PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εορτασμοί 5 χρόνων - part 3...!!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάϊ 2007, 00:50:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micra_iro έγραψε:
θα ειμαι κι εγω εκει θα ειναι μια καλη ευκαιρια να σας γνωρισω και να με γνωρισετε στην περιπτωση που αποψε δεν καταφερω να ερθω στο στεκι σας


...όποτε μιας και δεν ήρθες σε περιμένουμε το Σάββατο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panosgep (Πάνος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI (Χωρίς Καθρέφτες)

Ένταξη: 09 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάϊ 2007, 21:18:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σέλω κι εγώωω Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Καλά ρε παιδιά μόνο δυο μέρες πριν ειδοποείτε;
Σνιφ κλαψ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Riding on my own I speed, riding on a road of fire
Staring at the autumn leaves, left is for the neon isles
Waiting on the road a torment, waiting on the road the doormen
Riding on my own I speed, right is for the shadowshires

P@N1S
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάϊ 2007, 23:10:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν είναι 2...
είναι 9 μέρες πιο πριν όπου γράφτηκε το 1ο ποστ εδώ (βλ πρώτη σελίδα)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 10:08:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα τα καταφέρω Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 12:44:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Δεν θα τα καταφέρω Sad


Κρίμα Steve.....
Next time... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 12:50:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι έπαθες ρε κουκουρουκου?
δουλειά?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 13:15:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λίγες ώρες ακόμα....... Wink
Το βράδυ θα γίνει χαμός..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 14:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tonight's the night we're gonna make it happen.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 17:32:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε γα**το όλα τα καλά χάνω! Είμαι καλεσμένος σε γεύμα ενος φίλου Κώσταντίνου που είπε να το γιορτάσει πριν τη γιορτή του. Αν τελειώσω νωρίς θα προσπαθήσω να περάσω έστω για λίγο. Το πιθανότερο όμως είναι να το χάσω κλαψ κλαψ Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 17:47:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Ρε γα**το όλα τα καλά χάνω! Είμαι καλεσμένος σε γεύμα ενος φίλου Κώσταντίνου που είπε να το γιορτάσει πριν τη γιορτή του. Αν τελειώσω νωρίς θα προσπαθήσω να περάσω έστω για λίγο. Το πιθανότερο όμως είναι να το χάσω κλαψ κλαψ Confused


Θα είμαστε μέχρι αργά εκεί...να έρθεις έστω για ένα ποτάκι! Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 18:32:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
206xs έγραψε:
Ρε γα**το όλα τα καλά χάνω! Είμαι καλεσμένος σε γεύμα ενος φίλου Κώσταντίνου που είπε να το γιορτάσει πριν τη γιορτή του. Αν τελειώσω νωρίς θα προσπαθήσω να περάσω έστω για λίγο. Το πιθανότερο όμως είναι να το χάσω κλαψ κλαψ Confused


Θα είμαστε μέχρι αργά εκεί...να έρθεις έστω για ένα ποτάκι! Wink Wink Wink


Όπως είπε και ο Πέτρος θα είμαστε εκεί μέχρι πολύ αργά...οπότε σε περιμένουμε... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 18:35:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Baphomet έγραψε:
Θα είμαστε μέχρι αργά εκεί...να έρθεις έστω για ένα ποτάκι! Wink Wink Wink


Όπως είπε και ο Πέτρος θα είμαστε εκεί μέχρι πολύ αργά...οπότε σε περιμένουμε... Wink


Αν έρθω μάλλον για πολύ αργά με κόβω.... Rolling eyes



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάϊ 2007, 18:49:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomakos έγραψε:

Αν έρθω μάλλον για πολύ αργά με κόβω.... Rolling eyes


...εσύ ειδικά αν δεν έρθεις θα φάς πολλές κλοτσιές....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 02:15:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν και λιγο αργα ηρθα κι εγω για ενα ποτακι, βεβαια ο μονος που ηξερα απο εκει ηταν ο καλος μου (τρομοκρατης) γειτονας Πετρος αλλα δεν πειραζει περασα ομορφα με πολυ καλα ακουσματα μπραβο και στα παιδια που παιξανε για ολους εμας απο δω και περα εχετε αλλους δυο fan του γκρουπ see ya on your next live presentation.


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 06:15:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι Motherfunkerz είναι ένα υπέροχο συγκρότημα που παίζουν εκπληκτική μουσική και δημιουργούν τρελό κεφί...τόσο ώστε να μην θές να κατέβουν απο την σκηνή.... Wink
Συγχαρητήρια σε όλο το συγκρότημα που έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό για να πραγματοποιηθεί αυτή η εκδήλωση.... Wink
Ήταν όλοι τους ΦΑΝΑΤΑΣΤΙΚΟΙ.... Wink
Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τους παρακάτω ανθρώπους που τίμησαν με την παρουσία τους και το εκπληκτικό συγκρότημα των Motherfunkerz αλλά και τα γενέθλια του συλλόγου μας....
1.Xrusa xs με την παρέα της.
2.Pygolabida με την φίλη της.
3.Gr@lly.
4.MemSound.
5.Stevon.
6.Pappaki.
7.Ήλια.
8.Ady.
9.Crusader.
10.Kostask με την Μαρία.
11.Αιμιλία με την παρέα της.
12.Την γυναίκα μου.
.........και γενικά τα 20 με 25 άτομα που δώσαμε το παρόν σε μία τόσο σημαντική εκδήλωση τόσο για το σύλλογο μας όσο και για τα παιδιά που μας κράτησαν αμείωτο το κέφι μέχρι τέλους.... Wink

Οσο για αυτούς που δεν ήρθαν,εκτός απο το ότι χάσατε μία ΜΑΓΙΚΗ βραδιά,χάσατε και την ευκαιρία να ξαναζητήσετε στο μέλλον την οποιαδήποτε υποστήριξη στο οτιδήποτε θεωρείτε σημαντικό και ιδιαίτερης αξίας για εσάς.... είτε σε τεχνικά θέματα, είτε σε αγορές, είτε σε θέματα αγώνων, Evil για τον πολύ απλό λόγο ότι για ακόμα μία φορά είσασταν απόντες..... Evil

Κρίμα...και πάλι κρίμα γιατί θα μπορούσατε να είχατε δώσει το παρόν πολλά περισσότερα άτομα ''στον σύλλογο που αγαπάτε και που ζητάτε καθημερινά την στήριξη του σε όλες τις μορφές που εσείς επιθυμείτε και επιλέγετε.....'' Evil

Ντροπή και μόνο ντροπή σε όλους σας..... Evil

Απο εδώ και πέρα θα με βρίσκεται αντιμέτωπο και ενάντια σε οτιδήποτε ζητάτε.... Evil Evil...πληρώνοντας το οποιοδήποτε κόστος.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kensai (Λεώντης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1400 8V (1999)

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Aigalew City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 06:55:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλήμερα παιδιά,

Διαβάζωντας το σχόλιο του Vinman δεν μπορώ να πω, ένιωσα μια ντροπή που δεν μπόρεσα να έρθω στο party. Για αυτό το λόγο, έχω να κάνω μια πρόταση.

Πιστεύω πως πρέπει να γίνουν ban και να διαγραφούν οι λογαριασμοί όλων εκείνων των χρηστών που δεν έδωσαν το παρών τους σε αυτή την εκδήλωση.

Και αυτό ανεξαρτήτως αν τα τελευταία 5 χρόνια εχουν δώσει την 1η θέση στο club μέσο τών συζητήσεων, της υποστήριξης προς νέους φίλους η ακόμη και της έστω και εγγραφής τους στο φόρουμ. Δεν πρέπει να μας πτωεί το γεγονός οτι μετά τη διαγραφή θα μείνουν μονο 10 άτομα στο φόρουμ. Τουλάχιστον αυτά τα άτομα θα είναι έμπιστα και θα πηγαίνουν και στις εκδηλώσεις του forum!

Είμαστε όλοι απαράδεκτοι και ασυγχώρητοι και πρέπει να μας γίνει μάθημα.
Αλλιώς ντροπή μας και ουέ και αλίμονο μας!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panosgep (Πάνος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTI (Χωρίς Καθρέφτες)

Ένταξη: 09 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 10:15:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kensai έγραψε:
Καλήμερα παιδιά,

Διαβάζωντας το σχόλιο του Vinman δεν μπορώ να πω, ένιωσα μια ντροπή που δεν μπόρεσα να έρθω στο party. Για αυτό το λόγο, έχω να κάνω μια πρόταση.

Δε θα έλεγα ότι ένιωσα ντροπή αλλά περισσότερο λύπη και στεναχώρια που έχασα ένα τόσο σημαντικό event.

kensai έγραψε:
Πιστεύω πως πρέπει να γίνουν ban και να διαγραφούν οι λογαριασμοί όλων εκείνων των χρηστών που δεν έδωσαν το παρών τους σε αυτή την εκδήλωση.

Μην ξεχνάς ότι δε μένουν όλοι στο Αιγάλεω σίτυ ή στη Νέα Φιλαδέλφεια ή στους Αμπελόκηπους. Όπως επίσης δεν πρέπει να ξεχνάς ότι ίσως μερικοί να δουλεύουν το βράδυ ή στην τελική να μην έχουν τη δυνατότητα να παρεβρεθούν.
Το γεγονός ότι μόνο 25 άτομα έδωσαν το παρών είναι πραγματικά λυπηρό αλλά πιστεύω ότι μόνο αυτοί οι 25 κέρδισαν κάτι χθες το βράδυ. Όλοι οι άλλοι απλά ΧΑΣΑΜΕ Crying or Very sad Crying or Very sad

Θέλω επίσης και εγώ να πω ένα μεγάλο μπράβο στο συγκρότημα που γέμισε τη βραδιά με τη μουσική του. Αν και δεν τα ξέρω τα παιδιά, από τα λόγια του Vinman καταλαβαίνω ότι ήταν υπέροχοι. ΜΠΡΑΒΟ


Riding on my own I speed, riding on a road of fire
Staring at the autumn leaves, left is for the neon isles
Waiting on the road a torment, waiting on the road the doormen
Riding on my own I speed, right is for the shadowshires

P@N1S
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 10:44:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kensai έγραψε:
Καλήμερα παιδιά,

Διαβάζωντας το σχόλιο του Vinman δεν μπορώ να πω, ένιωσα μια ντροπή που δεν μπόρεσα να έρθω στο party. Για αυτό το λόγο, έχω να κάνω μια πρόταση.

Πιστεύω πως πρέπει να γίνουν ban και να διαγραφούν οι λογαριασμοί όλων εκείνων των χρηστών που δεν έδωσαν το παρών τους σε αυτή την εκδήλωση.

Και αυτό ανεξαρτήτως αν τα τελευταία 5 χρόνια εχουν δώσει την 1η θέση στο club μέσο τών συζητήσεων, της υποστήριξης προς νέους φίλους η ακόμη και της έστω και εγγραφής τους στο φόρουμ. Δεν πρέπει να μας πτωεί το γεγονός οτι μετά τη διαγραφή θα μείνουν μονο 10 άτομα στο φόρουμ. Τουλάχιστον αυτά τα άτομα θα είναι έμπιστα και θα πηγαίνουν και στις εκδηλώσεις του forum!

Είμαστε όλοι απαράδεκτοι και ασυγχώρητοι και πρέπει να μας γίνει μάθημα.
Αλλιώς ντροπή μας και ουέ και αλίμονο μας!


Παρόλο την ειρωνία σου και το ηλίθιο ύφος σου θα σου απαντήσω αν και δεν θα έπρεπε να ασχοληθώ με το χαζό post σου.........
Όλο το παραπάνω κείμενο πάει επι το πλείστον στα επίσημα μέλη του συλλόγου,που πληρώνουν συνδρομή και όχι σε περιστασιακούς χρήστες όπως είσαι εσύ....με 4 δημοσιεύσεις σε 3 χρόνια και μάλιστα με την μία δημοσίευση ειρωνική........
Αν έχεις λοιπόν όρεξη για να γράφεις ότι σου κατέβει τότε έχεις πολύ μεγάλο πρόβλημα στον εγκέφαλο.....
Ανθρωποι που δεν έχουν προσφέρει τίποτα στον σύλλογο δεν δικαιούνται να μιλούν για αυτό το θέμα....και πόσο μάλλον εσύ.......
Για αυτό παράτα τις ειρωνίες και τράβα να ασχοληθείς με τίποτα πιο επικοδομητικό πρωί πρωί....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 12:02:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για εμάς ήταν ένα από τα καλύτερα μας live μια και το μαγαζί ήταν γεμάτο και ο κόσμος πολύ ενθουσιώδης και χόρευαν όλο το βράδυ! Περάσαμε πολύ όμορφα και τα δώσαμε όλα παρότι ήταν το 2ο σερί live μας και ήμασταν αρκετά κουρασμένοι... δυστυχώς από το club όπως είπε και ο Μάνος η συμμετοχή δεν ήταν η αναμενόμενη παρά το ότι θεωρώ πως σαν εκδήλωση τηρούσε όλα τα στάνταρντς για να είναι μια ξεχωριστή βραδιά γεμάτη κέφι... Ευτυχώς το μαγαζί γέμισε με άλλο κόσμο και δε γίναμε και ρεζίλι...Laughing
Ευχαριστώ τον Μάνο και τον Σταύρο που είχαν την ιδέα για το event... από την πλευρά μου εγώ έκανα ότι ήταν δυνατό για να βρούμε την κατάλληλη μέρα και το κατάλληλο μέρος. Ευχαριστώ πολύ όσους ήρθαν, ελπίζω να πέρασαν καλά... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 12:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια λυπαμαι που δεν ηρθα,ημουν σε ενα τραπεζι και κατα τιs 12 ειπα να σκασω μυτη,αλλα οπωs σηκωθηκα απο το τραπεζι ετσι εκατσα .... Beer Beer Beer την ειχα ακουσει στερεοφωνικα:!: Exclamation Exclamation
Να επισημανω πωs ο Μανοs εχει δικιο σε οσα λεει Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2694s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on