PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 20:27:40    Θέμα δημοσίευσης: Ποδηλασία Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασχολείται κανείς με την ποδηλασία?
Κάνει κανείς βόλτες με ποδήλατο?

Είναι κανείς για βόλτες κυρίως προς βουνό, αλλά και όχι μόνο...
Γιατί συνήθως πάω μονος μου...


-----------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------EDITED------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------


ακολουθούν τα λινκς με τις διαδρομές που κατά καιρούς εχουμε κάνει:
ανανέωση σιγά~σιγά

Road
Ντράφι -> Σκοινιά (από Μαραθώνος)
Ντράφι -> Καπανδρίτι (από Ντράφι->Π.Πεντέλη->Ν.Πεντέλη->Αγιο Σίλα->δρόμο προς ρανταρ->Κεφαλάρι->Ν.Ερυθραία->Εκάλη->Αγ.Στέφανο->Καπανδρίτι)
Ντράφι -> Ν.Μάκρη (από Μαραθώνος - τάπα...)
Σπάτα???
Ντραφι-Κεφαλαρι-Βριλήσσια
Γυρός Ντραφιού
Γύρος Μεσολλογίου
Ανάβαση Υμηττού



MTB
Πάρνηθα (Βασιλικά 1)
Πεντέλης -> Ν.Μάκρη (από Αγ.Νικόλαο->Αγ.Πέτρο-)
Ντράφι - Αγ.Παρασκευή (από Ανθούσα βράδυ)
Αιγαλεω (Καματερο-Πετρουπολη-Αιγαλεω-Πετρουπολη-Καματερο)
Κηφισια
Παρνηθα ???
Πεντέλη (αγωγός)
Χαλανδρι - LION
Ντράφι - Αγ.Νικόλαος και εδώ
Βαρυμπόμπη (εντουροπίστα "120")
Πεντέλη - ΠΙΚΠΑ/Αγωγός
Καλάβρυτα
Καρπενήσι και εδώ
Ν.Μακρη - Σκοινιάς 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Πεντέλη (πίστα "δεντρα")
ΣΕΦ-Γλυφάδα 1 (παραλιακος πεζόδρομος), 2
Υμηττός (Χολαργός-Καισαριανή-Κατεχακη)
Πεντέλη ("πηγή" - ρανταρ - σπ. Νταβελη -Ν.Πεντέλη)
Πάρνηθα Βασιλικά (Βόρεια)
Πεντέλη (σπ. Νταβέλη+πίστα/ρανταρ/πηγή/αγωγός)
Αλσος Συγγρου 1, 2, 3, 4,
Πάρνηθα (Βασιλικα 1)
Πάρνηθα (Βασιλικά 2), 2
Άγιο Φίλλιπα 1, 2, 3
??


ΒΜΧ
Ζωγράφου - Χαλάνδρι
Χολαργός (Διόδια Ατ.Οδου)


Ιδέες για διαδρομές
MTB
Νικαια (δεξαμενή)
Χαιδάρι (δάσος)
Υμηττός
Μαραθώνα (περιμετρικα λίμνης)
Μαραθώνα (μονοπάτι από χωριό έως λίμνη)
Παρνασσό
Πάρνηθα "down"


Bike Videos
δικά μας...
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=251635#251635

...και ξένα...

自転車神業トリック映像特集
Rower mix jogurtowy
Mountain Bike (Trials Bike) Trickster - Danny Macaskill
Mountain Bike
Bike Accident
mountain bike accident
Crazy Mountain Bike Downhill !!!!
超速いチャリ (fastest bicycle)
Hot Chick Bike Wreck
Crazy Mountain Bike Downhill
Fourcross - Extreme Paraplegic Downhill Racing
Ibis Mojo Carbon Test @ Bike TV
bicycle parts,carbon fiber parts,motorcycle parts, 自行車
Mountain Bike (Trials Bike) Trickster - Danny Macaskill
Operation DARK CLAW Parachute Jumping Bikes/Carts dynmicpara
Military Freefall
3 Year Old BMXer
3 year old skater
http://uk.youtube.com/watch?v=lePP2BaZhJU&NR=1
Downhill Section Roam
empire of dirt - forte's
Santa Cruz VP FREE Bike FOR SALE!
Flying Aces
Beacon Hill freeride
bmx girl vicky
Girl Mountain Bike Riding/Jumping. (Santos FL)
stephi 2006







Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 21:42:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάει και ο Μάνθος με τον Gr@lly για βόλτες με τα ποδήλατα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 23:05:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πηγαινω και εγω..λιγο πιο σπανια βεβαια αλλα παω..κυριως παμε με peugeot cycles οπως και αυριο εχουμε event στο Μεσολογγι..αν θελετε μπορουμε να κανονισουμε για test drive...και καμια βολτα. Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 01:18:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ανέφερα από σπόντα εδώ...

Λοιπόν εγώ το ξαναξεκίνησα εντατικά (όσο μπορώ από την δουλειά) το ποδήλατο...

Το "φλάς" που ήρθε περνώντας έξω από ένα ποδηλατάδικο κοντά στο μαγαζί μου οπου και θυμήθηκα παλιές καλές στιγμές...
Την επόμενη μέρα η κούρσα πήγε στο ποδηλατάδικο για το σχετικό rebuild...

Νέες ζάντες/λάστιχα/σαμπρέλες/σασμάν πίσω/αλυσίδα/σέλα + 2 ωραιότατα γαντάκια...

Στα καπάκια πηρε σειρά το Mountain... Του πήρα ότι χρειαζόταν και το έκανα τζιτζί... και μετά έτσι όπως το κοίταγα μου την έδωσε και είπα το λύνω όλο για να το ξαναβάψω... Shocked Shocked

έχει γίνει ήδη η σχετική αμμοβολή (κατά 80% = μένει ένα μικρό κομμάτι) και μετά αστάρωμ/βάψιμο/βερνίκωμα/συναρμολόγηση... = πιστευω πως σε 1~2 βδομάδες θα είναι έτοιμω για να κάνουμε και λίγο χώρα μιας την άσφαλτο (λόγω κούρσας) την βαριέμαι λίγο...

Εντομεταξύ η πραγματική "αγάπη" μου = το bmx "μετακόμησε" στο μαγαζί και πλέον όλες τις "τοπικές" εξωτερικές δουλειές του μαγαζιού της κάνω με αυτό...

μετά από σχεδόν 10χρ'ονια που είχα να το καβαλήσω... πραγματικά συγκινήθηκα...

υ.γ. τελικά μερικά πράγματα δεν ξεχνιούνται ..... όπως πχ το πως κάνεις σούζες...




η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τετ 16 Απρ 2008, 01:18:20, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 02:29:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις το μάθεις δεν το ξεχνάς...
Το ποδήλατο σου δίνει μία τελείως διαφορετική αίσθηση.
Πραγματικά είχα πάνω από ενα χρόνο να καβαλίσω ποδήλατο
και πραγματικά μπορώ να πω οτι μου είχε λύψει.
Βέβαια όσο περνάνε τα χρόνια τόσο πιο εύκολα κουραζόμαστε...
Οποιος θέλει ακολουθεί και κανονίζουμε και παρέα να πάμε με
τα ποδήλατα ήτε χώμα ήτε δρόμο...

Αντε να σφίξει και κανένα κορμί τωρα που έρχετε το
καλοκαίρι...

Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 14:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλια εκανα κ'εγω μανιοδος, μετα πηρα αυτοκινητο...
Εχω κ'εγω μια κουρσα Peugeot, παιζει μαλιστα να ειναι στην ηλικια μου Shocked (μαλ**α πως μεγαλωσα ετσι?)
Πριν 3-4 χρονια της πηρα καινουρια λαστιχα και σαμπρελες, αλλα ακομα καθονται στο υπογειο.
Αντε να κανονισουμε κατι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 15:12:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανιωδώς έκανα μόνο τα καλοκαίρια...στην αθήνα σπανιότατα... αλλά έχω ποδηλατάκι, αν τυχόν κανονιστεί τίποτα μπορεί να έρθω. Μπορεί να φέρω και τον πατέρα μου που κάνει συστηματικά Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 15:26:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μένα το τελευταίο ποδήλατο ήταν Peugeot Very happy

Έχω να κάνω συστηματικά ποδήλατο από το γυμνάσιο. Και αυτό που λένε ότι το ποδήλατο δεν το ξεχνάς ποτέ είναι ψέμα. Είχα νοικιάσει ποδήλατο πριν 2 χρόνια στις Σπέτσες και για τα πρώτα 10 μέτρα δεν την πάλευα καθόλου Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 15:59:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ δεν έχω πια ποδήλατο.. αν μου δανείσει όμως κάποιος κανα περισευούμενο, έρχομαι μετά χαράς!! Very happy


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 18:07:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Και μένα το τελευταίο ποδήλατο ήταν Peugeot Very happy

Έχω να κάνω συστηματικά ποδήλατο από το γυμνάσιο. Και αυτό που λένε ότι το ποδήλατο δεν το ξεχνάς ποτέ είναι ψέμα. Είχα νοικιάσει ποδήλατο πριν 2 χρόνια στις Σπέτσες και για τα πρώτα 10 μέτρα δεν την πάλευα καθόλου Razz


...εγώ πάντως σήμερα μετά από σχεδόν 10χρόνια που είχα να το κάνω έκατσα στο ποδήλατο ανάποδα ... = στο τιμόνι και έκανα πετάλι ανάποδα ... = κάτι που μου άρεσε απίστευτα να κάνω τότε που έκανα bmx στις πλατείες και στο προάυλιο του σχολείου... και δεν είχα ξεχάσει πως γινόταν ...

Ο gr@lly που με εβλεπέ είχε μείνει λίγο... Shocked Shocked Shocked και μετά έλιωσε στο γέλιο... Laughing Laughing Laughing

πάντως ένα σχετικό σοκ το έπαθα πριν καμιά 10άρια μέρες που "ξαναπρωτοκαβάλησα" το bmx και προσπάθησα να το ανεβάσω πάνω σε ένα πεζοδρόμο (ύψος ~20cm) χωρίς να ακουμπήσουν οι ρόδες το ρηθρο (το γνωστό bannyhop... για όσους είχαν κάνει ποτέ τέτοιες καγκουριές...) όπου και ένιωσα όλο μου το σώμα να σφίγκεται από την προσπάθεια...
Το κατάφερα... αλλά παλιά... με τον ίδιο τρόπο περνούσα (=χωρίς ράμπα) πάνω από οριζόντια τοποθετημένο δοκάρι το οποίο βάζαμε πάνω κουτάκι αναψυκτικού και το κουτάκι πάνω στο κάθισμα σχολικής καρέκλας...

Θέλω προπόνηση... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πάντως για αυριο το μεσημέρι/απόγευμα (καπάκια μετά την δουλειά ~15:00) υπάρχει σκέψη με τον gr@lly να πάμε ποδηλατικώς για μπάνιο:

-> ή Ζούμπερι από Π.Πεντέλη, είτε από Πικέρμι->Λ.Μαραθώνος είτε από πάνω = Αγιο Πέτρο+Ν.Μάκρη

-> ή προς Λιμανάκια ή Σαρωνίδα από Λ.Λαυρίου->Παιανία->Κορωπί κλπ κλπ...

-> ή προς Πόρτο Ράφτη είτε από Λ.Λαυρίου->Παιανία->Μαρκόπουλο είτε από Παλλήνη->Σπάτα-Μαρκόπουλο κλπ κλπ

Για επιστροφή μάλλον θα τα φορτώσουμε σε συνοδευτικό αμάξι...

Αν υπάρχει ενδιαφέρον από κάποιον ας το πει και βλέπουμε πως το ρυθμίζουμε...

Προς crusader
αυτή την στιγμή έχω κάποια ποδήλατα τα οποία χρειάζονται λίγο μάζεμα για να είναι "μάχημα". Θα τα τσεκάρω κάποια στιγμή μέσα στις επόμενες μέρες και θα σε ενημερώσω σχετικώς αν μπορεί να γίνει κάτι για την περίπτωσή σου... Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 19:09:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
εγώ δεν έχω πια ποδήλατο.. αν μου δανείσει όμως κάποιος κανα περισευούμενο, έρχομαι μετά χαράς!! Very happy


έχω ένα αλλά χωρίς σέλα...δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα ε? Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 19:19:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό είναι το καλύτερο....
Αν δεν το θες ψάχνω να βρω ένα..
Πρώτου κόλου εεεεε σορρυ πρωτο χέρι....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 19:27:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριοι ημουν εθνικη Ελλαδος mountain bike οποτε οποιος θελει κατι να μου πει.....
Οριστε και τι καβαλαγα (δυστηχως πουληθηκε λογο ακινησιας,τα παρατησα πριν 5 χρονια)


http://i152.photobucket.com/albums/s188/Giannis307/04-03-07_1451.jpg
http://i152.photobucket.com/albums/s188/Giannis307/04-03-07_1447.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 19:31:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πες περισσοτερα specs, βλεπω V- brake και σκελετο αλουμινιου, απο κιβωτιο να υποθεσω XTR?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 19:32:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Κυριοι ημουν εθνικη Ελλαδος mountain bike οποτε οποιος θελει κατι να μου πει.....
Οριστε και τι καβαλαγα (δυστηχως πουληθηκε λογο ακινησιας,τα παρατησα πριν 5 χρονια)


http://i152.photobucket.com/albums/s188/Giannis307/04-03-07_1451.jpg
http://i152.photobucket.com/albums/s188/Giannis307/04-03-07_1447.jpg


Ποτέ δεν είναι αργά και ιδικά για ένα τέτοιο άθλήμα.
Και εσύ το ξέρεις καλύτερα απ όλους...
Σκέψου ότι αθλητες ηλικιας 50 ετών και είναι πρωταθλητές...

Ελα να μας οδηγήσεις...... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 21:14:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ξενερωσει γιατι στην Ελλαδιτσα μας μονο η μπαλα υπαρχει
Οταν εβγαινα 15 γενικης και πρωτος Ελληνας σε διαβαλκανικη διοργανωση και ολη μου η βοηθεια απο την ομοσπονδια ηταν ενα λαστιχο....τι να πω....Εξαλλου το κστος ειναι πολυ μεγαλο


Τι εννοω
Γενικα το μηνα ηθελα περιπου 20-250 ευρω για λαστιχα σαμπρελες(τυπικα το ενα λαστιχο παιζει απο 50_75ευρω) μκαι χωρια τα διαφορα ατυχηματα που το παραμικρο ηταν και 200αρικο....Και το βασικοτερο δεν δουλευα τοτε και ειχα αρχισει να γινομαι φορτομα τρελο στους δικους μου....Ασε πυ τωρα αμα με δεις θα πεις οτι δεν εχω αθληθει ποτε στην ζωη μου...



Λοιπον tech specs:

Σκελετος κραμα αλουμηνιου 7005 κατασκευης sunn (Γαλλιας και κατοπιν παραγγελιας)
Αναρτηση μπροστα ΜANITOU MARS αερος λαδιου με κλειδομα και ρυθμηση στο damper και στην προφορτηση με καλαμια αλουμινιου και πιστονια τιτανιου
Τιμονi και ακροτιμονα carbon της UNO
Σασμαν αλυσιδα Deore XT http://i152.photobucket.com/albums/s188/Giannis307/04-03-07_1445.jpg
Πεταλιερα πεταλια Deore
V-BRAKE DEORE
Zαντες Mavic Cross MaxII (Γαλλιας) http://i152.photobucket.com/albums/s188/Giannis307/04-03-07_1444.jpg
Σελλα Selle Italia me gel για να μην πιανονται τα....
Αυτα
To συνολο ηταν στα 10kg και 200γραμαρια...
Και οταν το πουλησα ενιωσα σαν να δινω ενα κοματι μου.....
Τι να πω
Αυτα εχει η ζωη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 22:12:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α και κατι ακομη...Αμα θελετε κανονιζουμε καμια εξορμηση σε κανα δασος και οπιος θελει του δειχνω και καμια τεχνικη....Οποιος ψηνετε πμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206 CC RG (kostadis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 CC Army Edition

Ένταξη: 11 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: N.Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 23:00:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ακούσω ότι πάει και ο volvos ποδήλατο και τι στον κόσμο... Laughing Laughing Laughing

Δηλώνω φανατικός του ορεινού!Όλα τα ποδήλατα που πέρασαν(και περνάνε) από τα χέρια-πόδια μου είναι mountain.

Όταν ήμασταν μικροί πηγαίναμε βόλτες γύρω γύρω και που και που πηγαίναμε σε μία μικρή πίστα με φίλους bmxάδες για άλματα!
Μετά που μεγαλώσαμε(γκουχ γκουχ) κάναμε κάτι καλές βόλτες 5-6χλμ. Από τότε που έβγαλα δίπλωμα(γκουχχ γκουχχχ γκουχχ) πήρε και ο θείος μου ένα και κάνουμε μαζί διαδρομές(κυρίως Πάρνηθα, κλπ).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 23:18:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πείτε λοιπόν πότε να κανονίσουμε.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 07:38:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην λες πείτε...
να προτίνεις κι εσύ και βλέπουμε.

εγώ πιο πάνω είπα για σήμερα...
για αύριο ως γνωστόν έχουμε την εκδρομή.

Γιε εμένα από Δευτέρα, αν και το δικό μου mountain είναι σε κομμάτια και περιμένει την ολοκλήρωση της αμμοβολής του...(+βάψιμο+συναρμολόγηη)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 1 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4036s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on