PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 207 GT Εξάτμιση
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 107, 108, 109  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Οκτ 2015, 20:19:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θελω κι εγω να το ακουσω.... χαχαχα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Οκτ 2015, 20:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οσοι πιστοι προσελθετε Laughing

Ρελαντι δεν ακουγεται τιποτα και με σταθερο γκαζι

Σε επιταχυνση και στο φασμα που ανεφερα

Βεβαια απο κει και πανω ακουγεται αρκετα το μοτερ και το τουρμπο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Οκτ 2015, 20:34:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αληθεια ειναι παντως οτι κι εγω σκεφτομαι να κανω στο 308 μου παρομοιο σετ απ με το δικο σου, δηλαδη καταλυτης πατωμα και δυο καζανια, και μια ακουστικη δοκιμη θα με βοηθουσε αρκετα στην επιλογη του καταλληλου μεγεθους των καζανιων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Οκτ 2015, 22:04:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

antoniogt έγραψε:
Καλημερα...θελω μια βοηθεια με το dp..στο αυτοκινητο θα μπει μια κ04 με σκοπο να φτασει περιπου 250 με 260 αλογα...63.5 φτανει η παει για 70..
καλυτερα βαλε 70αρι



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Οκτ 2015, 23:12:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η διαφορα θα ειναι καταλυτης μαμα ,αφαιρεση προκαταλυτη ,εξατμιση 63,5 και δευτερο σταδιο προγραμμα απο etuners,δεν νομιζω να εχω μεγαλες διαφορες απο mono aek στον θορυβο ε?
το πιο σωστο θα ηταν να κατεβασω και εγω καταλυτη κατω και νεο dp ,αλλα τα λυπαμαι γιατι ειναι καινουργια,οποτε λεω να παω σε σετ απ που περιγραφει και ο στελιος salex.


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniogt (stavros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207gt

Ένταξη: 22 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 67
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Οκτ 2015, 08:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
antoniogt έγραψε:
Καλημερα...θελω μια βοηθεια με το dp..στο αυτοκινητο θα μπει μια κ04 με σκοπο να φτασει περιπου 250 με 260 αλογα...63.5 φτανει η παει για 70..
καλυτερα βαλε 70αρι
καλυτερα να το αλλαξω δλδ...ευχαριστω φιλε μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chrono (Κυριάκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 6sp Alfa Romeo Ar

Ένταξη: 27 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Κομοτηνή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Νοέ 2015, 16:14:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν 1 εβδομάδα άλλαξα την εξάτμισή μου στο 207 R 156 hp (6ταχ) . Από σπιράλ και πίσω μεταχειρισμένη 54άρα σωλήνα από RC, μεσαίο Rc ,μετά το S και πριν τον άξονα 54άρα που ανοίγει μετά τον άξονα σε 63,5 ! Το τελικό ξεκουράζεται. Προσπάθησα να εφαρμόσω το πρότζεκτ Mechanic Θανάσης. Το μεσαίο του rc είνα ελεύθερο (δεν είδα μέσα orifice-δαχτυλίδι ,απλά ένα κενό στο μέσον του σαν καταπακτή) . Εντυπώσεις :

# Εξωτερικά κάνει έναν ωραίο μπάσο ήχο αλλά όχι δυνατό (καταλύτης και μεσαίο ρίχνουν πολύ την ένταση) .Εσωτερικά ακούγεται ένα βουητό και θα προτιμούσα κάτι πιο πρίμο (Είμαι 46 χρονών και μάλλον πρέπει να πάω σε ΩΡΛ !) Η ένταση ανεβαίνει κάπου στις 2,000 και στις 3.000 στρ. Μετά ησυχάζει σχετικά. Ο ήχος είναι ανεκτός οπότε δε θα βάλω 2ο μεσαίο...Εκτός κι αν αρχίσω τα ταξίδια...
# Χαμηλά ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ (ευτυχώς !)(έχει μετατοπιστεί λίγο η ροπή προς πιο ψηλές στροφές και αυτό το κατάλαβα μετά από περίπου 1.000χμ)
# Από τις 2,5 η τουρμπίνα πραγματικά γυρίζει πιο εύκολα. Μεσαίες δυνάμωσε (το στροφόμετρο σκαρφαλώνει πιο εύκολα ) και ψηλά γίνεται πάρτι. (Να σημειωθεί εδώ ότι το πάρτι είναι μικρό και γίνεται με 160;-163; ίππους καλεσμένους ! Η αστυνομία δεν μας ενόχλησε !) Σαν να άλλαξα εκκεντροφόρους!!!
# ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΣΙΜΑΤΑ (Ουαααααάαα !!!)
# Κατανάλωση δεν μέτρησα ακόμη.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Nαι . το αυτοκίνητο αγρίεψε και απέκτησε χαρακτήρα!!!
Το συνιστώ !!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟ ! (Φορουμ) Peugeot SC (Μechanic και τ' άλλα παιδιά)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον Νίκο από το νησί που πίνουν ρακί για την επαναχρησιμοποίηση των υλικών του... Very happy
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον Γιουξέλ (ο εξατμισάς μου !)


Chrono


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Chrono στις Παρ 08 Ιαν 2016, 22:46:43, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Νοέ 2015, 23:14:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
giala (Γιαννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 rally f/l ( 2010)

Ένταξη: 17 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: ilion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Δεκ 2015, 21:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Καλησπέρα Κυριάκο πόσο σου κόστισε και που την έφτιαξες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Chrono"]Πριν 1 εβδομάδα άλλαξα την εξάτμισή μου στο 207 R 156 hp (6ταχ) . Από σπιράλ και πίσω μεταχειρισμένη 54άρα σωλήνα από RC, μεσαίο Rc ,μετά το S και πριν τον άξονα 54άρα που ανοίγει μετά τον άξονα σε 63,5 ! Το τελικό ξεκουράζεται. Προσπάθησα να εφαρμόσω το πρότζεκτ Mechanic Θανάσης. Το μεσαίο του rc είνα ελεύθερο (δεν είδα μέσα orifice-δαχτυλίδι ,απλά ένα κενό στο μέσον του σαν καταπακτή) . Εντυπώσεις :

# Εξωτερικά κάνει έναν ωραίο μπάσο ήχο αλλά όχι δυνατό (καταλύτης και μεσαίο ρίχνουν πολύ την ένταση) .Εσωτερικά ακούγεται ένα βουητό και θα προτιμούσα κάτι πιο πρίμο (Είμαι 46 χρονών και μάλλον πρέπει να πάω σε ΩΡΛ !) Η ένταση ανεβαίνει κάπου στις 2,000 και στις 3.000 στρ. Μετά ησυχάζει σχετικά. Ο ήχος είναι ανεκτός οπότε δε θα βάλω 2ο μεσαίο...Εκτός κι αν αρχίσω τα ταξίδια...
# Χαμηλά ΔΕΝ έχει χάσει σε ροπή (ευτυχώς !)
# Από τις 2-2,5 η τουρμπίνα πραγματικά γυρίζει πιο εύκολα. Μεσαίες δυνάμωσε (το στροφόμετρο σκαρφαλώνει πιο εύκολα ) και ψηλά γίνεται πάρτι. (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ !) Σαν να άλλαξα εκκεντροφόρους!!!
# ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΣΙΜΑΤΑ (Ουαααααάαα !!!)
# Κατανάλωση δεν μέτρησα ακόμη.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Nαι . το αυτοκίνητο αγρίεψε και απέκτησε χαρακτήρα!!!
Το συνιστώ !!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟ ! (Φορουμ) Peugeot SC (Μechanic και τ' άλλα παιδιά)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον Νίκο από το νησί που πίνουν ρακί για την επαναχρησιμοποίηση των υλικών του... :-D
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον Γιουξέλ (ο εξατμισάς μου !)[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chrono (Κυριάκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 6sp Alfa Romeo Ar

Ένταξη: 27 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Κομοτηνή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2016, 23:01:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

# Χαμηλά ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ (ευτυχώς !)(έχει μετατοπιστεί λίγο η ροπή προς πιο ψηλές στροφές και αυτό το κατάλαβα μετά από περίπου 700χμ)
# Από τις 2,5 η τουρμπίνα πραγματικά γυρίζει πιο εύκολα. Μεσαίες δυνάμωσε (το στροφόμετρο σκαρφαλώνει πιο εύκολα ) και ψηλά γίνεται ΠΑΡΤΥ. (Να σημειωθεί εδώ ότι το πάρτυ είναι μικρό και γίνεται με 160;-163; ίππους καλεσμένους ! Η αστυνομία δεν μας ενόχλησε !)


Chrono
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kalpan1234 (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 23 Δεκ 2015
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2016, 23:59:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδια θα ηθελα κ εγω με τη σειρα μ να εωτησω τι ειναι καλυτερο 1)να βαλεις εξατμηση δουλ απο dp μεχρι τελικο η2) να κατεβασεις κατω το καταλυτη συν αυτα του 1;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 15:21:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα αν φτιαξεις και dp, ο καταλυτης αξιζει να παει μονο κατω. Επομενως ειτε φτιαχνεις φουλ με καταλυτη κατω, ειτε αλλαζεις απο σπυραλ και πισω (με φτιαχτη ή με του RC) και κρατας καταλυτη στη μαμα θεση. Στην δευτερη επιλογη επισης μπορεις να αφαιρεσεις τον προκαταλυτη απο το dp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 15:34:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gotcha έγραψε:
Μα αν φτιαξεις και dp, ο καταλυτης αξιζει να παει μονο κατω. Επομενως ειτε φτιαχνεις φουλ με καταλυτη κατω, ειτε αλλαζεις απο σπυραλ και πισω (με φτιαχτη ή με του RC) και κρατας καταλυτη στη μαμα θεση. Στην δευτερη επιλογη επισης μπορεις να αφαιρεσεις τον προκαταλυτη απο το dp


+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
joker29888 (Κωστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 gt

Ένταξη: 30 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούλ 2016, 19:56:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα σας παιδια νεος στο φορουμ εχω λιωσει στο διαβασμα εδω μεσα μιας και ειμαι νεουδι μολις πηρα το 207 gt του 08" το αμαξι ειναι απολυτος μαμα

θελω να βαλω εξατμηση πηγα σε "γνωστο" εξατμησα της αθηνας και αυτος μου ειπε dp μεσαιο τελικο κουφαρι καταλυτη
1)μου ανεφερε κιολας πως δε θα χρειαζομαι προγραμματιστη ισχυει κατι τετοιο???
2) εαν βγαλω προκαταλυτη και καταλυτη το αμαξι θα ρεταρι???

ευχαριστω πολυ για το χρονο σας προκαταβολικα και συγνωμη εαν εχει ξαναειπωθει κατι τετοιο αλλα ειναι δυσκολο να βρω κατι αντιστιχο εδω μεσα αναμεσα σε 108 σελιδες)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 10:36:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να μην βγάλεις τον καταλύτη.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 10:49:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) δε χρειαζεσαι αλλα για να παρεις το 100% και να δουλεψει σωστα χρειαζεσαι
επισης λογικα θα σου βγαζει σφαλμα στο 2ο λ
2) οχι

3) θα συμφωνησω νε το προλαλησαντα να μη βγαλεις το καταλυτη η να βαλεις μεταλικο κατω πρωτα για τη δικη σου υγεια και δευτερον για ολων των υπολοιπων


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mono AEK στις Πεμ 07 Ιούλ 2016, 20:13:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 19:06:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Να μην βγάλεις τον καταλύτη.

Απο ποια αποψη?
Για λογους υγειας, ναι συμφωνω



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Φεβ 2017, 18:15:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα ! Εχθες το πρωι σε γνωστο εξατμισα στην Αθηνα πηγα το 207gt μου (τελειως μαμα μονο φιλτρο πανελ) και αφαιρεσα τον προκαταλυτη απο το εργοστασιακο dp καθως και το μεσαιο καζανακι, βαζοντας 50αρα σωληνα στη θεση του....Ολα αυτα με παρα πολυ λιγα λεφτα,σχετικα με αυτα που κερδισα! Αναφερω τι εγινε επειδη σε προηγουμενα ποστ οπου ειχε αναφερθει κατι παρομοιο,ελεγαν μερικοι οτι δεν αξιζει,μπορει να χασει το αμαξι ροπη κλπ....Λοιπον το αμαξι μου κερδισε παντου καταρχην,νμζω λιγο παραπανω μεσαιες προς ψηλα,δεν εχασε καθολου μα καθολου ροπη,νμζω ισα ισα π παιζει να κερδισε ενα τικ και τραβαει απο 200 στροφες πιο χαμηλα,και απο ηχο αυτο ακριβως που ηθελα,κανει σαν μαμα ακριβως αντε λιγο μετα τις 3.500στροφες πιο αγριο ηχο! με λιγα λογια αξιζει και με το παραπανω να γινει μια τετοια μετατροπη, εννοειται για καποιον ο οποιος που δεν θελει να ριξει λεφτα στο αμαξι του,οπως εγω...παρα μονο ενα 1ο σταδιο...Αυτα απο εμενα οποιος θελει να μαθει κατι παραπανω ας μου στειλει να του πω ! :D


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JIMAR (ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt

Ένταξη: 09 Φεβ 2017
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Φεβ 2017, 00:19:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας, Δημητρης με Peugeot 207GT αγορασμενο προσφατος εντελως μαμα , μετα απο πολυ διαβασμα σκεφτομαι να ακολουθησω την διαδικασια αφαιρεσης του προκαταλυτη απο το dp ....μετα ομως τι ? αφαιρεση μεσαιου 'η αφαιρεση τελικου και τοποθετηση πιο ελευθερου ?
Με ενδιαφερει περισσοτερο να "ακουω" το αυτοκινητο και να μην χασω ροπη η' ιπποδυναμη σε χαμηλες - μεσαιες στροφες καθως και να μην αυξηθει η καταναλωση, δεν θελω να κερδισω κατι ιδιαιτερο(προς το παρον) και γι αυτο δεν σκεφτομαι αλλαγη των σωληνων με μεγαλυτερης διαμετρου.

καλως σας βρηκα Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Φεβ 2017, 15:27:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλως ηρθες
Τα εχουμε γραψει 100 φορες
Διαβασε τα σχετικα θεματα



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 107, 108, 109  Επόμενη
Σελίδα 108 από 109

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,6146s (PHP: 49% - SQL: 51%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on