PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PSClub-admin (PSClub)
Site Admin
Site Admin




Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 30

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 15:37:41    Θέμα δημοσίευσης: 2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το 206 Club - Greece έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στο 2ο Touring που θα γίνει στην Λίμνη Πλαστήρα το Σάββατο 22, Κυριακή 23 και Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2003.

Τα Καταλύματα

Δασικό Χωριό Καροπλεσίου "ΔΡΥΑΔΕΣ"



Το Δασικό Χωριό, βρίσκεται στις Νοτιοανατολικές πλαγιές της Πίνδου, σε υψόμετρο 950 μ. στη θέση «Σταυρός - Παλαιοχώρι» της Περιφέρειας του Δ.Δ. Καροπλεσίου του Δήμου Ιτάμου. Η περιοχή είναι κατάφυτη από έλατα και δρυς με καταπληκτική εναλλαγή των ειδών της Ελληνικής Χλωρίδας.



Το χωριό αποτελείται από 20 ξύλινα σπίτια των δύο δωματίων το καθένα, εστιατόριο - αίθουσα εκδηλώσεων, αθλητικούς χώρους και 3 χώρους στάθμευσης. Το χωριό ξεχωρίζει για τα πετρόκτιστα τζάκια στο εσωτερικό κάθε σπιτιού, για τα πλακόστρωτα δρομάκια που συνδέουν τα σπίτια και για τα φυσικά μονοπάτια προς το δάσος και τις πηγές της περιοχής.

Το Δασικό Χωριό μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ορμητήριο για επίσκεψη στη Λίμνη Πλαστήρα, στα πανέμορφα γραφικά χωριά των Αγράφων και της Νεβρόπολης, με πλούσια ιστορική παράδοση, με αρχαιολογικούς χώρους, ιστορικούς τόπους και προσκυνήματα με σπάνιους θρησκευτικούς θησαυρούς.

Τιμή: 42 Eυρώ το σπιτάκι (21 Ευρώ το δίκλινο) / ημέρα.
Διανυκτερεύσεις: 2


Αναχώρηση...

Εκκίνηση από Αθήνα:
Η εκκίνηση από Αθήνα θα γίνει στις 6:30 το πρωΐ του Σαββάτου από τον Σείριο στην Εθνική Οδό Αθηνών - Λαμίας. Γι'αυτό μεριμνήστε να είσαστε εκεί 20 λεπτά νωρίτερα. Καμία καθυστέρηση δεν θα υπάρξει στο πρόγραμμα.
Για οποιαδήποτε πληροφορία, υπεύθυνος για την Αθήνα είναι ο Sidobre.
Πατήστε εδώ για να επικοινωνήσετε με Προσωπικό Μήνυμα (ΠΜ) μαζί του...

Εκκίνηση από Θεσσαλονίκη:
Η εκκίνηση από Θεσσαλονίκη θα γίνει στις 7:30 το πρωΐ του Σαββάτου από το Carefour N.Eυκαρπίας. Γι'αυτό μεριμνήστε να είσαστε εκεί 20 λεπτά νωρίτερα. Καμία καθυστέρηση δεν θα υπάρξει στο πρόγραμμα.
Για οποιαδήποτε πληροφορία, υπεύθυνος για την Θεσσαλονίκη είναι ο PDuke.
Πατήστε εδώ για να επικοινωνήσετε με Προσωπικό Μήνυμα (ΠΜ) μαζί του...

Υπόλοιπες Περιοχές:
Μπορείτε να ξεκινήσετε από οποιαδήποτε περιοχή είσαστε με την προϋπόθεση να τηρηθεί το πρόγραμμα άφιξης που έχει οριστεί στις 12:00 το πρωΐ του Σαββάτου στα καταλύματα.
Επίσης μπορεί να δοθεί ραντεβού, σε οποιαδήποτε σημείο, με κάποια από τις παραπάνω ομάδες για την διευκόλυνσή σας.

Πρόγραμμα

1η Ημέρα (Σάββατο)

Αφιξη στα καταλύματα στις 12:00, ξεκούραση και (ελαφρύ) γεύμα.
Το Απόγευμα θα ακολουθήσει "Ο Γύρος της Λίμνης Πλαστήρα".
Η διαδρομή είναι ιδιαίτερα γοητευτική, αλλά κυρίως είναι μικρή (54 km) ώστε να μην εξαντληθούμε από την πρώτη μέρα.
Το βράδυ συγκέντρωση στο εστιατόριο του Χωριού, με δείπνο και καλή παρέα.

2η Ημέρα (Κυριακή)

Συγκέντρωση στις 11:00 και αναχώρηση για την κύρια διαδρομή:
Ελάτη - Περτούλι - Μετέωρα - Καρδίτσα
Η διαδρομή είναι εκπληκτική αλλά μεγάλη (250 km). Oμως θα περιλαμβάνει μεσημεριανό γεύμα και απογευματινό καφέ. Επιστροφή αργά το απόγευμα.
Το βράδυ συγκέντρωση στο εστιατόριο του Χωριού, με δείπνο και καλή παρέα.

3η Ημέρα (Δευτέρα)

Η Δευτέρα είναι ελεύθερη διότι είναι ημέρα επιστροφής. Τα σπιτάκια παραδίδονται στις 12:00. Τα μέλη είναι ελεύθερα να επιστρέψουν την ώρα που επιθυμούν ή να πραγματοποιήσουν κάποια εκδρομή.

Αν θέλετε να δείτε αναλυτικό χάρτη της περιοχής αλλά και τις διαδρομές πατήστε εδώ

Δηλώσεις συμμετοχής

Σημειώσεις:
1. Το πρόγραμμα, εκτός της αναχώρησης του Σαββάτου μπορεί να τροποποιηθεί ή και να αλλάξει χωρίς προειδοποίηση.
2. Στις τιμές των δωματίων δεν περιλαμβάνονται τα γεύματα ή το πρωϊνό.
3. Η Δευτέρα είναι προαιρετική. Οποιο μέλος επιθυμεί μπορεί να αποχωρήσει από την Κυριακή αλλά απαραίτητα θα πρέπει να μας ενημερώσει εξ'αρχής ώστε να προγραμματίσουμε τα καταλύματα.



"PSClub - Hellas" Administrators


Respect the forum !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 02:29:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεχρι ποτε το αργοτερο μπορουμε να δηλωσουμε συμμετοχη???



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 08:32:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αντε πες μας μεχρι ποτε να δουμε ποτε θα αρρωστισουμε (για την δουλεια) χιχιχιχι Silly Silly Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 10:12:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για συμμετοχές το αργότερο 4-5 ημέρες από την ημερομηνία αναχώρησης.

Δηλαδή Τρίτη 18 Φεβρουαρίου



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 12:56:22    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οφείλω να ομολογήσω ότι αυτό με χάλασε...

206club-admin έγραψε:

Ελάτη - Περτούλι - Μετέωρα - Καρδίτσα
Η διαδρομή είναι εκπληκτική αλλά μεγάλη (250 km).



Αυτό πάλι με κάνει να ελπίζω....

206club-admin έγραψε:

1.Το πρόγραμμα, εκτός της αναχώρησης του Σαββάτου μπορεί να τροποποιηθεί ή και να αλλάξει ....



Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 13:10:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Οφείλω να ομολογήσω ότι αυτό με χάλασε...

206club-admin έγραψε:

Ελάτη - Περτούλι - Μετέωρα - Καρδίτσα
Η διαδρομή είναι εκπληκτική αλλά μεγάλη (250 km).



Αυτό πάλι με κάνει να ελπίζω....

206club-admin έγραψε:

1.Το πρόγραμμα, εκτός της αναχώρησης του Σαββάτου μπορεί να τροποποιηθεί ή και να αλλάξει ....


Δεν είναι απόλυτα υποχρεωτικό κάποιος να ακολουθήσει το πρόγραμμα...
Ομως αν περάσεις αυτά τα μέρη, θα αλλάξεις εντελώς γνώμη!!!

(προσωπικά πριν από 2 χρόνια είχα κάνει αυτή την διαδρομή + γύρο της λίμνης σε 4 ώρες)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KASFIKIS NIKOS (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 RALLYE 16V

Ένταξη: 28 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 76

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 13:19:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Οφείλω να ομολογήσω ότι αυτό με χάλασε...

206club-admin έγραψε:

Ελάτη - Περτούλι - Μετέωρα - Καρδίτσα
Η διαδρομή είναι εκπληκτική αλλά μεγάλη (250 km).



Αυτό πάλι με κάνει να ελπίζω....

206club-admin έγραψε:

1.Το πρόγραμμα, εκτός της αναχώρησης του Σαββάτου μπορεί να τροποποιηθεί ή και να αλλάξει ....


Καλα το σκεφτεσαι ακομα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 13:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KASFIKIS NIKOS έγραψε:

Καλα το σκεφτεσαι ακομα;


Όχι βέβαια... αφού το έχω αποφασίσει δεν το σκέφτομαι.



Απλά,δεν μου αρέσει να οδηγώ μόνος τόοοοσα km Confused


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 13:28:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KASFIKIS NIKOS έγραψε:
teoman έγραψε:
Οφείλω να ομολογήσω ότι αυτό με χάλασε...

206club-admin έγραψε:

Ελάτη - Περτούλι - Μετέωρα - Καρδίτσα
Η διαδρομή είναι εκπληκτική αλλά μεγάλη (250 km).



Αυτό πάλι με κάνει να ελπίζω....

206club-admin έγραψε:

1.Το πρόγραμμα, εκτός της αναχώρησης του Σαββάτου μπορεί να τροποποιηθεί ή και να αλλάξει ....


Καλα το σκεφτεσαι ακομα;

ασχετο!
νικο με γεια το αβαταρ!!!!!!!! Laughing Shocked Laughing Shocked Rolling eyes Wink Rolling eyes


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
KASFIKIS NIKOS (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 RALLYE 16V

Ένταξη: 28 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 76

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 14:00:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
KASFIKIS NIKOS έγραψε:
teoman έγραψε:
Οφείλω να ομολογήσω ότι αυτό με χάλασε...

206club-admin έγραψε:

Ελάτη - Περτούλι - Μετέωρα - Καρδίτσα
Η διαδρομή είναι εκπληκτική αλλά μεγάλη (250 km).



Αυτό πάλι με κάνει να ελπίζω....

206club-admin έγραψε:

1.Το πρόγραμμα, εκτός της αναχώρησης του Σαββάτου μπορεί να τροποποιηθεί ή και να αλλάξει ....


Καλα το σκεφτεσαι ακομα;

ασχετο!
νικο με γεια το αβαταρ!!!!!!!! Laughing Shocked Laughing Shocked Rolling eyes Wink Rolling eyes




Και με 0 χιλιομετρα Very happy Very happy Very happy

Τι θα κανεις τελικα με τα λαστιχα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 17:50:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιας και έχω πάει και γω εκδρομές κατά κει, είμαι σίγουρος ότι θα το θυμάστε αυτό το εκδρομικό.
Εγώ αν μπορέσω θα κατέβω γιατί είμαι ψόφιος για τέτοια. Έχω στανταρ και ένα ωραίο σπιτάκι που έχω ξαναπάει, κοντά στο φράγμα. Δε θα κλεισω μαζί σας γιατί θα ξέρω αν κατέβω την... προηγούμενη ημέρα ! Smile
Νικο GrA θα κατέβεις και συ?
Το Δασικό χωριό που κοντά είναι ? Στο χάρτη με τις διαδρομές δε το βρήκα (Σταυρός - Παλαιοχώρι).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 18:06:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Το Δασικό χωριό που κοντά είναι ? Στο χάρτη με τις διαδρομές δε το βρήκα (Σταυρός - Παλαιοχώρι).


Είναι δίπλα ακριβώς από το ΑΝΘΗΡΟ στο κάτω μέρος του χάρτη.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 18:11:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2ο Touring στη Λίμνη Πλαστήρα στις 22-24/02/2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Οφείλω να ομολογήσω ότι αυτό με χάλασε...

206club-admin έγραψε:

Ελάτη - Περτούλι - Μετέωρα - Καρδίτσα
Η διαδρομή είναι εκπληκτική αλλά μεγάλη (250 km).



Αυτό πάλι με κάνει να ελπίζω....

206club-admin έγραψε:

1.Το πρόγραμμα, εκτός της αναχώρησης του Σαββάτου μπορεί να τροποποιηθεί ή και να αλλάξει ....

Thodori oute kan na to skeftesai.
An pate apo ton dromo eutheia meta to Pertouli (kai oxi kateftheian voreia gia Metewra), diladi pros Aspropotamo, h diadromh einai KA-TA-PLH-KTI-KH! Wink Smile , eidika ftiagmeni gia strofadika autokinhta san ta Pugs. Cool


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 21:10:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Για συμμετοχές το αργότερο 4-5 ημέρες από την ημερομηνία αναχώρησης.

Δηλαδή Τρίτη 18 Φεβρουαρίου


Βασικά η παρέα που θελει να έρθει ειναι μεγάλη... Ομως δεν εχουν ολοι 206 οι αχρηστοι... Όμως και αυτοι ανθρωποι ειναι!!! Μπορουν να έρθουν με τα δικά τους cars?


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 23:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω μερικές απορίες...:
1. Πόσα km είναι Αθήνα - Λίμνη Πλαστήρα;
2. Πώς θα χωριστούμε στα δωμάτια;
3. Τα τζάκια στα σπιτάκια τα χρησιμοποιούμε μόνοι μας;
4. Αν έχει βρέξει, υπάρχει περίπτωση να κολλήσουμε στις λάσπες (στο δρόμο για το χωριό εννοώ;
5. Μπορεί κάποιος να φύγει στις 12:00 την Κυριακή για Αθήνα και να μην ακολουθήσει την προγραμματισμένη διαδρομή;[/b]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 00:26:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Έχω μερικές απορίες...:


The Healer will help you Cool Cool Cool

Vaggelis έγραψε:
1. Πόσα km είναι Αθήνα - Λίμνη Πλαστήρα;


Περίπου 320 και δεν θέλω κοκοκο (As Says Panoutsos) Laughing Laughing Laughing

Vaggelis έγραψε:
2. Πώς θα χωριστούμε στα δωμάτια;


Όπως θέλει ο καθένας, ανα ζευγάρια.

Vaggelis έγραψε:
3. Τα τζάκια στα σπιτάκια τα χρησιμοποιούμε μόνοι μας;


Δεν νομίζω να σου χρειαστεί. Κανένας δεν θα θέλει να χάσει το show. Κάποιοι στο Πήλιο την πάτησαν και σκυλόβριζαν την επόμενη μέρα.

Vaggelis έγραψε:
4. Αν έχει βρέξει, υπάρχει περίπτωση να κολλήσουμε στις λάσπες (στο δρόμο για το χωριό εννοώ;


Όχι. Τι 206 club είμαστε.

Καράβια εμείς δεν θέλουμε μωρό μου
για το χωριό να πάμε
πάνω στο ήσυχο νερό γλυκό μου
ήσυχα περπατάμε.


όπως λέει και ο ποιητής Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Vaggelis έγραψε:
5. Μπορεί κάποιος να φύγει στις 12:00 την Κυριακή για Αθήνα και να μην ακολουθήσει την προγραμματισμένη διαδρομή;[/b]


Μπορεί. Αυτός θα χάσει. Μπορεί να φύγει πιο αργά και να τα κάνει όλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 09:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θεραπεύτηκα!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 10:10:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chris θελω και εγω κανα αντιβιοτικο!
λες να βρουμε χιονια εκει πανω στα κορφοβουνια που θα παμε ??
χρειαζονται αλυσιδες??? SOS


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 11:17:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο (danielo) οι αλυσίδες είναι πλέον υποχρεωτικές να τις έχεις μαζί σου ακόμα και στην Oμόνοια με λιακάδα. Eάν θέλει το όργανο σε γράφει (έχουν γράψε γνωστό μου το Nοέμβρη με 22 βαθμούς και ντάλα ήλιο). Oπότε κρίνεις και πράτεις.

Πάντως να έχετε υπόψη σας ότι σε μέρη που έχει χιονοδρονικά συνήθως ανοίγει ο δρόμος και δεν χρειάζονται αλυσίδες εκτός και εάν πέσεις στην ώρα μηδέν. Tην ώρα που χιονίζει δηλαδή πριν πάνε οι μπουλντόζες, να ανοίξουν το δρόμο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 11:48:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Γιώργο (danielo) οι αλυσίδες είναι πλέον υποχρεωτικές να τις έχεις μαζί σου ακόμα και στην Oμόνοια με λιακάδα. Eάν θέλει το όργανο σε γράφει (έχουν γράψε γνωστό μου το Nοέμβρη με 22 βαθμούς και ντάλα ήλιο). Oπότε κρίνεις και πράτεις.

Πάντως να έχετε υπόψη σας ότι σε μέρη που έχει χιονοδρονικά συνήθως ανοίγει ο δρόμος και δεν χρειάζονται αλυσίδες εκτός και εάν πέσεις στην ώρα μηδέν. Tην ώρα που χιονίζει δηλαδή πριν πάνε οι μπουλντόζες, να ανοίξουν το δρόμο.

ωχ βουρ για αλυσιδες δηλαδη.ξερει κανεις τιμες για να μην ξηλωθουμε για αλυσιδες .κριμα ειναι!!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 1 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2364s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on