PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελατήρια χαμηλώματος για το 207 GT/Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιαν 2008, 20:52:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

red_storm έγραψε:
android έγραψε:
red_storm έγραψε:
Απλή λύση υπάρχει χωρίς να μπλέξεις με ρυθμίσεις και τέτοια? Μπορείς να το χαμηλώσεις περίπου 2 πόντους και χωρίς να αλλάξεις αμορτισέρ?

τσιμπατα 25mm κατω

http://www.ecosse-peugeot.co.uk/products.asp?app=207&category=Suspension



Χωρίς να αλλάξω αμορτισέρ έτσι? Το αυτοκίνητο θα σκληρίνει?


ναι κ σε ευθια θα ναι ακομα πιο σταθερο κ σε ελιγμους....τωρα για το εαν στριβει καλυτερα ακομα το ψαχνω...παντως θα σου δινει μια σιγουρια παραπανω...θα χασεις το πρωτο μποσικο που χει η μαμα αναρτηση...αλλα αυτο ειναι για την αναεση...οποτε θα χασεις κ αυτην Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red_storm (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 04 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 165

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 01:53:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
red_storm έγραψε:
android έγραψε:
red_storm έγραψε:
Απλή λύση υπάρχει χωρίς να μπλέξεις με ρυθμίσεις και τέτοια? Μπορείς να το χαμηλώσεις περίπου 2 πόντους και χωρίς να αλλάξεις αμορτισέρ?

τσιμπατα 25mm κατω

http://www.ecosse-peugeot.co.uk/products.asp?app=207&category=Suspension



Χωρίς να αλλάξω αμορτισέρ έτσι? Το αυτοκίνητο θα σκληρίνει?


ναι κ σε ευθια θα ναι ακομα πιο σταθερο κ σε ελιγμους....τωρα για το εαν στριβει καλυτερα ακομα το ψαχνω...παντως θα σου δινει μια σιγουρια παραπανω...θα χασεις το πρωτο μποσικο που χει η μαμα αναρτηση...αλλα αυτο ειναι για την αναεση...οποτε θα χασεις κ αυτην Laughing


Το τι μπορεί να αλλάξω και λάστιχα και απο 185/65/15 που φοράει μαμά να του βάλω 195/60/15 και χαμηλώνλντάςτο χωρίς αμορτισέρ δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 16:44:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λογικα κλανουν πιο γρηγορα τα αμορτισερ...αλλα τα αμορτισερ του 207 δεν ειναι οπως ολα τα αλλα...δεν ξερω τι παιζει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red_storm (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 04 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 165

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2008, 01:58:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνοντας όλα αυτά[χαμήλωμα 2 πόντους χωρίς αλλαγή αμορτισέρ(αν γίνεται) και αλλάζοντας και λάστιχα απο 185/65/15 σε 195/60/15) αλλάζει η γεωμετρία του στησίματος στο αμάξι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2008, 02:03:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

από το λίγο χαμηλότερο προφίλ (mm από mm) θα βελτιωθεί η αμεσότητα στο τιμόνι
από το λίγο μεγαλύτερο πέλμα θα βαρυνει λίγο το τιμόνι
από τα χαμηλώτερα (και τελείως θεωρητικά = μπορεί να μην ισχύει, λίγο πιο σκληρά) ελατήρια θα μειωθούν λίγο οι κλίσεις στις στροφές
και θα βελτιωθεί η αεροδυναμική και η σταθερότητα του στα πολλά χιλιόμετρα.
το αν θα σου αρέσει μετά ειναι μάλλον υποκειμενικό και θα μας το πεις εσύ μετά.
λογικά ναι θα σου αρέσει μέχρι να παίξουν τα αμορτισερ Laughing (αν με μαμά ελατήρια ηθελες αλλαγή στα 50000 τώρα πχ θα πάς στα 40000)
επίσης αν βρεις γραμμικά ελατήρια χαμηλώματος και όχι προοδευτικά αυτό θα είναι το ιδανικότερο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
red_storm (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 04 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 165

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2008, 04:42:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ' ότι καταλαβαίνω πρόβλημα στησίματος-γεωμετρίας δεν υπάρχει. Το μόνο πρόβλημα είναι τα αμορτισέρ μελλοντικά. Ποιά είναι η διαφορά γραμμικού με προοδευτικού ελατηρίου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2008, 14:24:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

red_storm έγραψε:
Απ' ότι καταλαβαίνω πρόβλημα στησίματος-γεωμετρίας δεν υπάρχει. Το μόνο πρόβλημα είναι τα αμορτισέρ μελλοντικά. Ποιά είναι η διαφορά γραμμικού με προοδευτικού ελατηρίου?


προοδευτικο ελατηριο...ολα τα χαμηλωματος που εχουν τις πανω σπειρες πιο κοντα σε σχεση με τις αλλες για να χαμηλωσουν...δλδ αυτες οι 2-3 σπειρες δεν δουλευουν πανω κατω απλα υπαρχουν Laughing
τα γραμμικα ειναι πιο στενα..οσα εχω δει δλδ κ νομιζω ολα εχουν ακριβως τα ιδια κενα στις σπειρες αλλα σε πιο κοντινη αποσταση...τετοια ελατηρια εχουν οι ρυθμιζομενες αναρτησεις...κ υπαρχουν κ ρυθμιζομενα τετοια ελατηρια αλλα μην σε μπερδευω...
κοιτα το κοστος δεν ειναι τρελο με 200 ευρω βαζεις...κ αν δεν γουσταρεις τα βγαζει...κρατα τα μαμα δλδ καβατζα Laughing
ακομα θα αρχησει να τριζει πιο γρηγορα το αμαξι με χαμηλωμα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red_storm (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 04 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 165

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2008, 19:21:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
red_storm έγραψε:
Απ' ότι καταλαβαίνω πρόβλημα στησίματος-γεωμετρίας δεν υπάρχει. Το μόνο πρόβλημα είναι τα αμορτισέρ μελλοντικά. Ποιά είναι η διαφορά γραμμικού με προοδευτικού ελατηρίου?


προοδευτικο ελατηριο...ολα τα χαμηλωματος που εχουν τις πανω σπειρες πιο κοντα σε σχεση με τις αλλες για να χαμηλωσουν...δλδ αυτες οι 2-3 σπειρες δεν δουλευουν πανω κατω απλα υπαρχουν Laughing
τα γραμμικα ειναι πιο στενα..οσα εχω δει δλδ κ νομιζω ολα εχουν ακριβως τα ιδια κενα στις σπειρες αλλα σε πιο κοντινη αποσταση...τετοια ελατηρια εχουν οι ρυθμιζομενες αναρτησεις...κ υπαρχουν κ ρυθμιζομενα τετοια ελατηρια αλλα μην σε μπερδευω...
κοιτα το κοστος δεν ειναι τρελο με 200 ευρω βαζεις...κ αν δεν γουσταρεις τα βγαζει...κρατα τα μαμα δλδ καβατζα Laughing
ακομα θα αρχησει να τριζει πιο γρηγορα το αμαξι με χαμηλωμα Crying or Very sad


Με χαμήλωμα 2 πόντους θα αρχίσει να τρίζει το αυτοκίνητο??? Αλήθεια?? Με 2 πόντους χαμήλωμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2008, 00:21:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τον καιρο...ειναι καινουριο το αμαξι ακομα...
απλα οταν χαμηλωνεις ενα αυτοκινητο....
ολα ερχοντε πιο γρηγορα απ οτι αν ηταν μαμα
οσο πιο λιγο χαμηλωμα τοσο πιο πολυ θα αργηση...οσο πιο μαλακο ενα αμαξι...τυπου βαρκα τοσο πιο δυσκολα τριζει...οσο πιο κουτσουρο ενα αμαξι τοσο πιο ευκολα συντονιζει κ τριζει...δεν γινετε να θες να ναι τραπεζι να περναει την ανωμαλια με την μια να σκαει κατω...να μην παιζει με μποσικα κ να μην ακους κ τπτ....
25mm ειναι τα ελατηρια στο link αντε να βρεις 3mm -35mm στο εμποριο
πιο κατω με μαμα αμορτισερ μην πας με τπτ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red_storm (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 04 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 165

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2008, 23:31:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
με τον καιρο...ειναι καινουριο το αμαξι ακομα...
απλα οταν χαμηλωνεις ενα αυτοκινητο....
ολα ερχοντε πιο γρηγορα απ οτι αν ηταν μαμα
οσο πιο λιγο χαμηλωμα τοσο πιο πολυ θα αργηση...οσο πιο μαλακο ενα αμαξι...τυπου βαρκα τοσο πιο δυσκολα τριζει...οσο πιο κουτσουρο ενα αμαξι τοσο πιο ευκολα συντονιζει κ τριζει...δεν γινετε να θες να ναι τραπεζι να περναει την ανωμαλια με την μια να σκαει κατω...να μην παιζει με μποσικα κ να μην ακους κ τπτ....
25mm ειναι τα ελατηρια στο link αντε να βρεις 3mm -35mm στο εμποριο
πιο κατω με μαμα αμορτισερ μην πας με τπτ


Όταν λές καιρό? 3 χρόνια? Καλά, φαντάζομαι ότι με 2 πόντους δεν θα αρχίσει να τρίζει σαν τρελό! Ερώτηση, τα ελατήρια του link είναι προοδευτικά ή γραμμικά?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 00:27:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ρωτησω εγω με την σειρα μου τα ελατηρια που φοραει το gt ειναι πιο χαμηλα απο τα "απλα"207?

γραμικα δεν βρισκεις ευκολα ειδικα για 207 ακομα...
και γενικα για πολλα μοντελα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red_storm (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 04 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 165

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 00:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φαντάζομαι θα είναι λίγο πιο χαμηλά. Δεν ξέρω ακριβώς. Σίγουρα πάντως θα έχει άλλα αμορτισέρ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 08:36:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios206 έγραψε:
Ελατήρια HR μόνο... στους 3.5 πόντους ...αντιπροσωπεία

φιλε μαριε μπορεις να μου πεις μια τιμουλα για τα ελατηρια και σε ποια αντιπροσωπεια τα εβαλες???....για να μην κανουμε και διαφημιση στειλε μου πμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 13:42:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios206 έγραψε:
Ελατήρια HR μόνο... στους 3.5 πόντους ...αντιπροσωπεία



με ενδιαφερει και εμενα marios206!αν μπορεις στειλε μου και εμενα ενα πμ με πληροφορειες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 20:55:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάγκες ψήνομαι και εγώ για ανάρτησης για το 207 γιατί στα πολλά χλμ θα έλεγα ότι πάω βαρκάδα και όχι βόλτα…
Θα ήθελα κάτι σε πιο αγωνιστικό γιατί μου αρέσει να πατάξω γκάζι στις στροφές «κόντρες».
Δεν με ενδιαφέρει και πολύ η τιμή αλλά το αποτέλεσμα…
Και σας παρακαλώ αν γινόταν να έχω απαντήσεις από εξειδικευμένους γιατί δεν έχω λεφτά για πέταμα


God Bless All...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 20:58:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλε του GT . . . . είναι σίγουρα καλύτερη !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 21:00:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεν ενδιαφέρει κάτι καλύτερο από μαμά ανάρτηση-χαμήλωμα


God Bless All...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 05:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω και γω με την σειρα μ οτι το GT ειναι λιγο κατσικι(δλδ ψηλο) και θελει λιγο χαμηλωμα...αλλα ρε παιδες το αμαξι ηδη ειναι πολυ σκληρο και βαραει τρελα...απορω πως θα αντεξετε στις λακουβες...και γω σκεφτομαι ενα χαμηλωματακι αλλα δεν νομιζω οτι θα ειναι βολικο και το πολυ σε κανα 1,5 χρονο το αμαξι θα κουδουνιζει ολο...και μην ξεχνατε οτι ζουμε στην ελλαδα...στην αθηνα ειδικα που ειμαι εγω εχω τρελο προβλημα...πολυ λακουβα πολυ μπαπ μπουπ...και πιστευω οτι με μαμα ελατηρια θα στριβει καλυτερα και θα ειναι πιο ελενχομενο,για καλυτερο στριψιμο πας πακετο αμορτισερ ελατηρια..μακαρι να ειχαμε τους δρομους που εχουνε στο εξωτερικο...ΑΛΛΑ αυτο δεν θα γινει ποτε..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 08:17:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
...πολυ λακουβα πολυ μπαπ μπουπ...και πιστευω οτι με μαμα ελατηρια θα στριβει καλυτερα και θα ειναι πιο ελενχομενο,για καλυτερο στριψιμο πας πακετο αμορτισερ ελατηρια..μακαρι να ειχαμε τους δρομους που εχουνε στο εξωτερικο...ΑΛΛΑ αυτο δεν θα γινει ποτε..
Αυτο ειναι το ρεζουμέ και το εγραψες μονος σου.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 23:23:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεγαλη σχεση στο κοπανημα εχει το 205-45-17 που φοραει...ηταν ενα εξοτικο νουμερο αυτο πριν μερικα χρονια για μαμα αμαξι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 2 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2244s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on