PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ύποπτο "λαδερό" υγρό στο πάτωμα του οδηγού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 17:19:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστρέφοντας την Πέμπτη απο τη λέσχη και σε μένα αρχισε να τρέχει παραφλού απο το καλοριφέρ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad έκλεισα τον αέρα και το γύρισα στο κρυο οπότε για τώρα ολα κομπλέ....Ξέρει κανένας πώς βγαίνει το καλοριφέρ απο 106 ραλλυ 1300???Εγώ απο οτι είδα πρέπει να βγάλω ολο μα όλο το ταμπλό....παίζει άλλος τρόπος??περίπου επισκευή σε συνεργείο πόσο πάει???S.O.S


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ae86 (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 307 XT 1.6 16v (11/2003)

Ένταξη: 11 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: Αγρίνιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 13:06:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλέ TakisB
ευχαριστώ για την παραπομπή. Άκρως κατατοπιστική!!! Η διαρροή φαίνεται να είναι ακριβώς στο σημείο που λείπουν??? οι δυο από τις τρεις βίδες. Στον αντιπρόσωπο που το πάω ο μηχανικός περιορίστηκε στο να προσθέσει τις βίδες στις υποδοχές από τις οποίες έλειπαν και μου είπε "το ξαναβλέπουμε". Στιν ερώτηση μου αν παρεμβάλεται κάποια τσιμουχα ή κάτι άλλο στεγανοποιητικό τέλως πάντων που πρέπει να ελεγχθεί μου είπε ότι χάνει λόγω μειωμένου σφιξήματος... Τώρα γιατί δεν έχανε τόσα χρόνια. . . .

Τέλως πάντων, ήδωμεν!!!

Θα επανέλθω...


Ίσως θα την θυμούνται λίγες ώρες τα δέντρα και οι θάμνοι του τοπίου. www.ndimou.gr/articledisplay.asp?time_id=389&cat_id=1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TakisB (Τάκης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 XSI 3d 2002

Ένταξη: 27 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Ίλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 19:28:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως κατάλαβα από τις εξηγήσεις του μηχανικού, επειδή από το εργοστάσιο λείπουν οι δυο από τις τρεις βίδες, αυξάνονται οι κραδασμοί στο συγκεκριμένο σημείο που κολλάει το πλαστικό μέρος του ψυγείου στο μέταλλο, που σε συνδυασμό και με τις διαφορετική συμπεριφορά σε διαστολή-συστολή των υλικών, επέρχεται το μοιραίο: κρακ! Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 20:42:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχει να κάνει η διαρροή με το ότι έχει μόνο μία βίδα στην ένωση.
Έχουν ξεραθεί τα λαστιχάκια που έχουν οι σωλήνες και χάνει νερά.
Καλό είναι να αλλαχτούν με το να βάλεις 2 βίδες επιπλέον δεν σταματάς την διαρροή στο συγκεκριμένο σημείο.
Επίσης το ψυγείο του καλοριφέρ στο σημείο που ενώνει με της σωλήνες δεν είναι μεταλλικό αλλά πλαστικό οπότε και θέμα διαφορετικού υλικού δεν τίθεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TakisB (Τάκης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 XSI 3d 2002

Ένταξη: 27 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Ίλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 22:12:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαφώς γνωρίζεις το θέμα πολύ καλύτερα από μένα, αλλά νομίζω πως στο δικό μου η διαρροή ήταν στο συγκεκριμένο σημείο:



Τέλος πάντων, ελπίζω να γλυτώσει την αλλαγή του ψυγείου καλοριφέρ ο ae86! Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ae86 (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 307 XT 1.6 16v (11/2003)

Ένταξη: 11 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: Αγρίνιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2009, 11:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λίγο πριν γύρισα από τα παιδιά στην Peugeot όπου δεν κάναμε σπουδαία πράγματα μιας και λαστιχάκια χωριστά δε δίνονται μου είπαν και πάνε μαζί με το ψυγείο, το οποίο παραγγέλθηκε γιατί ούτε αυτό υπήρχε. Στην ερώτησή μου: "Δεν είναι μαλ***α να δώσουμε 200 ευρώ για δυό λαστιχάκια"? μου είπαν πως αν δεν έχει πρόβλημα το ψυγείο θα πάρουμε μόνο τα λαστιχάκια από το σετ και θα τα αλλάξουμε.
Όπως και να 'ναι πήρα δυο λίτρα παραφλού να 'χω να συμπληρώνω και αύριο φεύγω για Λάρισα για το Πάσχα.
Από βδομάδα βλέπουμε πάλι, θα ενημερώσω...
Και πάλι καλό Πασχα και προσοχή στους δρόμους παιδιά!!!


Ίσως θα την θυμούνται λίγες ώρες τα δέντρα και οι θάμνοι του τοπίου. www.ndimou.gr/articledisplay.asp?time_id=389&cat_id=1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ae86 (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 307 XT 1.6 16v (11/2003)

Ένταξη: 11 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: Αγρίνιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Απρ 2009, 21:52:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη!
Επανέρχομαι για να σας αναφέρω κάποιες παρατηρήσεις που έκανα αυτές τις μέρες αφού είχα και πολύ χρόνο να ασχοληθώ με το αυτοκίνητο.
Από τη Μεγάλη Πέμπτη μέχρι σήμερα έβαλα άλλα 900 km χωρίς πρόβλημα και εξηγούμαι: καμμιά διαρροή όσο το αυτοκίνητο ταξιδεύει. Αυτό βέβαια το ήξερα και νόμιζα πως παραφλού τρέχει όταν το σβήνω δεδομένου πως τότε αυξάνεται η πίεση στο κύκλωμα όπως μου είπαν κάποιοι πιο γνώστες από 'μένα.
Αμ' δε...!!!
Αν δεν το πειράξεις δεν τρέχει τίποτα!!! Το υγρό τρέχει όταν ανοίγω το δοχείο διαστολής και το κύκλωμα πάρει αέρα με τον κινητήρα κρύο...(το είδα με τα μάτια μου να στάζει σα βρύση αφού είχα αφαιρέσει το πλαινό κάλυμα). Το έβαλα να δουλέψει, ζεστάθηκε και η διαρροή σταμάτησε. Το άφησα ένα 24ωρο αφού είχα προσαρμόσει ένα κομμένο πλαστικό μπουκάλι για να δω αω θα χάσει και όπως θα υποψιάζεστε, δεν έπεσε στάλα!
Ταξίδι επιστροφής, στο ανέβασμα του Τυμφρηστού η βελόνα της θερμοκρασίας 100+ βαθμοί... Καμμία διαρροή...
Σίγουρα αν το αφήσω κάποια στιγμή θα "σκάσει" γι' αυτό αύριο ελπίζω να δώσουν λύση τα παιδιά στο service...
Θα τα ξαναπούμε...


Ίσως θα την θυμούνται λίγες ώρες τα δέντρα και οι θάμνοι του τοπίου. www.ndimou.gr/articledisplay.asp?time_id=389&cat_id=1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ae86 (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 307 XT 1.6 16v (11/2003)

Ένταξη: 11 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: Αγρίνιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 13:16:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα τελικά κατάφερα να πάω το 307 μου στα καλά παιδιά του τοπικού αντιπροσώπου, όπου αφού λύθηκε και ελέγθηκε το ψυγειάκι του καλοριφέρ αλλάχθηκαν μόνο τα λαστιχάκια στην ένωση των σωλήνων. Έκανα τη βόλτα μου και το άφησα να κρυώσει. Ως τώρα δεν παρατήρησα κάτι.
Να 'ναι καλά οι άνθρωποι, μάλλον θα καταρίψουν την όποια δυσπιστία μου στις αντιπροσωπίες... ("Πονάει κεφάλι-κόβουμε κεφάλι και βλέπουμε").
Όταν κάποιος αγαπάει τη δουλειά του και σέβεται τον πελάτη του έχει υπομονή και δίνει λύσεις.


Ίσως θα την θυμούνται λίγες ώρες τα δέντρα και οι θάμνοι του τοπίου. www.ndimou.gr/articledisplay.asp?time_id=389&cat_id=1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Οκτ 2009, 08:02:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή δεν έχω αλλάξει ποτέ ψυγείο καλοριφέρ, να το αλλάξω προληπτικά πριν πιάσουν τα κρύα ή να περιμένω όταν και αν θα έχει διαρροή? Ρώτησα στην peugeot και μου είπαν να το αλλάξω γιατί θα έχει μυρωδιά μετά από τόσα χρόνια. Γι' αυτούς που ξέρουν έχει να κάνει το ψυγείο καλοριφέρ με την μυρωδιά? Για να αλλαχτεί το ψυγείο μου είπαν ότι θα πρέπει να βγει όλο το ταμπλό. Είναι όντως έτσι? Σε πόση ώρα γίνεται και πόσο κοστίζει η αλλαγή? Το αυτοκίνητο το έχω 9 χρόνια με 210000km.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Οκτ 2009, 23:13:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν τρέχει το ψυγείο δεξιά από το πετάλι του γκαζιού θα δεις υγρασία προληπτικά δεν νομίζω να το αλλάζουν πολλοί


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2009, 07:12:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

action_peugeot έγραψε:
Όταν τρέχει το ψυγείο δεξιά από το πετάλι του γκαζιού θα δεις υγρασία προληπτικά δεν νομίζω να το αλλάζουν πολλοί

Είχα δει πέρυσι μερικές σταγόνες εκεί που λες, αλλά από τότε δεν ξαναείδα. Η μυρωδιά παίζει κανένα ρόλο? Πόσο κοστίζει η αλλαγή?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2009, 22:46:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περίπου 200 € ψυγείο και εργασία
Ίσως αν βάλεις άλλες δυο βίδες γιατί έχει μόνο μια στην πλαστική σωλήνα που καταλήγει στο ψυγείο να ησυχάσεις χωρίς να βγάλεις ταμπλό


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Δεκ 2009, 17:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλησπερα παιδες.σημερα το απογευμα πιανω το χαλακι του συνοδηγου...τι να δω.ΜΟΥΣΚΕΜΑ.....μυριζει και μουχλα το νερο ελεος...

ειναι μουσκεμα ολοκληρη η μοκετα απο κατω αλλα το προβλημα εντοπιζεται στο κεντρο πιο πολυ και απο την πλευρα της κονσολας δεν προσεξα κατι να τρεχει με το χερι που εψαξα...η πλευρα του οδηγου ειναι οκ.....τι μπορει να ειναι? παιζει να ειναι το εσωτερικο ψυγειο?


απλα στα προηγουμενα διαβασα για πλευρα οδηγου γιαυτο ξαναρωταω :S
thnx in advance


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Δεκ 2009, 22:23:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν σ'εσένα είναι το ίδιο πρόβλημα (πιθανόν όχι), αλλά η z4 ενός φίλου ήταν μια μέρα μούσκεμα μέσα (μοκέτα) και δεν μπορούσε να καταλάβει τι έγινε. Πήγε λοιπόν στην bmw και είχε πρόβλημα η μόνωση της πόρτας και αντί να φεύγουν τα νερά της βροχης, γλύφανε μέσα στο αμάξι σιγά σιγά ώσπου όλη η μοκέτα από κάτω είχε ποτίσει με νερό. Είχε ξεκολήσει λέει ένα κομμάτι της μόνωσης. Του είπαν λέει οτι έχει συμβεί σε πολλά bmw...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Δεκ 2009, 12:50:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον...δεν ειναι το καλοριφερ,ειναι στο συνεργειο τωρα θα εχω απαντηση σε λιγο.ειναι μαλλον ή η πορτα ή ο νεροχυτης μπροστα εχει βουλωσει....θα σας πω σε λιγο.....


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Δεκ 2009, 16:49:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο νεροχυτης ηταν τελικα ,ηταν βουλωμενος και εφερνε νερα απο το σημειο που μπαινει ο αερας μεσα...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
birbilakos (Βασίλης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4(8V) Roland Garros (2003)

Ένταξη: 13 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 50
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Δεκ 2009, 10:20:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα σας.

Δυστυχώς έπεσα και εγώ θύμα της εν'λόγω βλάβης Crying or Very sad
Στην αντιπροσωπεία μου έδωσαν τιμή περί τα 300 ευρώ για αλλαγή ψυγείου καλοριφέρ και παρελκόμενων (δεν ξέρω βέβαια τι περιλαμβάνεται σε αυτά).

Υπάρχει κάποιος τρόπος να δω από που χάνει; Ή πρέπει να λυθεί το ταμπλό;

Δυστυχώς οι φωτογραφίες του TakisB δεν παίζουν Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sakis7arta (ΘΑΝΑΣΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 60HP 12/2003

Ένταξη: 24 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: ΑΡΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Δεκ 2010, 01:30:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ PSClub ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥΡΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ ΚΙ ΟΛΑΣ ΘΑ ΨΑΞΩ ΕΔΩ ΑΡΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΑΚΙ Η ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ 2 ΒΙΔΕΣ ΜΕ ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.....ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ..... Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Δεκ 2010, 09:06:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

genikα μπορείτε αν δεν έχετε άμεσα την οικονομική δυνατότητα να το φτιάξετε να παρακάμψετε το ψυγείο της θέρμανσης απλά δεν θα έχετε θέρμανση μέχρι να το φτιάξετε....


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sakis7arta (ΘΑΝΑΣΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 60HP 12/2003

Ένταξη: 24 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: ΑΡΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Δεκ 2010, 17:22:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα αγορασα τα ο ρινγκ με 1 ευρω τα 4 και 20 λεπτα 2 βιδες με παξιμαδια εφτασα μεχρι και στην αντιπρωσοπεια στην πρεβεζα ευτυχως εκει πηρα ενα παχυμετρο βρηκα τισ διαστασεις τησ ροδελας μεσα απο τι ζελατινα και ετσι βρηκα μαγαζι να τα παρω στην αρτα λοιπον ακουστε καλα οι αντιπρωσοπειες ελεγαν για γυρω στα 200 με 230 ολα αλαγη με το καλοριφερ λεει να κανει 80 ευρω και η εργασια 140 τρελαθηκα μεσα σε ολουσ μαγκεψαν και τα απλα συνεργεια που τους ελεγα το προβλημα και με ενα υφος ειχαν βγαλει το συμπερασμα ΤΕΛΟΣ ΕΛΕΓΑΝ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΨΥΓΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑΓΗ μπαμ 200 ευρω εγω παντως προς το παρον εβαλα τις βιδεσ και σταματησε οταν ξανατρεξει θα βαλω τα λαστιχακια ενα μεγαλο ευχαριστω λοιπον στο PSClub για την ενημερωση που μου εδωσε και γλιτωσα αρκετα χρηματα....καλη συνεχεια μαγκες και καθε θεμα που δημιουργειτε δινετε λυσεις....... Very happy Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 2 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3303s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on