PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 10:26:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοίτα να δεις που αυτά που κάποτε εγώ έκανα με walkman/καλώδια και/ηχειάκια από παλία walkie talkie... τώρα τα πουλάνε έτοιμα...

http://www.hammacher.com/publish/73518.asp?promo=new_items


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 10:28:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως Μάνθο απο οτι βλάπω το ψάχνεις το θέμα...την θες την καγκουριά και στο ποδήλατο ε? Laughing Laughing








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 10:28:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

axaxaxa Για αλλη μια φορα volvos rulez
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 10:29:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπαγάσα που το κατάλαβες...

(τα έχω κάνει παλιά όλα αυτά) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 10:32:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και 100κιλα αρχ**ια να κρεμασεις ομως μανθουκο μου ΑΝΤΡΑΣ και ΧΕΡΙΑ δε θα αποκτησεις ποτε....


φευγωωωω παω να δοθωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 10:36:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ξεχασες τη προφλεξ αναρτηση...το σαμπ αναμεσα στις μπαρες....


πίσω σχάρα για το αίσθημα δεν διαθετει το όχημα? Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 11:54:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

υ.γ. λευτερακη εσυ που μιλας φημες λενε οτι δε θα πας φανταρος....
εισαι λενε πλεον μοναρχιδος με την επιθεση της δρακαινας.... Laughing

Γ@μησε τα και εχουν πριστει οποτε μαλλον θα χρειαστω ενα τηλεφωνο απο τις μασατζουδες τις φιλες σου! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 13:53:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχουν πρηστει και φαινονται ενα?? Shocked Shocked Shocked

τι να σου πω εγω παω για μπανιο...
θα προσεχω τις δρακαινες....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 17:26:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ειχα κοκκινα φωτακια απο κατω....Πολυ καγκουρεισον ομως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 10:57:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μόνο πλεονέκτημα του μάνθου ότι στην κατηφόρα και
στις στροφές πάει τάπα... Εμένα δώσε μου ευθεία και ανηφόρα...

Και τώρα να δεις που βελτιώνομαι......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 11:04:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανονιστε να φατε καμια τουμπα να σας τρεχουμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 19:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eλα μωρε αμα δεν πεσεις δεν θα μαθεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 19:46:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Eλα μωρε αμα δεν πεσεις δεν θα μαθεις...


Να πέσεις από βλακεία δικίσου να το δεχτώ.....
Να πέσεις από λάθος ποδήλατο είναι πολύ βλακεία...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 20:52:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο πολυ ολα μαζι παιζουν ρολο
πχ. Σε μια καταβαση στην πιστα στο χαιδαρι (πριν 6 χρονια) και ενω ειχα πιασει περιπου 50-55 χλμ ηθελα να το παιξω καγκουρας πιλοτος και να κανω αλμα....Η απογειωση ηταν αψογη η προσγειωση θα ηταν τελεια αμα δεν εσπαγε μια ακτινα και δεν διπλωνε ο μπροστινιος τροχος....Τσακιστικα!!!!

αλλο....

Εχδοντας δει αγωνα motard ειπα αφου μπορουν αυτοι μπορω και γω.....
Ξανατσακιστικα αλλα το πετυχα....!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 23:25:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωράει για πλάκα το ποδήλατο......
Εδω χωράει σε βολτάδικο ρίχνοντας το ένα κάθισμα.
Σε αγωνιστικό χωράνε όλα τα ποδήλατα της ομάδας..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 01:42:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι με το cage το δικο μου, με το καθισμα του συνοδηγού αρκετά πίσω, με την πυροσβεση και με την βάση της ρεζέρβας. Μια φορα που το εβαλα βγάζοντας την μπροστινή ρόδα, ίσα που χωραγε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 12:04:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απ' ότι βλέπω το έχετε ρίξει στον αθλητισμό! μια ποδήλατα, μια τέννις Laughing Laughing
είπα και γω να κάνω ένα κονε μπας και βοηθήσω την κατάσταση

www.cyclist.gr
και για παρεούλα http://www.snowclub.gr/forums/index.php?showtopic=6818



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 14:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση προς Γιαννη: Είμαστε σε κατηφορα σε χωματόδρομο που γίνεται της πουτανας απο πετρες... Πώς κρατάμε την μανέτα του φρένου, και παράλληλα να έχουμε καλή επαφή με το τιμόνι, ώστε να μην φύγουμε πουθενα? Υπενθυμίζω ο δρόμος είναι χάλια και στο ποδήλατο απο 15χλμ και πάνω γίνεται πανικός από το κούνημα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 16:18:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φορας παπουτσια spd?Αν ναι τοτε πρεπει να εισαι αρχικα ορθιος πανω στα πεταλια.Μετα το βαρος σου να ειναι πισω απο την σελα και σχετικα χαμηλα.Οι αστραγαλοι σου και τα γηονατα οχι σφιγμενα το ιδι ισχυει και γαι τα χερια σου.Αφηνεις δλδ κυριολεκτικα το ποδηλατο να χοευει απο κατω σου ωστε να μην χασει τη ισσοροπια του...Οσο για το φρενο αμα κανεις τα παραπανω δεν θα εχεις προβλημα...Αλλα ειναι δυσκολη τεχνικη και θελει δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 16:20:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διορθωση γιατι δεν καταλαβα κατι...τι μανετες εχεις?Γιατι λογικα αμα εχεις 2 δαχτυλων δεν εχεις τετοιο προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 4 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1971s (PHP: 45% - SQL: 55%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on