PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Eμπειρiες απο οδήγηση διαφόρων ελαστικών δρόμου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2016, 19:55:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Τα Τ001 ειναι ο αντικαταστατης του ER300. Καμια σχεση με Β300.
Εγω το ER300 το εχω 3 χρονια στο κορολλα της γυναικας μου που εχει παρομοιες επιδοσεις με το δικο σου και οταν το οδηγω, δεν εχω ποτε γλιστρησει σε στεγνο ή βρεγμενο, ή να χασω καποιο δυνατο φρεναρισμα δεδομενων των επιδοσεων ετσι?
Ναι μετα απο 3 χρονια εχει σκληρυνει αλλα παλι μια χαρα κραταει, θα αλλαχτει σε ενα χρονο.
Το Τ001 λογικα ειναι καλυτερο απο το παλιο ER300.

Εγω μετα απο δοκιμη ολων των μαρκων ελστικων εχω καταληξει σε bridgestone και yokohama γιατι δε σπανε και δε χαλανε, κατι πολυ σημαντικο για τους ελληνικους δρομους.
Δοκιμασμενα σε πεζοδρομια και λακουβες πεφτοντας με οσα, ειναι τα μονα που εχουν αντεξει, γι αυτο και στα προτεινω.


Ευχαριστώ για την απάντηση. Πεζοδρόμια και διάφορα τέτοια, δεν καβαλάω ποτέ.
Τα Bridgestone θεωρώ είναι καλή μάρκα, αλλά λίγο σκληρά μάλλον.
Continental τα Premium 5 μου άρεσαν, αλλά τα περίμενα λίγο καλύτερα απ'όσο ήλπιζα.
Yokohama και Toyo, δεν έχω ιδέα τι παίζει, δεν έχω βάλει ποτέ.
Τα Uniroyal πάντως, πρέπει να έκαναν μεγάλο come back με τα RainExpert και τα RainSport...Ακούω πολύ κόσμο να είναι ευχαριστημένος.

309 lover έγραψε:
Απ τις παραπανω επιλογες εγω θα επελεγα Rainsport 3, Premium contact 5 και ισως και Cdrive 2, κατα σειρα προτιμησης.


Cdrive 2 βγαίνουν σε 17άρες μόνο, άρα τα ξεχνάω.
Τα άλλα 2 ταιριάζουν στο setup μου.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Οκτ 2016, 21:57:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο camscill εχει παρει κανεναϛ προσφατα λαστιχα?Εχει τα parada μιση τιμη σε σχεση με εδω!


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vec (Θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16V) Dyn (2006)

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Νοέ 2016, 14:37:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
.... Γυρνουσε στο μυαλό μου λοιπόν τόσες μέρες να πάρω κομπρεσερακι που παίρνει ρεύμα από τον αναπτήρα για να έχω έλεγχο και αέρα σε ώρα ανάγκης. Πιάνουν και χώρο τζάμπα οι φιάλες αφρου στο πορτ μπαγκαζ, αχρησιμοποιητες και ληγμενες. ....


Κάνει δουλειά και η τρόμπα ποδηλάτου! Πολύ πιο εύκολα και γρήγορα από ότι φαντάζεσε. Αρκεί να είναι από τις μεγάλες, που πατάς με το πόδι και τρομπάρεις με το χέρι όρθιος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Νοέ 2016, 09:02:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα το πηρα το κομπρεσερακι απο το ιδιο το βουλκανιζατερ. 35€, μπαινει στον αναπτηρα, κουμπωνει στη βαλβιδα, εχει διακοπτη on/off και 3 ρουξουνια για διαφορετικου ειδους τρομπαρισμα (μπαλα μπασκετ, φουσκωτη βαρκα, ποδηλατο). Το τεσταρα στα λαστιχα του σκουτερ, κανει καλη δουλεια. Οσο εψαχνα στο skroutz τα μονα με κριτικες ηταν τα χειροτερα, που καιγοταν το μοτερ στην πρωτη χρηση, δεν δουλευε καν, τρομπαρε πιο αργα κι απο στομα κτλ οταν ηταν των 10€, οποτε των 35€ ειναι καλο value-money. Τωρα αν ηταν να παρω επαγγελματικο φορητο των 100€+ καλυτερα να αγορασω και παλι καινουριο λαστιχο, πιο φθηνα θα ειναι.
Αυτα για τωρα, γιατι βγαινω Off Topic


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tzakos 1 (manthos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rally

Ένταξη: 03 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Νοέ 2016, 23:39:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν παθαίνει τίποτα,το έχω 7 χρόνια.


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2016, 10:00:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα, καλο μηνα!!

Παω για λαστιχα και εχω σκαλωσει αναμεσα σε 2 επιλογες:

Α. Βαζω 4εποχων (πχ GY Vector4, Crossclimate) με κοστος γυρω στα 360
Β. Βαζω χειμερινα τωρα (πχ Nokian WR-D4) με 390 και την ανοιξη καλοκαιρινα με 230.

Να σημειωθει οτι εχω 2η 4δα ζαντες. Μενω παρνηθα οποτε παιζει να χιονισει και με θερμοκρασιες χαμηλες το χειμωνα.

Αν τα 4εποχων οπως λενε ξεραινονται στη 2ετια και η επιλογη Α βγαλει 3-4 χρονια, τοτε οικονομικα ερχεται στα ιδια επιπεδα με κερδος σε αποδοση.

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2016, 11:49:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

steile pm octane

φοραει τοσα χρονια ελβετια χειμερινα και ειναι ο μονςο που καταλαβαινει διαφορες

+ γκαλφας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2016, 18:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για εκει που μένεις (συγκεκριμενο σημειο/διαδρομή κλπ) εγω θα εκανα το Β - ανεξαρτητως τις οποιας μικρής διαφορας κοστους


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Δεκ 2016, 09:38:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Καλημερα, καλο μηνα!!

Παω για λαστιχα και εχω σκαλωσει αναμεσα σε 2 επιλογες:

Α. Βαζω 4εποχων (πχ GY Vector4, Crossclimate) με κοστος γυρω στα 360
Β. Βαζω χειμερινα τωρα (πχ Nokian WR-D4) με 390 και την ανοιξη καλοκαιρινα με 230.

Να σημειωθει οτι εχω 2η 4δα ζαντες. Μενω παρνηθα οποτε παιζει να χιονισει και με θερμοκρασιες χαμηλες το χειμωνα.

Αν τα 4εποχων οπως λενε ξεραινονται στη 2ετια και η επιλογη Α βγαλει 3-4 χρονια, τοτε οικονομικα ερχεται στα ιδια επιπεδα με κερδος σε αποδοση.

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ
Michelin Energy Saver και ένα μπλοκέ Very happy

Και τα είχαμε ξαναπεί, τα χειμερινά είναι μια μαρκετίστικη π@π@ριά για να δίνουμε περισσότερα λεφτά!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Δεκ 2016, 18:43:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Michelin Energy Saver και ένα μπλοκέ Very happy

Και τα είχαμε ξαναπεί, τα χειμερινά είναι μια μαρκετίστικη π@π@ριά για να δίνουμε περισσότερα λεφτά!

Κι εγώ σου προτείνω να πριονίσεις τα ελατήρια για εξτρα πρόσφυση! Μην ακούς τι λένε για στενοπιάτελα κ μλκίες... άλλη μιά επινόηση του μάρκετινγκ Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2016, 14:07:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά δε βλέπω να έκανα κάπου τέτοια ερώτηση Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vassat (Βασίλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2016, 16:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Καλημερα, καλο μηνα!!

Παω για λαστιχα και εχω σκαλωσει αναμεσα σε 2 επιλογες:

Α. Βαζω 4εποχων (πχ GY Vector4, Crossclimate) με κοστος γυρω στα 360
Β. Βαζω χειμερινα τωρα (πχ Nokian WR-D4) με 390 και την ανοιξη καλοκαιρινα με 230.

Να σημειωθει οτι εχω 2η 4δα ζαντες. Μενω παρνηθα οποτε παιζει να χιονισει και με θερμοκρασιες χαμηλες το χειμωνα.

Αν τα 4εποχων οπως λενε ξεραινονται στη 2ετια και η επιλογη Α βγαλει 3-4 χρονια, τοτε οικονομικα ερχεται στα ιδια επιπεδα με κερδος σε αποδοση.

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ


Η επιλογή Β ενδείκνυται, γιατί σαφώς και υπάρχουν διαφορές μεταξύ χειμερινών και θερινών/4 εποχών ελαστικών, σε συνθήκες μειωμένης πρόσφυσης λόγω χιονιού/πάγου. Εφόσον υπάρχει 2η 4τραδα ζάντες τότε χειμερινά.
/ Β


You can be Great, if you serve a Cause greater than yourself! /I.A.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2016, 18:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ Βασίλη! Α-Β 0-2 λοιπόν...

Steve έγραψε:
Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά δε βλέπω να έκανα κάπου τέτοια ερώτηση Smile

Ούτε κι εγώ ζήτησα πρόταση ελαστικού για καροτσάκι λαϊκής ρε μάστορη Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Δεκ 2016, 09:32:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Ούτε κι εγώ ζήτησα πρόταση ελαστικού για καροτσάκι λαϊκής ρε μάστορη Laughing
Σου έκανα κάπου πρόταση ελαστικού για καροτσάκι λαϊκής δηλαδή; Confused



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Δεκ 2016, 18:08:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Ευχαριστώ Βασίλη! Α-Β 0-2 λοιπόν...

Αφου εχεις 2η τετραδα, παιξε στη Β επιλογή....! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2016, 18:32:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Και τα είχαμε ξαναπεί, τα χειμερινά είναι μια μαρκετίστικη π@π@ριά για να δίνουμε περισσότερα λεφτά!


Για να τα λες αυτά, μάλλον δεν έχεις καμία εμπειρία από χιόνι και χειμερινά ελαστικά... Εγώ έχω κάνει τη διαδρομή Σάλτσμπουργκ - Μόναχο, όχι από autobahn αλλά πάνω από το βουνό (περνώντας από Garmisch-Pantenkirchen) βράδυ Φεβρουαρίου με πολύ χιόνι και αργότερα πάγο, με ένα προσθιοκίνητο Ford C-Max και μόνο σύμμαχο τα χιονολάστιχα που φορούσε. Μόλις έπιασε το χιόνι στις ανηφόρες στο βουνό πάνω από το Σαλτσμπουργκ, το 1/3 των αυτοκινήτων κάναν αναστροφή κι επέστρεψαν στην πόλη. Το 1/3 σταμάτησε για αλυσίδες. Εμείς συνεχίσαμε (ήμασταν και φορτωμένοι, 4 άτομα) και τα λάστιχα μας έβγαλαν σπαθί, έστω και οριακά. Πιο πάνω στο βουνό, με πάγο ένας τοπικός με 520, μέτρησε σβούρες και γνωρίστηκε από κοντά με τα snowbanks, όταν μας προσπέρασε... Δεν το συζητάμε ότι με κανονικά λάστιχα ούτε την πρώτη ανηφόρα δεν θα είχαμε ανέβει!

Και διάφορα τεστ βγάζουν το ίδιο συμπέρασμα: σε χιόνι και πάγο είναι ΠΟΛΥ καλύτερα να έχεις προσθιοκίνητο με χιονολάστιχα παρά τετρακίνητο με κανονικά λάστιχα.

Και για το φίλο που ρώτησε: Αφού υπάρχουν δυο τετράδες ζάντες και κινείται σε περιοχές που πιάνει χιόνι το χειμώνα, σαφώς καλύτερη επιλογή η Β.


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Δεκ 2016, 15:18:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

harisma23 έγραψε:
Για να τα λες αυτά, μάλλον δεν έχεις καμία εμπειρία από χιόνι και χειμερινά ελαστικά...
Σε περίπτωση που έχω εμπειρία, και μάλιστα καλύτερη από την δική σου, τότε τί γίνεται;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Δεκ 2016, 16:16:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
harisma23 έγραψε:
Για να τα λες αυτά, μάλλον δεν έχεις καμία εμπειρία από χιόνι και χειμερινά ελαστικά...
Σε περίπτωση που έχω εμπειρία, και μάλιστα καλύτερη από την δική σου, τότε τί γίνεται;

Αν έχεις εμπειρία καλύτερη από τη δική μου, δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση να έχεις βγάλει συμπέρασμα ότι τα χιονολάστιχα είναι "μαρκετίστικη π@π@ριά".
Εκτός αν μας τρολάρεις ! Razz

Τ.Γ.: Επίσης μπορείς να μοιραστείς τη μεγάλη σου εμπειρία μαζί μας, ανοίγοντας μας τα μάτια...


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Δεκ 2016, 19:44:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ούτε σας τρολλάρω, αλλά ούτε και θα σας "ανοίξω τα μάτια"...

Ορθάνοιχτα τα έχετε Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vassat (Βασίλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Δεκ 2016, 22:14:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Ευχαριστώ Βασίλη! Α-Β 0-2 λοιπόν...

Steve έγραψε:
Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά δε βλέπω να έκανα κάπου τέτοια ερώτηση Smile

Ούτε κι εγώ ζήτησα πρόταση ελαστικού για καροτσάκι λαϊκής ρε μάστορη Laughing


Επίσης,
εκτός από τα ΝΟΚΙΑΝ, τα οποία εκτιμώ είναι υπερεκτιμημένα/υπερτιμημένα, υπάρχουν φθηνότερες φίρμες, χωρίς να είναι "φθηνιάρικες". Στο Φόρεστερ φόρουμ είναι σε εκτίμηση τα Cooper WeatherMaster 2.
Άλλη μια παράμετρος είναι η διάσταση, αν οι ζάντες είναι 14άρες είναι μάλλον προτιμότερη 175/60/14, για πιο ομαλές αντιδράσεις.
/ Β


You can be Great, if you serve a Cause greater than yourself! /I.A.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενη
Σελίδα 36 από 39

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3649s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on