PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ύποπτο "λαδερό" υγρό στο πάτωμα του οδηγού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2014, 13:17:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα.
Η απομόνωση του καλοριφέρ, για πολιτικό αυτοκίνητο είναι -όπως είπες- λύση ανάγκης.
Από κει και πέρα, σχετικά με τις τιμές ανταλλακτικών, λογικά στην αντιπροσωπία θα σου αντικαταστήσουν και τα κολάρα (σωληνάκια) που πάνε μέχρι το ψυγείο (?). Εάν ναι, θα πρέπει να συμπεριλάβεις και αυτά στο κοστολόγιο ανταλ/κων.

Παράθεση:
μπορώ να χρησιμοποιώ το καλοριφέρ στα πόδια μέχρι να το φτιάξω για να στεγνώσει λίγο η μοκέτα ή θα μου βγάλει κ άλλα νερά???

Όχι. Ο λόγος είναι απλός: για να λειτουργήσει το καλοριφέρ, να βγάλει δηλαδή ζεστό αέρα, θα πρέπει μέσα από αυτό να κυκλοφορήσει ζεστό νερό. Εάν γίνει κάτι τέτοιο, θα έχεις και πάλι διαρροή οπότε δεν θα κερδίσεις κάτι κι ενδεχομένως να γίνει και μεγαλύτερη η πλημμύρα.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
katerina05 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2014, 16:22:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστώ road runner για την απάντηση!
αν κ πρόλαβα κ το δοκίμασα το καλοριφέρ ...ευτυχώς λειτουργεί κανονικά κ στο ζεστό κστο κρύο κ μου έκανε εντύπωση που όσο ήταν σε κίνηση το αυτοκίνητο δεν είχε καμία διαρροή...να πάω να το δω κ όταν κρυώσει?τότε γίνεται η διαρροή?
επίσης με παραξένεψε κ ότι βρήκα λίγο υγρή την μοκέτα κ στο πάτωμα του συνοδηγού(κ πάλι μόνο στη μέση της μοκέτασ).πολύ λιγό΄τερο βέβαια από του οδηγού αλλά όταν υπάρχει διαρροή ψυγείου είναι λογικό να βρέχεται κ η μοκέτα του συνοδηγού?μήπως είναι κάποιο άλλο το πρόβλημα???έχω μπερδευτεί... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teo106 16v 2001 (θεοφιλος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1600 16v 2001

Ένταξη: 15 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: κερκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2014, 19:27:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συνηθως οταν ειναι κρυο χανει ,λογω της συστολης των πλαστικων (σωληνων και o-ring) ... αν χανει αρκετο αντιψυκτικο οπως ισως να φερνει και υγρασια στο πατωμα του συνοδηγου ...


στριβω με γαλλο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2014, 19:54:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ίδιο χάνει και με ανοιχτό καλοριφέρ. Πάρε 2 κομμάτια χαρτί κουζίνας δίπλωσε τα στα 4 και τοποθέτησε τα κάτω απο το ψυγειάκι του καλοριφέρ. Κάθε 3-4 μέρες άλλαζε τα και έτσι η μοκέτα θα μείνει στεγνή. Προφανώς δεν είναι λύση αλλα μέχρι να το φτιάξεις κάνει δουλειά. Αντιμετώπισα με αυτό το τρόπο 3 μήνες το πρόβλημα εώς ότου άλλαξα orings και διορθώθηκε με 50€.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2014, 20:04:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

katerina05 έγραψε:
πάντως γνώστες του θέματος μου είπαν ότι μπορείς να βρεις μόνος σου ψυγείο valeo καινούριο με 50 ευρώ κ να πληρώσεις και 50 για εργατικά οπότε σου βγαίνει φθηνότερα...αυτά για τους γνώστες βέβαια...
κ μένα μου φαίνεται καλή η τιμή τα 160 αν κ μου είπαν ότι στο 206 δεν βγαίνει όλο το ταμπλό απλά ανοίγουν απο΄κάτω λίγο την κονσόλα για να βγει το ψυγείο κ ότι είναι μια ώρα δουλείά...
Θα ήθελα πολύ να γνωρίσω τους γνώστες διότι η διαδικασία για να αλλάξεις το ψυγείο είναι η ακόλουθη

http://www.youtube.com/watch?v=S8s7DrcegDQ

Και πες μου ποιός θα έπαιρνε κάτω από 100 ευρώ... Ειδικά αυτός που θα "ανοίξει από κάτω λίγο την κονσόλα" Laughing

Τα o-rings (λαστιχένιες τσιμούχες) είναι άλλο θέμα Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
katerina05 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2014, 00:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εντάξει μωρέ έξι λεπτά υπόθεση είναι..το βίντεο Laughing
καλά έχω πάθει πλάκα ...δεν ήξερα ότι πρέπει να ξηλωθούν όλα αυτά ..μιλάμε για πολύ δουλειά ...μόλις έστειλα το βιντεάκι σαυτόν που μου είπε ότι είναι μια ώρα δουλειά .να δω τι θα πει τώρα.

δεν τρέχει από πουθενά ρε παιδιά,έβαλα χαρτιά γύρω γύρω κ το τσέκαρα.ίσως λειτούργησε το στεγανοποιητικό δε ξέρω.δε θα έπρεπε να υπάρχει κάπου διαρροή εμφανής?πως πήγαν τα νερά κάτω απτη μοκέτα ?θα τρελαθούμε? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antonis gsi 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1

Ένταξη: 26 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 14
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2014, 13:56:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ γω αντιμετωπισα παρομοιο θεμα.αλλαγη τα o rings + 1 μπεκ που βουλωσε με κοστος της ταξης των 50 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Οκτ 2015, 12:53:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια πρεπει να εχουν ξεραθει και μενα τα λαστιχακια και βρισκω ελαχιστα νερα στην μοκετα του οδηγου.Επειδη θα αγορασω ανταλλακτικο και θα το φτιαξω μονος μου εχω μια απορια.Υπαρχει τροπος να κοψω καπως τα νερα ετσι ωστε να μην τα κανω ολα μουσκεμα οταν βγαλω τον διπλο σωληνα;Η πρεπει να τα βγαλω τελειως;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Οκτ 2015, 09:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα βγάζεις όλα Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Οκτ 2015, 11:12:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Τα βγάζεις όλα Sad

Σταυρο για αρχη προσθεσα μια βιδα γιατι απο 3 που επρεπε να εχει,υπηρχε 1(το ηξερα διαβαζοντας πιο πανω).Δεν ειδα ομως μεγαλη ποσοτητα υγρου στην ενωση των σωληνων.Το αφησα δουλεψε κανα μισαωρο με ανοιχτο το καλοριφερ και δεν εβγαλε ουτε σταγονα(εκανα και εξαερωση).Τωρα το αφησα χωρις το καλυμα απο σφουγγαρι που εχουν οι σωληνες για να το παρακολουθω.Αυτο που με προβληματισε ειναι οτι εβλεπα νερα ακομη και οταν το οχημα ηταν σε ακινησια αλλα και μερικες φορες το καλοκαιρι που προφανως δεν δουλευα καλοριφερ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 11:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια μια βοηθεια απο καποιον που ξερει!Πηρα χτες τα λαστιχακια που εχει στην ενωση του διπλου σωληνα με σκοπο να τα αλλαξω σημερα.Οπως ειχα πει δεν εχανε υπερβολικη ποσοτητα αλλα δακρυζε.Σημερα πηγα να το παρω και το πατακι του οδηγου(ενα λαστιχενιο σκαφακι που εχω βαλει)ειχε κρατησει μια λιμνη υγρου.Χτες παρεμπιπτοντως εβρεξε παρα πολυ.Ελεγξα μωπως πηρε νερο απο κανα λαστιχο πορτας,τιποτα,και η μοκετα στην πλευρα του ψυγειου-σωληνα καλοριφερ μουσκεμα.Πως γινεται ενω δακρυζε,χτες που εβρεξε να εχασε περρισοτερη ποσοτητα νερου?Μηπως εχει καποιο αλλο κυκλωμα νερου το οποιο να ειναι βουλωμενο οπως π.χ ο νεροχυτης που εχουν καποια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 14:22:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως στα 9 χρόνια που έχει κλείσει το αμάξι σου έχει σαπίσει πουθενά εκεί από παλαιότερη διαρροή και όντως έχει τρύπα και φέρνει νερά απ' έξω;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 17:54:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταυρο μακαρι να μην ειναι κατι τετοιο.Αν παλι ομως ειναι λογικα θα ειναι πισω απο το ταμπλο γιατι ολα τα αλλα σημεια τα εχω ελεγξει.Σκεφτομαι για αρχη να βγαλω το μαυρο πλαστικο καλυμα κατω απο τους υαλοκαθαριστηρες και να δω μηπως κατι εχει βουλωσει-σαπισει εκει κατω απο φυλλα κ.τ.λ. γιατι απο κει περνανε πολλα νερα(στο τελειωμα του παρμπριζ)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
TERIS_206 (ΛΕΥΤΕΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 colorline

Ένταξη: 20 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Νοέ 2015, 23:41:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τσαμπα θα το βγαλεις δεν εχει κατι να βουλωσει.το εχω κανει και εγω προσοχη στα κλιπσακια απο τον ηλιο σπανε για πλακα.


TERIS_206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Δεκ 2015, 13:02:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα φιλοι μου,
Και σε μενα εχει προβλημμα, το θεμα ειναι οτι απο περυσι τον χειμωνα που το πηρα πρεφα οτι χανει, ολο το χρονο που δεν αναψα καλοριφερ δεν εχασε σχεδον καθολου υγρο, τωρα που αρχισαν τα κρυα και δουλεψα καλοριφερ χανει παλι. Λογο οικονομικων δυσκολιων αυτη την περιοδο (τελη κλπ) δεν μπορω ακομη να φτιαξω. Επειδη ειμαι και φανταρος επρεπε οπωσδηποτε να συμπληρωσω, στη μοναδα που υπηρετω μου εδωσαν γλυκολη την οποια αρεωσα με νερο σε ενα μπουκαλι Βικος, βαλαμε 25% γλυκολη- 75% νερο (περιπου με το ματι) για μεχρι να παω στο πλησιεστερο συνεργειο και να την αντικατασω με αντιψυκτικο. Το αυτοκινητο θα ειναι μεσα στη μοναδα ακινητοποιημενο μεχρι το Σαββατο που ξεκιναει η αδεια μου και θα πρεπει να το παρω απο κει. Δεν εχει κανει ουτε 1 χιλιομετρο με γλυκολη, μονο εξαερωση του εκανα, το αφησα να δουλεψει μεχρι που δουλεψε το βεδιλατερ και εκανε κυκλωμα το νερο, αφου αρχισε να φερνει φουσκαλες στο παγουρι το εσβησα.

Το θεμα μου τωρα ειναι να το επιστρεψω με γλυκολη ή θα τρυπησει τα κολαρα ή οποιαδηποτε αλλη ζημια μπορει να προκυψει μετα απο αυτο..? ? Αποσταση περιπου 25 χλμ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nick_ls (nick)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) QuickSilver

Ένταξη: 10 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 31

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2016, 13:37:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψάχνοντας το πρόβλημα μου, μ' έβγαλε εδώ ο γούγλης. Λίγη υγρασία στο πατάκι και σε μένα, γλου γλου τρεχούμενα νερά πίσω από το ταμπλό. Όλα αυτά μετά από αλλαγή θερμοστάτη και παραφλού. Αύριο η διάγνωση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NPIL (NIK)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 307 1.6 XT (2007)

Ένταξη: 24 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 53

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Δεκ 2016, 15:42:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μενα μια απο τα ιδια, εχανε παραφλου , με το που ανοιγα το καλοριφερ , και το πηγα και μου ειπαν αλλαγη ψυγειου .
Θα ηθελα να ρωτησω , επειδη εμενα ειναι 307/2007/1.6 ,μου ειπε ο μαστορας 140 (με valeo) με παραφλου , καλη η τιμη ?
παιζει ρολο που εχω clima ? στο ειδος ψυγειου που θα επιλέξω , αλλα λενε με χειροκινητη ρυθμιση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
michaeldim96 (Μιχάλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1

Ένταξη: 31 Μάϊ 2016
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Ιαν 2017, 10:12:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα, παρατήρησα πως και σε εμένα στάζει στη θέση του οδηγού. Γνωρίζεις κάποιος την διαδικασία να το επιδιορθώνω; θα πρέπει να βγει όλη η κονσόλα ή μπορώ και αλλιώς;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάρ 2019, 19:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα, οποιος γνωριζει απανταει πλιζ:
1) Ψυγειακι μαρκας Valeo ή Nissens (ή αλλο...) ;
2) Κοστος σωληνωσεων (το πλαστικο κομματι απο καθρευτη μεχρι ψυγειακι)
3) Απαιτειται αφαιρεση ταμπλω ή ξεσυρταρωνει χωρις; Στο yt υπαρχει guide που το αφαιρει χωρις να βγει ταμπλω αλλα ειναι αγγλικο (δεξιοτιμονο).

Ααααυτα. Μερσι Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TERIS_206 (ΛΕΥΤΕΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 colorline

Ένταξη: 20 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάρ 2019, 02:58:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικο του ειναι το behr.Διαλεξε να εχει και τις 3 βιδες μεσα γιατι τα δικα μας εχουν μονο 1.Συνηθως η σωληνα απο το μοτερ προς τα μεσα δεν παθαινει κατι και το ψυγειο αν πιανουν τα χερια σου βγαινει συρταρωτο χωρις αφαιρεση ταμπλο.


TERIS_206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3338s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on