PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αλλαγή συμπλέκτη, λόγω θορύβου ρουλεμάν?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
206 groupA (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 quiksilver 1.4 (16v)

Ένταξη: 25 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΥΡΩΠΟΣ-ΚΙΛΚΙΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2008, 16:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταυρο πηγα στο παλικαρι που ειχα παει τοτε και με τα δισκοφρενα πολυ καλη δουλεια,ξηγα το παλικαρι και εγω πιστευω οτι εαν βιαζομουν σιγουρα θα το εφτιαχνε ακομα πιο γρηγορα αλλα λογο του οτι δεν βιαζομουν ασε που με το που εφτασα στο συνεργειο εκανα καφε και πηγα μεσα στο γραφειο που εχει internet και κολλησα εκει μεχρι που σε καποια φαση μετα απο 4 ωρες περιπου βγηκα απο το γραφειο του για να κανω και αλλο καφε και μου ειπε οτι το αμαξι ειναι ετοιμο για βολτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Μάρ 2008, 09:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ε τοτε οντως μπορει να ειναι κατι αλλο
π.χ πλανητικα που την ακουνε καποιες φορες στα σαζμαν μας
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΛΛΓΗ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΖΜΑΝ
αυτο ειναι υπερβολη


Υπερβολη??Μα γιατί το λες αυτό?
Εγώ ξέρω κάποιον που προτείνει κάτι ανάλογο... Razz Razz


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 09:11:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
greenpug106 έγραψε:
Αυτό το ρουλεμάν είναι πιθανόν να κάνει τέτοιο θόρυβο?
Και πατώντας το συμπλέκτη να σταματά?

Νααιιι....!!


επισης θορυβο που σταματαει με συμπλεκτη κανουν κ τα ελατηρια του δισκου .



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιούν 2008, 17:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από εδώ:

Valeo 826211

160 euro

μπήκε σήμερα Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2008, 16:13:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια μου κάνει και μένα αυτό το θόρυβο.Όταν πήγα για το service των 60000 και ρώτησα την lion μου είπαν ότι είναι το ρουλεμάν και ότι είναι κάτι πολύ δαπανηρό να το κάνω τόσο νωρίς και δεν χρειάζεται.Μου είπε σε κανα 2 χρόνια που θα το πάω για τα 80000 τότε ναι ίσως να τον αλλάξουμε... Confused
τι να κάνω τώρα? προτείνεται μου κάπου να πάω να τον αλλάξουν, η τελοσπάντων πείτε μου τι πρέπει να κάνω! (δεν ξέρω και πολλά πραγματάκια... Razz )

ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούλ 2008, 00:47:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να αλλαχθεί το ρουλεμάν του δίσκο-πλατώ αν αυτό εννοεί ο μηχανικός, πρέπει να βγεί το σασμάν.

Και με την ευκαιρία θα πρέπει να αλλάξεις όλο το σετ, δίσκο-πλατώ-ρουλεμάν.

Σαν εργατικά έχει 200 ευρώ περίπου στις αντιπροσωπείες η εξαγωγή και τοποθέτηση σασμάν και από χρόνο είναι στις 3-4 ώρες.

Τα 60.000 χλμ είναι αρκετά καλά για να αλλάξεις δίσκο πλατώ, δεδομένο ότι μέσα στην πόλη τα σταμάτα-ξεκίνα ταλαιπωρούν τον δίσκο και κάνουν "νυχάκι" με αποτέλεσμα την καταστροφή του μακροπρόθεσμα.

Οπότε καλό θα είναι αν έχεις τα λεφτά να το αλλάξεις τώρα Smile

Σύν ένα πακέτο καλές βαλβολίνες, και θα νομίζεις ότι πήρες άλλο αμάξι Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούλ 2008, 11:14:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok ευχαριστώ παιδιά !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red_storm (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 04 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 165

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούλ 2008, 18:30:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε fynos, 207 δεν έχεις? Σου κάνει βόρυβο? Αν ναι, πώς ακριβώς έιναι αυτός ο θόρυβος? Στις πόσες στροφές? Όταν πατάς το συμπλέκτη σταματάει?

***Πολλές απορείες έχω.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούλ 2008, 18:37:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Athens έγραψε:
παιδια μου κάνει και μένα αυτό το θόρυβο.Όταν πήγα για το service των 60000 και ρώτησα την lion μου είπαν ότι είναι το ρουλεμάν και ότι είναι κάτι πολύ δαπανηρό να το κάνω τόσο νωρίς και δεν χρειάζεται.Μου είπε σε κανα 2 χρόνια που θα το πάω για τα 80000 τότε ναι ίσως να τον αλλάξουμε... Confused
τι να κάνω τώρα? προτείνεται μου κάπου να πάω να τον αλλάξουν, η τελοσπάντων πείτε μου τι πρέπει να κάνω! (δεν ξέρω και πολλά πραγματάκια... Razz )

ευχαριστώ

Αφου δουλευει αστο, αν μεινεις απο αυτο, το αλλαζεις.
Μην πετας τα λεφτα σου τσαμπα.
Κι εμενα σφυραει απο τα 60.000, τωρα εχω 167.000 σφυραει ακομα αλλα δεν το εχω αλλαξει και δε με ενοχλει πλεον.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 02:21:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Αφου δουλευει αστο, αν μεινεις απο αυτο, το αλλαζεις.
Μην πετας τα λεφτα σου τσαμπα.
Κι εμενα σφυραει απο τα 60.000, τωρα εχω 167.000 σφυραει ακομα αλλα δεν το εχω αλλαξει και δε με ενοχλει πλεον.

Στα 567.000 σκέφτεσαι να τον αλλάξεις ή μήπως θα πας για ανακατασκευή να σου βγεί πιο οικονομικά?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 08:31:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανακατασκευη φυσικα Laughing


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 19:01:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Ανακατασκευη φυσικα Laughing

Ανησύχησα προς στιγμήν και εγώ ο άνθρωπος! Silly



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Αύγ 2008, 08:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.buypartsby.co.uk/clutch_kit_display.php?pageNum_Recordset1=0&totalRows_Recordset1=9&txtmodel=206&Submit=Next&txtmake=Peugeot


ποιον απο αυτούς παίδες? λέω απο σεπτέμβρη να τον αλλάξω όποτε και ψάχνομαι ... προτίνετε για να τον παραγγείλω!

thx


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Αύγ 2008, 14:42:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλει σκέψη για να καταλάβεις ότι είναι ο LUK-620308600 ?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2008, 18:50:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή συμπλέκτη, λόγω θορύβου ρουλεμάν! ΠΡΕΠΕΙ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimitris2003 έγραψε:
Μετά την αλλαγή αμορτισέρ με μαμά Peugeot, τακάκια μπροστά πίσω και δίσκους μπροστά με μαμά Peugeot, μου ανέφεραν ότι θα χρειαστεί και αλλαγή συμπλέκτη. (206cc, 1.6, 5 ετών, 87.000 χιλ. με κανονική χρήση και οδήγημα).

Ο λόγος της αλλαγής είναι ο εξής. Όταν είναι κρύο, σταματημένο και χωρίς να πατάω τον συμπλέκτη, ακούγετε ένας μεταλικός θόρυβος. (ο οποίος ακούγεται εδώ και έναν χρόνο). Μου ανέφεραν ότι είναι πολύ κοντά στο να σπάσει το ρουλεμάν του συμπλέκτη, καθώς από αυτό προέρχεται ο μεταλικός ήχος. Κατά τα άλλα το πλατώ και ο δίσκος δεν έχουν πρόβλημα.

Να αναφέρω ότι όταν πατάω τον συμπλέκτη ο ήχος σταματά. Μόλις τον αφήσω ξαναακούγετε.

Είναι επιτακτική η άμεση αλλαγή του συμπλέκτη? (κόστος 400€, ουκ ολίγα).

Ευχαριστώ.
μια απο τα ιδια και το δικο μου cc...η μονη διαφορα εινα ιοτι εμενα μου ακουγεται κανενα τριμηνο και οτι μου οτι η αντιπροσωπεια μου ειπε οτι το κοστος ειναι 500 ευρω για αλλαγη δισκου πλατω... Evil τι μου προτεινετε παιδες να κανω?πληροφοριακα εχω μονο 32000 χλμ και σε 2 μηνες περναω κτεο..μηπως υπαρχει καποιο προβλημα εκει...δωστε μου τα φωτα σας..ευχαριστω εκ των προτερων... Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2008, 18:54:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

διαβασα κα ιαυτο που λεει παραπανω ο steve και προβληματιστηκα γιατι απλα μου δημιουργηθηκε το προβλημα στα 30000χλμ και κατω απο πολυ καλες συνθηκες οδηγησης. Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2008, 23:51:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tι ειναι ρε παιδια τα ευρω φυστικια...?

Ολο το δισκοπλατο εχει 150 ευρα με την εκπτωση του club (αν δεν κανω λαθος) και κανα 100αρι ειναι η εργασια σε συνεργατη του club....Τι παπατζες ακουτε..!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2008, 01:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Ολο το δισκοπλατο εχει 150 ευρα με την εκπτωση του club (αν δεν κανω λαθος)

Όχι δεν κάνεις λάθος
Giannis307 έγραψε:
και κανα 100αρι ειναι η εργασια σε συνεργατη του club....Τι παπατζες ακουτε..!

200 παρά κάτι (κατέβασμα σασμάν).

Υπ' όψιν ότι καλό θα είναι να αλλαχθούν και οι βαλβολίνες με την ευκαιρία αλλαγής δίσκου/πλατώ.



Και στην αντιπροσωπεία ο δίσκος έχει 260 ευρώ και τα εργατικά περί τα 250 ευρώ.

Οπότε shiba, καλή είναι η τιμή που σου είπανε για αντιπροσωπεία Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
blue_rallye (Thanasis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 02 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2009, 16:16:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως γιατι να πας σε αντιπροσωπεια και οχι σε καποιο εξουσιοδοτημενο ή συνεργατη του club που εχει σαφως καλυτερες τιμες.

Στα δικα μου τωρα,εχω ενα 106 16v με 97000 χιλιομετρα και κανει το κλασικο ηχο που μολις πατας συμπλεκτη σταματα το ρουλεμαν να χτυπαει και θα παω για ολο το σετ.
Αλλο με απασχολει ομως οταν εχω την ταχυτητα πχ 1η ή οποιαδηποτε αλλη η διαδρομη του λεβγιε με κουμπωμενη την ταχυτητα ειναι μεγαλη,παιζει με αλλα λογια.Επισης κουμπωνουν λιγο δυσκολα οι ταχυτητες (χωρις γρατζουνισμα ομως).

Υ.Γ.Αλλαξα βαλβολινες πριν απο 10 μερες αλλα παλι δυσκολα κουμπωνουν.


I want Nos!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Μάρ 2009, 19:01:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο τις 5000χλμ ακουγεται το ρουλεμαν..πηγα στν αντιπροσωπεια 3 φορες και μ ειπαν οτι ειναι ενταξει...για να μην τα πολυλογω...σημερα εχω 22000 χλμ και πατιναρει υπερβολικα..εχω χασει την αισθηση του συμπλεκτη..ειναι υπερβολικα μαλακος!!αν προχωρησω σ αντικατασταση εχετε να προτεινετε καποιο συγκεκριμενο γιατι εγω ειμαι λιγακι ασχετος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1678s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on