PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εντυπώσεις από την κοπή της πίτας (4η συνάντηση)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2003, 16:06:51    Θέμα δημοσίευσης: Εντυπώσεις από την κοπή της πίτας (4η συνάντηση) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΟΙΠΟΟΟΟΟΝΝΝΝ,αντε να γραφουμε εδω τις εντυπωσεις μας.
Καταρχην μολις πληροφορηθηκα πως η παρουσια μας στην Καλλιθεα το πρωι δεν περασε απαρατηρητη. Κοινως: ΜΑΣ ΕΙΔΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ. Shocked Shocked Shocked

Οσον αφορα την Παρνηθα αλλη φορα ποιο ψηλα και πιο γρηγορα!!!
Καλα ηταν για τωρα. Cool
Αν εξαιρεσουμε καποιους ψιθυρους Twisted evil που ακουστηκαν περι διαβολης της διαδικασιας κοπης της πιτας και της ευρεσης του φλουριου.. Laughing Laughing Laughing ..ολα καλα.
Φημες λενε πως το ενλογω φλουρι δοθηκε ως "φιλοδορημα" σε γνωστο μεγαλο-στελεχος και οικονομικο παραγοντα της Peugeot Ελλαδος (δεν ειπα Lion, αρα ειμαστε νομικα οκ Wink ) Laughing Laughing Laughing Laughing

Περα απο την πλακα, ελπίζω να τα πουμε με περισσοτερους σε μελλοντικες συναντησεις.

Danielo αφου τη γλυτωσες σημερα , μη φοβασαι τιποτα !!!! μια ζωη σιδερενιος.... Cool (μ***κια μου οντως)



Αληθεια ο Αλεξ, που ειναι ;;; που ησουν ρε τρελε ;;; γιατι δεν ηρθες;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ofitzis (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2003

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Aθήνα-Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2003, 16:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά εγώ δεν μπόρεσα να ρθω καθώς αύριο γράφω (ρημάδα εξεταστική) και παίζει διάβασμα... Confused
'Αντε όμως πείτε τίποτα ντε να πάρουμε κι εμείς μια γεύση του τι παίχτηκε...όπως π.χ που κάτσατε τελικά,τι καιρό βρήκατε,πόσα 206 μαζεύτηκαν,εντυπώσεις,κουτσομπολιά...ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑ Question Question Question


I may be slow
but I am in front of you!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2003, 18:27:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω μια απ'τα ιδια.. γραφω 8 μαθηματα σε 3 μερες και το ριξα στο διαβασμα χθες το βραδυ οποτε πηγα για υπνο κατα τις 7:30 το πρωι και ξυπνησα πριν κανα μισαωρο (6 το απογεμα)...

Τωρα παω να φαω κατι και να συνεχισω μεχρι αυριο το πρωι...

Dimip την "μετρηση" θα την κανουμε καποια στιγμη, μη φοβασαι... Ειχε εκει πανω καμια ευθεια η κατι τετοιο?

Ασχετο: Ποσοι μαζευτηκαν τελικως?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2003, 18:32:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Και γω μια απ'τα ιδια.. γραφω 8 μαθηματα σε 3 μερες και το ριξα στο διαβασμα χθες το βραδυ οποτε πηγα για υπνο κατα τις 7:30 το πρωι και ξυπνησα πριν κανα μισαωρο (6 το απογεμα)...

Τωρα παω να φαω κατι και να συνεχισω μεχρι αυριο το πρωι...

Dimip την "μετρηση" θα την κανουμε καποια στιγμη, μη φοβασαι... Ειχε εκει πανω καμια ευθεια η κατι τετοιο?

Ασχετο: Ποσοι μαζευτηκαν τελικως?


κατι ψιλο ευθειες επαιζαν , ισα ισα για τη μετρηση.

Απο Καλλιθεα φυγαμε 9 206 (8+1 rallye) και 1 206 που μας βρηκε πανω καθυστερημενο, βαλε και 10-12 που βρηκαμε στην πλατεια ...χμ... καμια 20-23 206 ;;;; καπου εκει !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2003, 19:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά κάναμε μια προσπάθεια να ανέβουμε Πάρνηθα.Δυστυχώς υπήρχε απαγορευτικό πάνω από το καζίνο χωρίς αλυσίδες.
Εντωμεταξύ πάνω στο καζίνο , τρελός αέρας!!!
Καλά ήταν , αν και δεν είχαμε την ανέση να κοιτάξουμε τα αυτοκίνητα όλων (Θα μου πεις κοπή πίτας ήταν οπότε....) !

Ααααααααα ξέχασα , τα κλασσικά πάλι , γνωστός κοντράκιας (ουπς δεν έπρεπε να το πω αυτό) του club που υποτίθεται ότι πάλι θα γυρίζαμε μαζί καπου στην διαδρομή του κόλλησε το γκάζι , στο πάτωμα και τον έχασα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2003, 19:20:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Μετά κάναμε μια προσπάθεια να ανέβουμε Πάρνηθα.Δυστυχώς υπήρχε απαγορευτικό πάνω από το καζίνο χωρίς αλυσίδες.
Εντωμεταξύ πάνω στο καζίνο , τρελός αέρας!!!
Καλά ήταν , αν και δεν είχαμε την ανέση να κοιτάξουμε τα αυτοκίνητα όλων (Θα μου πεις κοπή πίτας ήταν οπότε....) !

Ααααααααα ξέχασα , τα κλασσικά πάλι , γνωστός κοντράκιας (ουπς δεν έπρεπε να το πω αυτό) του club που υποτίθεται ότι πάλι θα γυρίζαμε μαζί καπου στην διαδρομή του κόλλησε το γκάζι , στο πάτωμα και τον έχασα.


πες ονοματα και διευθυνσεις


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2003, 19:39:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσο για πες τι εγινε με τον Danielo Question Question Question Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 02:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Μητσο για πες τι εγινε με τον Danielo Question Question Question Question Question Question Question

εισαι περιεργος ε ραλλοαδερφε???
εγω τα χρειαστηκα παντως!παρατηρηση κανεις δεν πηρε πρεφα τιποτα!!!!
ηταν μια κλειστη δεξια αν θυμαμαι καλα(διορθωσε με αν κανω λαθος Dimip) με αποτομη κλιση και οπως καταλαβες σε εκεινο το σημειο ειχα απο πισω τον εν λογω μπλε 206αρακια.και εκει που πατησα να μπω λιγο πιο γρηγορα βλεπω ενα 206 αφηνιασμενο να μπαινει στη στροφη πλακωμενο στα φρενα και λογω του χαλια οδοστρωματος (ασφαλτος-με γλιτσα) να ερχεται τσουλιστος στην κυριολεξια πανω μου.βεβαια οι μαεστρικες κινησεις του μητσου απετρεψαν το κοντυμα και αλλο του μεταξονιου μου Laughing Laughing Laughing Laughing και τελος καλο ολα καλα.
βεβαια τον συμβουλεψα αλλη φορα να ειναι πιο προσεκτικος και να μην μας λαχταραει ετσι.
PS 206mike μην ανησυχεις θα εχεις ακομα μια ευκαιρια την επομενη φορα. Wink Wink Cool Laughing Laughing γιατι καλη η αποκριση στις χαμηλες στροφες που εχεις καλη η μεγιστη ροπη 19.6κgr στις 4400 αλλα οταν θες να τα ανοιξεις με τον danielo να σκεφτεσαι ψηλα τι γινεται διοτι αλλιως θα υποστεις τις συνεπειες της υπογραφης μου!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool Cool Laughing Laughing Wink Twisted evil Twisted evil Twisted evil παντα φιλικα ετσι????


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 03:03:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
PS 206mike μην ανησυχεις θα εχεις ακομα μια ευκαιρια την επομενη φορα. Wink Wink Cool Laughing Laughing γιατι καλη η αποκριση στις χαμηλες στροφες που εχεις καλη η μεγιστη ροπη 19.6κgr στις 4400 αλλα οταν θες να τα ανοιξεις με τον danielo να σκεφτεσαι ψηλα τι γινεται διοτι αλλιως θα υποστεις τις συνεπειες της υπογραφης μου!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool Cool Laughing Laughing Wink Twisted evil Twisted evil Twisted evil παντα φιλικα ετσι????


Ξυριζει το εργαλειο εεε......
Τα εμαθα τα εμαθα....



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 03:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
danielos έγραψε:
PS 206mike μην ανησυχεις θα εχεις ακομα μια ευκαιρια την επομενη φορα. Wink Wink Cool Laughing Laughing γιατι καλη η αποκριση στις χαμηλες στροφες που εχεις καλη η μεγιστη ροπη 19.6κgr στις 4400 αλλα οταν θες να τα ανοιξεις με τον danielo να σκεφτεσαι ψηλα τι γινεται διοτι αλλιως θα υποστεις τις συνεπειες της υπογραφης μου!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool Cool Laughing Laughing Wink Twisted evil Twisted evil Twisted evil παντα φιλικα ετσι????


Ξυριζει το εργαλειο εεε......
Τα εμαθα τα εμαθα....

τα εμαθες ε νικελομενε???ποιος με εδωσε???? Laughing Laughing Mad Mad Wink
εσυ δεν καταφερες να ερθεις τελικα.
α με τα εκκεντροφορια δεν μου εστειλες απαντηση.τα θελεις τελικα???


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 03:25:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
κκεντροφορια δεν μου εστειλες απαντηση.τα θελεις τελικα???

ουπς!!!!δεν προλαβα!!!!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 03:43:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
danielos έγραψε:
κκεντροφορια δεν μου εστειλες απαντηση.τα θελεις τελικα???

ουπς!!!!δεν προλαβα!!!!


Κανονισε να βρεθουμε για καφεδακι....
Πρεπει να δω το αυτοκινητο σου οποσδηποτε...
Και κατα προτιμηση στα μερη μου...
Το γιατι θα στο πω καποια αλλη στιγμη Twisted evil Wink Twisted evil



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 08:36:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά αράξαμε σε καφετέρια στην πλατεία της Βαρυμπόπης.

Η εν λόγω καφετέρια βρέθηκε μετά από αστραπιαία εξόρμηση στις 9:00 το πρωϊ από τον Chataso, τον Sidobre και εμού.

Ημασταν 32 άτομα (τα μέτρησα πολλές φορές για να υπολογίσουμε τα κομμάτια).

Οι πίτες ήταν δύο, όπως και τα φλουριά.

Τα φλουριά τα κέρδισαν ο flouri2003 και ο Vaggelis.

Και του χρόνου με υγεία........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 08:50:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Τελικά αράξαμε σε καφετέρια στην πλατεία της Βαρυμπόπης.

Η εν λόγω καφετέρια βρέθηκε μετά από αστραπιαία εξόρμηση στις 9:00 το πρωϊ από τον Chataso, τον Sidobre και εμού.


Και να προσθέσω πως είχαμε "κλείσει" έναν "δικό μας" χώρο στην καφετέρια Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 09:04:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ΄μαι και εγώ....
Παιδιά, ζητω συγνώμη που δεν σας ακολούθησα μέχρι πάνω στην Παρνηθα, αλλά μου έτυχε κάτι και έπρεπε να γυρίσω. Sorry...
Εντυπώσεις...
Το πρωϊ, λοιπόν, κατα τις 8:30, ξεκινάω για Αγιο Νικόλαο.
Λέω από μέσα μου, 11-12 άτομα υπολογίζαμε οτι θα μαζευτούμε στην "προσυνάντηση", άντε να έρθουν 4-5 maximum.
Στρίβω στην εκκλησία και βλέπω 6 (!) + ένας εγώ 7 (!!!) και άλλοι δύο που ήρθαν μετά, σύνολο 9 (!!!!!!!!!).
8 206 και το τρελό ΚΙΤΡΙΝΟ Rally του Danielou (έκανες το στάδιο μπ....λο κλπ)
Περιττό να πώ, οτι το θέαμα στο δρόμο με την φάλαγγα (που έσπασε αρκετές φορές...), ήταν φοβερό.
Μάλλον πρέπει να καθιερωθεί ένα τέτοιο meeting στην Καλλιθέα, για να τρίβουν τα μάτια τους μερικοί...
Στην καφετέρια, μαζευτήκαμε, τα είπαμε πίνοντας το καφέ μας και φάγαμε και την πίτα...
Την επόμενη φορά ελπίζω να έχει και καλύτερο καιρό
Υ.Γ.: Poison, μην ξεχάσεις το video, θα σε πάρω τηλέφωνο μέσα στην εβδομάδα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 09:35:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήταν πάρα πολύ ωραία.....
Και του χρόνου να μαστε καλά και οργανωμένοι και να ξανακόψουμε 5 πίτες με περισσότερα ακόμα 206.........
Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που κανόνισαν να μας παραχωρηθεί ο χώρος αυτός στην καφετέρια γιατί και απομονωμένοι είμασταν και χωράγαμε ακριβώς .....και το κλίμα γενικότερα ήταν πολύ οικογενειακό και ζεστό.....
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 09:43:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kατ'αρχή συγχαρητήρια στον Vaggelis και στον TάσοFlouri2003 για την εύρεση των φλουριών.

Ωραίο κλίμα, ακόμα καλύτερη παρέα, όλα αυτά συντέλεσαν για μια επιτυχημένη κοπή πίτας που ευχόμαστε να πραγματοποιηθεί και του χρόνου με 3πλάσια συμμετοχή.

Στεναχωρέθηκα λίγο γιατί δεν είδα πολλά από τα μέλη που περίμενα να δώ και θεωρούσα στάνταρ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 10:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ντανη........Σε συμφερει να φας μια απο πισω.

Μητσο την επομενη φορα παρε φορα και βαρα στο ψαχνω. Laughing Laughing

Ντανη μετα θα το κανεις Κ@λο απο το MAXI. Laughing Laughing Laughing

Τασοο αν ερχωμουνα θα εφερνα το μηχανημα για την ανυχνευση μεταλων.Ετσι θα ειχα πιθανοτητες να πιασω το φλουρι........ή να πιασω τα............. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αντε και του χρονου με υγεια... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 10:08:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέχασα να πώ ευχαριστώ στον 1.1 i love you, για τα CD και όποιος θέλει αντίγραφα να μου πει.
Τάσο, όσο για την προσέλευση, εγώ είδα οτι στην παρέα μας, προστίθονται σιγά - σιγά και καινούργια μέλη και αυτό είναι το σημαντικό.
Κάπoiα φορά, θα μπορέσουμε να μαζευτούμε όλοι και δεν θα μας χωράει μια καφετέρια.
Ελπίζω να φέρω γούρι στο club...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 10:11:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και απο εμενα ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που κανονισαν το ολο σκηνικο.Απο την συναντιση στην Καλλιθεα μεχρι την κοπη της πιτας.Επρεπε στην Καλλιθεα να ακουσετε τα ξερογκαζα που εσκαγε ο danielos (αρχηγε ψηλε Exclamation Exclamation Exclamation ) οπως κατεβαινε την Θησεως.Ευχομαι παντα τετοια στο club Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Να ειμαστε καλα να κανονιζουμε και να περναμε καλα...... Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1873s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on