PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρόνοι στα Μέγαρα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 15:35:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν,
μαμά 206 RC γυρνάει στο 1:16:0

για 206 1.4 16V 1:23:66 & 1:23:07 για το κλιώ 1.4

οι χρόνοι ειναι με v-box

To ανέφερα επειδή ρωτούσα ο ιδιος και ισως ενδιαφέρονται και κάποιοι αλλοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 15:57:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρώτο το περίμενα σε πολύ καλύτερο χρόνο... Τουλάχιστον 2sec κάτω. Ενώ τα 2 άλλα, ίσως λίγο καλύτερο χρόνο θα μπορούν να κάνουν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 16:21:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιαννη ποιανου ειναι οι χρονοι?
το 206 rc ειναι στο 15.4 με τα κωλοπιρελλι απο 4τ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 17:14:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Το πρώτο το περίμενα σε πολύ καλύτερο χρόνο... Τουλάχιστον 2sec κάτω. Ενώ τα 2 άλλα, ίσως λίγο καλύτερο χρόνο θα μπορούν να κάνουν.


Το δικό μου σίγουρα θα έκανε καλύτερο χρόνο Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 17:19:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχην δεν ειστε στο σωστο τοπικ....

να θυμησω οτι προσφατα ο κωσταντης με τα σαξο και τα κουμο
παλευε να σπασει το 20!
και το αμαξι ναι μεν ειναι 8ν αλλα φοραει πραμα πανω του........
και ο κωσταντης οχι κανα τυχαιο τιμονι.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 17:22:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
καταρχην δεν ειστε στο σωστο τοπικ....

Εκ της Μέγαρα Safe Drive Team
volvos




https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 19:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Το εγραψα εδώ γιατι δεν υπάρχει ειδικο τοπικ για χρονους μεγαρα και δεν ηθελα να ανοιξω γι αυτο το λογο.

2. Οι χρονοι που ανέφερα ειναι ολοι από απο 4τροχους δοκιμαστικά.
το 206 ειναι 1.4 16V XS και το κλιώ ειναι το προτελευταίο 3Θ 1.4 16V. Οι χρόνοι ειναι μετρημένοι με v-box και αναρτημένοι στην libray twn 4T

3. Ζήση εσύ ποσο κάνεις αν επιτρέπεται...?

ps. Παναγιώτη για το ΡΣ τοσο εδινε οσο εγραψα χωρις ESP και με esp σχεδόν ενα δευτερο+
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 19:23:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το 23,6 και 23,7 ειναι πολυ για 16ν....
εγω με μαμα μοτερ γυρναγα στο 20 και ειχα κανει και 19 ψηλα με κωλοημισλικ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 19:30:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

3. Ζήση εσύ ποσο κάνεις αν επιτρέπεται...?


Μία φορά έχω μπει στα Μέγαρα και να είναι στεγνή η πίστα, σε ρυθμούς βόλτας, με 50 χιλιάδες χιλιόμετρα στα λάστιχα, και ανάρτηση σκ**ά, έγραψα με τον Θείο Λεφ μέσα 1.24. Τονίζω το ρυθμό βόλτας γιατί δεν είχα ούτε τα λάστιχα να πιέσω και το αμάξι γενικά δεν ήταν στην καλύτερη κατάσταση. Τον Λευτέρη πάντως τον φόβησα στην Κ5 Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 19:36:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να πω παιδιά.... τοσο αναφέρουν οι δοκιμαστές των 4Τ. Εμένα μεχρι στιγμής μου φαινόταν λογικοι οι χρόνοι.

Νικόλα εσύ ομως εχεις ανάρτηση και κοντό σαζμάν... δεν λεώ οτι κερδίζεις φυσικά τοσα δευτερόλεπτα με αυτά αλλά συμβάλουν θετικά.

Επίσης ίσως εσείς σαν ιδιοκτήτες (και με καλές οδηγικές ικανότητες) 206 να μπορείτε να οδηγείστε πιο οριακά απο τους συντάκτες-δοκιμαστές αλλά κι αυτοι απο τη μεριά τους τα μεγαρα ειναι σαν το σπίτι τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 19:41:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε ναι εχεις ενα δικιο.
οι συντακτες των 4τ βασικα κανουν ενα μικρο αριθμο γυρων με το καθε αμαξι χωρις ποτε να βρουν 100% τα ορια...

δεν ειναι σα καποιους αλλους που μετα απο 5ωρες βγαινουν ιδρωμενοι απο τη πιστα εξαντλημενοι απο την υπερπροσπαθεια να λενε δε παει αλλο κατω τα εδωσα ολα....κατι σα τη τιτανομαχια στα δοκιμαστικα του μοακο καποτε σεννα προστ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 19:54:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπείτε λίγο στην θέση τους... Σας δίνουν ένα αυτοκίνητο για κάποιες ώρες. Είναι αδύνατο να το πάτε στα όρια του, όσο καλοί οδηγοί και να είστε. Δεν ήξερα ότι είναι χρόνοι από 4Τροχούς. Τώρα μου φαίνονται απόλυτα δικαιολογημένοι και σωστοί χρόνοι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 20:28:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Δεν ήξερα ότι είναι χρόνοι από 4Τροχούς. Τώρα μου φαίνονται απόλυτα δικαιολογημένοι και σωστοί χρόνοι.

Αυτό ακούστηκε αρκετά gay Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 21:09:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Τι να πω παιδιά.... τοσο αναφέρουν οι δοκιμαστές των 4Τ. Εμένα μεχρι στιγμής μου φαινόταν λογικοι οι χρόνοι.

Νικόλα εσύ ομως εχεις ανάρτηση και κοντό σαζμάν... δεν λεώ οτι κερδίζεις φυσικά τοσα δευτερόλεπτα με αυτά αλλά συμβάλουν θετικά.

Επίσης ίσως εσείς σαν ιδιοκτήτες (και με καλές οδηγικές ικανότητες) 206 να μπορείτε να οδηγείστε πιο οριακά απο τους συντάκτες-δοκιμαστές αλλά κι αυτοι απο τη μεριά τους τα μεγαρα ειναι σαν το σπίτι τους.



μια χαρα ειναι οι χρόνοι (είτε είναι 16" είτε είναι 15,4")

το μαμά 206 rc χωρίς μπλοκέ και με την μαμα ανάρτηση* και τα μαμα λάστιχα χαζοσπινιάρει και μουριάζει στις περισσότερες στροφές
αναγκαστικα μπαίνεις με λιγότερο γκάζι ενώ επιταχυνεις πολυ αργότερα στην εξοδο της στροφής με πολύ προσοχη στο γκάζι

οσο για το 206 του νίκου μπορεί να μην νεχει δυναμη έχει όμως ανάρτηση με @@ και όχι @@ ανάρτηση... πολυ λιγοτερο βάρος από κανονικο 206 και ενα ωραιότατο πολυ κοντό Κ/Π που βοηθάει τον αδυναμο κινητηρα να ανεβάσει στροφές με όλες τις ταχυτητες, και εν πάση περιπτώση κι ο Νίκος το "πάει" καλά το 206 του.

όσο για τους (σοβαρους) δοκιμαστες εχουν κάνει αρκετά χιλιόμετρα μέσα στα Μέγαρα, όντως μπορεί να μην ξέρουν το κάθε αμάξι στο 100% όμως όταν έχεις οδηγήσει πολλά αμάξια βρησκεις ευκολα το τι θέλει το κάθε αμάξι...

άσε που τα Μέγαρα δεν ειναι και καμια επιστημονική / δυσκολη πίστα.

απλά πρέπει να κάνεις πολλούς γυρους για να μάθεις μερικά πράγματα και να εξικοιωθείς με τις στροφές την πρόσφυση τηις ασφάλτους και τις γραμμές τις πίστας, πράγμα που για τους περισσότερους από εμάς εκτός από δυσκολο χρονικά είναι και συνολικά πολύ ακριβό...

* η μαμα rc ανάρτηση για τον δρόμο / για σβέλτη βόλτα / για τον μέσο σβέλτο οδηγό ειναι μια χαρά. Αυτό όμως απέχει απείρος από την χρηση πίστας με χρονόμετρο στο χέρι... Σε ρυθμούς πίστας απλά αδυνατεί να ελέγξει τα 170+ αλογα του rc...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 21:30:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Μπείτε λίγο στην θέση τους... Σας δίνουν ένα αυτοκίνητο για κάποιες ώρες. Είναι αδύνατο να το πάτε στα όρια του, όσο καλοί οδηγοί και να είστε. Δεν ήξερα ότι είναι χρόνοι από 4Τροχούς. Τώρα μου φαίνονται απόλυτα δικαιολογημένοι και σωστοί χρόνοι.


ειπες μπουρδα εως μεγαλη μπουρδα.... ειδικα αν σκεφτεις οτι οταν θελουν να κανουν χρονους και σε σοβαρα αμαξια βαζουν να οδηγησουν ατομα με κατι αρχ**ια απο εδω ως κορινθο....(π.χ αποστολοπουλος-πανουργιας)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 21:43:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πφφφφ, έλα ρε Τάκη, γέμισε ο τόπος αρχ**ια Razz Δεν σου λέω ότι δεν είναι καλοί και γρήγοροι οδηγοί, αλλά δεν γίνεται σε αμάξι που οδηγάς για πρώτη φορά να το πας στο όριο. πχ για μία πίστα σαν τα Μέγαρα, θέτοντας ως απόλυτο όριο ενός εργοστασιακού αυτοκινήτου τον χρόνο Χ, αν αυτοί κάνουν Χ μείον 1 δευτερόλεπτο, μια χαρά είναι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 21:53:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να στο πω πιο απλα.
εχεις το αμαξι σου μπηκες και εκανες 1.24 μετα απο πολυ προσπαθεια
και μανθος 1.14 κατι (που λεει ο λογος... Laughing )

αν τα επαιρνε ο πανουργιας και τα πηγαινε βολτα ξερεις ποσο θα εκανε? Wink δε πα να ηταν η πρωτη φορα του με το τσιγαρο στο χερι και καφε στο αλλο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 21:58:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε βρε σαχλε Laughing (δεν τον λένε "λόγο"... Σταύρο τον λένε) Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 22:02:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην κατάσταση που έκανα το 1.24, όχι δεν πήγαινε πιο κάτω με κανένα οδηγό. Και δεν το λέω επειδή είμαι η οδηγάρα, καμία επαφή. Αλλά το αμάξι είναι μπουρδέλο. Και δεν είχε και ιδιαίτερη προσπάθεια, ο Θείος μέσα ήταν... Κουβεντούλα να γίνεται...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2008, 22:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Αλλά το αμάξι είναι μπουρδέλο


Φυσικά και ειναι μπουρδέλο... απλα κοιτα την υπογραφή σου πατάει μονο με τις 3 ροδες... να πας να το φτιάξεις!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3173s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on