PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2007, 17:46:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και να θες να το δεις φιλε ΜΕΜ ειναι πλεον αδυνατο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2007, 22:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι και εγώ για ποδήλατο αν κανονίσετε αν και μένω νότια προάστια (βασικά το ποδήλατο, εγώ είμαι σεπόλια αλλα αυτό είναι στο πατρικό μου στο Φάληρο) και φυσικά το ποδήλατο μου είναι ... πεζό ! σκονίζεται στην αποθήκη και σκουριάζει γιατι δεν υπαρχουν δρόμοι και παρέα. Έχω πάρει ένα στατικό και κάνω σπίτι αλλά θα γούσταρα βόλτα με παρέα αν είναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2007, 23:36:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά σήμερα απόλαυσα Πεντέλη!

35 λεπτά σε νορμαλ ρυθμό ανωφέρεια χωμάτινη ανωφέρεια από Ντράφι->Αγ.Νικόλαο->Αγ Πέτρο με πλήρη απνυα και ελαφριά ψιχάλα.
Χωμα σχετικά μαλακό από τις βροχές αλλά όχι λάσπη ότι π[ρέπει για να μην κοπανάει το ποδήλατο και με απίστυτη μυρωδιά!
καλά ηταν φανταστικά.
Τόσο που αν δεν είχα δώσει ραντεβού για καφέ με τον Coolalexi στην Ν.Μάκρη θα συνέχιζα για κορφή Πεντέλης (είτε προς πίριζα είτε προς τα ραντάρ)
Πάλι καλά βέβαια γιατί με το που βγήκα στην ασφαλτό (κατάβαση Πεντέλης) με κατευθυνση προς Ν.Μάκρη η βροχή σχετικά δυνάμωσε και τελικά εφτασα Ν.Μάκρη ολίγον "παπί".

Να σημειώσω ότι τα χωμάτινα λάστιχα Kenda που έβαλα στο mountain πρόσφατα, μου έχουν αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις.
Στο χώμα το εμπρός δίνει πολύ σαφές τιμόνι και το πίσω πάρα πολύ καλό grip (πάτημα) με μηδενικό σπινιάρισμα, αλλά και στην βρεγμένη άσφαλτο με αρκετά χιλιόμετρα κράταγαν μια χαρά.

Φτάνοντας Ν.Μάκρη η θάλασσα ήταν απλά γαμάτη, ότι πρέπει για βουτιά αλλά εγώ ήμουν ηδη μούσκεμα, άλλαξα στο αμάξι του Αλέξη και αράξαμε union για καφέ...με guest star τον παπι... Λιώσαμε λέμε 3+ώρες κάτσαμε.

ένα άκρως ενδιαφέρον απόγευμα...
αντε ρε gr@lly τελείωνε με την σχολή να ακολουθήσεις κι εσύ...!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2007, 14:09:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα φτιάξω και το άλλο να ανέβουμε βουνό...
Να μαζευόμαστε σιγά σιγά....
Αύριο μπορώ από το πρωί....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 12:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάω να σπάσω το ρεκόρ σήμερα...
Ντράφι Ν.Μάκρη...
Κάτω από μία ώρα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 14:20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες ξέρετε καμιά καλή σχάρα που να πιάνει πίσω στο προφυλακτήρα ώστε να έρθω και εγώ καμμιά φορά γιατί απο εκεί που πάτε αν ξεκινήσω ακόμη και απο τα Σεπόλια με το ποδήλατο θα θέλω μπουκάλες οξυγόνου όταν φτάσω. Μιλάω για σχάρα πίσω και όχι οροφής γιατί καθότι κάμπριο έχουμε πρόβλημα με την οροφή, ή μήπως όχι??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 14:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Παίδες ξέρετε καμιά καλή σχάρα που να πιάνει πίσω στο προφυλακτήρα ώστε να έρθω και εγώ καμμιά φορά γιατί απο εκεί που πάτε αν ξεκινήσω ακόμη και απο τα Σεπόλια με το ποδήλατο θα θέλω μπουκάλες οξυγόνου όταν φτάσω. Μιλάω για σχάρα πίσω και όχι οροφής γιατί καθότι κάμπριο έχουμε πρόβλημα με την οροφή, ή μήπως όχι??

Σε οποιοδηποτε μαγαζι ειτε εμποριας ποδηλτων ειτε αξεσουαρ αυτοκινητων μπορεις να βρεις σχαρα.
Θα πιανει στο πορτμπαγκαζ και στον πισω προφυλακτηρα, επειδη ειχα το αυτοκινητο σου και ειχα κουβαλησει ποδηλατο δεν εχεις κανενα προβλημα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 17:00:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι ολες οι σχαρες που ειναι για sedan-coupe αυτοκινητα πρεπει να σου κανουν...Απλα να ξερεις οτι θελει πολυ προσοχη στο βαλε βγαλε και οτι οσο και να πρεοσεξεις ψιλογρατζουνιτες θα δεις.Οχι πολλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 00:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΑΠΑ σήμερα!
ιδίως στην επιστροφή!!!
Flocafe Νέα Μάκρη -> φανάρια Πικέρμι γύρω στα 35~40 λεπτά Shocked Shocked
ααα και σε κατηφορικό κομμάτι είδαμε 90+km/h... Shocked Shocked
Μήπως δεν πάμε καλά?!?!?!?!
Laughing Laughing Laughing Laughing

Για σχάρα έχω ήδη δει σε μαγαζί στο Χαλάνδρι. Αν και θα βρεις παντού.
Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να μάθω τιμή. Wink
Πλάκα πλάκα το σκέφτομαι κι εγώ να πάρω μία ...

gr@lly τι λες?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 12:45:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
gr@lly τι λες?

... να βάλει σχάρα στην πλάτη;; Laughing Laughing Laughing Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 14:24:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
MEMsound έγραψε:
gr@lly τι λες?

... να βάλει σχάρα στην πλάτη;; Laughing Laughing Laughing Laughing


Να κάνω εγώ την σχάρα......

Ναι ψήνομαι να το φορτωνουμε στο Χοντα????
Η να πάρουμε μια για το Πεζό....
Πάντος χθές το ρεκορ το σπάσαμε....
Και κανόνοσι την επόμενη φορά να πάς ποιο γρήγορα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 21:02:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@@λαρα αν πηγαίναμε πιο γρήγορα στο πήγαινε δεν θα μπορούσαμε να κάνουμε αυτή την "τάπα" επιστροφή" μετά. Wink
θέλει σταθερό ρυθμό ιδίως στην αρχή αλλιώς θα το παιρνουμε στα χέρια στο τέλος.... Wink

Σχαρα ισως να υπάρχει που να ταιριάζει και στο χοντα και στο 206
να το κοιτάξουμε... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 02:13:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...τελικά η βραδυνή βόλτα με το ποδήλατο είναι γαμάτη
εκανα μια χαλαρή βολτούλα με το bmx από τους μέσα δρόμους από το Χαλάνδρι μέχρι τα Βριλήσσια (λιώνοτας στην σούζα... Laughing Laughing Laughing ) και ήταν γαμάτα.

Χαλαρά, χωρίς αυτοκίνητα στο δρόμο, χωρίς βαβο΄υρα, χωρίς να τρελέναισε για το πόσοι θα σου πεταχτούν από το κάθε στενό (γιατί είναι σίγουρο ότι την μέρα κάποιος θα πεταχτεί....)
ότι πρέπει ήταν Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 06:49:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε Μανθο...πολυ σε ζηλευω (με την καλη εννοια) ... χαρα στο κουραγιο σου μετα απο δουλεια να κανεις τετοιες διαδρομες και με σουζα μαλιστα!!!
Αλλα το καλο ειναι οτι η περιοχη που μενεις προσφερεται πολυ περισσοτερο για ποδηλατο απο οτι η δικη μου...Τελος παντων...μολις παρω και εγω το καλοκαιρακι ενα θα παμε μαζι...(εχω βαλει στο ματι ενα peugeot http://www.cycles.peugeot.gr/choi_gammes02_prod01.htm για δειτε και πειτε μου...) Cool

Και παλι να'σαι καλα και παντα με ορεξη Μανθε..








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 09:18:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ καλό το ποδηλατάκι.
απλά γενικά τα peugeot τα πληρώνεις "ένα μικρό κλικ" πιο ακριβά από ότι θα έπρεπε γι αυτό που είναι και γι αυτά που φοράνε πάνω τους.

επίσης το συγκεκριμένο από όσο βλέπω το δίνει σαν "outdoor" (=ας πούμε "βολτάδικο") και όχι σαν mountain (= πιο στιβαρή κατασκευή/γεωμετρία/ελαστικά/χαρακτηριστικά ανάρτησης με προσανατολισμό το χώμα)
αυτό που μου φαίνεται πιο "τίμια" αγορά (και ίσως πιο λογίκή επιλογή για all around χρήση από ένα συμβατικό ποδηλάτη, χωρίς τρελές απαιτήσεις) είναι το Filou που είναι στα μισά σχεδόν λεφτά.

Βέβαια το συγκεκριμένό που έχεις διαλέξει έχει κάποια ενδιαφεροντα περιφερειακά

[size=](βλ Ζάντες - Αλουμίνιο με διπλά τοιχώματα και 32 οπές 8x4,
Πίσω εκτροχιαστής (ντεραγιέρ) - Shimano Deore silver
Εμπρός εκτροχιαστής (ντεραγιέρ) - Shimano T-301
Πιρούνι - Suntour NEX4500 LO με δυνατότητα εμπλοκής
Κασέτα - Shimano CS-HG50-9 11 x 32 δόντια
Μανέτες - Shimano Deore 510 27 ταχυτήτων silver)[/size]

τα οποία στο Filou είναι ας πούμε υποδέστερα:

(βλ: τροχοί - αλουμίνιο με διπλά τοιχώματα και 32 οπές
πίσω εκτροχιαστής - SRAMSX - 4
μπροστινός εκτροχιαστής - Shimano RM30
πιρούνι - Suntour M3010 ρυθμιζόμενο 50 mm
κασέτα - Shimano CS - HG30 , 11 x 32 δόντια
μανέτες - SRAMtriggerSX - 4 , 24ταχύτητες)


Το θέμα όμως είναι αν κάποιος έχει τέτοιες ποδηλατικές τις απαιτήσεις που να μπορεί να εκμεταλλευτεί αυτά τα καλήτερα χαρακτηριστικά του ποδηλάτου.

Επίσης μια λεπτομέρεια το 1o έχει περισσότερα δόντια στον εμπρός δισκοβραχίονα: 28χ38χ48 έναντι 22 x 32 x 42 του 2ου που σημαίνει ότι σε flat ασφάλτινη διαδρομή το 1ο θα είναι πιο ξεκούραστο και πολύ πιθανο πιο γρήγορο αλλά σε χωμάτινο μονοπάτι ή ανηφορικό κομμάτι θα σου είναι πιο κουραστικό και ίσως σου σπάει λίγο τα νευρα...)

αυτά... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 10:44:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτα...τα εχω οδηγησει ολα..στη αρχη ηθελα να παρω το rc η rc fs αλλα μολις οδηγησα το black & silver (75% ασφαλτινο) επαθα πλακα..δεν παιρνεις χαμπαρι για τι κρατημα μιλαμε...εκει που ηθελα καθαρα mountain τωρα θελω ασφαλτινο...

υ.γ. Αυτα που λες περι τιμης ισχυαν καποτε..πλεον δεν ισχυουν..εκανα σεμιναριο στα ποδηλατα της πεζω και πραγματικα τα αξιζουν τα λεφτα τους...και ξανα λεω..οταν θελετε να παμε καμια βολτα για τεστ ντραιβ τα πεζω...μπορω να το κανονισω...







Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούν 2007, 12:07:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το ποδήλατο τελικά είναι σκέτη τρέλα..
Μάνθο ετοιμάσουμε να πάμε και αλλού..
Παιδιά θα κανονίσουμε να πάμε....??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούν 2007, 12:17:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr@lly έγραψε:
Αυτό το ποδήλατο τελικά είναι σκέτη τρέλα..
Μάνθο ετοιμάσουμε να πάμε και αλλού..
Παιδιά θα κανονίσουμε να πάμε....??


ρε τρελλε σκάει ο τζιτζικας, για ποδηλατα εισαι εσυ?
Παντως αμα γουστάρεις φορτωσε στο πουλμαν το δικυκλο κι ελα σημερα προβα. θα παρω κι εγω το δικο μου το δικυκλο και θα σκασουμε πρωτη μουρη στην παραλία με κωλιά. Αν αντεχεις κανουμε και μια νυχτερινη βολτα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούν 2007, 12:19:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα για νυχτερινή μιλάμε..
Σιγά μην πάω με 50 βαθμούς και ντάλα ήλιο για ποδήλατο.
Για σήμερα δεν ξέρω πάντος σουκου μέσα.
Δυστυχώς κολίες δεν κάνει....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούν 2007, 12:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr@lly έγραψε:
Μα για νυχτερινή μιλάμε..
Σιγά μην πάω με 50 βαθμούς και ντάλα ήλιο για ποδήλατο.
Για σήμερα δεν ξέρω πάντος σουκου μέσα.
Δυστυχώς κολίες δεν κάνει....


σουκου αμα ειμαι Μακρη και κατηφορησεις με το διτροχο ειμαι μεσα. Για ΣΗΜΕΡΑ ομως ειμαι ΣΙΓΟΥΡΑ μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 8 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2238s (PHP: 50% - SQL: 50%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on