PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 13:09:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
υπερβολες (το παραπάνω)

φτιαχνει αυτες τις μερες ο Μιχαλης απ το ποδηλαταδικο μια (σχτικα) low-cost ideal stage και θα εξορμισουμε καποια στιγμη...


πλακα κανεις? Shocked
νεο ατι ????
Σε εψησε ο Μιχαλης?


θελω λεπτομεριες speakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
(εστω σε πμ)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 13:24:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι για εμενα ρε...
εγω κανω μια χαρα την δουλεια μου με την "αναπαλαιωμενη" Peugeot (ιδιως μολις μπορεσω να βρω χτηματα και για 2 φρεσκιες ζαντες)

για εκεινον την φτιχνει


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 14:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Αν θες να μιλήσεις για ταχύτητες μιλάς με αριθμό δοντιών. 11- 44 που χου. Παλιάς τεχνολογίας αυτό να μαθαίνεις και 5 πράματα.
11-48

christhehealer έγραψε:
Η μέση ωριαία στους αγώνες στην Ελλάδα είναι λίγο πάνω απ' τα 30χλμ/ω. 36 ή 38 είχε ο νικητής στη Νεμέα νομίζω.
Άλλο η Ελλάδα, άλλο η Λάρισα. Το δικό της κλίμα έχει και τα δικά της υψόμετρα.


christhehealer έγραψε:
Με λίγα λόγια μας λες ότι στον επόμενο αγώνα χρονομέτρου, κατεβαίνεις με το “πριονι” [νέας τεχνολογίας πάντα] και ανεβαίνεις βάθρο. Ha Ha Hunter Rotfl W00t Hunter
Αν τα υψόμετρα είναι τα ίδια, θα σου αφιερώσω το τρόπαιο!

Αλλά δεν θα πάω με το πρειώνυ, θα πάω με κάτι καλύτερο...





https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2010, 10:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

very cute:

http://www.product-reviews.net/2010/04/30/volkswagen-bik-e-electric-bicycle-to-keep-in-spare-tire-compartment/


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2010, 10:57:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cycles retro Peugeot


http://www.peugeotshow.com/


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2010, 23:55:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχεδόν 1 εβδομάδα στο endomondo, κρατάω σταθερά την 3η θέση στο τέλος κάθε ημέρας Smile

Ο Κρητικός έχει σκυλιάσει, και από την 8η θέση βλέπει τα *CENSORED* μου Smile

Παράθεση:
Dave Williams

You're in the top ten. That's great. Keep going--show what a 40+ guy can do.


Παράθεση:
Emmanouil Psaradakis

Thanks Dave,
I don't doing something special to be at the top to that challenge .
I just following my training plan, that is very important for me to win at really word! my target Greek Master Championship at cycling ,running + the very difficult Athens Classic marathon with target 3h 10min.
From the other hand I have win the same challenge January + many others in here and always fighting with people that cheating.
Greetings to you from Chania


MY BALLS IN MOVEMENT Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 12:10:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αύριο, Κυριακή λέμε για πρωινή βόλτα (να χει δροσιά ακόμα) στα Βασιλικά, στο γνωστό πλέον πάρκινγκ στην εκκλησία κατά τις 9:00πμ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mike swell (mike)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 20 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 105
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 13:08:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1 Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 13:29:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βασικα ακομα δεν εχω κανονησει προγραμμα Κυριακη...
αλλα μηπως αντι για Βασιλικα ψυνεστε για την βολτα που σας ελεγα για Ευβοια?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 14:26:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειμαι κι εγω σε φαση ανακατασκευης του παλιου καλου μου mountain(kuwahara) και αν και κατεξοχην χωματινος παλια,τωρα πλεον θα αρχισω τις κουρσες και στην ασφαλτο.
Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπον τι μου προτεινετε για λαστιχα?
Να βαλω παλι χωματινα, ή να παω σε κατι ενδιαμεσο και πιο λεπτο ωστε να χρησιμοποιειται και ασφαλτο περισσοτερο πλεον?
Το ρωταω αυτο αν εχει διαφορα δλδ σε τριβες, κουραση κλπ το ενα λαστιχο με το αλλο, γιατι ειμαστε πλεον και καποιας ηλικιας Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:02:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει μεγάλη διαφορά το λεπτό, ασφάλτινο - έστω και ντεμί - από το χωμάτινο. Βάλε τέτοια, εφόσον θα κινείσαι περισσότερο σε δρόμο. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:43:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καπετάν freerider έγραψε:
βασικα ακομα δεν εχω κανονησει προγραμμα Κυριακη...
αλλα μηπως αντι για Βασιλικα ψυνεστε για την βολτα που σας ελεγα για Ευβοια?


παρουσιάζει ένα ενδιαφέρον το μπαρκάρισμα τώρα με τις ζέστες....


... αλλά έχει ενδιαφέρον να κάνεις μπάχαλο τη κλασσική διαδρομή του αντιπρόεδρα. Blink Tease Hunter Rotfl Tease Blink Hunter


Αν δεν είμαι εκεί στις 9,00 ξεκινήστε και θα σας βρω μέσα. Thumbs Up [/b]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:44:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
βασικα ακομα δεν εχω κανονησει προγραμμα Κυριακη...
αλλα μηπως αντι για Βασιλικα ψυνεστε για την βολτα που σας ελεγα για Ευβοια?


Μάνθε μέσα σε κάτι τέτοιο αλλά να το χουμε λίγο πιο πριν καλύτερα οργανωμένο.....

Πείτε για άυριο να περιμένουμε κανέναν???

Αν κάποιος είναι να έρθει ας το γράψει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:48:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Το ρωταω αυτο αν εχει διαφορα δλδ σε τριβες, κουραση κλπ το ενα λαστιχο με το αλλο, γιατι ειμαστε πλεον και καποιας ηλικιας Laughing


Σπύρο εγώ έχω βάλει αυτό στο παλιό ατσάλινο MTB μου και σε πληροφορώ ότι έχει τεράστια διαφορά απ' τα χωμάτινα. Πολύ καλύτερο στην άσφαλτο. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:49:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυριο εχει μπανιο (το 1ο για το 2010) Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 22:13:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ εγώ δεν είμαι ψυχολογικά έτοιμος για ανηφοριές Razz
αν ψήνετε ποδηλατοπορεία, το βλέπω πιο ζεστά Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2010, 12:43:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάναμε μια μικρή βολτίτσα εψές στα βασιλικά, εγώ, ο αντιπρόεδρας και ο mike swell...


...περισότερες πληροφορίες στο endomondo του αντιπρόεδρα. Hunter W00t Yahoo! Wacko Shocked Hunter


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2010, 12:56:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτές τις μέρες έβγαλα και γω το MTB για προπόνηση. απλά πράγματα, να κάνουμε λίγο κατάσταση...

σκέφτομαι και γω να του βάλω ασφάλτινα λάστιχα..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2010, 13:12:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
...περισότερες πληροφορίες στο endomondo του αντιπρόεδρα. Hunter W00t Yahoo! Wacko Shocked Hunter


ωραιο δρομολογιο Wink

χθες θελαμε να ρθουμε κι εμεις με Δημητρη...
αλλα τα καλοριφερ στο σπιτι ειχαν αλλη αποψη...

οποτε περιοριστηκαμε σε μια μικρη και ομορφη διαδρομη στην Πεντελη...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2010, 13:50:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιώσαμε χθες, με 5 ώρες στο βουνό συνολικά και 2,50 συνεχόμενη ποδηλασία και ατελείωτα μονοπάτια,

Ευχαριστούμε τον healer που μας οδήγησε στα καλύτερα,,, (πολύ μονοπάτι ρε παιδί μου...τα σπασε η διαδρομή) Cool

Απίστευτο τα πόσα πολλά και ωραία μονοπάτια κρύβουν τα βασιλικά....




ΥΓ1. Προς το τέλος της διαδρομής δεν ήθελα να ακούσω για άλλο μονοπάτι, ακόμα κι εγώ... Embarassed Laughing

ΥΓ2. Το μόνο που πρόλαβα να κάνω όταν γύρισα σπίτι ήταν να φάω και να ξεραθώ στο ύπνο.....στο καναπέ....

Η διαδρομή Arrow http://www.endomondo.com/workouts/w/nsMOptsLpOM




Έχει επεξεργασθεί από τον/την p206Mike στις Δευ 10 Μάϊ 2010, 13:58:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 119 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,6896s (PHP: 39% - SQL: 61%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on