PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 10:12:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πλακα στη πλακα χτες που εβγαζα τα ημισλικ το ειδα και εγω...το θεμα πιο ζεστα

το κακο ειναι οτι το δικο μου το μαουνταιν ειναι στα 1300μ υψομετρο στο χωριο ...

σκεφτομαι να αρχισω να ξεσκουριαζω της αδερφης μου ενα ideal Με 5ωρες λειτουργιας 10ετων...
πως το καταφερε?
οταν το πρωτοπηρε και βγηκε παγανια την επαιρναν στο κυνηγι τα σκυλια της γειτονιας και χεστηκε πανω της....βολβοοικογενεια...

κωσταντη...οταν εγω πηγαινα σχολειο με το ποδηλατο εσυ ακομα εκανες πιπιλα το βρακακι σου....σπορε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 10:19:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια. Εγώ λεω: Δευτερα απογευμα θα παω μαλλον Παρνηθα. Όποιος θέλει το γραφει και κανονιζουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 11:07:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
...σκεφτομαι να αρχισω να ξεσκουριαζω της αδερφης μου ενα ideal Με 5ωρες λειτουργιας 10ετων...
πως το καταφερε?
οταν το πρωτοπηρε και βγηκε παγανια την επαιρναν στο κυνηγι τα σκυλια της γειτονιας και χεστηκε πανω της....βολβοοικογενεια...


αχ αυτά τα κοριτσίστικα ideal των αδελφών...

σκηνικό απείρου κάλους...:
Η αδελφή μου και η αδελφή του κολλητού μου είχαν πάρει κάποτε ...προ 15ετίας δυο ιδια ideal prorider γυκαικεία...
μια χαρά ποδηλατάκια και μάλιστα επειδή το δικό μου το είχα μονίμως διαλυμένο και τα φρένα μια έπιαναν και μια δεν... όποτε καβάλαγα της αδελφής μου ξεσκιζόμουν στις κολιές...
εεεε το ίδο και ο κολλητός μου... μόνο που φοβόταν τις παρατεταμένες κολιές με πολλά χιλιόμετρα... 30~40 μέτρα με κοκκαλωμένη την πίσω ρόδα σε χώμα...

ε μια μέρα του λέω δωσμου της αδελφής σου να δου δείξω πως γίνεται...
ε μου το δίνει...
πάιρνω φόρα...
κάθομαι και όσο πιο μπροστά μπορούσα για να ελαφρώσει το πίσω μέρος και πατάω τέρμα το φρένο...
και τρώω ένα καπάκι απίστευτο...
μιλάμε για τρελή τούμπα...
κάτω εγώω και παό πάνω μου το ποδήλατο... είχα φάει πολύ χώμα...

η αιτία: το ποδήλατο της αδελφής τπου είχε ανάποδα τα φρένα ... το δεξί ήταν το εμπρός... και όχι το πίσω...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Νίκο για Δευτέρα πολύ δύσκολο να έχω έτοιμο το mountain, οπότε χώμα δεν μπορώ να ακολουθήσω.
Αν έχεις όρεξη για ασφάλτινη διαδρομή οπουδήποτε είμαι μέσα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 11:34:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re χαιβανια πως μεταφερονται αυτα τα πραματα???
ψηνομαι εεε
ψηνομαι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 11:42:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πως μεταφέρονται που?
εννοείς από το σπίτι σου πχ στην Πάρνηθα?

έχεις 1 15άρι κλειδί μαζί σου
ξεβιδώνεις των εμπρός άξονα... 2 παξιμάδια έχει ...αν και εσύ είσαι ικανός να κόψεις την βίδα έχει προιστορία άλλωστε...
χαχαχαχα

υπάρχει και περίπτωση να έχει αυτόματο σύστημα σφιξίματος και να μην χρειάζεσαι καν κλειδί..
βγάζεις την εμπρός ρόδα
ρίχνεις την μιση πλάτη του πίσω καθίσματος και το φορτώνεις μέσα... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 13:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...τελικά σήμερα το πρόγραμμα λέει Σκοινιά (στο del marε) για μεσημεριανο-απογευματινή βουτιά...
Δρομολόγιο από Π.Πεντέλη->Λ.Μαραθώνος κλπ κλπ... Smile Twisted evil Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206 CC RG (kostadis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 CC Army Edition

Ένταξη: 11 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: N.Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 18:10:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
κωσταντη...οταν εγω πηγαινα σχολειο με το ποδηλατο εσυ ακομα εκανες πιπιλα το βρακακι σου....σπορε!

Μην μου πεις ότι πήγαινες και έκανες ¨αλητείες¨ στο Κεφαλάρι και στην Πολιτεία??
Worthy

Για αυτές τις μέρες πάντως με βλέπω λίγο ¨σκούρο¨... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Μάϊ 2007, 23:34:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...τελικά σήμερα το πρόγραμμα λέει Σκοινιά (στο del marε) για μεσημεριανο-απογευματινή βουτιά...
Δρομολόγιο από Π.Πεντέλη->Λ.Μαραθώνος κλπ κλπ... Smile Twisted evil Laughing


Και γύρνα..
Απλά μέχρι να ξανα γυμναστώ καλά δεν το ξανακάνω....
Με έπιασε και η μέση και τα χέρια..
Και είχα και ένα ποδηλάτη να με περνάει τάπα χωρίς κάν
να το καταλάβω......
Σωστός.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 07:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την σιχαινομαι την κουρσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 09:37:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Την σιχαινομαι την κουρσα...

φλωριες παιδι μου! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 10:01:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα έρθω κι εγω την επόμενη αμα κανονιστεί αλλά θα πάρω και το αμάξι μαζί (θα πω σε κανέναν άλλο δλδ) να φορτώσω το bmx γιατί στις ανηφόρες δεν κάνω ούτε 10μ Crying or Very sad

ευθείες και κατηφόρες πάω οσο να ναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 12:25:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

παρεπιπτόντως έχω και τα 3 είδη... (bmx,mountain,κουρσα) και το καθένα έχει την "χάρη" του..

άλλα κάνεις με το ένα άλλα με το άλλο... Wink Wink


Όντως... Στο mountain για παραδειγμα δεν μπορεις να βαλεις neon γιατι μπορει να σπασουν σε κανενα πετραδακι... Ομοίως στο BMX δεν μπορεις να βαλεις γουφερ λογω ελλειψης χώρου.... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 12:35:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
.. όποτε καβάλαγα της αδελφής μου ξεσκιζόμουν στις κολιές...30~40 μέτρα με κοκκαλωμένη την πίσω ρόδα σε χώμα...



και ετσι ξεκινησε ο θρυλος του drifter memsound στο ntrafi peaks....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 12:46:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παναγιωτη αμα σου πω οτι IDEAL=Μανιατοπουλος, σε βλεπω να το πετας απο το μπαλκονι! Laughing Laughing

Κι εγω στα νιατα μου ημουν δεινος ποδειλατης,κοινως το μονο μου χομπι.
Οταν οι αλλοι επαιζαν μπαλα και μπασκετ εγω πηγαινα ποδηλασια.
Μαλιστα ενα διαστημα ημουν στον Ευκλη Καλαματας, αλλα μετα επειδη βαρεθηκα τις ομαδικες βολτες στην ασφαλτο, το γυρισα στο βουνο!
Αγορασα ενα Kuwahara chro-moly σκλελετο, το 91 και απο τοτε γυρναγα τα βουνα και τους χωματοδρομους.
Τωρα το mountain αναπαυεται,αλλα μολις κατεβω καλαματα εχω σκοπο να το ανακατασκκευασω και να το ξανακαβαλησω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 12:52:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κρομο μολυ....
ΧΑ....

ποσα μετρα ειναι???ο σωληνας???
σκεφτεσαι οτι σκεφτομαι???? Laughing


ΓΙΑ ideal καλα που μου το ειπες...
θα παρω και θα κοτσαρω απο πανω σηματακια
ΕΘΕΑ.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 13:09:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
...Κι εγω στα νιατα μου ημουν δεινος ποδειλατης, κοινως το μονο μου χομπι.
Οταν οι αλλοι επαιζαν μπαλα και μπασκετ εγω πηγαινα ποδηλασια...


κάτι μου θυμίζει αυτό... Wink Cool Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 14:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πιτσιρικάς πριν 30 χρόνια εγραψα στα Μέγαρα με το bmx 1¨10 στεγνό... τέλος Exclamation

Βεβαια ήταν απο τα καλά το δικό μου... με δίφυσο εγκέφαλο, όχι σαν τα πρώτα που είχαν μονόφυσο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 19:45:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
κρομο μολυ....
ΧΑ....

ποσα μετρα ειναι???ο σωληνας???
σκεφτεσαι οτι σκεφτομαι??

Τι σκεφτηκε παλι το διεστραμμενο μυαλο σου?

Ψαλιδια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 21:18:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
volvos έγραψε:
κρομο μολυ....
ΧΑ....

ποσα μετρα ειναι???ο σωληνας???
σκεφτεσαι οτι σκεφτομαι??

Τι σκεφτηκε παλι το διεστραμμενο μυαλο σου?

Ψαλιδια?

Οχι . . . κλουβι! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 22:07:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aστα να πανε ειναι η κουρσα....Παντως για το αρχειο εχει χασει στοιχημα μιση ομαδ για κοντριτσα καταβαση παρνηθας...Τον εσκισα τον τυπακο...Εμπενα στις στροφες λες και ειχα R1!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 2 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,497s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on