PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αλλαγή συμπλέκτη, λόγω θορύβου ρουλεμάν?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dimitris2003 (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2007, 14:56:39    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Αλλαγή συμπλέκτη, λόγω θορύβου ρουλεμάν? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά την αλλαγή αμορτισέρ με μαμά Peugeot, τακάκια μπροστά πίσω και δίσκους μπροστά με μαμά Peugeot, μου ανέφεραν ότι θα χρειαστεί και αλλαγή συμπλέκτη. (206cc, 1.6, 5 ετών, 87.000 χιλ. με κανονική χρήση και οδήγημα).

Ο λόγος της αλλαγής είναι ο εξής. Όταν είναι κρύο, σταματημένο και χωρίς να πατάω τον συμπλέκτη, ακούγετε ένας μεταλικός θόρυβος. (ο οποίος ακούγεται εδώ και έναν χρόνο). Μου ανέφεραν ότι είναι πολύ κοντά στο να σπάσει το ρουλεμάν του συμπλέκτη, καθώς από αυτό προέρχεται ο μεταλικός ήχος. Κατά τα άλλα το πλατώ και ο δίσκος δεν έχουν πρόβλημα.

Να αναφέρω ότι όταν πατάω τον συμπλέκτη ο ήχος σταματά. Μόλις τον αφήσω ξαναακούγετε.

Είναι επιτακτική η άμεση αλλαγή του συμπλέκτη? (κόστος 400€, ουκ ολίγα).

Ευχαριστώ.


peugeot,206cc, 1.6, 2002
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
Μέλος
Μέλος


206 CC

Ένταξη: 04 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 125
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2007, 16:04:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ίδια και εγώ. Very happy

206 CC, σχεδόν πενταετία με 70.000 χλμ με ήπια οδήγηση.
Πριν μέρες άλλαξα ιμάντα και μου είπαν το ίδιο πράγμα.
Σε ερώτηση μου τι μπορεί να πάθει αν και όταν σπάσει το ρουλεμάν
μου είπαν ότι απλά θα ακινητοποιηθεί το αυτοκίνητο.

Κόστος αλλαγής ρουλεμάν-δίσκο-πλατό στα 400€ επίσης.
όυ το πηγαίνεις για σερβις????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dimitris2003 (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2007, 16:46:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντα πήγαινα στην Lion Hellas ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

Μια φορά πήγα αλλού (σε ανεξάρτητο) και μου άνοιξαν πίσω τρύπες για να βάλουνε το διαφημιστικό τους γύρω από την πινακίδα!!! Το τι έγινε μετά δεν περιγράφεται.... Δεν ξαναπάτησα.

Τελευταία πήγα σε νέο επίσημο που άνοιξε δίπλα στην δουλειά μου.
ΜΠΑΚΑΝΙΑΡΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. Φαίνονται να είναι ειλικρινής και υπάρχει προσωπική επαφή και σπαταλάνε χρόνο με τον πελάτη (όχι σαν την LION)

Προς το παρόν δεν θα τον αλλάξω. Έχω άλλα 3000 χιλ. για service στις 90.000 χιλ. Αν περισέψουν λεφτά θα τον αλλάξω (θα τον αλλάξω, με ξέρω).


peugeot,206cc, 1.6, 2002
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2007, 19:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρέπει να αλλάξεις ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ και ΣΥΝΤΟΜΑ το ρουλεμάν δίσκου-πλατό γιατί αν σπάσει μένεις επί τόπου (φαντάζεσαι να σου σπάσει σε στροφιλίκι πάνω σε κατέβασμα;...). Σαν ανταλλακτικό το ρουλεμάν κοστίζει βία 15Ε αλλά η εργασία ειναι ακριβώς ίδια με την εργασία αλλαγής δίσκου-πλατό, οπότε εάν δεν άλλαξες δίσκο-πλατό πρόσφατα κάνε το τώρα. Ένας χρόνος είναι πολύς καιρός...

400Ε είναι ληστεία!
Σετ δίσκο-πλατο-ρουλεμάν κοστίζει 130-140Ε. Για την εργασία πόσο να βάλουμε; 100Ε από ένα καλό εξειδικευμένο συνεργείο είναι το λογικό νούμερο που θα περιμένεις. Σύνολο 230-240Ε...

ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ VALEO ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΕΥΚΟΛΑ. Εγώ την επόμενη φορά θα βάλω της LUΚ. Βαρέθηκα να αλλάζω πρόωρα δίσκο επειδή την ακούει το ρουλεμάν της VALEO από τα γκάζια. Α, περιόρισε τις κόντρες από στάση, πέρα από το ρουλεμάν την τρώει άσχημα το σασμάν μας (θα βοηθήσει οπωσδήποτε και μία καλή βαλβολίνη - ΟΧΙ της αντπροσωπείας φυσικά).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2007, 22:15:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα αυτο ακουγεται απο τοτε που πήρα το αμάξι και ενάμιση χρόνο και 9 αγώνες μετά (χώμα άσφαλτο) δεν είχε πρόβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206 groupA (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 quiksilver 1.4 (16v)

Ένταξη: 25 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΥΡΩΠΟΣ-ΚΙΛΚΙΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2007, 22:28:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωμη μου θα ηταν να αλλαχτει το συντομοτερο δυνατο για να μη προκαλεσει μεγαλυτερο προβλημα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2007, 23:45:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελευταια ακουγετε και εμενα ενας τετοιος θορυβος.
Με σταματημενο αμαξι παταω και ακουγετε καθαρα η μηχανη.Αφηνω και ακουγετε σαν κατι να χτυπα και μετα ενας χριιιιιιιιιιιιι ψηλομεταλικος ηχος.
Το θεμα ειναι και με δευτερα κοινουμενος με μικρη ταχυτητα(ισα ισα που η στροφες πιανουν τις 1300)ακουγετε ενα χριιιιι οταν παταω ελαφρατο γκαζι για να επιταχυνω.
Τι ειναι ολα αυτα?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
307red (Paul)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 XT 5d 2004

Ένταξη: 04 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 17:08:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια από τα ίδια... αλλά σε 307.
Ευτυχώς ήταν στο τσακ πριν λήξει η εγγύηση (25000 χλμ) και άλλαξαν μόνο το ρουλεμάν - αφού βέβαια στην πρώτη επίσκεψη λόγω "λάθος διάγνωσης" άλλαξαν έναν τεντωτήρα και τον ιμάντα του δυναμό...
Μου πρότειναν αλλαγή δίσκου-πλατώ (που δεν καλύπτεται βέβαια από εγγύηση), αλλά μόνο και μόνο που μου το πρότειναν, δεν ξαναπάτησα στα λημέρια τους...

Αν είσαι εκτός εγγύησης, φοβάμαι ότι δεν γλιτώνεις.

Φίλε brz20:
Μήπως εξάτμιση?
Γιατί εμένα όταν τα 'φτυσε το ρουλεμάν ακούγονταν ως επί το πλείστον με σταματημένο το αμάξι, διότι εν κινήσει τον θόρυβο τον κάλυπτε ο θόρυβος της μηχανής. Κάτι μου θυμίζει αυτό το χριιιιιι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 01:15:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ πιθανό όταν τη παίξει το ρουλεμάν να μην ακινοποιηθεί το αυτοκίνητο.
Συνήθως προειδοποιεί , αφού αυξάνεται η ένταση του ήχου.
Επίσης πολύ πιθανό να κρατήσει και και πολύ περισσότερο καιρό απ'όσο φαντάζεσαι.

Τέλος ανεβοκατέβασμα σασμάν είναι γύρω στο 150άρι + βία 160 το σετ,
γύρω στο 300άρι δηλαδή.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kalxas (axilleas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 307 1.6 2001

Ένταξη: 12 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 13:29:19    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή συμπλέκτη, λόγω θορύβου ρουλεμάν! ΠΡΕΠΕΙ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ ΠΛΑΤΩ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΕ ΕΝΤΑΘΕΙ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 300€, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΕΞΙΔΕΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 16:02:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΓΩ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΗΧΟ ΕΔΩ Κ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ, ΟΤΙ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΤΟΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΔΙΣΚΟΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ (94.000ΧΛΜ), ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΔΙΣΚΟ-ΠΛΑΤΩ-ΡΟΥΛΕΜΑΝ 165€ VALEO ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΜΕΙΝΩ ΑΠΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΡ.

**ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΤΟ CAPS LOCK


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 16:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσο μεγαλύτερη η ροπή του κινητήρα σου και όσο περισσότερο την χρησιμοποιείς τόσο ταχύτερα θα πάρεις το ρουλεμάν στο χέρι, ειδικά όταν ήδη "τσιρίζει".


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούν 2007, 08:08:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λουκ αθηνα ξερουμε που θα βρουμε?

εχω την υποψια οτι το σφυριγμα που κανει τελικα το σαζμαν μου ειναι απο το ρουλεμαν του συμπ[λεκτη που αλλαξα προσφατα με ενα skf Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drulic (AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 62
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούν 2007, 08:29:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω στην spare στην Αθηνών (πολύ κοντά στην αποθήκη του τεί) στο ρεύμα προς Χαιδάρι.

SPARE SERVICE Α.Ε.
Λεωφ. Αθηνών 60
10441 ΑΘΗΝΑ
Τηλ.: 21 05220333

http://www.spare.gr



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 15:51:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΤΗ SPARE μολις μου ειπαν τιμη καπου 150+ευρω...

μη σας πω ποσο μου ειπε ο στελαρας απο πανω...
αρε πουτανα αθηνα.... Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 18:48:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ΣΤΗ SPARE μολις μου ειπαν τιμη καπου 150+ευρω...

μη σας πω ποσο μου ειπε ο στελαρας απο πανω...
αρε πουτανα αθηνα.... Evil Evil Evil

κατσε αυριο να σου πω και εγω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 21:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη ειμαστε ηδη τρεις σπυρο με παπακι αν οργανωθουμε ισως κανουμε μια καλη τιμη απο οπου τα παρουμε οποτε ρωτας για 3-5κομματια απο τωρα...

εδω μου ειπαν 215λιανικη και με εκπτωση 155

ακομα και 40% να μας εκαναν ( που δεν ) θα πηγαινε 130 Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 22:02:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως και στο προηγουμενο αγωνιστικο χτυπαγε απο την ωρα που το πηρα το ρουλεμαν της πρισντιρεκτ, το αλλαξα μια φορα και ησυχασε για λιγο αλλα μετα παλι τα ιδια.
Τακη ειναι προβληματικα τα ΜΑ σε αυτο το θεμα, γιαυτο σου λεω κουμπωσε ενα ΒΕ να ησυχασεις. Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 08:01:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stelio σπυρο για τσεκαρετε αν βρουμε το κωδικο και τιμη της ενισχυμενης εκδοσης της λουκ.
βρηκα αυτα εδω....

http://www.buypartsby.co.uk/clutch_kit_display.php?txtmodel=206&Submit=Next&txtmake=Peugeot

λενε για rhd & lhd vehicles????


υ.γ. ο σπυρος ηδη βρηκε πιο κατω τιμη απο στελιο Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 08:06:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai edo
http://www.oscaro.es/r479-Kit+de+embrague+para+PEUGEOT++206+%282A%2FC%29+1.6+16V+%28109+Cv%29del+a%F1o2003-15705-88-2003-3555.htm

4 eyro diafora exoyn στο ενα 20 στο αλλο σαιτ......αν ειναι αυτα τα δυο που λεμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3637s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on