PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 16άρες ζάντες από 106 σε 206 ...

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Dj_Billy (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) SX (2002)

Ένταξη: 02 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 19:19:46    Θέμα δημοσίευσης: 206 - 16άρες ζάντες από 106 σε 206 ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mia bohtheia tha hthela paidia eimai asxetos apo amaksia exw ena 206 1.4 8v kai phra apo ena filarako 16ares zantes apo 106 tis foresa ola kala pataei san treno kaiei ligaki parapanw... diavazontas merikes selides diapistwsa oti exw kanei vlakeia exw kanei ontws??? h swzetai h katastash?? aaaa k moy briskoyn ligo pisw sta ftera... kamia protash?? ti kanw?? eyxaristw
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 20:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kοιτα λογικο ειναι να καιει παραπανω αφου μεγαλωσες την διαμετρο της ζαντας και κατα συναιπεια το φαρδος του λαστιχου...
Οσο για το αλλο προβλημα υπαρχουν λυσεις αναλογα με το τι θες....
Αρχικα να αλλαξει η γεωμετρια της αναρτησης σου (δεν ξερω αμα θα πρεπει ομως...) μετα μπορεις να βαλεις πιο σκληρα αμορτισεροελατηρια και να το λυσεις το θεμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 20:57:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον δεν έχεις κάνει μεγάλη βλακεία...

Κι αυτό γιατί μπορεί το οφσετ* να είναι διαφορετικό, αλλα όταν βάζεις τροχούς από 106 σε 206 ''κάθονται'' λίγο πιο έξω κάτι που καμμιά φορά βελτιώνει και τη συμπεριφορά.
Οσο για το ότι βρίσκει στα πίσω φτερα΄, προσπάθησε να δείς πόσο θέλει να ΜΗΝ βρίσκει, κι άμα έιναι υπόθεση ελάχιστων mm φάτες λίγο στον τόρνο.

*οφσετ εάν δεν γνωρίζεις, είναι (χοντρικά) η απόσταση μεσα έξω του κέντρου της ζάντας από το ΄'' στεφάνι''.

Μάλλον δεν το'πα καλά , δεν τα πάω καλά με τα γραφτά, κάποιος ίσως σε φωτίσει καλύτερα, μάλλον με σχήμα αν γίνεται...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dj_Billy (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) SX (2002)

Ένταξη: 02 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 22:18:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΣ ΕΛΠΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΡΟΔΑ... ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ

1:ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΕΣ
2:ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΟΦΣΕΤ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΕΚΑΤΟΣΤΑ
3:ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΩ ΤΑ ΦΤΕΡΑ....

ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΗΜΑ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΛΑ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 00:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βγάλε μια ζάντα και δες τι γράφει από μέσα σχετικά με τις διαστάσεις.
Είναι 16χπόσο?
επίσης τι Offset έχει (θα το γράφει σαν "ΕΤ κάτι")
το τι είναι το Offset δες εδώ.
επίσης τι λάστιχα φοραγες πριν και τι τωρα?

στα φτερά προφανώς εννοείς ότι βρίσκει το έξω μέρος του ελαστικού στο μέσα μέρος των φτερών? πόσο χαμηλωμενος είσαι?

το ότι έχει ξετρελαθεί με το πάτημα οφείλεται σε πάρα πολλά
διαστάσεις (πέλμα/προφίλ) ελαστικών
γόμα ελαστικών
οφφσετ ζάντας
κλπ κλπ



δωσε κάνα παραπάνω στοιχείο να σε βοηθήσουμε


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 02:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από ό,τι βλέπω χρειάζεσαι περίπου μισό πόντο πιο μέσα το offset για να έρθεις στα σωστά σου (δες όμως το ET που αναγράφεται στην ζάντα, το φάρδος της, όπως και την διάσταση των ελαστικών σου για να μιλάμε με περισσότερη ακρίβεια). Είναι σίγουρο ότι είσαι εκτός προδιαγραφών ανάρτησης και αν συνεφέρεις λίγο το offset θα γουστάρεις ακόμη καλύτερα το πάτημά σου.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
silver turbo 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4(8V)Quicksilver

Ένταξη: 06 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Χανια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 05:22:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρα ζαντα με 205-45-16 λαστιχο ειναι μια χαρα για το 206.Τετοια διασταση φοραω και εγω.Το οτι βρισκει ειναι θεμα στησιματος.Αλλα παταει πολυ καλα ειναι γεγονος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 10:14:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρόβλημα είναι το offset της ζάντας και όχι η διάσταση. Γι αυτό συζητάμε εδώ.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Dj_Billy (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) SX (2002)

Ένταξη: 02 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 18:25:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ Κ ΤΟ ΟΦΣΕΤ ΤΗΣ ΖΑΝΤΑΣ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ...
ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΤΟ ΕΞΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΛΑΣΤΙΧΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΛΙΓΟ ΦΑΓΩΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ... ΧΑΜΗΛΟΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ Η ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΛΑΣΤΙΧΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 205/45/16
ΟΙ ΖΑΝΤΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ TORRA.. ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ..
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΑΛΥΣΩ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΑΜΑΞΙΟΥ ΕΚΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑ ΛΕΩ ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΕΤΑΞΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΛΟΙΠΑ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΦΣΕΤ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΛΕΟΣ....
ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΘΕΛΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΖΑΝΤΕΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.. ΟΠΟΤΕ ΘΥΜΑ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 19:54:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Γιατι να το διαλυσεις?Πως? Σου εξηγησε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 20:01:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασίλη όταν αλλάζουμε ζάντες , λάστιχα κτλ , υπάρχουν 2 κριτήρια επιλογής διάστασης.
Εάν ο σκοπός σου είναι να πηγαίνεις για καφέ και να το αράζεις απ'όξω και να γουστάρεις, βάζεις μια όμορφη 17άρα και δεν σε απασχολεί στήσιμο, set up, γεωμετρίες, απώλειες ιπποδύναμης κτλ
Αμα σκοπός σου είναι να έχεις ένα αμαξάκι με την σωστή ζάντα, με βάση την ιπποδύναμή του και τη γενική φιλοσοφία στριψίματος που κουβαλάει, και να στρίβεις σωστά, βάζεις 14 άρα , βία 15άρα.
Το 1400 για εκεί είναι.
Το λέω και ας μην καλοπάει σε πολλούς. Οσοι έχετε 206 με μικρό μοτέρ κι έχετε 17 άρα ΝΟΜΙΖΕΤΕ οτι στρίβετε. Σε αυτό είμαι απόλυτος. Δεν είναι δυνατόν να είναι η ιδανική ζάντα για το 14άρι η 16άρα η η 17άρα.
Από κεί και πέρα εσυ επιλέγεις με το ανάλογο τίμημα όμως.

Οσο για τον μηχανικό που είπε για το μπροστινό σύστημα, δεν είναι απόλυτα λάθος.
Εντάξει, δεν είναι τόσο τραγικά , αλλά οπωσδήποτε ενας μεγαλύτερος τροχός φέρνει (τις αναμενόμενες έτσι κι αλλιώς) φυσιολογικές φθορές γρηγορότερα.
Αμα βγαίνεις απο ΣΤΟΠ με στριμμένους τροχούς και ζεστά τα 205 λάστιχα, και του δείνεις, οπωσδήποτε ημιαξονία κ μπηλιοφόροι ζορίζονται περισσότερο απ'οτι άμα φορούσες το εργοστασιακό 14άρι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 20:06:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj_Billy έγραψε:
ΑΣ ΕΛΠΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΡΟΔΑ... ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ

1:ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΕΣ
2:ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΟΦΣΕΤ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΕΚΑΤΟΣΤΑ
3:ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΩ ΤΑ ΦΤΕΡΑ....

ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΗΜΑ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΛΑ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ..


ε, η Νο1 επιλογη ειναι η προτιμοτερη τι λες? Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιούν 2007, 08:20:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης την ακουνε και τα ρουλεμαν πιο ευκολα αν κανεις αυτο που λεει ο γονακης.

τη ζαντα μπορεις να τη φας το πολυ 5χιλιοστα...οχι παραπανω γιατι θα εχεις προβληματα αντοχης της ζαντας...αυτο βεβαια εξαρταται και απο σχεδιο δηλαδη ποσο ψαχνο εχει ο αφαλος...

δες ποσο οφσετ εχει και τα λεμε...συνηθως στα 106-306 επιτηδες βαζανε 16αρες με μεγαλυτερο οφσετ (18) για να μη βρισκει το λαστιχο στο θολο.
αν ειναι ετσι και το πας στο 22-23 εισαι αρχοντας.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιούν 2007, 09:14:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επισης την ακουνε και τα ρουλεμαν πιο ευκολα αν κανεις αυτο που λεει ο γονακης.

τη ζαντα μπορεις να τη φας το πολυ 5χιλιοστα...οχι παραπανω γιατι θα εχεις προβληματα αντοχης της ζαντας...αυτο βεβαια εξαρταται και απο σχεδιο δηλαδη ποσο ψαχνο εχει ο αφαλος...

δες ποσο οφσετ εχει και τα λεμε...συνηθως στα 106-306 επιτηδες βαζανε 16αρες με μεγαλυτερο οφσετ (18) για να μη βρισκει το λαστιχο στο θολο.
αν ειναι ετσι και το πας στο 22-23 εισαι αρχοντας.....


Συμφωνώ απόλυτα. Κοίτα το offset που έχεις, κοίτα πόσο περιθώριο έχει ο αφαλός και αν μπορεί να φαγωθεί (μέχρι 5mm) είναι ιδανική λύση. Κοίτα την ζάντα και πες μας πόσο offset έχει.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιούν 2007, 09:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα ξερεις τι θα γινει εεε?
θα πεταχτει η πορδη (κολ μι μανθο)
και θα πει οτι συμφωνει και αυτος μαζι μας.
θα πεταξει και δυο τρεις φωτο απο το αγαπημενο του σαιτ και τσουουουουπ
νατα μας τα 20000ποστ!!!!

MEMsound edit:
για να μην σου κάνω ποστ και παραπονιέσαι για τον αριθμό:
απλα:
Laughing Laughing Laughing
y.g. 5mm είναι πολύ. πήγαινε δες πόσο λίγο μένει αν αφαιρέσεις 5mm πάχους... Το βασικό είναι να μας πει τι offset και διαστάσεις έχει η ζάντα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιούν 2007, 10:09:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing
Moderator rulezzz! Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Dj_Billy (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) SX (2002)

Ένταξη: 02 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιούν 2007, 18:01:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ...
Κ ΠΑΛΙ 1000000000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΛΛΛΟΥΣ ΣΑΣ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4141s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on