PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβληματισμοί...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 18:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Δεν βλεπω λόγο αγανάκτησης... Αν ήταν όλοι να αγανακτουσαμε τόσο εύκολα για όσα συμβαίνουν η δεν συμβαινουν στο κλαμπ, τοτε.....


Ε,επειδή δεν έχουν όλοι τα ίδια όρια και τις ίδιες προτεραιότητες νομίζω οτι ο καθένας έχει το δικαίωμα να αγανακτεί ή να θυμώνει ακόμα κι αν αυτό εσύ π.χ. το θεωρείς ασήμαντο.
Ο Μάνος δεν έκανε το πάρτυ του... ανέλαβε μια πρωτοβουλία και διοργανώσαμε ένα πάρτυ για το club, για τα μέλη του, για να γιορτάσουμε τα 5 χρόνια. Και ήρθαν 12 μέλη όλα κι όλα εκ των οποίων οι 2 είναι κολλητοί μου φίλοι. Και τελικά έγινε πάρτυ για το peugeot club... το οποίο ήταν 2 τραπεζάκια σε ένα γεμάτο μαγαζί...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έγραψε:
Μάνο καλέ μου μήπως να ξανακοιτάξεις τι λιστα σου για το ποιοί ήταν και ποιοί έπρεπε να ήταν εκεί πριν μας κράξεις ? Rolling eyes

Δεν το κατάλαβα...ποίοι έπρεπε να είναι δηλαδή και δεν ήταν?? Το ΔΣ? Δηλαδή αν είχε έρθει ο Τάσος θα ερχόσασταν και οι υπόλοιποι?


Όταν μου είπε ο Μάνος να κάνουμε το event ήμουν βέβαιος πως θα κατέληγε έτσι... προσωπικά έρχομαι ακόμα μια φορά σε δύσκολη θέση απέναντι σε τρίτους λόγω του ps club. Όπως γίνεται συνεχώς με την ομάδα ποδοσφαίρου, όπως έγινε στο περσινό καλοκαιρινό τούρινγκ, όπως έγινε όταν γράψαμε ένα μουσικό θέμα για το gtcc, όπως έγινε με το kart challenge... Για μένα είναι και η τελευταία.

Πάλι καλά που είχαμε κόσμο και δεν εκτεθήκαμε και στον μαγαζάτορα που ps club άκουγε και ps club δεν είδε... Confused

Πάντως πραγματικά δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να ενδιαφέρεστε όλοι για τον σύλλογο και να απέχετε τόσο επιδεικτικά από εκδηλώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 19:34:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:

Πάντως πραγματικά δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να ενδιαφέρεστε όλοι για τον σύλλογο και να απέχετε τόσο επιδεικτικά από εκδηλώσεις.



Στο μιλητό και στο κουβεντιαστό είναι εύκολο να ασχολούμαστε όλοι με τον σύλλογο.....είναι εύκολο όλοι πίσω από έναν υπολογιστή να κάνουμε κριτική...αλλά όταν έρθει εκείνη η στιγμή που πρέπει να δείξουμε εμπράκτως την στηριξή μας όλοι είμαστε άφαντοι...και επιστρέφουμε λίγο αργότερα μόνο για να κρίνουμε και πάλι.......



Παράθεση:
Μάνο καλέ μου μήπως να ξανακοιτάξεις τι λιστα σου για το ποιοί ήταν και ποιοί έπρεπε να ήταν εκεί πριν μας κράξεις ?


Αυτό πάλι Αναστασία μου δεν το κατάλαβαινω.....
Δηλαδή όντως αν ήταν π.χ. ο Τάσος που λέει και ο Πέτρος ξαφνικά θα είχαν έρθει 100 άτομα...??
Τι διαφορά θα είχε δηλαδή??
Θα ήταν ένα άτομο περισσότερο??
Ε,και??
Και ποιός σου είπε ότι το ''αγανακτισμένο'' post μου ήταν μόνο για τα μέλη και δεν πήγαινε και στο Δ.Σ.??
Για όλους πήγαινε Αναστασία...για τους εκλεγμένους και τους μή.....για όσους απαρτίζουν αυτόν τον σύλλογο και έχουν ασχοληθεί έστω και για λίγο άλλος περισσότερο και άλλος λιγότερο...και είναι η προσωπική μου άποψη και φυσικά όχι η άποψη και η θέση του psclub....
Οπως έχετε όλοι το δικαίωμα της κριτικής για το οτιδήποτε έτσι το έχω και εγώ....
Πήγα λοιπόν σε μία εκδήλωση,είδα κάτι που δεν μου άρεσε και το έγραψα καλώς ή κακώς...
Και επειδή τον σύλλογο τον βλέπω ακόμα σαν μία μεγάλη οικογένεια λέω χωρίς κόμπλεξ και χωρίς παρεξήγηση την άποψη μου....
Εξάλου οι περισσότεροι εδώ μέσα ξέρετε ότι σας εκτιμώ σαν ανθρώπους και σας σέβομαι....αυτό όμως δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να γράψω τις σκέψεις μου για κάποια πράγματα...έτσι όπως γίνετε σε όλες τις οικογένειες.....

Παράθεση:
Δεν πρόκειται να σβηστεί ή να κλειδωθεί οτιδήποτε.
κι αν είναι να οδηγηθεί σε κηδεία, ας γίνει.
στο χέρι μας ήταν/είναι/και θα είναι "να" ή "να μην" άλλωστε.
γενικώς και ειδικώς.


Ο Μάνθος που έχει ρίξει το περισσότερο τρέξιμο απο όλους μας εδώ μέσα και ίσως είναι και ο πιο αγαπητός σε όλους μας,δεν είναι στεναχωρημένος??
Περισσότερο απο τον καθένα...κοιτάξτε την υπογραφή του και θα καταλάβετε....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Δευ 21 Μάϊ 2007, 22:46:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 22:03:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι επειδή έγινε αναφορά στο όνομά μου....

Ευχαριστώ που με δικαιολογείτε και με στηρίζετε τώρα που έχω παιδί. Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους! Ιδιαίτερα επειδή καταλαβαίνετε ότι αφιερώνω ένα μεγάλο μέρος της ημέρας μου υπερ του συλλόγου, χρόνος που περιορίζω αρκετά από το παιδί μου.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 22:12:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο την πλευρα μου να συμφωνησω πωs ο Μανθοs και ο Μανοs εχουν καθε λογο να ειναι εκνευρισμενοι και εχουν δικιο Exclamation :!:Τρεχουν για ολουs και για ολα Exclamation Exclamation
Στο live δεν ημουν αν και ειχα σκοπο να ερθω!Οπωs ειπα ημουν σε γιορτη-τραπεζι και δεν ημουν σε θεση να οδηγησω Exclamation Exclamation
Εμενα παντωs με ενοχλει που βλεπουμε τουs ιδιουs και τουs ιδιουs στη λεσχη Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 22:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Kαι επειδή έγινε αναφορά στο όνομά μου....

Ευχαριστώ που με δικαιολογείτε και με στηρίζετε τώρα που έχω παιδί. Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους! Ιδιαίτερα επειδή καταλαβαίνετε ότι αφιερώνω ένα μεγάλο μέρος της ημέρας μου υπερ του συλλόγου, χρόνος που περιορίζω αρκετά από το παιδί μου.

Πριν φέρεις στον κόσμο το παιδί αυτό, δεν τα είχες λάβει υπ' όψιν αυτά τα ενδεχόμενα, πατέρα?
sod έγραψε:
Εμενα παντωs με ενοχλει που βλεπουμε τουs ιδιουs και τουs ιδιουs στη λεσχη Exclamation Exclamation


Ε... μην πάτε στη λέσχη Silly



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 22:44:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Kαι επειδή έγινε αναφορά στο όνομά μου....

Ευχαριστώ που με δικαιολογείτε και με στηρίζετε τώρα που έχω παιδί. Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους! Ιδιαίτερα επειδή καταλαβαίνετε ότι αφιερώνω ένα μεγάλο μέρος της ημέρας μου υπερ του συλλόγου, χρόνος που περιορίζω αρκετά από το παιδί μου.


Η αναφορά στο όνομα σου Τάσο είναι λογικό επόμενο να γίνει είτε καλοπροέραιτα είτε όχι,μιας και είσαι Πρόεδρος του συλλόγου.
Ξέρεις πολύ καλά ότι κάποιοι και σε στηρίζουμε και σεβόμαστε ότι έχεις και ένα παιδί....και αναγνωρίζουμε το τρέξιμο που ρίχνεις σε καθημερινή βάση για το σύλλογο... Wink
Τουλάχιστον εγώ αναγνωρίζω όλα όσα έχεις κάνει και προσφέρει σε αυτήν την οικογένεια του συλλόγου και θα συνεχίσω να το κάνω όσο θα ασχολούμε ενεργά...και ξέρω και τα λούκια που περνάς....γι'αυτό και προσπαθώ να σε βοηθάω όσο μπορώ και μου το επιτρέπει και εμένα ο πολύ μικρός ελεύθερος χρόνος μου...
Απλά δεν μπορεί μόνο ο Καπετάνιος και ελάχιστα μέλη απο το πλήρωμα να κυβερνήσουν σωστά ένα πλοίο....Χρειάζεται η καθολική συμβολή του πληρώματος για να είναι ευχάριστο το ταξίδι.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 23:01:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη απο το ιντερνετ θα παρεξηγηθουμε,θελω να το συζητησουμε απο κοντα και να σας πω τι πιστευω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 23:12:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Επειδη απο το ιντερνετ θα παρεξηγηθουμε,θελω να το συζητησουμε απο κοντα και να σας πω τι πιστευω..


...δεν υπάρχουν λόγοι παραξηγήσεως Νίκο....
Όλοι λέμε τις απόψεις μας είτε αρέσουν είτε όχι....
Και σίγουρα θα συζητηθεί και απο κοντά με την πρώτη ευκαιρία...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 23:18:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λεω απο κοντα γιατι στανταρ απο το νετ θα παρεξηγηθουμε...
Αλλα θα γραφω, αλλα θα εννοω, και αλλα θα καταλαβαινετε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
panosgep (Πάνος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI (Χωρίς Καθρέφτες)

Ένταξη: 09 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 23:27:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και δε μου πέφτει λόγος πιστεύω ότι πρέπει να πω δυο λόγια.
α) Με πόσο ακριβώς κόσμο θα ήταν ο καθένας ευχαριστημένος; Μήπως νομίζατε ότι θα ερχόταν 250 άτομα;
β) Και αν στην τελική ερχόταν τόσοι ή και ακόμα παραπάνω πιστεύετε ότι θα περνούσατε τόσο ωραία όσο περάσατε; (οι εμπειρίες του καθενός δείχνουν νομίζω ότι όσο λιγότεροι τόσο καλύτερα και ζεστά ) { βλέπε Πήλιο 2007, και άλλες εκδρομές στις οποίες δεν ήμουν παρών}.
Εγώ για το μόνο που λυπάμαι είναι ότι δεν ήμουν εκεί...

Υ.Γ.
(Δύο λόγια ακριβώς έτσι;) Laughing Laughing Laughing


Riding on my own I speed, riding on a road of fire
Staring at the autumn leaves, left is for the neon isles
Waiting on the road a torment, waiting on the road the doormen
Riding on my own I speed, right is for the shadowshires

P@N1S
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 03:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε παδια γιατι πνιγεστε σε μια κουταλια νερο?
Καποιοι γουσταραν και ηρθαν καποιοι δε γουσταραν δεν ηρθαν, τι να κανουμε τωρα?
Προσωπικα δεν ηρθα για δυο λογους
1. εγραφα σημερα μαθημα και το Σ/Κ εμεινα μεσα μπας και συγκεντρωθω.

2. Οπως γραφουν και τα φυλλαδια μας ο συλλογος χωριζεται σε αθλητικο και κοινωνικο κιαι επειδη πιστευω πως ειμαι κομματι του αθλητικου ψεματα να μη σας λεω δεν μου κεντρισε το ενδιαφερον η εκδηλωση, ισως αν γινονταν κατι σχετικο με την αυτοκινηση που με ενδιαφερει περισσοτερο σε σχεση με τον συλλογο, να εκλεινα τα βιβλια και να ερχομουν.

Μανο η αληθεια ειναι οτι το πρωτο ποστ σου ηταν λιγο "βαρυ".


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 12:18:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Kαι επειδή έγινε αναφορά στο όνομά μου....

Ευχαριστώ που με δικαιολογείτε και με στηρίζετε τώρα που έχω παιδί. Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους! Ιδιαίτερα επειδή καταλαβαίνετε ότι αφιερώνω ένα μεγάλο μέρος της ημέρας μου υπερ του συλλόγου, χρόνος που περιορίζω αρκετά από το παιδί μου.

Πριν φέρεις στον κόσμο το παιδί αυτό, δεν τα είχες λάβει υπ' όψιν αυτά τα ενδεχόμενα, πατέρα?
sod έγραψε:
Εμενα παντωs με ενοχλει που βλεπουμε τουs ιδιουs και τουs ιδιουs στη λεσχη Exclamation Exclamation


Ε... μην πάτε στη λέσχη Silly


Σωστός......

Επειδή είμαστε πολύ οργανωμένοι..
Και ότι κάνουμε το προβάλουμε πάρτρε αυτό..

http://www.4troxoi.gr/index.php?cat_id=185
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 12:33:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πω πω... χαμός από ανακοινώσεις!

Εμείς που είμαστε όμως? W00t



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 12:42:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό λέμε οτι είμαστε παντού και πουθενά.......

Δεν πειράζει ελπίζω στην 10ετία να είμαστε ποιο οργανωμένοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 14:29:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως λένε και στις συναυλίες...

Δικό σας...

Τι σας έλεγα πριν 15 [δεκαπέντε] μήνες και τι μου απαντήσατε.

Για να μείνουμε στο συναυλιακό κλίμα... όπως λέει ο Θου Παπακωνσταντίνου:

Καθένας όπως έστρωσε, γειά σου Διονύση μου
καθένας όπως έστρωσε, έτσι και θα πλαγιάσει.

Όσο πιο γρήγορα το πάρετε απόφαση τόσο το καλύτερο για εσάς που φωνασκείτε επί δικαίων και αδίκων. Των υπόλοιπων η ζωή πιστέψτε με, δεν πρόκειται να επηρεαστεί στο ελάχιστο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 14:42:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ισως και να μην μου πεφτει λογος αλλα μηπως πολυ κακο για το τιποτα?
Rolling eyes


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 16:19:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα και VIP συμμετοχές λέμε... Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 21:39:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micra_iro έγραψε:
ισως και να μην μου πεφτει λογος αλλα μηπως πολυ κακο για το τιποτα?
Rolling eyes

Μηπως?

(ως συνηθως . . . )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 22:09:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

*edit - το έσβησα μιας και δεν απαντησε κανεις ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2007, 07:22:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micra_iro έγραψε:
ισως και να μην μου πεφτει λογος αλλα μηπως πολυ κακο για το τιποτα?


Σωστά...

Ένα τίποτα κοντεύει να μείνει Twisted evil


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 1 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1852s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on