PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 18:51:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
ΑΧ καλομαθημενοι ειστε....Εμεις με την εθνικη οτι μα οτι καιρο και να εχει βγαιναμε προπονηση


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
καλά και γω αν ήμουν σε ομάδα το ίδιο θα έκανα...
αλλά εδω κάνουμε τον χαβαλέ και την γυμναστική μας και όχι προπόνηση για αγώνα. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 19:03:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη σημερα με πηρε ο υπνος, αυριο στις 18.30 θα ειμαι παρνηθα. αν θελει καποιος call me
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 19:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε καλα σχετικα αυτα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 19:47:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tαλεντο.....

http://www.youtube.com/watch?v=og4Qi-FxyoA


Π@π@ρι@!!!


http://www.youtube.com/watch?v=zlckKwCWuA8
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάϊ 2007, 13:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον, 7 παρα 10 στο τελεφερικ. Θα είναι κανείς ναι ή ου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάϊ 2007, 13:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε θα παμε για τεννις? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάϊ 2007, 13:37:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε αντε να δεις αν έρχομαι....
Σου το έχω πεί τόσες φορές και κάθεσαι και πάιζεις τα μπαλάκια σου... Του τέννις εννοώ. Κανόνισε καμια μέρα να πάμε. Λέλο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάϊ 2007, 13:41:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Λοιπον, 7 παρα 10 στο τελεφερικ. Θα είναι κανείς ναι ή ου?


ου ρεεεε... Laughing Laughing Laughing Laughing

βασικά θα σου απαντήσω λίγο αργότερα που θα ξέρω σίγουρα (περιμένω ένα άσχετο τηλέφωνο για μια δουλειά που πρέπει να κάνω)
αρκετά πιθανό πάντως


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάϊ 2007, 13:55:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν προλαβαίνω Confused σόρι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάϊ 2007, 01:18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λιώσαμε με τον Νίκο σήμερα (χθες δηλαδή)...
ήταν απλά φανταστικά.
αργήσαμε λίγο να ξεκινήσουμε 1930 από "κτήμα Πεντελικόν" και γυρήσαμε βράδυ 2130++...

εγω είμαι απλά καταχαρούμενος μιας και οι κόποι ανακατασκευής του mountain ανταμείφθηκαν και έγινε πάρα πολύ καλό τόσο λειτουργικά όσο και αισθητικά...

περισσότερα αυριο.
τώρα δεν αντέχω Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2007, 13:32:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...για να μην ξεχνιόμαστε παρακαλώ...

το ΣΚ που πέρασε δεν μας έκατσε να βγούμε βόλτα
μια η θάλασσα μια ο τελικός μια κάτι "service park" το χέσαμε...

σήμερα έχω όρεξη για βολτούλα αλά δεν έχω αποφασήσει ακόμα τι που πως.

μια περίπτωση είναι μεσημεροαπογευματινή βόλτα προς Ζούμπερι (και την δέουσα βουτιά...)
μια άλλη είναι αντίστοιχη ώρα προς κορυφή Πεντέλης
και μια άλλη απογευτινόβραδυνή στην περιοχή της Πεντέλης γενικότερα (και το 3 το βλέπω λίγο χλωμό)

ψήνεται κανείς??

υ.γ.1 να σημειώσω ότι τώρα που τελείωσε το rebuild του δικού μου (μένει ένα μπροστινό αμορτισερ όταν θα έχω λεφτά) μπήκε "συνεργείο" του stevon...

υ.γ.2 το Σάββατο πήγαμε για ψώνια με ένα φίλο από Ν.Μάκρη για καινούργιο ποδήλατο (πήρε ένα γαμάτο και σε πολύ καλά λεφτά IDEAL Hillmaster) και μέσα στην γενικότερη κουβέντα που κάναμε μου είπε ότι υπάρχει μονοπάτι που από Μαραθώνα σε βγάζει στα θεμέλια του φράγματος του Μαραθώνα με απίστευτη διαδρομή... Νομίζω ότι πρέπει να το επισκευτούμε...

edit
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/diadromes/mara8wnas-fragma-monopati.jpg


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Σαβ 03 Μάϊ 2008, 02:26:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2007, 14:50:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
και μέσα στην γενικότερη κουβέντα που κάναμε μου είπε ότι υπάρχει μονοπάτι που από Μαραθώνα σε βγάζει στα θεμέλια του φράγματος του Μαραθώνα με απίστευτη διαδρομή... Νομίζω ότι πρέπει να το επισκευτούμε...


αν είναι να πατε προς τα εκεί, μάλλον ξέρω τη διαδρομή αν λέμε την ιδια, πείτε και μένα ισως μπορέσω να ερθω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2007, 15:01:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πεντέλη δεν πολυ-ψηνομαι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2007, 15:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για Πάρνηθα όσο και να μου αρέσει με χαλάει το φόρτωμα στο 206 που την τελευταία φορά εγινε χάλια.

αλλη φορά.

Γιάννη δεν το βλέπω τελικά για σήμερα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2007, 20:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικά πήγα για βόλτα με τον.... πατέρα μου...

απίστευτο

με είδε να φτιάχνω κάτι στο ποδήλατο της αδελφής μου και πιάσαμε την κουβέντα.

του πετάω ένα "πόσο καιρό έχεις να καβαλήσεις ποδήλατο"
μου λέει "χρόνια"
μεταξύ σοβαρού και αστείου: "είσαι για μια βόλτα".
"μέσα" μου λέει
μπαμ μου βάζει στα καπάκια αθλητικά και μου σκάει με το σορτσάκι έτοιμος
"φύγαμε"

65 χρονών ανθρωπος που είχε να καβαλήσει ποδήλατο καμια 15ετία τουλάχιστον...
μια χαρά τα πήγε.
βολτάραμε στο πολύ χαλαρο κάνα μισάωρο.

αυτά είναι.
ωραίος ο κυρ.Βαγγέλης.

λες να μου ζήτησει να του μάθω και σούζα? Shocked Dizzy2 Thumbs Up Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2007, 22:10:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και endo αμα γουσταρει....
!!!!!!! Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2007, 13:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρηκα αυτες τις φωτο απο το ποδηλατο μου....Ετσι να το δειτε... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink





Σε αναμηνηση των καλων στιγμων.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2007, 13:55:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με αυτό ήσουν στην εθνική?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2007, 14:14:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ καλό ποδήλατο όπως το βλέπω από μακριά.
και gripshift... nice...

επίσης σήμερα λέω να γράψω κάνα χιλιομετράκι προς Ν.Μάκρη μεριά...
ίσως και μέσω βουνού (Αγιο Νικόλαο -> Αγιο Πέτρο για όσους ξέρουν)... να έχει και λίγο χώμα το πρόγραμμα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2007, 17:45:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nαι αλλα με μερικα διαφορετικα ανταλλακτικα (αναρτηση,ντεραγιε,δαγκανες και λαστιχα) αλλα γενικα ναι
με αυτο...Τωρα,αμα υπαρχει,ειναι 8 χρονων και το ειχα καθαρα για αγωνα...Για προπονηση ειχα ενα αλλο "σαπιδι" βαρυτερο καιμια 8αρα κιλα και με πολυ πιο απλα υλικα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 7 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2413s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on