PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εορτασμοί 5 χρόνων - part 3...!!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 17:42:54    Θέμα δημοσίευσης: Εορτασμοί 5 χρόνων - part 3...!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O Aθλητικός Σύλλογος Ιδιοκτητών και Φίλων Peugeot Ελλάδος (PSClub - Hellas) σε συνέχεια των εορταστικών εκδηλώσεων για τα πέντε χρόνια λειτουργίας του, συμμετέχει στο ξέφρενο live Party που δίνει το
Σάββατο 19 Μαίου και ώρα 22.00 το γνωστό σε όλους σας συγκρότημα των Motherfunkerz!!!!

Σας περιμένουμε όλους μαζί με την παρέα σας, για να διασκεδάσουμε και να γιορτάσουμε τα πέντε αυτά χρόνια όπου μοιραζόμαστε καθημερινά το ίδιο πάθος,στο cafe-bar EGALITE,που βρίσκεται στην οδό Γεωργίου Αβέρωφ 36 στα Πευκάκια (50 μέτρα απο τον σταθμό του Η.Σ.Α.Π.).

Μην χάσετε με τίποτα αυτήν την υπέροχη βραδιά,η οποία αναμένεται μαγική υπό τους ήχους των εκπληκτικών Motherfunkerz!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Πεμ 10 Μάϊ 2007, 19:00:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 18:13:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ίσως να δώσω το παρόν... ανακαινισμένος πλήρως Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 18:59:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ίσως να δώσω το παρόν... ανακαινισμένος πλήρως Cool


Thumb Left
Κανονίστε να πάμε όσο περισσότεροι μπορούμε....
Φέρτε φίλους,γνωστούς,περαστικούς... Laughing
Τα παιδιά παίζουν καταπληκτικά και κάνουν τρελό κέφι.... Wink
Αξίζει να τους δούμε και να τους απολαύσουμε όλοι μας... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 01:36:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βασικά αυτό δεν είναι το live μας... είναι το πάρτυ του club στο οποίο θα έχουμε την τιμή να παίξουμε Very happy Κατά καιρούς έχουν έρθει πολλοί από εσάς να μας δουν, θα είναι καταπληκτικά να είμαστε όλοι μαζί και να γιορτάσουμε τα 5 χρόνια του συλλόγου μας!

Να αναφέρω σχετικά με το μαγαζί οτι υπάρχει τεράστιο δωρεάν πάρκινγκ δίπλα (είναι το Lidl εκεί) οπότε το παρκάρισμα θα είναι απλό.

Σας περιμένουμε όλους...θα περάσουμε super Thumbs Up Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 08:58:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader - woody - Blackjack + friends.. will be there!!! Onfire


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 10:13:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

memsound and friends will also be there.... Wink

(δεν χάνονται τέτοια πράγματα για κανένα λόγο άλλωστε...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 10:15:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό δεν χάνεται και για κανένα λόγο!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 11:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PARTY TIME!!!
I'LL BE THERE!!!





Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 14:10:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έτσι έτσι!!! μέχρι πρωίας Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2007, 15:53:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείτε ότι ούτε εγώ με την γυναίκα μου θα το χάσουμε... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 17:10:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα να βλέπω συμμετοχή... Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 19:48:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοειτε πως κ'εγω με τη Βαλια ειμαστε μεσα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2007, 13:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

www.motherfunkerz.gr/live.htm

Οι μέρες περνάνε και δεν βλέπω κόσμο... άντε ξυπνήστε λίγο!!! Cool Cool Cool
Για όποιον δεν κατάλαβε που είναι το μαγαζί


http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=477837.365&initialCenterY=4209590.665&initialZoomLevel=2

Υπενθυμίζω πως το μαγαζί έχει και έξω τραπέζια και απέραντο πάρκινγκ για να μπουν όλα τα Peugeάκια!!!
Επίσης η εκδήλωση είναι ανοιχτή, δεν είναι πριβέ για το club οπότε μπορεί ο καθένας να έρθει!!!
IT'S PARTY TIME!!! Yahoo! Yahoo! Yahoo! Yahoo! Joker Joker Joker Joker

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2007, 13:13:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς ΔΕΝ θα τα καταφέρω Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2007, 13:46:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήταν προγραμματισμένο να είμαι Μύκονο εκείνες τις μέρες, αλλά κάτι παίχτηκε σήμερα με τα θέματα του στρατού, οπότε αν είμαι Αθήνα θα δώσω και εγώ το παρόν!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2007, 09:42:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Ήταν προγραμματισμένο να είμαι Μύκονο εκείνες τις μέρες, αλλά κάτι παίχτηκε σήμερα με τα θέματα του στρατού, οπότε αν είμαι Αθήνα θα δώσω και εγώ το παρόν!!


ας την μύκονο για αργότερα...έλα να σε δούμε Very happy θα περάσουμε ωραία!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 15:22:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ειμαι κι εγω εκει θα ειναι μια καλη ευκαιρια να σας γνωρισω και να με γνωρισετε στην περιπτωση που αποψε δεν καταφερω να ερθω στο στεκι σας


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 15:53:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micra_iro έγραψε:
θα ειμαι κι εγω εκει θα ειναι μια καλη ευκαιρια να σας γνωρισω και να με γνωρισετε στην περιπτωση που αποψε δεν καταφερω να ερθω στο στεκι σας


Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ben (PANOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206xxx

Ένταξη: 15 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: thiva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 16:54:32    Θέμα δημοσίευσης: ΒΕΝ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ CLUB ΡΕ ΓΜΤ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΕΛΩ. ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΑΛΙΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ.C U ALL SOON.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάϊ 2007, 17:48:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1567s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on