PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Summer Cup 6X6

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2007, 12:26:44    Θέμα δημοσίευσης: Summer Cup 6X6 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμείς πανυγηρίζουμε ακόμα την κατάκτηση του πρωταθλήματος αλλά ταυτόχρονα ξεκίνησε ένα summer cup μεταξύ club αυτοκινήτου.

Η διοργάνωση άρχισε χτες και θα ολοκληρωθεί μέσα στον Ιούλιο. Έχει την μορφή Mundial με 4 ομίλους των 4 ομάδων. Θα γίνουν μονά παιχνίδια και οι 2 πρώτοι από κάθε όμιλο θα παίξουν νοκ-άουτ παιχνίδια μέχρι τον τελικό.

Το Peugeot Sport Club έχει δηλώσει συμμετοχή και κληρώθηκε στο Group D μαζί με Mini Fans, Nissan Owners και MG.

Αν και δεν έχουμε ενημερωθεί ακόμα, μάλλον το ερχόμενο Σ/Κ είναι ο πρώτος μας αγώνας...

Η διάθεση των παιδιών της ομάδας είναι να παίξουμε κυρίως για τον χαβαλέ μας και για να μην σκουριάσουμε όλο το καλοκαίρι. Ακριβώς γι'αυτό βλέπουμε αυτό το τουρνουά σαν ευκαιρία για μια μικρή ανανέωση στην ομάδα.

Ήδη υπάρχουν κάποια παιδιά που κατά καιρούς έχουν εκφράσει το ενδιαφέρον τους να παίξουν. Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται να στείλει ένα πμ στον Ady με το όνομα και το κινητό του ώστε να κανονίσουμε.

ΥΓ.Να διευκρινήσω ότι δεν ψάχνουμε τον νέο Μαραντόνα, απλά θέλουμε όποιος έρθει να ξέρει λίγο μπάλα και να μπορεί να προσφέρει σε μία ομάδα που πρωταγωνιστεί. Και φυσικά να μπορεί να παίζει τα Σ/Κ Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούν 2007, 03:35:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

monsieur moderator...βάλε αυτό ανακοίνωση και κατέβασε τα χρυσά Laughing

monsieur Πετραν
fixed Wink

MEMsound / MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούν 2007, 10:51:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά το summer cup είναι όντως μια καλή ευκαιρία να γνωριστούμε αγωνιστικά μεταξύ μας με τα νέα παιδιά που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον για την ομάδα!
Δεν καιγόμαστε για κάποια διάκριση σε αυτόν τον θεσμό έτσι κι αλλιώς Wink

Επικοινωνήστε το συντομότερο δυνατόν με τον Ady γιατί έχουμε αγώνα αυτό το ΣΚ. Συγκεκριμένα...

1ος ΑΓΩΝΑΣ :

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/06, 19:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "MG"



®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούν 2007, 16:09:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eμεις αυτο το σαββατο αν δεν κανω λαθος θα παιξουμε με το minifuns αρα με εσας παιζουμε το επομενο θα γελασουμε πολυ Laughing Laughing Laughing Wink


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2007, 16:37:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επιστροφή στα γήπεδα άμεσα για την ομάδα μας...
πάμε να ξεκινήσουμε και το summer cup με το δεξί κρατώντας την παράδοση!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2007, 15:27:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα κι εμεις παιζουμε κυριακη οποτε τα λεμε εκει καλη αρχη στο summer cup


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2007, 17:41:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το πρόγραμμα της αγωνιστικής:

GROUP A
Evo Club - Seat Club (Σάββατο 19.00)
Vw Club - Ignis Sport Club (Τετάρτη 22.00)

GROUP B
Cupra Club - Subamaniacs Club (Κυριακή 21.00)
Audi Sports Club - Punto Club (Σάββατο 20.00)

GROUP C
Ibiza Club - Skoda Club (Κυριακή 20.00)
Smartmania Club - I2D Club (Σάββατο 19.00)

GROUP D

Nissan Owners Club - Mini Fans (Κυριακή 21.00)
Peugeot Sport Club - MG Club (Κυριακή 19.00)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 04:47:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το Evo Club και το Audi Sport Club εξασφάλησαν ήδη την θέση του στην 8άδα κάνοντας το 2/2 στους ομίλους τους. Το Evo κέρδισε 8-6 το seat ενώ με το ίδιο σκορ νίκησε το Audi το Punto Club. Το SmartMania για ακόμα μιά φορά δεν κατέβηκε και έτσι το I2d πήρε νίκη στα χαρτιά με 5-0...

για τον όμιλο μας το Nissan-Mini ακυρώθηκε από τους δεύτερους...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 20:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κακή εμφάνιση σήμερα απο όλους μας...
....και ισοπαλία 7-7 με το MG....
Θέλω να ζητήσω συγνώμη απο τους συμπαίκτες μου για τα δύο ηλίθια γκόλ που έφαγα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 00:40:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα (χθες) η ομάδα μας έκανε κοιλιά, αλλά αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα.

Ισοπαλία 7-7 με το MG, όπως έγραψε και ο Μάνος παραπάνω, με κακή για τα δικά μας δεδομένα εμφάνιση.

Δεν πειράζει, συνεχίζουμε.

Να καλωσορίζουμε όλοι το νέο μέλος της ομάδας μας, τον Gerry (Θανάση).


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 05:26:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:

...Να καλωσορίζουμε όλοι το νέο μέλος της ομάδας μας, τον Gerry (Θανάση).


Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 08:18:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

++1


vinman έγραψε:
Ady έγραψε:

...Να καλωσορίζουμε όλοι το νέο μέλος της ομάδας μας, τον Gerry (Θανάση).


Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 08:49:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάμε για το επόμενο παιδιά!! Wink

Καλώς ήρθες Θανάση και καλή επιστροφή και στην αεροπορία από τα παλιά... Jack is Back!!!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 13:52:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωσορίζω κι εγώ τον Γιώργο και τον Θανάση... κρίμα που δεν γιορτάσαμε την άφιξη τους με μία ακόμα νίκη. Σίγουρα η συνέχεια θα είναι πολύ καλύτερη. Πλέον θέλουμε να νικήσουμε οπωσδήποτε τα άλλα 2 ματς ώστε να μην μπούμε σε περιπέτειες... Είπαμε, χαβαλέ και προσαρμογή το summer cup αλλά όχι και να πετάξουμε πετσέτα... Οπότε το κεφάλι ψηλά και πάμε γερά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιούν 2007, 14:21:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου:

GROUP A
VW Club - Seat Club (Κυριακή 20.00)
Evo Club - Ignis Sport Club (Κυριακή 20.00)

GROUP B
Audi Sports Club - Cupra Club (Κυριακή 21.00)
Subamaniacs - Punto Club (Κυριακή 21.00)

GROUP C
Ibiza Club - Smartmania (Αναβολή)
Skoda Club - I2D (Σάββατο 19.00)

GROUP D
Mini Fans - Nissan Owners Club (Σάββατο 19.00)
MG Club - Mini Fans (Κυριακή 19.00)
Peugeot Sport Club - Nissan Owners Club (Κυριακή 22.00)



Στο παιχνίδι της Τετάρτης για τον Α' Όμιλο το Ignis Sport Club νίκησε με σκορ 8-3 το VW Club.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Baphomet στις Σαβ 16 Ιούν 2007, 13:14:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Ιούν 2007, 13:10:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιούν 2007, 12:33:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτες Mini-Nissan 5-8 και Skoda-I2d 6-1

Σήμερα παίζουμε με το Nissan!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούν 2007, 08:41:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ομάδα μας αποφάσισε να αποχωρήσει από το Summer Cup.

Ο αγώνας με την ομάδα του Nissan Owners είχε οριστεί για χθες στις 19:00.

Τα παιδιά του Nissan Owners δε μπορούσαν εκείνη την ώρα και ο αγώνας τελικά ορίστηκε να γίνει στις 22:00.

Το Σάββατο το βράδυ ενημερωθήκαμε ότι η ομάδα του Nissan Owners δε μπορεί ούτε εκείνη την ώρα.

Αρχισε μια ανταλλαγή μηνυμάτων και τηλεφωνημάτων με τον υπεύθυνο του πρωταθλήματος ο οποίος αρχικά θέλησε να βρούμε κάποια άλλη ημερομηνία για να διεξαχθεί το παιχνίδι, αλλιώς αν κατεβαίναμε στις 22:00 θα παίρναμε το παιχνίδι στα χαρτιά.

Εμείς, καλώς ή κακώς, αποφασίσαμε να αποχωρίσουμε, μη θέλοντας να οριστεί το παιχνίδι σε άλλη ημερομηνία, αλλά ούτε και να πάρουμε το παιχνίδι στα χαρτιά.

Καλό καλοκαίρι και ραντεβού το φθινόπωρο για την υπεράσπιση του τίτλου μας.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,186s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on