PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 20:43:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο endomondo στο profile μου εκεί που λέει Routes έχει ΥμιΤΟΣΤ.

Για πείτε καμιά γνώμη... Afroman


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 20:43:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sod έγραψε:
Κανα 40€ απο μαγαζι με ποδηλατα τρελο αγορι....... Wink Wink Wink
Σίγουρο αυτό?

Έχουμε τηλ?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 20:46:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.cyclist.gr/product.php?codenum=THULECO9103

Βουαλά ψηλέ, για 206 και 207 χωρίς αεροτομή.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 20:52:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
http://www.cyclist.gr/product.php?codenum=THULECO9103

Βουαλά ψηλέ, για 206 και 207 χωρίς αεροτομή.
160 ευρώ ρε χθεσινέ?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 21:30:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στα praktiker απο 40 ευρα βεβαια δεν ειναι για πολλα αλλα για ενα ποδηλατακι (ασχετα αν λενε για 2 ή 3) κανουν τη δουλεια τους. Για επωνυμες δες autoplus και georgakopoulos απο 100ρι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2010, 21:39:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sod έγραψε:
Τι βαριεσαι μονος σου??

Να κατεβω ΣΕΦ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 00:17:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
christhehealer έγραψε:
http://www.cyclist.gr/product.php?codenum=THULECO9103

Βουαλά ψηλέ, για 206 και 207 χωρίς αεροτομή.
160 ευρώ ρε χθεσινέ?
Στα 180 ευρώ έχει 3 άτοκες δόσεις... Ενδιαφέρεται κανείς για κάτι με 20 ευρώ (περίπου) από εκεί?

(τα πράγματα θα έρθουν Λάρισα και θα τα στείλω χωρίς χρέωση εγώ σε όποιον μπει στην παραγγελία)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 08:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Steve έγραψε:
christhehealer έγραψε:
http://www.cyclist.gr/product.php?codenum=THULECO9103

Βουαλά ψηλέ, για 206 και 207 χωρίς αεροτομή.
160 ευρώ ρε χθεσινέ?
Στα 180 ευρώ έχει 3 άτοκες δόσεις... Ενδιαφέρεται κανείς για κάτι με 20 ευρώ (περίπου) από εκεί?

(τα πράγματα θα έρθουν Λάρισα και θα τα στείλω χωρίς χρέωση εγώ σε όποιον μπει στην παραγγελία)


τσίμπα κάτι απ εδώ
http://www.evanscycles.com/categories/bicycle-accessories/car-racks-accessories/boot-mounted

έχει μερικές με 50-60 λίρες... είναι μια χαρά. μεταφορικά από 50 λίρες κ πάνω τζάμπα. (κουριερ στο σπίτι, όχι ταχυδρομείο, δοκιμασμένο!)

δες κ εδώ... πάνω κάτω τα ίδια έχει:
http://www.chainreactioncycles.com/Categories.aspx?CategoryID=166
(έχει κανονικά μεταφορικά, 23 ευρώ αν θυμάμαι καλά)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 09:25:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τις mont blanc τις φερνει η autoplus στην Ελλαδα

τις Thule θα τις βρεις σε πολλα μαγαζια με αξεσουαρ (τις φερνει και ενας γνωστος αν θες να σου δωσω τηλ)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 09:35:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mike swell έγραψε:
αυτά είναι ... δυναμώνει το team .... ελπίζω μην πέσουμε πάνω σε άγνωστους σε κανένα μονοπάτι ξανά ... οχι τίποτα άλλο , θα μας περάσουν για καγκουρες Laughing Laughing Laughing


ας πεσουμε...
αρκει να μην ειναι αργοι
ή εστω οταν του πιανουμε να κανουν στην ακρη... Twisted evil

p206Mike έγραψε:
Ωχ, Νίκο, μίλησες καθόλου με Σόδα σήμερα, και σε κόλλησε τπτ?

Σοδίαση κυκλοφορεί ανάμεσά μας......


ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ!!!

μεσα κι εγω λογικα (θα ενημερωσω και φωτομαν)
θα με περιμενετε λιγο ομως κανα 15λεπτο...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 09:36:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
sod έγραψε:
Τι βαριεσαι μονος σου??

Να κατεβω ΣΕΦ


ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΝΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κατσε σπιτι!!!

ΟΥΡΤ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 09:57:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ που δεν έχω φωτιζόμενα μπλιμπλιμπλόνια θα είμαι οκ το βράδυ;
μόνο ανακλαστήρες Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 09:59:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι
να πας να αγορασεις ενα πυλωνα της ΔΕΗ


ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εχετε αναγαγει την ποδηλασια σε συλλογη αξεσουαρ και ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΕΤΑΛΑΡΕΤΕ


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 10:16:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Σχάρα για το 206 μας για ποδήλατο που μπαίνει πίσω στο πορτ-μπαγκαζ εξωτερικά, από πού και πόσο? Rolling eyes


Steve εγω εχω παρει αυτην εδω:
http://www.saris.com/p-199-sentinel-3-bike.aspx

60 ευρω απο ποδηλαταδικο

Ειναι για 3 ποδηλατα.
Εγω εχω βαλει 2 σε ταξιδι, και με σωστο δεσιμο ηταν απλα ΤΕΛΕΙΑ.

+ οτι ταιριαζει σε πολλα αυτοκινητα (στο 206, σε Punto, σε Swift και σε Tiguan την εχω βαλει εγω)




Έχει επεξεργασθεί από τον/την STELIOS στις Τρι 04 Μάϊ 2010, 10:24:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 10:19:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
οχι
να πας να αγορασεις ενα πυλωνα της ΔΕΗ


ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εχετε αναγαγει την ποδηλασια σε συλλογη αξεσουαρ και ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΕΤΑΛΑΡΕΤΕ


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Συμφωνώ, αλλά κι εσύ Μάνθο είσαι στο αντίθετο στρατόπεδο, ΑΣΤΟ!

Φώτα απαραίτητα και κρανάκι απαραίτητο (έτσι όπως κατεβαίνεις μαλλιά τα μεξικανο-σκουλίκια, εκτός και αν έχεις κάνει συμβόλαιο με το Θεό ή αν κοστολογείς το κεφάλι σου με την πλούσια κόμη σου, πιο φθηνά από ένα κράνος....τότε μην αγοράσεις,,,,)

Επίσης να έχεις υπόψη σου ότι ακόμα και μια τυφλή γκόμενα να πέσει επάνω σου χτύπα ξύλο ή ένας παππούς ή τέλος πάντων ο Χ οδηγός, από την στιγμή που δεν φέρεις φώτα καλύπτεται νομικά εκείνος και δικαίως....

Υ.Γ. Και ευτυχώς για εμάς τα αξεσουάρ των ποδηλάτων σε σχέση με του αυτοκινήτου φαντάζουν ή φάνταζαν τσάμπα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 10:29:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτα και γω οταν ειμαι σε δημοσιο δρομο εχω φωτα
οχι για νε βλεπω (μη τρελαθουμε οτι θα προλαβεις κατι περισσοτερο με φωτα απ' οτι χωρις...) , αλλα για να με βλεπουν που και πάλι:

θεωρω 100% ευθυνη του ποδηλατη να προσεχει τον οποιοδηποτε γυρω του = πεζο / αυτοκινητο / σκυλι / παιδι κλπ
και δεν εχω καμμια "σιγουρια" οτι "να εχω φως, με εχει δει"...

γιατι πολυ απλα αν πας με αυτη την σιγουρια και ο αλλος δεν σε εχει δει... τοτε ναι μπορει να βρεις το δικιο σου νομικα... θα εχεις ηδη ομως χτυπησει... Wink

εν παση περιπτωση στον πεζοδρομο που συζηταμε για το βραδυ δεν χρειαζονται παρα μονο σε ενα κομματι 100-150ε πριν το παρκινγκ, που και πάλι μπορεις να πας απ το πεζοδρομιο



περι κρανους δεν εχεις αδικο, εχω κιολας
απλα δεν το χω συνηθισει,
ασε που "τα ποδηλατικα κρανο-καπακια" τα θεωρω ελαχιστα προστατευτικα σε "σοβαρη" πτωση


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
mike swell (mike)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 20 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 105
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 12:05:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bike drift

http://www.youtube.com/watch?v=XUOws0TV1Oo&feature=player_embedded


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 12:13:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι στοίχημα πάτε ότι ο Σόδας θα κάνει post να πει για το τραγούδι του video.... Question

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 12:18:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ac/dc ανετα.......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 13:02:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντιπροεδρα θα πας με τον αλλο μιχαλη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 116 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,6203s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on