PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

FLI ενισχυτες.Τι γνωμη εχετε?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 16:48:58    Θέμα δημοσίευσης: FLI ενισχυτες.Τι γνωμη εχετε? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οτι γραφει και ο τιτλος.Σκεφτομαι να παρω 2 τετρακαναλους αλλα με προβληματιζει η χαμηλη τιμη τους...Τους φοραει κανεις η γενικα ξερει κατι?
Εχω και το site...:
http://www.fliaudio.co.uk/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 17:43:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1η φορά τους ακουω...
αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλοί.
πόσο κάνουν?

αν εχεις ετοιμη καλωδίωση/ηχεία πες να στους βάλουν πάνω δοκιμαστικά να τους ακούσεις και μετά επιλέγεις. Wink

εγώ στην Ηχοκίνηση πάντα αυτό έκανα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 18:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Exω ετοιμα καλωδια αλλα δεν εχω παρει ηχεια οποτε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 19:41:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..οπότε κατέληξε πρώτα στο τι ηχεία θες (=τι μουσική ακούς, πόσο δυνατά θες κλπ κλπ)

βάλτα πάνω στο αμάξι και μετά δοκίμασε διάφορους ενισχυτές και επέλεξε αυτόν που σου ταιριάζει.

από την άλλη έτσι δεν θα μπορείς να δοκιμάσεις διαφορετικά ηχεία...
όμως από κάπου πρέπει να ξεκινήσεις... και βλέπεις στην πορεία.

anyway αυτό είναι άλλο θέμα και ας μην ξεφύγουμε.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 20:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yeap....Παντως το παλληκαρι που τους εχει ειχε φτιαξει και ενα smartακι τιγκα στα beyma αλλα δεν ξερω αμα το επαιζε με τετοιους...
Για ηχεια παντως λεω 4 8ρακια και 2 κορνες εταζερα και 6,5ιντσα στις πορτες....και 1 12 αρι αναποδο...Κατι θα κανω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 21:05:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...υπερβολές...
αλλά αν σου αρέσει όλο αυτό πάω πάσο...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 21:20:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πες μας αν θες στο περίπου τι θες και ίσως καποιοι επο εδώ μπορούμε να σε βοηθήσουμε ή μάλλον να σου δώσουμε ιδέες... Wink

Το βασικό σε αυτά ειναι το πόσα λευτά διαθέτεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 21:22:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

αν εχεις ετοιμη καλωδίωση/ηχεία πες να στους βάλουν πάνω δοκιμαστικά να τους ακούσεις και μετά επιλέγεις. Wink

εγώ στην Ηχοκίνηση πάντα αυτό έκανα.


Αυτό είναι το καλύτερο αλλά πρώτη φορά το ακούω να γίνεται, εκτός αν μιλάμε για μεταχειρισμένο καμμάτι? Μπορώ Μάνθο δλδ να παω εκεί κι εγώ και να ζητήσω να ακούσω τον χ ενισχυτή με τα ηχεία μου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 21:28:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μόνος σου στο ξεκάρφωτο χλωμό
το σκέφτεσαι να περνάει ο καθένα και να δοκιμάζει ότι του 'ρθει...
με εμένα μαζί αν του το ζητήσω θα γίνει... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούν 2007, 22:00:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιετι ρε συ ειναι υπερβολικο?Ισα ισα που ειναι κατι χαλαρο σχετικα...Και χωρις να μπω στην διδηκασια να τρυπησω πορτες(βασικο)..Περαν αυτο καστος υπολογιζω γυρω στο χιλιαρικο
Ενισχυτες 400ευρω
6,5ιντσα 150 ευρω
4*8ιντσα Focal 300 ευρω
2 κορνες beyma 50 ευρω
sub εχω kicker 12ari
Λοιπα υλικα (ξυλα πολυεστερα βιδες δερματινες) με πολλη σπαταλη 100 ευρω...Λογικο το βρησκω...Με πρωσοπικη εργασια παντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2007, 02:58:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
μόνος σου στο ξεκάρφωτο χλωμό
το σκέφτεσαι να περνάει ο καθένα και να δοκιμάζει ότι του 'ρθει...
με εμένα μαζί αν του το ζητήσω θα γίνει... Wink


χμ... κατάλαβα γενικά οτι το κανει αυτο η ηχοκίνηση.
Εσύ μάλλον εννοείς όμως το κανει η ηχόκινηση εν μεσω MEMsound - psclub Exclamation

Πραγματικά αυτό είναι οτι καλύτερο, υπάρχει ενα σοβαρό αλλά σε ολη την υπόθεση βέβαια αλλά είναι Off Topic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2007, 03:03:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:

6,5ιντσα 150 ευρω
4*8ιντσα Focal 300 ευρω


Shocked Shocked 4 focal 300e Shocked Shocked Question Question Question Question Question

Κι εγώ που νόμιζα πως η φοκαλ ειχε μονο ως 6,5 για mid bass...
μηπως είναι καποια σειρά "σπιτιου"?

Μπορείς να μου πεις το μοντέλο γιατι με ενδιαφέρει πολύ το θεμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
htanso21 (Θάνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 (16V) Sport (2007)

Ένταξη: 10 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2007, 04:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Focal έχει όλων των ειδών τα ηχεία.

Φυσικά δεν είναι μια εταιριούλα αλλά μια από τις καλύτερες.

Τώρα που θα βρεις Focal 4 8ιντσα με 300 ευρώ… δεν ξέρω. Όταν ένα καλό σετ έχει μόνο του 500+ ευρώ.

Ακόμα, τις κόρνες τι τις θες; Τα τουίτερς που είναι στο σετ είναι αρκετά καλά (θα μπορούσαν αν είναι καλύτερα, αλλά αυτό δεν τα μειώνει σαν σύνολο).

Επίσης από ότι κατάλαβα σε ενδιαφέρει η ποσότητα και όχι η ποιότητα.
Γιατί με αυτά που διαβάζω, δεν μπορώ να πω το αντίθετο, φυσικά γούστα είναι αυτά.

Πάντα φιλικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2007, 07:01:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο απολα θελω....Να παιζω χαμηλα τελεια αλλα αμα μου την δωσει να μακουσουν και λιγακι.... Embarassed
Παντως τα Focal ειναι σπιτισια και τα βρηκα μεταχειρησμενα αλλα αδουλευτα απλα δεν εχουνε κουτια και ηταν να μπουνε σε Smart αλλα τελικα το γεμισe beyma....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2007, 18:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Λιγο απολα θελω....Να παιζω χαμηλα τελεια αλλα αμα μου την δωσει να μακουσουν και λιγακι.... Embarassed
Παντως τα Focal ειναι σπιτισια και τα βρηκα μεταχειρησμενα αλλα αδουλευτα απλα δεν εχουνε κουτια και ηταν να μπουνε σε Smart αλλα τελικα το γεμισe beyma....


το target group της focal με της beyma δεν έχει ουδεμία επαφή, είναι κάτι διαφορετικό ως αντίθετο.

Πέρα απο αυτό επειδή βλέπω γενικά θες να φορτώσεις αρκετά το αυτοκινητο σου, εχω 3 παρατηρησεις.

1. δεν γίνεται να εχεις σωστή αναπαραγωγή ήχου απο τη μία και απο την άλλη να σε ακούν έξω, λόγω της ποσότητας λοιπόν μάλλον επικρατεί το "θυσιάζω κάπως την άρτια αναπαραγωγή ήχου με κάτι πιο μέτριο αλλά εμφανώς δυνατότερο σε ένταση" σωστα? Δεν λέμε οτι θα παίζει χάλια, απλά αν μπεις σε ενα φωνακλάδικο αυτοκινητο και σε ενα "ποιοτικό" και ακούσεις ενα κομμάτι jazz θα ανακαλύψεις αμέσως πως θα ακούς 5 μουσικά όργανα παραπάνω στο ποιοτικό.

2.Είναι μεγάλο λάθος να βάλεις πολλά ηχεία στην εταζέρα (για μένα ειναι βλακεία να βάλεις και οβαλ...αλλο θεμα αυτό ομως) και να εχεις ενα mid range στην πόρτα. Θα χαλάσεις ετσι την όλη μουσική εικόνα που θα φτάνει στ αυτιά σου, προσπάθησε να εχει ομοιογένεια ο ήχος.

3. Τα beyma και τα αντίστοιχα φωνακλάδικα εχουν ευμεγεθη μαγνήτη και εχω αμφιβολίες στο αν χωρούν στις εργοστασικές θέσεις σε θέμα βάθους.

Κάτι ακόμα, αν ψαχτείς λίγο ακόμα θα δεις πως υπάρχουν αρκετά καλύτερα ηχεία σε αυτή την κατηγορία αντι για τα beyma.

Επίσης προτείνω να μην βάλεις mid range αλλά mid bass μπροστά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2007, 18:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι καλε beyma δεν βαζω τα σιχαινομαι...Μπροστα macrom η mb quart και χωρανε μια χαρα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2007, 19:02:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Οχι καλε beyma δεν βαζω τα σιχαινομαι...Μπροστα macrom η mb quart και χωρανε μια χαρα....


Συγγνωμη εχεις δίκιο, εκανα λαθος για ta beyma, ελεγες για το smart.

Οι παραπάνω μάρκες που λες είναι αξιόλογες αρκετά.

Εγώ που ειχα βαλεί σε μένα τα mb quart qm 160tx2... δεν εμεινα ευχαριστημένος καθόλου αλλά ηταν βασανισμένα πολύ, γενικά είναι καλή μάρκα παντως. Wink

ΥΓ. Για ηχεία στις εμπρός πόρτες ευτυχώς που δεν εχεις 206... τυχερέ Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιούν 2007, 00:45:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι εχω ακουσει οτι εχι λαμαρινα απο πισω...Εμενα ειναι κενο μονο μονωση εχει η οποια στην χειροτερη σκιζεται.Μετα εχει το τζαμι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
htanso21 (Θάνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 (16V) Sport (2007)

Ένταξη: 10 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιούν 2007, 01:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Γιάννη, αν μου επιτρέπεις θα ήθελα να πω την ταπεινή μου γνώμη.

Πρώτα από όλα, δεν είμαι και ούτε το παίζω ειδικός. Να το ξεκαθαρίσω αυτό.
Απλά είναι ένα από τα χόμπι (φυσικά τηρουμένων των αναλογιών) αλλά και μια αγάπη.
Ασχολούμαι με το θέμα ήχο στο αυτοκίνητο κάποια χρόνια, όχι πολλά, κάπου στα 6.

Η γνώμη μου, το να βάλεις ηχεία πίσω στην εταζέρα είναι ότι πιο καταστρεπτικό μπορείς να κάνεις αν θες ποιότητα.
ΠΟΤΕ δεν βάζουμε ηχεία εκεί πίσω. Το subwoofer απλά το βάζουμε αναγκαστικά λόγο όγκου και μόνο. Αν μπορούσαμε θα το είχαμε και αυτό εμπρός.

Το θεμιτό αποτέλεσμα που θέλουμε να έχουμε για να λέμε ότι το ηχοσυστημά μας είναι αρκούντως καλό είναι με το που κλείνουμε τα μάτια μας, να μπορούμε να ¨δούμε¨ την σκηνή.
Δηλαδή, με κλειστά τα μάτια, να λέμε… αριστερά μου ακούω τον μπασίστα, δεξιά μου ακούω το σαξόφωνο, πίσω από το σαξόφωνο είναι τα κρουστά και πάει λέγοντας.
Λες και είμαστε σε μία συναυλία. Τώρα που είπα συναυλία, για πες μου, στις συναυλίες που έχουν τα ηχεία; Εμπρός; Πίσω; Εμπρός και πίσω; Ή μόνο εμπρός;
Φαντάζομαι το τελευταίο, δηλαδή μόνο εμπρός.
Έτσι πρέπει να είναι και στο αυτοκίνητο μας.

Είναι πολύ δύσκολό να πετύχουμε τον τέλειο ήχο σε ένα περιβάλλων όπως αυτό ενός αυτοκινήτου, αλλά τουλάχιστον προσπαθούμε για το καλύτερο, βάζοντας λοιπόν ηχεία και πίσω μπορεί να σου δίνει την αίσθηση ότι γεμίζει ο ήχος ή ότι είσαι μέσα στον ήχο, αλλά αυτό δεν το κάνει και συνάμα σωστό ήχο.

Αν σου αρέσει, μαζί σου δεν μπορώ να πω τίποτα. Αλλά αν μου λες για focal, εκεί πάμε αλλού.

Τα focal είναι από μόνα τους στην κατηγορία των ποιοτικών ηχείων άκα και ποιοτικός ήχος.
Ποιοτικός ήχος και ηχεία πίσω, δεν ταιριάζει.

Μην βάλεις πίσω ηχεία και με αυτά τα χρήματα, βάλε έναν καλύτερο ενισχυτή ή μια καλή μόνωση στις εμπρός πόρτες.

Αυτά από εμένα και να τονίσω και πάλι ότι είναι προσωπική μου γνώμη και ΔΕΝ θέλω να το παίξω έξυπνος. Απλά λέω όσα με τον καιρό έχω διαπιστώσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιούν 2007, 08:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεκτο και σεβαστο...Αλλα και απο θεμα χωρου τι αλλο μου μενει?Χωρις να πετσοκοψω τις πορτες...Δεν μπορω να βαλω τον ογκο ηχειων που θελω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0931s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on