PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Eμπειρiες απο οδήγηση διαφόρων ελαστικών δρόμου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούν 2007, 17:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίρνουμε όλα τα + από τα δρομίσια λάστιχα που παραθέσατε.

Βάζουμε ένα - στο θέμα κοπάνημα και σκληρότητα σε όσους θέλουν το αυτοκίνητο να περπατάει σε σφουγγάρια για να μην κοπανάει.

Και ο Θεός εποίησε το Yokohama S-Drive στο 195-50/15 Cool








Υ.Γ: Ναι, παίρνω ποσοστά από Yokohama. Και χοντρά μάλιστα. Όταν τα δοκιμάσετε και εσείς, ίσως να παίρνετε και εσείς ποσοστά Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 00:53:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μωρέ τί μας λες; Κι εγώ παίρνω ποσοστά από Yokohama! Razz

S-Drive λες ε; Μόνο κορυφή τα φαντάζομαι... Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 01:00:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνήσω απόλυτα...!!!
Εδώ και κάτι μήνες που τα έχω στο αμάξι είναι στην κυριολεξία άψογα Razz

Λίγο ζέσταμα χρειάζονται και βουρ για στροφές..... Wink



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 09:35:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Μωρέ τί μας λες; Κι εγώ παίρνω ποσοστά από Yokohama! Razz

S-Drive λες ε; Μόνο κορυφή τα φαντάζομαι... Wink


Δοκίμασε τα για να σου φύγει η φαντασία... και να γίνει πραγματικότητα Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 13:42:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοράω τα Parada παλικάρι μου... Cool


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 13:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα οποια παραντα σε σχεση με τα s ειναι σα τη βουρτσα με τη @$@τσα
τοση σχεση εχουν....

μιλτο τελικα του εχει μεινει κανα σετ?
σκεφτομαι να τα βαλω και εγω... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 13:48:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο μπαμπά Smile

Παίζει να τα βάλω και εγώ σε 205-40/17... Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 13:52:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(όπως σου έχω ξαναπει έιναι λίγο υπερβολή η διάσταση αυτή για το 1400άρι, και λόγω δείκτη ταχύτητας και για το αν θα φτάνει σε καλή θερμοκρασία λειτουργείας το λάστιχο κλπ κλπ)
...αλλά είναι γα** τα λάστιχα... Wink Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 13:56:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για την οδήγηση που κάνω, ζεσταίνονται μια χαρά



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 13:57:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing
εσύ ξέρεις!
εγώ ένα ντουβάρι θυμάμαι που ευτυχώς αποφύγαμε και ένα 206 μπροστά μας που ευτυχώς δεν έγινε σαν της Χρύσας...
Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τετ 13 Ιούν 2007, 14:14:07, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 14:01:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουν μείνει κάτι δαχτυλιές ακόμα στο τζάμι του συνοδηγού... και κάτι κιτρινίλες στο κάθισμα του συνοδηγού... Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 14:15:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε πλύντο και συ το 206!
χάλια το έχεις!
εκτός και αν το αφήνεις έτσι για να με θυμάσαι... Love
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 19:15:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
τα οποια παραντα σε σχεση με τα s ειναι σα τη βουρτσα με τη @$@τσα
τοση σχεση εχουν....

μιλτο τελικα του εχει μεινει κανα σετ?
σκεφτομαι να τα βαλω και εγω... Cool

Πλεόν έχει κάνει το κοινό του και έτσι τα φέρνει τακτικά. Ειδοποίησε έγκαιρα.
Όντως, και γα** τα λάστιχα... Έχω βρει την υγειά μου με αυτά. Σταθερή και προβλέψιμη συμπεριφορά. Χωρίς αδειάσματα και πουλήματα, ακόμη και στην βροχή (που όμως στις στροφές φοβάμαι και δεν πιέζω πλέον - στην βροχή έχω πάθει αντβανίτιδα και δεν ξέρω αν ποτέ θα μου περάσει - ίσως να μου βγει και σε καλό).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 19:57:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να καταλαβεις τα χανκοοκ με λινα και χωρις τελειως πελμα κραταγανε καλυτερα στο ψιλοβρεγμενο (δε μιλαμε για νερολακουβες) απο τα εξαλτο μου ετσι οπως ειναι τωρα....

για αυτο επιμενω οτι τα ειχες παρταλιασει τα 032 που θεωρειται και βροχοαγωνιστικκο απο χαραξη και ειχες και σοφτ γομα.....

τι τιμη εχουν τα παραντα τωρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 02:31:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν ποτέ ξαναπάρω ημισλίκ δεν θα είναι τα A032R αλλιώς θα καταλήξω σε ψυχολόγο... ή ψυχίατρο... και εννοείται ότι θα είναι μόνο για πίστα... που δεν πάω και τόσο συχνά... οπότε μια χαρά είμαι κι έτσι.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
2O6 ((Acid_burN))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 16V (2006)

Ένταξη: 27 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: VP

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Ιούλ 2007, 20:17:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλιστα!
Διαβασα αρκετά topic και πολλές απόψεις αλλά δε μπορώ να
καταλήξω κάπου. Αντε ας κάνω την ερώτηση και ελπίζω να
καταφέρω να βγάλω άκρη. Cool Το Σεπτεμβρη - Οκτώβρη θα
αλλάξω λαστιχα. Θέλω ενα λαστιχάκι που να κρατάει καλά στις
στροφές και να ζεσταίνεται γρήγορα. Εχω το 206 1.4 16V.
Από αυτά που διάβασα τα Exalto II είναι άψογα αλλά αργούν
να ζεσταθούν οπότε... Rolling eyes

Thx btw...



0100000101110010
0110100101000001


Ψάξε, ψάξε ...δε θα με βρεις!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
paraliaaas13 (Neoklis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTi 1.6 (16V) (2003)

Ένταξη: 20 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Ιούλ 2007, 20:43:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ ότι έχω καταλάβει, οτιδήποτε άλλο εκτός από τα Conti είναι καλά ελαστικά. Στο δικό μου, αφού απαλλάχθηκα από το μαρτύριο των Conti, έβαλα τα AVON ZV3 195/50R15.
To αυτοκίνητο όχι απλά άλλαξε, μεταμορφώθηκε κυριολεκτικά, τα λάστιχα ζεσταίνονται γρήγορα, το αυτοκίνητο δεν φεύγει μ ευκολία παρα μόνο εαν το επιδιώξεις και η φθορά εδώ κ ένα χρόνο που τα έχω είναι φυσιολογική (ελάχιστη) αν κ μαλακή γόμα. Τιμή εαν θυμάμαι καλά δεν πρέπει να ξεπέρασε τα 280 ευρώ αλλά μη σας πάρω κ στο λαιμό μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Ιούλ 2007, 21:46:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το ξαναλεω το conti ηταν χαλια στα 206 αλλα παρδοξος στα 307 ηταν πραγματικα απιστευτα.Το λεω θελωντας να καταληξω στο οτι δεν ειναι κακα η κακης ποιοτητας λαστιχα αλλα δουλευουν καλλητερα σε βαρυτερα αυτοκινητα...Οποτε ας μην τα βριζουμε και τα κακολογουμε...Οπως επισης η peugeot ειναι απο τις λιγες εταιρειες που βαζουν καλης ποιοτητας λαστιχα απο το εγοστασιο,απο προσωπικη εμπειρια που ειχα με το αλλο αυτοκιητο μας (honda civic) ειναι τεραστια η διαφορα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
paraliaaas13 (Neoklis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTi 1.6 (16V) (2003)

Ένταξη: 20 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Ιούλ 2007, 21:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Και το ξαναλεω το conti ηταν χαλια στα 206 αλλα παρδοξος στα 307 ηταν πραγματικα απιστευτα.Το λεω θελωντας να καταληξω στο οτι δεν ειναι κακα η κακης ποιοτητας λαστιχα αλλα δουλευουν καλλητερα σε βαρυτερα αυτοκινητα...Οποτε ας μην τα βριζουμε και τα κακολογουμε...Οπως επισης η peugeot ειναι απο τις λιγες εταιρειες που βαζουν καλης ποιοτητας λαστιχα απο το εγοστασιο,απο προσωπικη εμπειρια που ειχα με το αλλο αυτοκιητο μας (honda civic) ειναι τεραστια η διαφορα...


Τα συγκεκριμένα λάστιχα τα έχει φορέσει κ η κουτσή Μαρία... Τα ίδια φοραγαν τα κόρσα κ τα φιεστα κ όντως είχαν καλύτερη εφαρμογή σ αυτα τα αυτοκίνητα απ οτι στο 206 αν κ η διαφορά βάρους ανάμεσα στα 3 είναι αμελητέα. Στα 2 πρώτα, είδα τα ίδια μειονεκτήματα σε σχέση με τα 206 όμως σε πολύ πιο ακραίες καταστάσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Ιούλ 2007, 23:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Exalto II τα φοραω στο 1,4 8v . ζεσταίνονται γρήγορα και δουλευουν αμεσως!. για να δουλέψουν όμως σωστά θέλουν υψηλές πιέσεις 34 + η ιδανική όπως ειχε γραψει ο Volvos είναι 36-37 μπροστα… το οποίο για μενα είναι μειονέκτημα γιατι μεσα στην πολη είναι ενοχλητικό αλλα θα το συνηθίσεις. Εγω θα σου πρότεινα τα f1.καταπληκτικό παντού, αθόρυβο ,πολυ καλη αισθηση στις στροφες ,πολύ ανθεκτικό. μειονεκτήματα 2 . θέλουν λιγο ζεσταμα για να δουλέψουν και λόγω των σκληρών πλαϊνών κοπανάνε. Σαν δεύτερη επιλογή θα σου πρότεινα το s.drive. δεν τα εχω δοκιμάσει αλλά εχω ακουσει τα καλυτερα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Επόμενη
Σελίδα 3 από 39

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,153s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on