PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελατήρια χαμηλώματος για το 207 GT/Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2009, 21:25:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παλι πατατα εγινε δηλαδη απο οτι φαινεται..απλα τοτε ηταν καλη λυση..τι λενε τα bilstein αυτα? σαν ζευγαρωμα ειναι οκ με τα HR για το rallye?


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2009, 22:41:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχουν κ κονι... καπου στα 600 θα ναι κ αυτα
περισοτερα δεν ξερω Embarassed
οτι κ να παρεις απο τα 2 θα ναι καλυτερα απο τα μαμα με τα ελατηρια που χεις
ποσα χλμ εχεις ?ετσι για την ιστορια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 02:57:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χλμ φιλε μου γυρω στα 35.000 αλλα απο οτι καταλαβα την ακουσα στερεοφωνικα με την ολα κατσταση, αστα...


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpts (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


207gt '08

Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 14:03:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μην αγχωνεσαι καθολου και παλι καλα να λες που σε βγαλαν τοσο πολυ τα αμορτισερ . πετα του πανω 4 bilstein οπως ειπαν τα παιδια πιο πανω η μια ρυθμιζομενη και θα δεις αναρτηση που θαχεις μετα. καμια σχεση με οτι ειχες μεχρι τωρα ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 16:25:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες σε συνεχεια του προβληματος μου, πηρα το αμαξι απο την αντιπροσωπεια σημερα, οκ τερμα οι θορυβοι και οι ηχοι.ηταν μου ειπαν τα πιατα, βασεις των αμορτισερ.μου ειπαν 230 κοστος αλλα μετα απο λιγες φωνες και τσαμπουκαδες μαλλον καταφερα να τα βαλω εγγυηση αφου δεν πληρωσα μια τελικα. απλα σιγα σιγα για να μη την ξαναπατησω αρχιζω να κοιταω για τα bilstein που λεγαμε αν και εδω τιμη μου ειπαν 630 γιουργια!! θα το ψαξω παντως πιο διεξοδικα και θα κανω και αυτη την κινηση για καλυτερα παντα. καλο απογευμα σε ολους και ευχαριστω.


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpts (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


207gt '08

Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 17:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολλα σου ειπαν bilstein βαζεις με λιγοτερα και προσεξε να παρεις τα κιτρινα που ειναι για χαμηλωμα .καλη συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 18:04:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα 40αρια


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Οκτ 2009, 23:45:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vaggelisgr έγραψε:
παλι πατατα εγινε δηλαδη απο οτι φαινεται..απλα τοτε ηταν καλη λυση..τι λενε τα bilstein αυτα? σαν ζευγαρωμα ειναι οκ με τα HR για το rallye?

Βεβαιώσου ότι τα ελατηρια που έχεις ειναι για Rallye/Gt
γιατί απο ότι ξέρω πρίν 2 χρόνια η HR εβγαζε μόνο για τις μικρότερες εκδόσεις (1.4) του 207 . . .

Η αντιπροσωπεία που το πήγες μήπως ειναι Γιάννενα ? Very happy


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Οκτ 2009, 10:52:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι φιλε μου για το rallye ειναι τα ελατηρια. οσο για την ερωτηση σου ναι απο γιαννενα. οτι αλλες αποριες ρωτας.. και κανα ραντεβουδακι για τσαρκα και καφε και δω γιατι βλεπω πολλοι μαζευτηκαμε και στα μερη μας..να οργανωθουμε και μεις λιγακι.. καλημερες σε ολους..


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Οκτ 2009, 17:09:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα την εφαγα τη φολα και τπτ με τις βασεις, μετα απο τρεις μερες ξανα τα ιδια. ευτυχως τουλαχιστον που δεν πληρωσα μια στην αντιπροσωπεια. δευτερα το αμαξι μπαινει συνεργειο για bilstein αυτα που αναφεραμε και παλιοτερα, κοστος με αγορα τοποθετηση και ευθυγραμμιση 590 ευρω.καλα μου φαινεται, να μην πω αρκετα καλα,. ΥΓ: Μετρησα πριν και τις μπουκαλες του rallye μου για τα αμορτισερ,51 ηταν αν θυμαμαι καλα, οχι 47 που ειναι καποια αλλα, ετσι για την ιστορια. εντυπωσεις απο δευτερα που θα ναι ετοιμο το αμαξι και σωστα ζευγαρωμενο. τις καλησπερες μου.


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Οκτ 2009, 17:21:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για δωστε μου τα φωτα σας οποιος ξερει(μανθο εσυ πιστευω θα ξερεις) καθως δεν ειχα ξανακουσει κατι παρομοιο.ρωτησα για ρυθμιζομενη,κ περα απο αρκετες γνωστες εταιριες,μου ειπαν κ για τα κονι.βγαζει λεει ρυθμιζομενη αλλα μονο μπροστα κ πισω ρυθμιζεται απο τις αντιστρεπτικες Shocked πως γινεται αυτο?μηπως εκανε λαθος κ ρωτησε για 106?εγω του ξαναειπα βεβαια 207 ραλλυ κ αυτο επεμεινε οτι γιαυτο ειναι αυτη?πως γινεται να ριθμιστει ετσι η πισω?ισχυει κατι τετοιο?



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Οκτ 2009, 17:56:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα πίσω ρυθμίζονται σε σκληρότητα όταν τα έχεις βγαλμένα τα πατάς να τερματίσουν κ μετά τα στρίβεις ,νομίζω έχουν τρεις σκάλες σκληρότητας .


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Οκτ 2009, 18:39:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για υψος λεμεεεεεε.γιαυτι ειπα να απαντησει καποιος που να ξερει.περιμενω απο τους γνωστες,βοβλο,μανθο κτλ να με κατατοπισουν,μηπως αποδειχθει "καλη" λυση.τα μπροστα λεει ρυθμιζονται αλλα τα πισω τα ρυθμιζεις απο αντιστρεπτικες....



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Οκτ 2009, 19:06:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
για υψος λεμεεεεεε.γιαυτι ειπα να απαντησει καποιος που να ξερει.περιμενω απο τους γνωστες,βοβλο,μανθο κτλ να με κατατοπισουν,μηπως αποδειχθει "καλη" λυση.τα μπροστα λεει ρυθμιζονται αλλα τα πισω τα ρυθμιζεις απο αντιστρεπτικες....



κανε υπομονη κανα μηνα...κατι ετοιμαζεται και ακουει στο ονομα gaz

αλλα εσυ ο παλιο κοντρακιας τι τα θες αυτα? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
georgoulinio (giorgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot407 1.8 (16v)executive (2005)

Ένταξη: 31 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Οκτ 2009, 20:10:49    Θέμα δημοσίευσης: bagosgt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οτι να ναι λενε μερικοι.απο που και ως που εχει αντιστρεπτικες το 207 δεν μπορω να καταλαβω.βαγγο ειμαι μηχανικος σε αντιπρωσοπεια της peugeot.το 207 δεν εχει πισω ρε φιλε ραβδους και χαμιλωνει μονο με α/κ ελλατηριων.οτι να ναι λενε μερικοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Νοέ 2009, 09:17:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ξερω φιλε μου,γιαυτο το λογο ρωτησα κ εγω.κ του ειπα κιολας οτι πισω εχει ελατηρια το δικο μας για να χαμηλωσει κ αυτος επεμενε να μου λεει κατι για αντιστρεπτικες κτλ κτλ πραγμα που δε πολυκαταλαβαινα γιατι ειχα πολυ δουλεια(τα λεγαμε στο τηλ.)
γιατι ρε γιωργη,ποιος σου ειπε οτι οι παλιοκοντρακηδες δε στριβουν?? στην εκδρομη που ειχαμε παει βορεια ευβοια εδειξα οτι δε μου αρεσει? Wink απλα για τετοιες δουλειες εχουμε το μηχανακι(κ για γκαζι κ για στριψιμο),αλλα μιας κ εχουμε δωσει ενα σκασμο λεφτα για το αμαξι,ας κανουμε κατι ολοκληρομενο κ οχι μισα πραγματα.
κ τελος,φιλος μηχανικος μου εδωσε τιμη για την KW βαριαντ 1,950 ευρω τοποθετημενη.κ καποιος αλλος φιλος μου εδωσε τιμη για ρυθμιζομενη,με 36 ρυθμισεις μου ειπε,μεχρι κ bounce rebounce ρυθμιζεις,στα 1000 ευρω,αλλα δε θυμαμαι το ονομα μιας κ με αυτον μιλησα στο τηλ. κ παλι πνιγομουν στη δουλεια.ανεφερε κατι σαν SPL αλλα δεν ακουσα,κ δε ξερω καν τι μπορει να ειναι.αν ξερει καποιος η εχει ακουσει κατι...(αν ακουσω το ονομα μαλλον θα θυμηθω Embarassed )



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Νοέ 2009, 09:42:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτσε να σε ξεμπερδεψω...

Λοιπόν:

και πίσω και εμπρός στο 207 το υψος ρυθμίζεται από τα ελατηρια (ειτε βάλεις απλά ελατηρια χαμηλώματος, που δεν το προτινω για κανενα λόγω, είτε βαλεις στενά ελατηρια σε πιατελα ρυθμιζόμενου υψους που το προτίνω ανεπιφυλακτα)

οι αντιστρεπτικές σε κανένα αμάξι δεν ρυθμίζουν το υψος. Από τις αντιστρεπτικές εξαρταται η κλίση του αυτοκινητου στις στροφες.

στα 106/206/306/205 κλπ κλπ που πίσω δεν εχουν ελατηρια την δουλεια των ελατηρίων κάνουν οι ραβδοι στρεψης (torsion bars - και οχι οι αντιστρεπτικές) και αναλογα με την την θεση τοποθετησής τους κατα την ευθυγραμμιση/ζυγισμα του αυτοκινητου μπορείς να χαμηλώσεις η ψηλώσεις το πίσω μέρος - μεσα σε κάποια όρια βεβαια.


τα 950 για KW 1 ειναι μια χαρα τιμή και πολυ αξιόλογη ανάρτηση και μιας και δεν εισαι "ψυχασθενής στροφάκιας" σν μερικους αλλους εδω μέσα... Laughing Rolling eyes ¨) θεωρω οτι θα σε καλύψει μια χαρα...

αυτο το SP+ δεν μου θυμίζει κάτι ιδιως στα 1000ε, ξαναρωτα λεπτομέρειες...


εαν δεν το βιάζεσαι "τρελά" μπορεις να κάνεις και λίγη υπομονη πάντως.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Νοέ 2009, 09:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ξερω οτι δε ρυθμιζετε κ μου φανηκε πολυ περιεργο αυτο που ειπε.τελικα μιλησα με τον φιλο(τον ξυπνησα αλλα δε πειραζει) κ μου ειπε για την ISC performance Embarassed , με 1000 ευρω.ειναι στα ιδια λεφτα,αλλα μου προτεινε τη δευτερη γιατι εχει περισσοτερες ρυθμισεις.οποτε φιλε μανθο κ οι υπολοιποι,τα φωτα σας αν ξερετε κατι.
ετσι κ αλλιως ειχα αλλαξει κ τα αμορτισερ με κονι,αλλα αρχισαν κ αυτα να πεθαινουν,κ το καταλαβα οταν εβαλα 5 ατομα στο αμαξι Shocked οποτε ψαχνω οπωσδηποτε για αντικατασταση τους.αν εχετε κατι στα σκαρια κ δε παρει κ πολυ(περισσοτερο απο μηνα)δε θα με πειραζε να περιμενω,απλα με την συμπεριφορα που ειδα στο αμαξι,δεν ειναι να τα κρατησω για πολυ ακομα Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Νοέ 2009, 17:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετοιμο το αμαξι με bilstein b8 και hr ελατηρια. σαν πρωτη εντυπωση καταλαβα διαφορα με το που επιασα το τιμονι στα χερια μου, πιο αμεσο και υπακουο.μολις βρω χρονο για καμια υπερ ειδικη να το χωσω θα πω και αλλες εντυπωσεις. αλλα αλλαξε ολο το αμαξι, εδεσε που λενε. ευχαριστω για τις οποιες γνωμες ολων.τα λεμε παιδες.


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιαν 2010, 19:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα τα ελατηρια του RC ειναι πιο χαμηλα απο του GT/RALLYE?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 8 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2865s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on