PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 23:07:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι ειναι τα spd παπουτσια?
Κανονικα παπουτσια φοραω... Στο πως να ειμαι πανω στο ποδηλατο δεν εχω προβλημα.... Το θεμα μου ειναι το πως να φρεναρω... Μανέτες 2 δακτυλων εχω. Λογικά χρεισιμοποιείς τον δείκτη και το μεσαιο δακτυλο σωστά? Απλά όταν το κάνω αυτό νιώθω ότι δεν κρατάω καλά το τιμόνι. Αυτό είναι το πρόβλημά μου. Και λέω μήπως κάνω κάτι λάθος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 00:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον σφιγγεις πολυ τα χερια σου για να κρατηθεις πανω στο ποδηλατο...Τα spd ειναι τα παππουτσια που κουμπωνουν στα πεταλια
Αν ειχες τετοια δεν θα ειχες τετοιο προβλημα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 10:12:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι αυτα τα παπουτσια καταλληλα για mountain biking??? Και δεν εννοω στο ανέβα, αλλά στο κατέβα, οπου ανα πασα στιγμη μπορει να χρειαστει να βαλεις το ποδι σου κατω...
Όσο για το τιμονι, ίσως να εχεις δίκιο... Θα το δοκιμασω σημερα αν παω (αν και δεν το βλεπω, γιατι εχω διαβασμα... Sad )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 12:35:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν έλεγα για τα spd παπούτσια σε βουνό με φάγατε...

Σκέψου ότι είναι σαν να έχεις 2πλάσια δύναμη..
Κοινός δεν πιέζεις μόνο το πετάλι άλλα το τραβάς..
Ιδικά σε ανηφόρα είναι ιδανικό...
Σε κατηφόρα θέλει τεχνική....

Γιάννη απο μια ποιο μικρή προσωπική εμπιρία απο σενα το βουνο
πολλές φορές το κατεβαίναμε με τα το 50% του βάρους πίσω και
πολύ κοντά στην σέλα όχι τελείος όρθιοι...
ΚΑι το φρένο έπαιζε ήτε το μπροστα ήτε το πίσω...

Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 13:46:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειπα εγω ποτε οτι δεν βοηθαει?
2πλασια δυναμη δεν εχεις, έχεις όμως σίγουρα παραπάνω....
Στην κατηφορα δεν νομιζω οτι βοηθαει. Μπορείς πολύ πιο ευκολα να φασ τούμπα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 18:08:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν μάθεις να τα απασφαλίζεις δεν τρως τούμπα
αλλά δεν τα παίρνεις και αμέσως πας βουνό.
πρ'ωτα κάνεις εξάσκηση σε ίσιο δρόμο με σταμάτα ξεκλίνα για να μάθεις πως απασφαλίζει.
δεν είναι επιστήμη απλά θέλει συνήθεια.
επίσης ποτέ δεν έχω φάει τούμπα από κατάβαση, ίσως βέβαια να μην πήγαινα αρκετά γρήγορα...

επίσης υπάρχουν πετάλια που από την μια πλευρά είναι spd και από την άλλη συμβατικά οπότε μπορείς να κάνεις βόλτες και με συμβατικά παπούτσια.

για τοπ βάρος ισχύει 100% ότι έγραψε ο Γιάννης πιο πάνω.
καλό είναι σε τέτοιες πατημένες καταβάσεις η σέλα να μην είναι στην ιδανική για πεταλάρισμα πάνω θέση αλλά πιο χαμηλά για να μπορείς να μετακηνείς το σώμα σου μπρος πίσω ευκολα.

το φρένο ΠΑΝΤΑ σε οποιοδήποτε ποδήλατο γίνεται με τα δύο δάκτυλα αλλιώς το τιμόνι είναι στον αέρα

Επίσης πολύ συμαντικό τόσο στο ποδήλατο, όσο και στην μηχανή, για όσους έχουν σχετική εμπειρία από enduro, είναι η θέση / κλίση που έχουν οι μανέτες των φρένων η οποία θα πρέπει να είναι κατάλληλη ώστε όταν απλώνεις δείκτη και μεσαίο δάκτηλο για να πιάσεις το φρένο αυτοί να σε ευθεία με το χέρι ώστε τα άλλα δύο δάκτυλα (τα οποία είναι και πιο κοντά σε μήκος) να μπορούν να πιάνουν σωστά το τιμόνι και αν χρειαστεί να μπορούν να το σφίξουν


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 19:52:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριε mem με καλυψατε πληρως....!!!Το κακο ειναι οτι αρχιζω να τρωγομαι παλι με αυτα που συζηταμε και πουλησα το "μωρο" μου....Μου την δινει αυτο....Παντως προτεινω αν οποιος θελει να κανονησουμε μια βολτα σε μια ευκολη πιστα ωστε να μπορεσουμε να ανταλλαξουμε αποψεις περι τεχνικης κλπ κλπ....Τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 19:59:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μέσα φυσικά...

Για πες τι έχεις στο μυαλό σου από πίστες γιατί προ 10ετίας σχεδόν που έκανα mountain έκανα μόνος μου ή με 1~2 φίλους σε κοντινούς μου χωματόδρομους στην Πεντέλη και δεν ξέρω κάτι συγκεκριμένο με την έννοια της "πίστας".

Βέβαια μπλέκοντας με το enduro έχω μάθει κάμποσα μονοπάτια στην Πάρνηθα αλλά δεν προσφέρονται ακριβώς για ποδήλατο κυρίως λόγω κλίσεων... αν και με καλά λάστιχα και αρκετή πρόπονηση όλα (σχεδόν) γίνονται...



Αυριο το απόγευμα ελπίζω να αξιωθώ (και να μην βγω με την κούρσα για βόλτα...) να καθαρίσω τελείως το παλιό χρώμα από τον σκελετό και να πέσει το αστάρωμα...
Τρελή ταλαιπωρία η αμμοβολή, τα διαβρωτικά κλπ κλπ αλλά ελπίζω το τελικό αισθητικό αποτέλεσμα να με δικαιώσει...
Μην φανταστείτε τίποτα ιδιάιτερο από σκελετό στο mountain, ένα παλιό carrera έχω (μιας και το peugeot που είχα κάποτε... κόπηκε στο πίσω πιρούνι από τα άλματα...)



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 20:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον...Μια ευκολη λυση ειναι στη νικαια στην δεξαμενη ειναι μια ευκολη πιστα με ευκολη τεχνικη ιδανικη για αρχαριους...Αν και εχει και τα "ωραια" της (κατι κατεβασματα με 60 μοιρες κλπ κλπ...)Ειστε?Αλλα πειτε μου να κανονησω μηπως βρω ποδηλατο...Χλωμο βεβαια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 20:40:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλη λυση με ενα μικρο ερωτηματικο βεβαια ειαν το δασος χαιδαριου (Πρωτο φαναρι δεξια μετα το τρελαδικο) που εχει καποια κοματια ευκολα αλλα γενικα ειναι τεραστια και απαιτητιτικη πιστα να φανταστειτε ο γυρος που κανεμε προπονηση ηταν γυρω στα 8 χλμ με ολους τους τυπους εδαφους και εμποδιων....Αλλα τωρα τελευταια εκαναν καποια εργα και δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστη η πιστα πια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 21:14:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=mYIKfEU8yl8

http://www.youtube.com/watch?v=pSPf7P4N_6o

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2007, 23:15:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη, εσυ που ξερεις ψαξε τι υπάρχει ακόμ ααπο πιστες και ενημερωσε. Εγώ είμαι μέσα. Για μετά τον αγώνα όμως, γιατι τώρα με διάβασμα και τρέξιμο για τον αγώνα δεν την παλευω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2007, 00:04:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στην δεξαμενη....διπλα στο σπιτι μου....ωραια ειναι....οποτε θελετε ειμαι μεσα και εγω... Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2007, 09:19:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστες εχει οπου εχει και δασος...Και να μην εχει μονοπατια τα φτιαχνουμε εμεις..... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2007, 10:02:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεμ αμα ειναι κανονησε για την κυριακη στη νικαι που σου λεω να ερθει κοσμος....Γιατι αμα μαζευτει κοσμος θα αρχισω να φτιαχνω πολδηλατο παλι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2007, 10:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E, δεν κανονιζουμε για την αλλη βδομαδα? Την Κυριακη έχω αγώνα και θα είμαι εκτος Αθηνών...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2007, 15:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Okeik!!!!!
Cool Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2007, 20:46:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 01:13:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...paint job completed succesfully...

και τώρα πάμε στο πιο καλό: στην συναρμολόγηση Wink

Λογικά το αυριο το βράδυ ή το αργότερο Τετάρτη βραδύ θα είμαι κομπλέ σεμπλόν...

να τελειώνουμε με το δικό μου γιατί μετά σειρά έχει του stevon... Razz Laughing Laughing



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 01:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτά τα άτιμα τα ποδήλατα γα**το...
πάω κι εγώ απο το εξοχικό (Νέα Μάκρη) για γκομενότσαρκα με το bmx προς παραλία μεριά απο Νέα Μάκρη εως Σχοινιά(mongoose menace για όποιον ασχολείται) μετά απο αρκετά χρόνια (αφου δεν επεσε κανα νεφρό κάτω....) κι όπως πηγαίνω αραχτός φφτσσσσσ λάστιχο πάπαλα.

Κι ο βλάκας να μην εχω και κινητό μαζί μου, μια ζωή το ξεχνάω σπίτι, και το κόβω ποδαράτο πίσω.

Eεε τελικά πηγα το εφτιαξα και την πήγα την βόλτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 5 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4467s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on