PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελατήρια χαμηλώματος για το 207 GT/Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάρ 2013, 18:14:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ?
an σου φαινεται ψηλο μα τα μαμα ελατηρια ή του γτ
Pare εστω του rc τα ελατηρια.
θα χαμηλωσει οσο τεσπα χαμηλωσει και θα λειτουργει
σιγουρα καλυτερα απο τις αφτερμαρκετ παπατζες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάρ 2013, 18:18:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Καλησπέρα σας! Smile
Έχω ένα 207 1.6HDI αλλά έχει τα αμορτισέρ του gt (απ' όσο μου έχουν πει σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο peugeot) με κωδικό 7113 μπροστά και 7118 πίσω . Το αμάξι το πήρα μεταχειρισμένο με ελατήρια APEX 5,5 πόντους (λογικά) και θέλω να περάσω κάποια eibach 3 πόντους ελαφρώς μεταχειρισμένα από κάποιο rallye που έχω βρει..
Το θέμα είναι θα κάνουν για μένα που είμαι ντιζελάς και συνεπώς πιο βαρύς μπροστά σε σχέση με ένα gt/rallye ή θα κάτσουν και αυτά λόγω βάρους και θα τερματίζει η ανάρτηση?

Αν φοράς 5,5άρια θα κατσει πολυ καλυτερα με τα 3ποντα. Στο δικο μου τα 3ποντα δεν τερματιζουν το αμορτισερ.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάρ 2013, 22:08:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
Καλησπέρα σας! Smile
Έχω ένα 207 1.6HDI αλλά έχει τα αμορτισέρ του gt (απ' όσο μου έχουν πει σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο peugeot) με κωδικό 7113 μπροστά και 7118 πίσω . Το αμάξι το πήρα μεταχειρισμένο με ελατήρια APEX 5,5 πόντους (λογικά) και θέλω να περάσω κάποια eibach 3 πόντους ελαφρώς μεταχειρισμένα από κάποιο rallye που έχω βρει..
Το θέμα είναι θα κάνουν για μένα που είμαι ντιζελάς και συνεπώς πιο βαρύς μπροστά σε σχέση με ένα gt/rallye ή θα κάτσουν και αυτά λόγω βάρους και θα τερματίζει η ανάρτηση?

Αν φοράς 5,5άρια θα κατσει πολυ καλυτερα με τα 3ποντα. Στο δικο μου τα 3ποντα δεν τερματιζουν το αμορτισερ.


Στα bump stop τερματιζεις 100% ειδικα πισω μεχρι και τα μαμα τερματιζουν
Μπρωστα παντως δεν βρισκω λογο να εισαι πιο βαρης απο 207 τουρμπατο και εμεις εχουμε τουρμπινα i/c και σωληνωσεις
Απο οσο θυμαμαι τα apex σε 1,4 αρη καθοντε 3 ποντα και σε τουρμπατο 3,5 και ειναι ιδια με του C2 Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάρ 2013, 22:35:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα bump stop σίγουρα τερματίζουν, έχω δει σημαδια στα στοπ, αλλά ίσως επειδή σπάνια βάζω άτομα πίσω, δεν το έχω καταλάβει να τερματίζει εύκολα. μπροστά στα 5 χρόνια που το χω να χουν τερματιστει 4-5 φορές και αυτό κάτω από πολυ ιδιαίτερες συνθήκες (λακκούβες). Άλλωστε τα αμορτισέρ μου έχουν γράψει 63000 και μετρημένα πρόσφατα χαίρουν άκρας υγείας!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάρ 2013, 02:08:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικό μου είναι πιο βαρύ από ένα gt/rallye και λογικά το επιπλέον βάρος το έχει λόγου του diesel κινητήρα του.

Επίσης τα ελατήρια του rc είναι αρκετά σκληρά απ όσο μου έχουν πει άτομα που έχουν rc. Να φανταστείτε ένας γνωστός μου έβγαλε του rc και του πέρασε aftermarket eibach 3ον πόντων και το αμάξι μου είπε πως ήταν αρκετά πιο άνετο και μαλακό σε σχέση με πριν.

Αν δεις δίνουν άλλους κωδικούς για gt/rallye και άλλους για ένα 1.6 hdi και φοβάμαι μήπως έχουν άλλη σκληρότητα για τους ντιζελάδες.Σε σχέση με τα δικά μου σίγουρα θα είναι καλύτερα τα 3ποντα αλλά πόσο καλύτερα? Μην μπω στην διαδικασία αλλαγής και στην ουσία απο 5.5 που είμαι τώρα να καθίσει πχ στους 4.5 με τα 3ποντα. Λέτε να ΜΗΝ καθίσει στους 3 πόντους το αυτοκίνητο με τα συγκεκριμένα ελατήρια? Rolling eyes Dizzy2
Ευχαριστώ για την κατανόηση!


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάρ 2013, 02:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου δεν ξερω που το ειδες οτι ειναι πιο βαρυ το δικο σου απο gt/rallye, αλλα τα manual αλλα λένε, το αντιθετο. οποτε δεν εχεις θεμα με αυτο.
Το οτι δινει αλλους κωδικους ελατηριων για το δικο σου ειναι απολυτα λογικο, μιας και τα gt/rallye εχουν αλλη φιλοσοφια αναρτησης (πιο σπορ), αλλες διαμετρους ζαντας, ελαστικού κλπ...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάρ 2013, 03:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις δίκιο για το βάρος! Πωωω διάβαζα λάθος το βιβλιαράκι ο χαζός! Confused Razz Συγχωρέστε με!

Οπότε όλα οκ! Very happy

Κάτι ακόμα.. Έχει σπάσει αυτό που κρατάει το ελατήριο στην θέση του λόγο του χαμηλώματος(δεν ξέρω πως λέγεται). Καταλάβατε ποιο λέω? Τερματίζει η ανάρτηση και χτυπάει εκεί πάνω με αποτέλεσμα να το έχει σπάσει. Υπάρχει σαν ανταλλακτικό ή πηγαίνει μαζί με ανάρτηση? Γιατί ένας φίλος κάτι τέτοιο μου είπε και με έχει αγχώσει! Παίζει κάτι τέτοιο?

ΥΓ: Αν ρωτάω σε λάθος ενότητα συγχωρέστε με και ας μεταφερθεί από τους υπευθύνους.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάρ 2013, 20:39:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ακριβως γινετε πιο μαλακο απο μαμα ,επειδη ειναι πιο μαλ**α τα ελατηρια για να χαμηλωσει,τωρα αν εσεις το βλεπετε καλο,παω πασο

Αυτο που σου χει σπασει ειναι μπρωστα και ειναι ενα ασπρο πλαστικο αναμεσα στο τοπ μουντ και το ελατηριο,υπαρχη σαν ανταλακτικο,αυτο δειχνει παντως οτι η αναρτηση σου δουλευει υπερωριες στα bump stop και τα αμορτισερ σου θα εχουν πει το ποιημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos_207gt (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.6 (16v) gt (2012)

Ένταξη: 24 Ιούν 2013
Δημοσιεύσεις: 33

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Σεπ 2013, 08:14:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια ψαχνω να χαμηλωσω το αυτοκινητο αλλα επειδη εδω ελλαδα ειμαστε και ολιγον κλεφτες θα τα παρω απεξω.. εχω βαλει στο ματι τα h&r ελατηρια.. μαλλον για τα -3.5 θα παω... αλλα τα εχω δει σε διαφορα χρωματα.. ξερει κανεις να μου πει αν εχουν διαφορες??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos_207gt (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.6 (16v) gt (2012)

Ένταξη: 24 Ιούν 2013
Δημοσιεύσεις: 33

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Οκτ 2013, 10:44:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερει κανεις να μου πει??????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Οκτ 2013, 10:56:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos_207gt έγραψε:
δεν ξερει κανεις να μου πει??????


Κανονικα πρεπει να ειναι πρασινο αν θυμαμαι καλα ετσι ηταν και τα δικα μοθ ελατηρια. Να τα παρεις απεξω δεν νομιζω να αξιζει. Φτηνα ειναι. Τα πηρα εγω πριν πολλα χρονια στα 140 τα πουλησα 50 ξερω γω δεν θυμαμαι. Τοσα τα βρισκεις, ελατηρια ειναι δεν παθαινουν τπτ



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos_207gt (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.6 (16v) gt (2012)

Ένταξη: 24 Ιούν 2013
Δημοσιεύσεις: 33

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Οκτ 2013, 11:11:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειχα παει και ειχα ρωτησει και μου τα ειχαν πει 300....!! τα βρισκω σε κοκκινα μαυρα και μπλε... ξερεις εσυ αν εχουν καποια διαφορα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Οκτ 2013, 11:19:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε νικο μαυρα εινα τα hrι τα 3,5cm και εχω ενα ζευγαρι που ειναι σχεδον καινουργια, αν ενδιαφερεσαι στειλε pm.


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Οκτ 2013, 02:15:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επανέρχομαι!! Razz
Τελικά στο 207 μου έβαλα ελατήρια weitech 3 πόντων.
Αλλά έχουμε προβλήματα! Προβλήματα της τάξεως να σπάσει το καλάμι του αμορτισέρ(όχι χαμηλώματος, το μαμά αμορτισέρ του gt) ψηλά στο σπείρωμα!
Πήγα στην Peugeot και μου είπαν πως δεν έχουν τοποθετήσει σωστά την ανάρτηση μου.
Απ ότι μου είπαν, είχαν βάλει ανάποδα το bumb stop και επίσης πως όταν χαμηλώνεις 3 πόντους, πρέπει να κόψεις το bumb stop 4 πόντους για να μπορεί να κινηθεί περισσότερο το αμορτισέρ και να μην κοπανάει όλη την ώρα πάνω στο bumb stop. Επίσης η ροδέλα ανάμεσα στην πλαστική βάση και στο top mount είχε στραβώσει, είχε γίνει σαν μισοφέγγαρο δλδ.
Όλα αυτά βοήθησαν στο να σπάσει το αμορτισέρ.. και το πιο πολύ που προκαλούσε την ζημιά ήταν το μπαμ στοπ που χτύπαγε συνέχεια με την ανάρτηση(κατά τα λεγόμενα των μαστόρων πάντα)! Να πω πως στην οδήγηση μου είμαι πολύ προσεκτικός σε ότι αφορά τις λακκούβες! Τις αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι! Αφού όσοι με βλέπουν θα με περνούν για μεθυσμένο που κάνω όλη την ώρα ελιγμούς για να τις αποφεύγω! :p
Με έχει προβληματίσει αυτό το θέμα.. Ισχύει ότι πρέπει να κοπεί το bumb stop όταν χαμηλώνεις με μαμά αμορτισέρ;
Έχετε ξανά ακούσει να σπάσει αμορτισέρ;
Καμιά γνώμη από τι άλλο μπορεί να έσπασε το αμορτισέρ μου; :/
Φοβάμαι μήπως ξανά γίνει κάτι αντίστοιχο με τα καινούργια αμορτισέρ που θα βάλω.. :S
Οποιαδήποτε συμβουλή δεκτή!


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Οκτ 2013, 09:11:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To να πας σε κάποια ρυθμιζόμενη ανάρτηση με max -1cm ύψους ή έστω να μείνεις στην εργοστασιακή το έχεις σκεφτεί?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Οκτ 2013, 12:02:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν υπηρχαν τόσα λεφτά για ρυθμιζομενη θα το είχα κάνει από την πρώτη στιγμή που πήρα το αυτοκίνητο.. Δυστυχώς no money no honey!
Τα αμορτισερ της μαμα πεζώ είναι και αυτα που είχα και αυτα που θα βάλω.. Δεν νομίζω ότι φταίνε τα χαμηλωματος ελατήρια σε συνδιασμό με τα μαμα αμορτισερ για το σπάσιμο.. Τόσα 207 κυκλοφορουν χαμηλωμενα με τα εργοστασιακα αμορτισερ και δεν έχουν κάνει κιχ!


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Οκτ 2013, 17:37:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Αν υπηρχαν τόσα λεφτά για ρυθμιζομενη θα το είχα κάνει από την πρώτη στιγμή που πήρα το αυτοκίνητο.. Δυστυχώς no money no honey!
Τα αμορτισερ της μαμα πεζώ είναι και αυτα που είχα και αυτα που θα βάλω.. Δεν νομίζω ότι φταίνε τα χαμηλωματος ελατήρια σε συνδιασμό με τα μαμα αμορτισερ για το σπάσιμο.. Τόσα 207 κυκλοφορουν χαμηλωμενα με τα εργοστασιακα αμορτισερ και δεν έχουν κάνει κιχ!


Εγώ από την άλλη όταν ήμουν μικρός και "έπαιζα" με τα αυτοκίνητα που πέρασαν από τα χέρια μου, έβγαλα το συμπέρασμα ότι τα ελατήρια χαμηλώματος "σκίζουν" τα εργοστασιακά αμορτισέρ και κατ'επέκταση και το αμάξωμα.

Από εκεί και πέρα θα ήθελα να μπω σε κάποιο 207 με ελατήρια χαμηλώματος και εργοστασιακά αμορτισέρ για να παρατηρήσω την συμπεριφορά του. Αν και θεωρώ ότι θα με χαλάσει ιδιαίτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2016, 17:03:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα! Έχει κάποιος άποψη για ελατηρια από 207 Rc σε 207 gt?! Έχω ένα 207gt κ φοράει από όταν το πηρα bilstein κίτρινα με τα μαμά ελατηρια του αυτοκινήτου...είπα να βάλω του rc που διάβασα ότι είναι πιο σκληρά από του gt...αυτή τι στιγμή το αμάξι παίρνει αρκετές κλήσεις κ είναι ενοχλητικό...πριν είχα ένα Mini Cooper 1.6 απλό με 115 άλογα και το αμάξι ήτανε πολύ καλύτερο στις στροφές από άποψη κλήσεων....γ αυτό είπα να βάλω τα ελατηρια του Rc! Θα μειωθούν οι κλήσεις μου?! Δεν με νοιάζει ούτε να χαμηλωσει ούτε να ψηλωσει! Μόνο αν θα είναι καλύτερα από τώρα δλδ αν θα δω διαφορά σε σχέση με του gt...ευχαριστώ!


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2016, 23:16:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το gt δεν γέρνει πολυ στις στροφες
Εντυπωση μου κανει αυτο που λες



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Δεκ 2016, 00:45:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
Το gt δεν γέρνει πολυ στις στροφες
Εντυπωση μου κανει αυτο που λες


Ενταξει προφανώς κ είναι πολύ καλό στο στριψιμο δεν το υποβιβασα ίσα ίσα, απλά συγκριτικά με το μίνι π είχα πριν μ φαίνεται ότι παίρνει παραπάνω κλήσεις,γ αυτό θέλω ρσοελατηρια ώστε να καλυτερευσει το αμαξι κ να γινει καλύτερο από πριν !


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 16 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3369s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on