά σε βρίσκω Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Αύγ 2007, 22:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω και μουσικη και φιμε... Laughing Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Αύγ 2007, 01:57:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε τότε μια χαρά σε βρίσκω ! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Αύγ 2007, 16:48:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Embarassed Embarassed Embarassed
Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Αύγ 2007, 22:05:23    Θέμα δημοσίευσης: φαναρια φιμε Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε που μπορω να βρω μαυρα πισω φαναρια ή εστω να ειναι φιμε θελω να βαλω κατι διαφορετικο εχουμε γεμισει απο φαναρια πισω λεξους διαφανες και θελω να βαλω εστω λεξους φιμε.
Θελω να μου πειτε την γνωμη σας το αυτοκινητο μου ειναι ασημι λετε να πηγαινουν τα φαναρια που ψαχνω?



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Αύγ 2007, 23:50:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω μαυρα πισω φαναρια.
Κορυφαια ειναι οχι απλα ωραια.
Γενικα το ασημι παει με το μαυρο.Εγω απορω πως φορατε σε ασημι αμαξι νικελ φαναρια.
Χανουν πολυ.
Δεν δειχνει η αλλαγη.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2007, 09:39:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα ελεγα να παρω απλα lexus διαφανα και να τα περασω μπλε φιλε στο κρυσταλο...Θα λεει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2007, 09:43:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Too much Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2007, 10:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κιόμως Γιάννη δεν είναι καθόλου ασχημο...

το εχει ένα μιατα εδω στο χαλάνδρι (σκούρο μπλε) και είναι πολύ όμορφο... Wink

"τιπ" οχι μπλε φιμέ.
πας και το περνάς ενα χέρι από το χρώμα του αυτοκινήτου... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2007, 13:36:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σου πω, ίσος και να έχεις δίκιο, άλλωστε και τα δικά μου κάπως έτσι είναι !!
Για αυτό που δεν είμαι σίγουρος είναι το διαφορετικό χρώμα πάνω στο φανάρι, πχ μπλε, πράσινο και πάει λέγοντας !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2007, 15:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πας σε καποιον που πουλα χρωματα αυτοκινητου και του δεινετε τον κωδικο.
Αυτος σας βγαζει το χρωμα σε σπρευ και μετα σπιτι και ωρα για ζωγραφικη.

Μεχρι και σχεδιο μπορειτε να κανετε.
Παντως προτεινω να κανετε αντιθεσεις με τα χρωματα.
Μην βαζετε οτι και το αμαξι.
Μονοτονο πολυ θα ειναι.Τελος παντων αυτο που πρεπει να προσεξετε ειναι να εχετε και λιγο βερνικι γιατι θα βγει ματ και δεν λεει καθολου.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2007, 21:38:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Εγω εχω μαυρα πισω φαναρια.
Κορυφαια ειναι οχι απλα ωραια.
Γενικα το ασημι παει με το μαυρο.Εγω απορω πως φορατε σε ασημι αμαξι νικελ φαναρια.
Χανουν πολυ.
Δεν δειχνει η αλλαγη.


καλησπερα Κωστα συμφωνω και εγω σε αυτο που λες οτι ασημι αυτοκινητο με ωικελ φαναρια χανει πολυ, ισως σε μαυρο αυτοκινητο να ταιριαζουν περισσοτερο. Για πες μου τωρα απο που εχεις παρει τα φαναρια? και ποσο σου εχουν κοστισει?, εαν σου ειναι ευκολο μπορεις να μου στειλεις φωτογραφια, επισης με το τριτο στοπ τι εχεις κανει?



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2007, 23:12:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ειχα παρει απο Γερμανια περιμενα 6 μηνες για να τα παρω και μου ειχαν κοστισει 350 ευρω πριν καποια χρονια.
2 αν δεν κανω λαθως.
Τωρα πλεον αυτα τα φαναρια τα εχει και η Autostyle που εχω κοννε απο Γερμανια και μπορει να μας τα στειλουν αμεσως(δεν μιλαω για το μαγαζι στα Τρικαλα μην φοβαστε)και εχει πεσει και πολυ η τιμη τους.
Εγω πηρα καποιο απο τα πρωτα 25 που κυκλοφορουσαν σε ολη την Ευρωπη και ο το μονο 307 που τα φορουσε ηταν ενα μαυρο στην Θεσσαλονικη.
Μια φωτο θα βαλω απο αυριο.
Με το τριτο στοπ εκανα το εξης:
Πηρα τηλεφωνο σε ενα μαγαζι στην Αθηνα(δεν θυμαμαι πιο)και παραγγειλα ενα διαφανες led τριτο στοπ για 307.
Μετα οταν ηρθα Τρικαλα πηρα σπρευ μαυρο και το περασα δυο ψιτ-ψιτ ισα ισα να μαυρισει και να φαινετε φιμε.
Το περασα πανω μαζι με τα φαναρια και αυτο ηταν ολο.
Απο τοτε μου εχει καει μονο μια λαμπα της οπισθεν και την αλλαξα στην Peugeot μια και περνει τις ιδιες λαμπες.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Αύγ 2007, 03:13:10    Θέμα δημοσίευσης: φαναρια πισω Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα, Κωσταντινε μπηκα στο σιτε τις autostyle καλα μιλαμε εχει φοβερα πραγματα εχει κατι φαναρια εμπρος και πισω το κατι αλλο, δε μου λες αυτη λενε και για ενα σπρει backlight sprei ξερεις εαν υπαρχει εδω στην Ελλαδα και απο που μπορω να το αγορασω?, επισης μπορει να ειναι και κοτσανα αυτο που θα ρωτησω εαν περασω τα ειδη πισω φαναρια ας πουμε με αυτο το σπρει(backlight sprei) ετσι οπως ειναι τα μαμα φαναρια ποιο θα ειναι το αποτελεσμα?



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Αύγ 2007, 10:18:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα με μπερδεψες.
Δεν καταλαβα τι ακριβως θες να κανεις με το σπρει.
Τα πισω φαναρια που εχει η Autostyle ειναι απιστευτα και μπορουμε ανετα να τα φερουμε απο Γερμανια μεσω μιας φιλης που εχω εκει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Αύγ 2007, 22:33:39    Θέμα δημοσίευσης: πισω φαναρια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα Κωνσταντινε,
Ελεγα με το συγκεκριμενο σπρει της Autostyle εαν βεβαια υπαρχει κατι παρομοιο εδω στην Ελλαδα να βαψω τα πισω φαναρια τα εργοστασιακα που εχω επανω και αυτο που θελω να ξερω πιο θα ειναι αποτελεσμα γνωριζεις?



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Αύγ 2007, 02:58:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον θα ειναι καλο.
Το πλεονεκτημα ειναι οτι μπορεις να τα κανεις οσο φιμε θελεις εσυ αλλα το μιωνεκτημα που δεν θα χτυπα και τοσο στο ματι εκτος και αν το παρακανεις ειναι οτι θα εχουν ελαχιστη διαφορα στο χρωμα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2164s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on