PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελατήρια χαμηλώματος για το 207 GT/Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 11:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτοί οι φίλοι είναι άσχετοι (με κάθε σεβασμό) και σε αυτόν τον μηχανικό καλύτερα να μην πηγαίνεις, έστω για ανάρτηση (πάλι με κάθε σεβασμό).


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 11:26:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσχετοι μπορεί να είναι (δεν θα τους κρίνω εγώ) αλλά η αίσθησή τους;
Δεν ''το άκουσαν'' και το μετέφεραν απλώς, το έχουν δοκιμάσει. Smile

Δεν ξέρω, τί να πω...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 11:30:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο λέω, Μαριάνα, γιατί αυτά είναι ψευδαισθήσεις-που είχα κι εγώ όταν έβαλα στο προηγούμενο Eibach-που έχει καθένας, όταν πρωτοαλλάζει κάτι στην ανάρτηση και δεν έχει μπει σε 1-2-3 "σοβαρά" αυτοκίνητα, να καταλάβει περί τίνος πρόκειται.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 11:33:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τί θα μπορούσα να κάνω μέχρι 500 € για
να χαμηλώσει αλλά παράλληλα, αν είναι εφικτό λόγω χαμηλώματος, να γίνει και λίγο πιο άνετο,
γιατί ακόμα και τώρα με την εργοστασιακή ανάρτηση μόνο άνετο δεν το λες...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 15:03:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aυτό ακριβώς είναι που λένε οι απόψεις διύσθανται...Εμένα γιατί μου φαίνεται πιο άνετο και από το οικογενειακό sedan του πατέρα μου.....?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 15:06:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαριάννα κράτα τα λεφτά σου και όταν έχεις, πάρε και βάλε του rc, σαν "φθηνή λύση" είναι πολύ "γλυκιά" και υπέρ αρκετή. Μόνο σήματα καπνού δεν θα σου κάνει το αμάξι όταν θα ξεκολάει πίσω όποτε θέλεις εσύ ή και όταν το παρακάνεις. Αν βρείς και κανέναν ημιάκαμπτο από rc μεταχείρω βάλτον και αυτό. Το τελευταίο που θα αγοράσεις θα είναι ένα μπλοκέ και είσαι κοπλε.

Αν τώρα θα κάνεις μπόλικες επισκέψεις σέρρες δεν ισχύουν τα παραπάνω. Αλλα για την ελληνική πραγματικότητα είναι μια χαρα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 20:08:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώστα η ανάρτηση του RC μάλλον δεν θα με βολέψει γιατί είναι ακόμα πιο σκληρή από του GT μου... Άσε που με αυτήν χαμηλώνω μόνο κατά 1 cm...
Εγκυκλοπαιδικά, πόσο περίπου κοστίζει όλη η ανάρτηση από RC καινούρια;

Μπλοκέ; Τέλεια φάση αλλά άντε βαλ' το...


( Αγαπάμε Σέρρες αλλά μόνο μία φορά -κάθε Οκτώβριο/Νοέμβριο- τον χρόνο γιατί κοστίζει κιόλας... Wink )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 20:15:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τσεκ π.μ. Μαριάνα.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 20:21:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνα έγραψε:
Κώστα η ανάρτηση του RC μάλλον δεν θα με βολέψει γιατί είναι ακόμα πιο σκληρή από του GT μου... Άσε που με αυτήν χαμηλώνω μόνο κατά 1 cm...
Εγκυκλοπαιδικά, πόσο περίπου κοστίζει όλη η ανάρτηση από RC καινούρια;

Μπλοκέ; Τέλεια φάση αλλά άντε βαλ' το...


( Αγαπάμε Σέρρες αλλά μόνο μία φορά -κάθε Οκτώβριο/Νοέμβριο- τον χρόνο γιατί κοστίζει κιόλας... Wink )

μαριάννα τόσο θα χαμηλώσεις με φουλ αναρτηση rc. 1cm και θα έχεις κάτι πολύ καλό. Πάντως δεν είναι και τόσο σκληρη. Αλλα το αμάξι έχει μία προοδευτικότητα είναι ευκολοδήγητο σε σπορτίβ ρυθμούς και ελληνική άσφαλτο. Είναι πολύ ευχάριστο και εξυπηρετεί και μέσα στην πόλη κάνοντας πολύ καλή απόσβεση ακόμα και με τα 205/45/17. Δεν είναι και μαγικό χαλί αλλα είναι πολύ καλή επιλογή αναμεσα στην σπορτίβ και το μαγικό χαλί.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 20:48:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνα έγραψε:
Κώστα η ανάρτηση του RC μάλλον δεν θα με βολέψει γιατί είναι ακόμα πιο σκληρή από του GT μου... Άσε που με αυτήν χαμηλώνω μόνο κατά 1 cm...
Εγκυκλοπαιδικά, πόσο περίπου κοστίζει όλη η ανάρτηση από RC καινούρια;

Μπλοκέ; Τέλεια φάση αλλά άντε βαλ' το...


( Αγαπάμε Σέρρες αλλά μόνο μία φορά -κάθε Οκτώβριο/Νοέμβριο- τον χρόνο γιατί κοστίζει κιόλας... Wink )


To μόνο εύκολο στο αυτοκίνητό μας είναι το να βάλεις μπλοκέ....!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 23:43:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνα έγραψε:

2) Προς το παρόν θέλω να βάλω Eibach (-3 cm το πολύ) στα εργοστασιακά αμορτισέρ του GT ( ναι, το γνωρίζω ότι κάτι τέτοιο αποτελεί τρόπον τινά ημίμετρο Cool Wink ) για να χαμηλώσει λίγο το αυτοκίνητο και να γίνει λίγο πιο ''γλυκό''. Με τα εργ/κά ελατήρια και γενικά την ανάρτηση έχει πολύ και ''ξερό'' κοπάνημα (έχω δοκιμάσει και αλλαγές στις πιέσεις των ελαστικών αλλά το αποτέλεσμα παραμένει ίδιο).
Λέω λοιπόν να βάλω τα ελατήρια και όσο κρατήσουν τα εργ/κά αμορτισέρ...
Μετά ή θα πάω στα αμορτισέρ απ' το RC ή θα κοιτάξω για ρυθμιζόμενη ανάρτηση.


Αυτά...

Εκτιμώ πολύ την όποια γνώμη - σχόλιο και ευχαριστώ για τον χρόνο σας.


Με την ανάρτηση του RC νομίζω ότι θα το κάνεις χειρότερο από άποψη άνεσης. Και εγώ θα το ήθελα το αμάξι πιο άνετο απ'ότι είναι τώρα, μιας και έχω την αίσθηση ότι τα αμορτισέρ του έχουν χάσει πολύ σε σχέση με το πώς ήταν καινούργια (έχω 20000 χλμ). Το νιώθω αρκετά ξερό το κοπάνημα και και απ'ότι θυμάμαι στην αρχή ήταν πολύ πιο γλυκό.

Εγώ μόλις τα φτύσουν περαιτέρω μάλλον θα βάλω τα koni FSD με τα μαμά ελατήρια. Απ'ότι έχω διαβάσει είναι πάρα πολύ καλά και συνδιάζουν και άνεση και στρίψιμο.

Ρίχνω απλά μια ιδέα. Δεν περιλαμβάνει χαμήλωμα όμως..

Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2011, 07:52:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ironman εμείς συμφωνούμε ως προς αυτό που λέω για την αίσθηση της μαμά ανάρτησης.

Ως προς τα Koni FSD, κι εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια αλλά σε Renault Megane και Clio.
Τα έχει δοκιμάσει κανείς σε 207 να μας πει (και προτιμότερο με ελατήρια χαμηλώματος μαζί) ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2011, 08:59:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν δεν κάνω λάθος η fynos
αλλα με μαμα ελατηρια νομιζω


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2011, 09:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
αν δεν κάνω λάθος η fynos
αλλα με μαμα ελατηρια νομιζω


Ποια fynos; H fynos films; Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2011, 09:06:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Μάϊ 2011, 12:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ο bagosgt τα φορούσε.


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2011, 12:44:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το rc εχει και πιο σκληρα σινεμπλοκ απο το gt και σαφως πιο σκληρη αναρτηση , εγω που το εχω χαμηλωσει 35μμ ηταν που ηταν σκληρο , τωρα απεγινε το κακο , αμα περασω καπακι της ευδαπ σε κανεναν κεντρικο με πανω απο 50 χ/ω ειναι σαν να τρακαρω μετωπικη , ζαλιζομαι κανα 10 λεπτο μετα.Οποτε Μαριαννα αν θες πιο ανετη οδηγηση σε καμια περιπτωση μην το χαμηλωσεις , χαμηλωμα και παραληλα μεγαλυτερη ανεση δεν πανε μαζι , για καθε τι που αλλαζεις στο αυτοκινητο υπαρχουν τα πλεονεκτηματα και τα μειωνεκτηματα.Τα ζυγιζεις και διαλεγεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2011, 13:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείται πως αν σκέφτεσαι χαμήλωμα με μαμα αμορτισερ, καλύτερα να βάλεις ελατήρια στη δική σου ανάρτηση. Εγώ τα 3ποντα (eibach) τα έχω 45000χμ πάνω και είναι σε άνεση σχεδόν παρόμοια με τα μαμα, ενω τα αμορτισερ ακόμη αντέχουν!
Φυσικά η καλύτερη λύση είναι μια ρυθμιζόμενη, αλλα το κοστολόγιο απέχει πολύ...
Το RC χαμηλωμένο με μαμα αμορτισερ είναι απλά ανυπόφορο... Confused



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2011, 13:57:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:

Το RC χαμηλωμένο με μαμα αμορτισερ είναι απλά ανυπόφορο... Confused

μέγιστη κανγκουριααααααα! σε τόσο καλα στημένο αμάξι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2011, 14:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
makis106 έγραψε:

Το RC χαμηλωμένο με μαμα αμορτισερ είναι απλά ανυπόφορο... Confused

μέγιστη κανγκουριααααααα! σε τόσο καλα στημένο αμάξι.

Lol Lol Lol
Ξέρεις τι γίνεται ρε Κώστα, κ γω για την εμφάνιση τα 'βαλα γιατί ειδικά τα GT/Rallye είναι πολύ κατσίκια, αλλα το αμάξι δεν έχασε κάτι τρομερό απο άνεση, ενώ απο κράτημα, θεωρώ οτι βελτιώθηκε κάπως, ειδικα στο θέμα κλήσεων, αλλα στο RC απλά δεν αξίζει, 1ον γιατί είναι κάπως χαμηλώτερο, 2ον έχει ήδη πολυ καλά στημένη ανάρτηση για να την χαλάσεις κ 3ον με το χαμήλωμα το μόνο που κάνεις είναι να το υποβαθμίζεις πλέον και να το κάνεις πολύ κουραστικό, οπότε το μόνο που μένει... είναι η καγκουριά!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 14 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4078s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on