PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ύποπτο "λαδερό" υγρό στο πάτωμα του οδηγού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2012, 17:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
sps έγραψε:
Ρε ψηλε τι προτεινεις απο το πρακτικερ?
Αυτα με -5 θα εχουν γινει παγακια!
Δεν έγινε στα -15 στο ελατοχώρι και στο Bansko, θα γίνει στα -5; Rolling eyes

Guard είπαμε, πράσινο, δοκιμασμένη λύση 6-7 ευρώ το 4 (Wink λιτρο
Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stsanoussis (Stamos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 RC 2004

Ένταξη: 07 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2012, 22:11:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ίδιο και εγω με το rc. Άλλαξα σημερα σωληνάκια και λάστιχα. Ελπίζω να σταματήσει εκει γιατι δεν ψηνομαι καθόλου να βγάλω ταμπλό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Δεκ 2012, 22:48:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εδώ και 1 χρόνο έσταζε λίγο αλλα μετά σταμάτησε να στάζει και το παράτησα αλλα τώρα πια ξαναξεκίνησε και σήμερα ανακάλυψα οτι έχει ποτίσει η μοκέτα κάτω απο το πατάκι....... Laughing Laughing

1) πώς σκ**α θα καθαρίσει / στεγνώσει τούτο???
2) υπάρχει περίπτωση σκουριάς του πατώματος απο το παραφλού εάν δε στεγνώσει τελείως? δεν βάζω νερό..μόνο παραφλού


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stsanoussis (Stamos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 RC 2004

Ένταξη: 07 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιαν 2013, 01:42:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω όλους τους παραπάνω για τα λεφτα που γλίτωσα αλλάζοντας μόνο λαστιχακια και όχι ψυγείο. Εμένα η μοκετα με λίγο carpex έγινε καινούργια. Και άμα βάλεις ζεστό αέρα στα ποδια για δυο τρεις μέρες θα στεγνώσει τελείως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
XIII (GEORGE)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC (2008)

Ένταξη: 17 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιαν 2013, 17:46:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BLACK DREAM έγραψε:
αδελφε πολυ κριμα που ειδα τοσο αργα το προβλημα σου.. Whistling ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα πριν πολυ καιρο..υγρο παραφλου στο πατακι μου και αδειο δοχειο συνεχως...το πηγα προσορινα σε ενα μηχανικο επειδη ο δικος μου ελειπε.μου ειπε οτι εχει τρυπισει το ψυγειο του καλοριφερ και οτι εργατικα και ψυγειο θα κοστιζαν 240 ευρω..μετα απο δυο τρεις μερες που ηρθε ο δικος μου του το πηγα...ξερεις τι ηταν;;; Shocked ακριβως εκει που ακουμπαει το δεξι σου ποδι..διπλα δηλαδη στη σταχτοθηκη,απο τη μεσα μερια εχει κατι σαν διασταυρωση ας το πουμε των σωληνων του ψυγειου...σαν σταυρος κατι..αυτο ''κλεινει'' με τρεις βιδες εκ των οποιων η μια ειχε φυγει,με αποτελεσμα να δημιουργηθει ελαχιστο κενο,αρκετο ομως για να χανει τα υγρα...κοστος επισκευης;;;;εννοειτε ουτε ενα ευρω αφου ολη η δουλεια ηταν 20 δευτερολεπτα....(ασχετα αν εγω του αφησα 20 ευρω γιατι εμεινα παρα μα παρα πολυ ικανοποιημμενος)και τωρα το συμπερασμα.... Wink ο πρωτος μηχανικος,που του το ειχα αφησει απο το πρωι μεχρι το μεσημερι υποτιθεται για να βρει τι φταιει..θα μου εβαζε μια βιδα,εννοειτε οτι δε θα πειραζε τα ψυγεια αφου δεν ειχαν προβλημα και θα εβγαζε 240 ευρουλακια για 1 λεπτο δουλειας..... Evil


Πες μας ποιος είναι ο άτιμος να φυλαγόμαστε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Φεβ 2013, 11:11:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποτε είχα υπόψη μου ένα μαγαζί κάπου κέντρο που είχε ό,τι θες από ο-rings από απλά μέχρι από vyton για καταδυτικές εφαρμογές που δεν ξεραίνονται με τον καιρό όπως τα άλλα - του πήγαινες αυτό που ήθελες και σου έβρισκε.

Έχοντας πειραματιστεί με το δικό μου ψυγιάκι πιστεύω ότι με 2 τέτοια και με άλλες 2 βίδες (αντί μόνο τη "μεσαία" που βάζουν από το εργοστάσιο) θα είναι απολύτως ΟΚ όποιος του χάνει στο σημείο της ένωσης.

Τωρα, πώς την έχουν δει στο εργοστάσιο και βάζουν μόνο τη 1 βίδα, ενώ το ανταλλακτικό έχει άλλες 2.... Λες και το κάνουν επίτηδες...
Evil


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Giorgosgti106 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 03 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Νοέ 2013, 21:49:40    Θέμα δημοσίευσης: ψυγειο καλοριφερ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια! εχω το ιδιο προβλημα στο 106 μου! δακρυζει παραφλου στο πατακι του συνοδηγου! φαινετε πωσ δακρυζει ο εσωτερικοσ πλαστικοσ σωληνασ του ψυγειου! τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση? παμε για αλλαγη ψυγειου? εχω το gti 2003! αν ξερει κατι καποιοσ παρακαλω ασ ριξει φωσ στην υποθεση!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Δεκ 2013, 19:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα και Χρονια Πολλα!!

Ζητω τα φωτα σας συμφορουμιταρες!!!
Βρηκα κι εγω μουσκεμενη μοκετα και πατακια, και χανω παραφλου. Εχτες ηταν λιγο πεσμενο και συμπληρωσα περιπου 500ml. Μιλησα με γνωστο μηχανικο και μου λεει οτι βγαινει απο κατω το ψυγειο καλοριφερ, δεν χρειαζεται να ανοιχτει ολο το ταμπλο δηλαδη. Τιμη αν ειναι μονο απο κολαρο κι εχει διαρροη απο κει γυρο στο 60αρι με δουλεια και παραφλου κλπ. Αν θελει αλλαγη ψυγειο, με γνησιο valeo, 110-120 μαζι με δουλεια, παραφλου κλπ.

Η τιμη ειναι καλη?? Ποσο παιζουν στην πιατσα γενικοτερα??
Ειναι ευκολο αν το επιχειρησω μονος??
Αυτοκινητο: 206 1,6 16V


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PREDATOR_GR (Βασίλης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 GT

Ένταξη: 26 Δεκ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 21:08:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια από τα ίδια. . . Υγρασία στο πατάκι οδηγού,προς τα ζξιά στην κονσόλα. . . Αύριο θα ελέγξω βίδες και λαστιχάκια καθώς και την στάθμη παραφλού στο δοχείο. . . Θα επανέλθω με νεότερα από αύριο! Και ο Θεός βοηθός!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vagelis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 46

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 00:04:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σας φιλοι, ηρθε και η σειρά μου με ενα 206 1.4 του 2000 μοντελο. Μια ερώτηση βρε παιδια, το ταμπλο πρεπει να βγει;
την περασμενη εβδομαδα αλλαξα με ενα φιλο μαστορακο τα ορινγκ στο αλλο μου αυτοκινητο που εχω, ενα ξαρα πικασο, οπου δεν χρειαστηκε να βγει ταμπλω παρα μονο το κατω μερος της κονσολας.
Στο 206 ξερει κανεις να μου πει αν πρεπει να βγει ταμπλω η τι πρεπει να βγει τελος παντων;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PREDATOR_GR (Βασίλης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 GT

Ένταξη: 26 Δεκ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 00:46:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν απατώμαι, αναφέρθηκε νωρίτερα ότι ναι, στο 206 βγαίνει ταμπλό. . . Αν δεν κάνω λάθος..!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vagelis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 46

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 00:55:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απ'οτι διαβασα δεν ειμαι σιγουρος οτι ηταν στο 206. Το 95% να ειναι τα ορινγκ οπως στο σιτροεν μου. Οπότε σιγουρα δεν χρειαζεται να βγει η βαπορετα, μονο ορινγκ. Απλα δεν ξερω για να εχω προσβαση εκει αν πρεπει να βγαλω το ταμπλω η τι να βγαλω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vagelis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 46

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 01:54:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά... έτοιμο το εργαλείο σε ενα φίλο μαστορα κοντά στην Θήβα και χωρις πολλά χρηματα λογω φιλιας και χωρίς να βγει ταμπλό. Τελος καλο ολα καλά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
katerina05 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάρ 2014, 19:03:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα στην παρέα!
αντιμετωπίζω κ γω το ίδιο πρόβλημα κ απότι φαίνεται δεν είμαι η μόνη.
είχα πάει στο συνεργείο για άσχετό λόγο κ την επόμενη μέρα άρχισα να ακούω ένα θόρυβο από νερό κάθε πρωί μόλις έβαζα μπρος με κρύα μηχανή.όχι πολύ νερό,σαν να πέφτει ένα ποτήρι νερό κ μετά σταματούσε.δεν έδωσα σημασία αλλά μετά ανακάλυψα ότι ήταν άδειο το δοχείο παραφλού κ ξαναπήγα συνεργείο.μου το γέμισε κ έβαλε κ ένα στεγανοποιητικό υγρό μήπως κ υπάρχει καμιά ρωγμή κάπου....την επομένη μέρα όταν έστριβα το τιμόνι άκουγα πολλά νερά να κινούνται(μάλλον από καλοριφέρ)κ μετά διαπίστωσα υγρό πατάκι κ το πάτωμα του οδηγού στη μέση ακριβώς κ αυτό υγρό.στο συνεργείο μου είπαν ότι μάλλον είναι από τουσ σωλήνες του καλοριφέρ οπότε να τους αλλά ξουμε κ βλέ΄πουμε ενώ στν αντιπροσωπεία μου είπαν ότι σίγουρα είναι το ψυγείο του καλοριφέρ ότι έχουν κουσούρι τα 206 κ ότι άμα θέλω αλλάζω μόνο τους σωλήνες αλλά σίγουρα θα μου βγάλει πρόβλημα μετά το ψυγείο,τι να κάνω???
κ οι δύο μου κοστολογήσαν γύρω στα 150 κ το ψυγείο στην αντιπροσωπεία μου είπαν 65 (καινούριο)
είμαι εντελώς άσχετη από αυτοκίνητα οπότε όποιος μπορεί ασ βοηθήσει please.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάρ 2014, 22:03:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατερινάκι μου δυστυχώς ισχύουν αυτά που σου είπανε!

Τί χρονολογία είναι το 206 σου;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
katerina05 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάρ 2014, 22:50:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2000 αλλά ήταν αυτοκίνητο πόλης κ δεν έχει πολλά χιλ.δλδ προτείνεις να αλλάξω κ ψυγείο παρόλου που δεν είναι σίγουρο αν τρύπησε?τα 160 για όλα που μου είπαν (ψυγείο,σωλήνες,παραφλού κ εργατικά)είναι καλή τιμή?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάρ 2014, 22:57:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ότι είναι αυτοκίνητο πόλης και δεν έχει πολλά χλμ αναιρείται από την ηλικία που αγγίζει αισίως τα 14 έτη! Όλα τα πράματα φθείρονται, είτε από χρήση είτε από ηλικία Laughing

Καλό είναι να αλλαχθεί λόγω ηλικίας λοιπόν, σύντομα θα χαλάσει.

Τα 160 είναι υπερβολικά καλά αν μιλάμε για το εσωτερικό ψυγείο της καμπίνας που πρέπει να λυθεί όλο το ταμπλώ για να βγει, ενώ είναι σχετικά καλά αν μιλάμε για το εξωτερικό ψυγείο στον χώρο της μηχανής.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2014, 01:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντα βέβαια υπάρχει και η "λύση" της κατάργησης του καλοριφέρ κάνοντας bypass, απομονώνοντας δλδ το κύκλωμα που παρουσιάζει διαρροή.
+ Δεν κοστίζει τίποτα.
- Δεν θα έχεις θέρμανση στο χώρο των επιβατών.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2014, 01:55:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Πάντα βέβαια υπάρχει και η "λύση" της κατάργησης του καλοριφέρ κάνοντας bypass, απομονώνοντας δλδ το κύκλωμα που παρουσιάζει διαρροή.
+ Δεν κοστίζει τίποτα.
- Δεν θα έχεις θέρμανση στο χώρο των επιβατών.


Αλλο ενα "πλην",οτι το χειμωνα δε θα ξεθολωνει το παρμπριζ,με καμια δυναμη Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
katerina05 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2014, 10:24:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας παιδιά!
κ γω νομίζω ότι αυτό με την απομόνωση κ να μην έχεις καλοριφέρ έιναι λύση ανάγκης αλλά δε λέει χωρίς καλοριφέρ.θα μου πεις αν πρέπει να τα δώσεις αλλόύ τα χρήματα τι να κάνεις...
πάντως γνώστες του θέματος μου είπαν ότι μπορείς να βρεις μόνος σου ψυγείο valeo καινούριο με 50 ευρώ κ να πληρώσεις και 50 για εργατικά οπότε σου βγαίνει φθηνότερα...αυτά για τους γνώστες βέβαια...
κ μένα μου φαίνεται καλή η τιμή τα 160 αν κ μου είπαν ότι στο 206 δεν βγαίνει όλο το ταμπλό απλά ανοίγουν απο΄κάτω λίγο την κονσόλα για να βγει το ψυγείο κ ότι είναι μια ώρα δουλείά...το σκέφτομαι γιατί δεν θα ήθελα να δώσω άδικά λεφτά κ το πρόβλημα να είναι στα λαστιχάκια της ένωσηε πχ όπως διάβαζα παραπάνω ή στα orings(ανάθεμά με αν ξέρω τι είναι αυτά)...αλλά λόγω άγνοιας μάλλον θα άλλάξω κ το ψυγείο τελικά για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο..αν κ τα παλιά αυτοκίνητα απότι κατάλαβα πρόσφατα συνέχεια σου βγάζουν διάφορα...ωρε μπλέξιμο!
μπορώ να χρησιμοποιώ το καλοριφέρ στα πόδια μέχρι να το φτιάξω για να στεγνώσει λίγο η μοκέτα ή θα μου βγάλει κ άλλα νερά???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3199s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on