PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 207 GT Εξάτμιση
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 107, 108, 109  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 22:33:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε νομιζω οτι χρειαζεται να μπαινουμε σε τετοιεσ διαδικασιεσ κ να κατηγοροθμε ο ενασ τον αλλον.στο φορυμ λογικο ειναι να ακουστουν σχολια κ θετικα κ αρνιτικα οχι μονο για μαστορεσ αλλα μπορει κ για εμασ τουσ ιδιουσ.ο σκοποσ του φορουμ ειναι να ενημερονωμαστε ολοι κ να μαθαινουμε απο τα παθηματα των αλλων.για καποιο λογο ο σωτοσ μπορει να μην ειναι ευχαριστημενοσ κ καλα κανει κ το λεει.αδικια δε θα ηταν να λεμε μονο τα θετικα?αυτη ειναι εμεναν η γνωμη μου για ολο το περιστατικο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 01:42:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
εσυ μηπως εχεις ακουσει τη πεζο σπορτ?

ποσο ειπαμε χρεωνει ο φιλαρακος σου το προγραμμα ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΗΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΕΓΓΥΗΣΗ και δεν σε εξασφαλιζει σε τυχον μηχανικο προβλημα και δε δινει και παραπανω αλογα απο το προγραμμα της πεζο σπορτ?????????????


αντε γιατι πολυ τσουρεκια μας τα εχεις κανει με το ανδριανακη.
και ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ. επειδη εχω σε παρα πολυ μεγαλη υποληψη τον ανδριανακη και τη δουλεια του.
ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΥΡΙΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?
ξερει οτι σπηλωνεις το ονομα που με τοσο κοπο εχει φτιαξει αυτος ο εξαιρετος μηχανολογος τοσα χρονια τωρα?
ειδικα ο ανδριανακης δεν εχει αναγκη κανενα για να διαφημισει τη δουλεια του για αυτο σε παρακαλω να εισαι πιο προσεκτικος .

και αν δε μπορεις να καταλαβεις (επειδη θα το πεις ειναι σιγουρο) οτι με τις κινησεις σου αυτες, που ως τωρα που εχουν καταγραφει στο φορουμ, κανεις κακο αντι για καλο, αυτο εχει να κανει καθαρα με το διανοητικο σου επιπεδο και οχι με τον ανδριανακη.


υ.γ. αρη ή καποιος αλλος σας παρακαλω επικοινωνηστε με τον ανδριανακη και ξεκαθαριστε τι ακριβως συμβαινει ΑΜΕΣΑ πριν γινει μεγαλυτερο κακο στο ονομα και την υποληψη αυτου του ανθρωπου.


Δεν νομίζω οτι κάνω κακο επειδή λέω την γνώμη μου σε κάτι που έχω προσωπικη εμπειρία.Δεν νομίζω να αναφέρθηκα κακοπροαίρετα ή να κατηγόρησα κάποιον προγραμματιστή αν αυτος είνα ιδιώτης ή λεγεται Peugeot Sport ή οτιδήποτε αλλο.Τώρα αν επικρατεί εδώ μέσα κάποιο πνεύμα "κλίκας" ή οτιδήποτε άλλο τότε το συμπέρασμα βγάινει από τον τρόπο που κάποιος γράφει και επιτίθεται.
Κρίμα γιατί νόμιζα πως αυτό το φόρουμ είναι για όλον τον κόσμο.

Υ.Γ Τώρα επειδή αναφέρθηκες συγκεκριμένα στον Ανδριαννάκη δεν νομίζω να έχω αναφέρει πουθενά το ονομά του ώστε να κάνω κακό σε αντίθεση με εσένα που η πρώτη σου παράγραφος είναι άκρως κακόβουλη γεμάτη με κακοπροαίρετα σχόλια δυσφημίζοντας την δουλειά του Confused Όσο για το διανοητικό μου επίπεδο, πιστεψέ με, δεν είσαι ο κατάλληλος για να το κρίνεις


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 10:10:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περασε θυελλα ασχημη μου φαινεται... Laughing



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jim_207GT (Jim)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 157

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Νοέ 2007, 20:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι κατι επι του θεματος εγω τοποθετησα τελικο καζανακι ποιο ελευθερο σε σουπερ τιμη θα ελεγα και με πολη καλη ποιοτητα κατασκευης το αμαξι βελτιωθηκε αισθητα ενω εχει και ενα ποιο σπορ ηχο χωρις να ενοχλει μεσα στην καμπινα!


207 GT με τρελή πίεση!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dr_Michael 
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Νοέ 2007, 20:42:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim_207GT έγραψε:
Kαι κατι επι του θεματος εγω τοποθετησα τελικο καζανακι ποιο ελευθερο σε σουπερ τιμη θα ελεγα και με πολη καλη ποιοτητα κατασκευης το αμαξι βελτιωθηκε αισθητα ενω εχει και ενα ποιο σπορ ηχο χωρις να ενοχλει μεσα στην καμπινα!


Φωτογραφία; Τιμή; Κατασκευαστής;
Επιστροφή στην κορυφή
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Νοέ 2007, 01:13:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο ηχο ακουγεται καθολου η τουρμπινα?η πρεπει να αλλαξεισ απο downpipe?εγω παντωσ δοκιμασα φιλτροχοανη κ η τουρμπινα ακουγοταν τεζα.απλα πρεπει να περιμενουμε να βγαλει για το συγκεκριμενο μοντελο γιατι τραβαγε πολυ ζεστο αερα κ δε πηγαινε τοσο καλα οσο με το μαμα φιλτροκουτι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Angry_Punisher (sotiris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 29 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 22:26:26    Θέμα δημοσίευσης: 207 GT - Aλλαγή Τελικού Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηγα χτες και εβαλα εξατμιση στο 207 μου,απο την στιγμη που την εβαλα το αμαξι αλλαξε,η αποδοση του και το τουρμπισμα του,ανασανε,ειμαι πολυ ευχαριστημενος,γιατι ειχα συναντησει ενα παλικαρη τον βαγγελη απο χαλκιδα που εχει αλλαξει και αυτος εξατμιση και με μπριζοσε λιγο,ζηλεψα Laughing Laughing .Ερωτηση:Δηλαδη αμα αλλαξω ολη την εξατμιση απο μπροστα τι θα γινει?Πανικος?Μου ειπαν 13 αλογα το λιγοτερο,.,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
papadakn (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 15 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 23:04:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι ακριβώς άλλαξες? Μεσαίο και τελικό? Πόσο σου κόστισε? Από θόρυβο πως είναι τώρα το αμάξι?


Μετωρολογικός σταθμός Νέας Κηφισιάς
http://www.locus-delicti.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Angry_Punisher (sotiris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 29 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 23:30:01    Θέμα δημοσίευσης: .. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλαξα τελικο μονο,κοστισε 150 euro, και την στιγμη που το αλλαζα μου λεει μπες μεσα και βαλε μπρος για να μου πεις ποσο θορυβο θελεις.!!Και ομως οσο θορυβο θελεις εσυ, ρε αλλη φαση το φτιαχνει εκεινη την στιγμη,το αμαξι οχι απλος ακουγεται ..Κελαηδαει. Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Δεκ 2007, 19:54:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλοριζικη φιλε σωτηρη Very happy κ ακομα εχουμε λιγα χιλιομετρα κ το μοτερ ειναι ακομα σφυχτο.κ εγω περιμενω κατι καλο για ολοκληρη αλλα οπως σου ειπα δεν εχει φτιαξει ακομα(αυτοσ που εμπιστευομαι) κ περιμενω για να μην ειμαι εγω το πειραματοζωο Wink οταν εχω νεα θα σε παρω τηλ. να σου πω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Angry_Punisher (sotiris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 29 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Δεκ 2007, 20:56:54    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks man,παντως αμα αλλαξω εγω πιο γρηγορα που μαλλον αυτο θα γινει γιατι εχω ηδη 6.800 χιλ θα σου δωσω το οκ να την φτιαξεις και εσυ,γιατι το peugeot μετα ξερεις πως θα πηγαινει....μια λεξη...ΤΕΖΑ.. Wink Twisted evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Δεκ 2007, 21:46:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ φιλος.αλλα ουτε εγω εχω προβλημα με τα χιλ.αλλα με το οτι δεν εχει φτιαξει ακομα κανενας εξατμησας(αποσους ξερω).αμα εχει ρωτησει κανενας αλλος κ του εχουν πει ας μας ενημερωσουν Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
papadakn (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 15 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Δεκ 2007, 23:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά, για ένα αμάξι που κοστίζει 20.000€ δεν θα σκεφτόμουν χειροποίητη εξάτμιση. Γενικά, δεν νομίζω να αλλάξω ποτέ την εξάτμιση (μάλλον για το πρόγραμμα της Peugeot με βλέπω κάποια στιγμή) αλλά αν ποτέ το αποφάσιζα θα κοίταζα μόνο σε επώνυμες λύσεις.

Για παράδειγμα
http://www.supersprint.com/homeuk.htm


Μετωρολογικός σταθμός Νέας Κηφισιάς
http://www.locus-delicti.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Δεκ 2007, 22:14:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επωνυμη?εδω πολοι φιλοι σε εβο κτλ φτιαχνουν χειροποιητεσ.πιστευω οτι ο καλος κ εμπειρος εξατμησας θα κανει πολυ καλη δουλεια.ασε που περιμενω να μαθω κ για ετοιμη μιλτεκ.αλλα νομιζω χειροποιητη θα ειναι καλυτερη.δε ξερω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Δεκ 2007, 22:30:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως θα ξανά έβαζα SSprint !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ 2007, 10:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
επωνυμη?εδω πολοι φιλοι σε εβο κτλ φτιαχνουν χειροποιητεσ.πιστευω οτι ο καλος κ εμπειρος εξατμησας θα κανει πολυ καλη δουλεια.ασε που περιμενω να μαθω κ για ετοιμη μιλτεκ.αλλα νομιζω χειροποιητη θα ειναι καλυτερη.δε ξερω...

Kαλα, φιλος με lancia HF εφτιαξε χειροποιητη σε εναν απο τους 2 πιο καλους και διασημους εξατμισαδες υποτιθεται,και μετα απο ενα χρονο εκανε σαν κουδουνιστρα,ασε που ειχε χασει κιολας σε αποδοση!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ 2007, 17:26:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε ξερω,μπορει να εχει γεινει κ αυτο που λες.για παραδειγμα εμενα μου ειπε οτι δεν εχει ξαναφτιαξει για 207.θα ημουν τρελος αμα εβαζα εγω πρωτος κ να κανει πειραματα στο δικο μου.στο 106 που ειχα παντωσ,φιλοσ ειχε βαλει ssprint κ εγω χειροποιητη.η διαφορα ηταν πολυ μεγαλη κ το καταλαβε κ οταν εφτιαξε κ ο ιδιος.αλλος φιλος σε κουπρα εφτιαξε παλι,εκανε διαφορα πειραματα μετα με επωνυμεσ κ παλι την χειροποιητη φοραει κ ειπε οτι ειναι η καλυτερη αποσες δοκιμασε.δε ξερω,εγω πιστευω οτι οπωσ μπορει να βγει μαπα μια χειροποιητη το ιδιο ισχυει κ για επωνυμεσ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Angry_Punisher (sotiris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 29 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ 2007, 21:15:00    Θέμα δημοσίευσης: .. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε και εγω μαλλον για χειροποιητη θα παω.Βαγγελη και κατι αλλο πεμπτη θα παω στο club με τον kostask και εναν αλλο φιλο μ θα ερθεις?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ 2007, 21:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμα κλεισω νωρις το μαγαζι θα σε παρω τηλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Angry_Punisher (sotiris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 29 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Δεκ 2007, 00:03:09    Θέμα δημοσίευσης: . Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok man.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 107, 108, 109  Επόμενη
Σελίδα 3 από 109

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2501s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on