PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Rally Sprint Κοζάνης - Βελβεντό 9-10/6/07
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 23:10:33    Θέμα δημοσίευσης: Rally Sprint Κοζάνης - Βελβεντό 9-10/6/07 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρχικά μου φαίνεται περίεργο που δεν έγινε αναφορά στο συγκεκριμμένο αγώνα...Περίεργο,διότι είδα αρκετά πεζό με το χαρακτηριστικό αυτοκόλλητο της λέσχης.Στα του αγώνα,τώρα θα σταθώ μόνο στις 2 γνωστές ομάδες του νικου-πασχάλη και του μανώλη-(δεν θυμάμαι τον χερά,σόρυ Razz ).
Τα περάσματα του δαιμονισμένου 13αριου του μανώλη ήταν τρομερά σαν θεατης σε ένα πατημένο(δυσκολο πολύ) κομμάτι.Οπως φάνηκε και στον χρόνο βγήκαν πρωτοι!.Τώρα δεν ξέρω τι αποφασίστηκε μια ρημαδοποινή που ίσως τους ρίξει 2ους.Πάντως τα παιδιά τα πήγαν καταπληκτικά.
Ωραίος και ο νικος-πασχάλης,γρήγορος (παντα για το κομμάτι που ημουν).Δυστηχώς η βροχή έπαιξε το ρόλο της για κάποια άτυχα πληρώματα.Παρόλο που ο νικος έτρξε σε αρκετά βρεγμένο κομμάτι με στεγνά λαστιχα παρακαλώ,κατάφερε να μαζέψει 4-5 δευτερόλεπτα,απόσο μιλήσαμε.Ηρωικό το ζευγαρι,μιας και γλύστραγε απίστευτα...
Συγχαρητήρια και στους 4 σας.Για νεότερα περιμένετε τον pughell.

Υ.Γ. Πέτυχα και τον tsosmoulis σε ένα πατημένο κομμάτι πηγαίνοντας για βελβεντό...ωραία πηγαίνει το ραλλάκι!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 02:15:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα παιδιά μας...
http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=12378
http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=12360


Αποτελέσματα, λόγω.. καιρού, από αυριο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 07:36:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα και απο εμενα! Smile

Οπως ειπε και ο Σταυρος μπραβο και στα δυο πληρωματα. Clapping
Να τονισω οτι ο Μανος με τον "ψηλο" Shoot με εκπληκτικο περασμα! Twisted evil
Να και δυο φωτο,ψιλοβρεγμενες βεβαια... Laughing



[/list]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 09:04:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια !! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 10:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω λιγο κατι που παρελειψα... Rolling eyes

Το 13αρι των παιδιων παει απροσμενα καλα Thumb Left σε σχεση με αλλα Ν1 που ηταν στον αγωνα,παρολο που δεν ειναι τιποτα extreme απο ερευνα και εξελιξη(τουλαχιστον αν ειναι ακομα στην μορφη που το ειχε ο Μπελιτσης). Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 11:28:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά ήταν στην Κοζάνη, ο καιρός μας έβρεξε ακριβώς εκεί που δεν έπρεπε !

ο Σάκης έφαγε ποινή για jumpstart και.. χάρισε την 1η θέση που θα κέρδιζε με το πέρασμα που έκανε στο βρεγμένο ! το video του tsosmouli από το σημείο θα σας... πείσει.

και γω έκανα χαλαρό ξεκίνημα στο 1ο σκέλος, στην 4η θέση και με άλλα 2 αυτοκίνητα πίσω μου στο ίδιο δευτερόλεπτο ! στο βρεγμένο μπήκα όταν είχε σταματήσει να βρέχει με.. στεγνά ! στον τοπικό αγώνα δεν είχα πάρει τα ημιβρόχινα!!! και τελικά πήρα τη 2η θέση. άμα είχα και τα ημιωβρόχινα...
αλλα καλά να πάθω Smile

Σάκη χαλάρωσε λέμε... Laughing

να τα δικά μου incar, και τα 2 περάσματα
http://www.youtube.com/watch?v=6dvZ-LlADkQ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 11:55:00    Θέμα δημοσίευσης: Re: Rally Sprint Κοζάνης - Βελβεντό 9-10/6/07 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν έχω να πω τίποτα παραπάνω από τους προλαλήσαντες...
κοντά στα παιδιά ζω και εγώ (και έρχομαι ακόμα πιο κοντά) στο όνειρό μου.
Τα περάσματα ήταν καλά και για εμένα είναι ένα καλό μάθημα το jump start...να μην είστε τόσο πηδηχτούληδες. Για μένα απλά ΜΠΡΑΒΟ, αποδείξατε σε αρκετούς (Σάκη το τηλέφωνο μετά τον αγώνα εννοώ) ότι δεν είστε τυχεροί, απλά ΠΑΤΕ ΣΑΝΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

άντε και μακάρι όλα να έρθουν όπως τα υπολογίζουμε και να είμαστε μαζί στην κατηγορία του χρόνου...


kane έγραψε:

Υ.Γ. Πέτυχα και τον tsosmoulis σε ένα πατημένο κομμάτι πηγαίνοντας για βελβεντό...ωραία πηγαίνει το ραλλάκι!

δεν ακολούθησες μετά που πείραζα τον Μανωλιό..χιχιχι
και το saxo καλά πάει...βρήκα και έναν στο δρόμο να πάμε σαν άνθρωποι

Wink
ωραίος ο φίλος, δεν μας σύστησαν!τα λέμε στο επόμενο τότε.


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 12:19:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://video.google.com/videoplay?docid=829769262771184415

τα παιδιά πάνε τάπα και εγώ είμαι γραφικός μην κράζετε... Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 12:29:19    Θέμα δημοσίευσης: Re: Rally Sprint Κοζάνης - Βελβεντό 9-10/6/07 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
kane έγραψε:

Υ.Γ. Πέτυχα και τον tsosmoulis σε ένα πατημένο κομμάτι πηγαίνοντας για βελβεντό...ωραία πηγαίνει το ραλλάκι!

δεν ακολούθησες μετά που πείραζα τον Μανωλιό..χιχιχι
και το saxo καλά πάει...βρήκα και έναν στο δρόμο να πάμε σαν άνθρωποι

Wink
ωραίος ο φίλος, δεν μας σύστησαν!τα λέμε στο επόμενο τότε.


Σταυρο τον λενε τον πιθηκανθρωπο Μητσο. Very happy Οποτε ειναι πες να κανονισω παρτουζα...ε,καφε εννουσα. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 14:38:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:


και γω έκανα χαλαρό ξεκίνημα στο 1ο σκέλος, στην 4η θέση και με άλλα 2 αυτοκίνητα πίσω μου στο ίδιο δευτερόλεπτο ! στο βρεγμένο μπήκα όταν είχε σταματήσει να βρέχει με.. στεγνά ! στον τοπικό αγώνα δεν είχα πάρει τα ημιβρόχινα!!! και τελικά πήρα τη 2η θέση. άμα είχα και τα ημιωβρόχινα...
αλλα καλά να πάθω Smile

Σάκη χαλάρωσε λέμε... Laughing

να τα δικά μου incar, και τα 2 περάσματα
http://www.youtube.com/watch?v=6dvZ-LlADkQ



Νίκο άσε τις δικαιολογίες...

Και το φορτηγό της MICHELEN να είχες, αμα δεν πέσει δίαιτα στο αυτοκίνητο (βλ. radio-cd) και σε σένα (βλ. μπριτζόλες...)
θα σε περάσει ο Γαβριλάκης...

Tease Whistling


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 14:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε συ εγώ έχω χάσει 5 κιλά λέμε !!! α δε με προσέχεις μου φαίνεται !

και έβαλα και carbon στο εσωτερικό...

αλλά το ράδιο δε βγαίνει !! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 15:56:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμαν πια αυτό το παραμύθι με το νίκο το γκάλφα...που διάολο την ειδατε την κοιλιά? Η φόρμα είναι τέτοια που τον παχαίνει.
Ξέχασα επίσης να επισημάνω,πως όπως είπε και το μοσχάρι το σιτευτό(Pughell) όντως το 13ρι των παιδιών είχε οπτική διαφορά δύναμης πατήματος απο τα υπόλοιπα αντιστοιχα Ν/1...

Υ.Γ. tsosmoulis,όποτε θέλεις καφεδάκι με το ξυλάγγουρο τον Στέλιο...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 16:09:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:

Ξέχασα επίσης να επισημάνω,πως όντως το 13ρι των παιδιών είχε οπτική διαφορά δύναμης πατήματος απο τα υπόλοιπα αντιστοιχα Ν/1...



Κοιτα εδω θα σου απαντησω σαν κλασσικος Ελληνας αγωνιζομενος.
"Φιλαρακι ειναι κοινο μυστικο πως το αμαξι ειναι μαιμου, ειναι μπλοκ 1600 με γα'ι'δουρι εκκεντροφορο συμπιεση εκτος οριων κλπ, μη νομιζεις οτι ο Σακης και ο Μανωλης ειναι γρηγοροι, παπαρια το αυτοκινητο ειναι καλο!"
Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 18:09:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυχτηχώς λευτέρη έχεις κάθε δίκιο...Με τα λίγα που ξέρω απο αγώνες,στις μέρες μας ολοι οι θεατές ξερουν τι κρύβεται κάτω απο το καπώ του κάθενα,ειδικά του νικητή,έχουν ανοίξει ολοι μανάβικα,ολοι οι θεατές τα πηγαίνουν καλύτερα κτλ κτλ κτλ...Να δώ ποτε θα αρχίσει η μάζα να παραδέχετε οτι κάποιοι έχουν χέρια...Η καλύτερα να δώ ποτε κάποιος απο αυτούς θα κάτσει συνοδηγός σε κάποιο αγωνιστικό...αλλά να μην φοράει ασπρη φόρμα για ευνόητους λόγους...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 18:28:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια παίδες.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 20:11:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο σε ολα τα παιδια!!! Thumbs Up
Αυτο που θαυμαζω στον Νικολακη ειναι η ΣΤΡΩΤΗ οδηγη που κανει...πολυ ωραιος!! Cool Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούν 2007, 10:13:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

....φανταστείτε με σε ένα αμάξι με τον Πασχάλη το συνοδηγό μέσα και το Γιώργο jgk μέσα να κάνουμε γράψιμο (να... δείξω δλδ τη διαδρομή στον Πασχάλη) και να μου λένε πως να μπω στη... γλιστερή στροφή που είναι και τα video του tsosmouli

Muppet show είμασταν!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 07:35:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Μπραβο σε ολα τα παιδια!!! Thumbs Up
Αυτο που θαυμαζω στον Νικολακη ειναι η ΣΤΡΩΤΗ οδηγη που κανει...πολυ ωραιος!! Cool Worthy


Λογω βαρους ειναι... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 12:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο

ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΚΛΙΟ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 14:28:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και δεν επαθε και τιποτα το παρταλι ρε... Confused
Ας ειναι καλα η ποδια που ειχαν βαλει Rolling eyes αλλιως θα μαζευαμε καρτερ και πιστονια μεσα στην βροχη... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1357s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on