PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μοντελισμός
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 19:05:39    Θέμα δημοσίευσης: Μοντελισμός Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ'ότι έχω δει, ασχολούνται κάποια ατομα απο το κλαμπ με τον μοντελισμό.
Τουλάχιστον με τον τηλεκατευθυνόμενο...
Κανέις με τον στατικό μοντελισμό?

Επίσης θα ήθελα από εσάς που έχετε τηλεκατευθυνόμενα να μου πείτε κανένα καλό μαγαζάκι γιατι αποφάσισα να κάνω rebuilt στο τηλεκατευθυνόμενό μου και δν θέλω να παω στον αγιογδύτη καλφάκη που πήγαινα πιο παλια....
Θελω speed control. Εχετε τιποτα υπ'όψη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 19:12:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow καλφάκης?
το speed control (νομίζω στα ελληνικά λέγεται μειωτήρας) το θες για ηλεκτρικό αυτοκινητο?

Arrow εγω τις δουλειές αυτές τις εκανα στο modelmania (στην Καλλιρόης),
δεν ξέρω κατα πόσο είναι καλο ή κακό μαγαζί πάντως εγω ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 19:23:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλφακης ειναι ο ελληνας εισαγωγεας-αντιπροσωπος της tamyia.
Στην ιπποκρατους....
Ναι για ηλεκτροκινητο το θελω...

Και αυτο στην καλλιροης το ξερω. Είχα παει 1-2 φορες. Αλλά έχω την εντύπωση ότι έχει κλείσει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 19:38:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Καλφακης ειναι ο ελληνας εισαγωγεας-αντιπροσωπος της tamyia.
Στην ιπποκρατους....
Ναι για ηλεκτροκινητο το θελω...

Και αυτο στην καλλιροης το ξερω. Είχα παει 1-2 φορες. Αλλά έχω την εντύπωση ότι έχει κλείσει...


ξέρω καλα Νικόλα τι εστι Καλφάκης.... Razz Razz
σου γραψα και στο πμ για το speed control

to modelmania δεν νομίζω να εχει κλείσει
Arrow Email: modelmania@ath.forthnet.gr
Μπότσαρη 55 & Καλλιρρόης. Νέος Κόσμος, Αθήνα. Τηλ. (+30)210-9236824

Μαγαζάκια αρκετά αρκετά θα βρεις εδώ για μειωτήρες
Arrow http://www.aeromodelling.gr/agrishop.html


Εγώ προσωπικά αρκετά μικρος με στατικό πάλευα κατι μαχητικά αεροσκάφη
Μετά το γύρισα σε θερμικο αυτοκινητάκι
πρόσφατα εκανα σκέψεις και ασχολήθηκα με αερομοντελισμό αλλα δεν παίζουν λευτά τον καιρό αυτό όποτε εφαγε... ground για την ώρα.

Πάντως αν εχεις χρόνο και χρήμα να διαθέσεις είναι παρα πολύ ωραίο χόμπυ, ειδικά ο αερομοντελισμός που εκει εχεις 3 αξονες κινησεις κι οχι 2.

1ος αριστερα δεξια
2ος μπρος πισω(?)
3ος πανω κάτω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 21:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ και με στατικό ασχολούμαι!! Laughing Laughing Laughing

Τους τελευταίους 2 μήνες κάνω ένα F-14 Τοmcat...






Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 21:09:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nικο τι μοντελακι εχεις?!
Παντως ειναι καλος αυτος στην Καλιροης!
Και αλλος ενας που ξερω ειναι πολυ καλος αλλα ειναι λιγο μακρυα!
Στην Βουλιαγμενης κοντα στον Αλιμο! Rolling eyes


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 22:09:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:

Παντως ειναι καλος αυτος στην Καλιροης!


Βασικά είναι η Χριστίνα... βέβαια απ όσο θυμάμαι τον τελευταίο καιρό που πηγαινα ηταν και ο συζυγος της Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 22:32:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι ενα μαγαζι στη Νεα Φιλαδελφεια στην οδο Βρυουλων κοντα στον Ιωνικο εχει και στατικα μοντελα αλλα και ηλεκτροκινητα


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 22:51:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτος που λες Ηρώ είναι ο Ζωτιαδης. Παλίος αγωνιζόμενος. Την τελευταία φορά που είχα πάει δεν ήταν και τοσο "επαγγελματιας" (οχι αυτος αλλά υπάλληλός του) οπότε δν ξαναπήγα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 22:56:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Nικο τι μοντελακι εχεις?!
Παντως ειναι καλος αυτος στην Καλιροης!
Και αλλος ενας που ξερω ειναι πολυ καλος αλλα ειναι λιγο μακρυα!
Στην Βουλιαγμενης κοντα στον Αλιμο! Rolling eyes


Ενα ηλεκτροκίνητο αυτοκινητάκι της ταμιγια. Παλια πριν παρω το αμαξι που δεν ειχα που να ξοδευω τα πααααρα πααααρα πολλά λεφτά μου Laughing Laughing του είχα κανει καποιες καγκουρομετατροπες (μοτερ, λαστιχα, γραναζια κλπ)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 23:08:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Εγώ και με στατικό ασχολούμαι!! Laughing Laughing Laughing

Τους τελευταίους 2 μήνες κάνω ένα F-14 Τοmcat...






Πολύ ωραίο.... Πραγματιοκα πολύ καλή δουλειά....

Να και 2 πολυ προχειρες απο τα δικά μου...

http://i24.photobucket.com/albums/c3/nikosrs/DSC00003.jpg
http://i24.photobucket.com/albums/c3/nikosrs/DSC00002.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούν 2007, 12:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Speed control πρεπει να εχω εγω Νικο. Ενα της Teken και ενα αλλο δεν θυμαμαι τι. Εχω πολλα χρονια να ασχοληθω, καπου τα εχω και μαζευουν σκονη. Αν τα βρω ειναι δικα σου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούν 2007, 13:09:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink thanks!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 23:56:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιο θεμα ανοιξατε.Εγω ασχολουμε απο παλια αλλα τον τελευταιο χρονο εχω οργανωθει καλα.Εχω ενα Cessna 182 με 70 OS SURPASS ULTIMATE τετραχρονη...ενα Extra 300s patty wagstaff με 90 os fx και πολυ προσφατα πηρα και ενα ελικοπτερο Helimax Kinetic 50 θερμικο με 1.5 μετρο στροφειο.

Κοιταξτε εδω

www.towerhobbies.com.

Εχει τα παντα και συμφαιρει.Το 85% μεχρι τωρα τα εχω ψωνισει απο εκει.Προσοχη με τις παραγγελειες να ειναι μικρα τα δεματα πχ αν θελει καποιος να αγορασει εναν κινητηρα και ελικες καλο ειναι να παρει τον κινητηρα σκετο και τις ελικες μετα απο δυο μερες ξεχωριστα ουτοσοστε να μην πληρωσει τελωνειο.Και παντα με το ταχυδρομιο και οχι UPS γιατι η UPS τα περναει απο τελωνειο και σε ερχετε ο κουκος αιδονι.Απο ελλαδα συμφαιρει μονο τα αεροπλανα γιατι ειναι μεγαλα τα δεματα και πληρονοντας και το τελωνειο εχεις ξεπερασει σε τιμη απο οτι θα το επαιρνες απο εδω.Κατα τα αλλα πχ μια 70αρα Ultimate εχει διαφορα σε τιμη απο οτι θα την παρεις απο ελλαδα μαζι με τα μεταφορικα απο αμερικη ολα μεσα γυρο στα 100 ευρο ποιο ακριβα απο Ελλαδα.Με λιγα λογια συμφαιρει απο Αμερικη η γενικοτερα απο εξωτερικο.Η tower ειναι απο τις μεγαλυτερες αποθηκες και εταιρια σε ολο τον κοσμο.Προμηθευει σχεδον σε ολη την υφηλιο και ειναι 100% εμπιστευσιμη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 11:44:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Speed control πρεπει να εχω εγω Νικο. Ενα της Teken και ενα αλλο δεν θυμαμαι τι. Εχω πολλα χρονια να ασχοληθω, καπου τα εχω και μαζευουν σκονη. Αν τα βρω ειναι δικα σου.


Νικο, τα κοιταξα.
Λοιπον το ενα ειναι πανω στο αμαξι και για να σου πω την αληθεια, τωρα που το ξεθαψα, κατι με τρωει να του παρω μια καινουρια μπαταρια, καρβουνακια και ελατηρια για το μοτερ και να "παιξω" λιγο. Laughing (sorry)
Βρηκα και το Teken αλλα υποψιαζομαι οτι ΙΣΩΣ εχει προβλημα (δεν θυμαμαι γιατι το ειχα αλλαξει). Αν θες στο δινω και το δοκιμαζεις.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 13:03:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψησου... φτιαξτο και παμε σε καμια αλανα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 22:06:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικα ηλεκτρικα η θερμικα?
Τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 23:12:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μενα τα θερμικα.

Τα ηλεκτρικα ειναι κατι σαν γαμος χωρις οργανα Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 23:21:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα και το δικο μου!








KAI EΔΩ ΠΡΙΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΨΑΛΙΔΙ!!!! Laughing Laughing Laughing




www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 23:31:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια για την φωτογραφία πάντως αν την τράβηξες εσυ κι αν ειναι οντως δικό σου.

Όσο για τα ψαλίδια... θα σας πω σκηνικό πριν 6-7 χρόνια.
Εχω πάει στο Παναθηναικό στάδιο να τρέξω το "πιστόλι" κάνει και τρελλη ηχό (το εβαζα στο ταρταν του στίβου μεχρι να με μαζεψει ο φυλακας) εκει μεσα και πορώνεσαι. Με τα πολλά ηταν ενα ακομα αμαξακι κι οπως ετοιμαζομαστε να παρουμε την στροφη κολλάει εμενα η τηλεκατ και σκαει με καμια 60αρα και βαλε πανω στα καγκελα. Crying or Very sad
Απλα δεν εμεινε τπτ ορθιο.... ρουα ματ... το ματ του Λεγκαλ ηταν αυτό.

Εγω μια τακτική βλάβη που είχα ηταν σπασμένο γρανάζι δευτερας. Εχει το σασί μια εγκοπη απο κατω και ολο καποιο πετραδακι πηγαινε και φευγαν τα δοντακια ενα ενα σιγα σιγα. Ειχα παει στη σχολή να φτιαξω σε cnc τορνο μεταλικό αλλα ναυάγησε οταν κατάλαβα πως αν δεν εσπαγε το γρανάζι θα εψαχνα τον στρόφαλο... αρα πλαστικο Vs μεταλικό γραψατε ασσο... ωραιές μέρες. Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,143s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on