PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Οτι να'ναι videos
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 109, 110, 111  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2015, 19:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.facebook.com/video.php?v=587516148017693&pnref=story

Laughing Laughing Laughing


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
George S (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rc

Ένταξη: 19 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: Τριπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2015, 22:17:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλο! Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Οκτ 2015, 16:21:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.youtube.com/watch?v=qzFdLA8VGJY

γιατι αξιζει να το δει οποιος δε το χει δει!!!!!!!!!

παντα επικαιρο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Νοέ 2015, 22:56:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.facebook.com/1704875196402500/videos/1711818582374828/



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Νοέ 2015, 09:15:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χααχαχαχαχαχ εκλαψα....


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2016, 21:53:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι κανουνε μωρε στα Peugeot...
https://youtu.be/9TnGjq9mWSI


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 18:21:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκανα ενα μικρο διαλειμμα απο το μονταζ της εκδρομης για να ανεβασω κατι κατι που συνεβη σημερα γυρνωντας σπιτι.
Τελειωμα Λ. Μεσογειων προς Λ. Βασ. Σοφιας. Μια, "κυρια" δε θα την πω γιατι δεν ηταν, "γυναικα" δε θα την πω γιατι θα φανει σεξιστικο, μια μανταμ λοιπον εχει εμποδιο ενα παρκαρισμενο, παει να μπει στη λωριδα μου και μετα αυτη και ο γιος της με ανεβοκατεβαζουν μαλ@κα γιατι λενε πηγα καταπανω τους και τους εκλεισα ενω τελικα χωρουσαμε και τα δυο αυτοκινητα.
Στο τελος του βιντεο τα ματια μου τρεμουν προσπαθοντας να επεξεργαστω τι παιχτηκε ενω παραλληλα τρεμει το ποδι μου στο φρενο απο τα νευρα...
Τα σχολια δικα σας Arrow https://youtu.be/l9c5q1hat3Y


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 18:36:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Εκανα ενα μικρο διαλειμμα απο το μονταζ της εκδρομης για να ανεβασω κατι κατι που συνεβη σημερα γυρνωντας σπιτι.
Τελειωμα Λ. Μεσογειων προς Λ. Βασ. Σοφιας. Μια, "κυρια" δε θα την πω γιατι δεν ηταν, "γυναικα" δε θα την πω γιατι θα φανει σεξιστικο, μια μανταμ λοιπον εχει εμποδιο ενα παρκαρισμενο, παει να μπει στη λωριδα μου και μετα αυτη και ο γιος της με ανεβοκατεβαζουν μαλ@κα γιατι λενε πηγα καταπανω τους και τους εκλεισα ενω τελικα χωρουσαμε και τα δυο αυτοκινητα.
Στο τελος του βιντεο τα ματια μου τρεμουν προσπαθοντας να επεξεργαστω τι παιχτηκε ενω παραλληλα τρεμει το ποδι μου στο φρενο απο τα νευρα...
Τα σχολια δικα σας Arrow https://youtu.be/l9c5q1hat3Y


Ο δρομος εχει πινακιδα που απαγορευεται το παρκαρισμα και αριστερα τους εχει 2 αυτοκινητα παρκαρισμενα, αυτοι για να τα αποφυγουν παραλιγο να φιλιοσασταν, καπως ετσι ειναι και η παραλιακη εδω σε εμας και στην Παπαναστασιου και σε αρκετους ακομη δρομους συμβαινει παρομοιο περιστατικο. Δεν θα τους χαρακτηρισω, απλα σε τετοιες περιπτωσεις ο ενας απ τους 2 πρεπει να υποχωρησει για να μην υπαρξει συγκρουση, το σωστον αυτος που θα βρεθει πισω απ τα σταθμευμενα, στην περιπτωση σου θεωρω πως ειχες δικαιο, αν και δεν υπαρχει διαγραμμιση της οδου καθως μετα ο δρομος ανοιγει, και δεν μπορεσα να καταλαβω αν επιτρεποταν απο την θεση σου να παρεις την αριστερη μερια στην διχαλα που εκανε ο δρομος


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 18:56:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christos_99 έγραψε:
δεν μπορεσα να καταλαβω αν επιτρεποταν απο την θεση σου να παρεις την αριστερη μερια στην διχαλα που εκανε ο δρομος

Ε λοιπον αυτο το κωλοσημειο εχει ετσι τις νησιδες απο τοτε που η Λ. Αλεξανδρας περναγε απεναντι στο δρομο που πηγαμε να γινουμε.
Πιο πριν λοιπον, στη Μεσογειων οι 3 λωριδες χωριζονται σε 3 διπλες (με τις αντιστοιχες πινακιδες για οδηγιες):
Α) η δεξια σε μια κανονικη και μια λεωφορειολωριδα, οι οποιες γινονται αργοτερα 4 και ΜΟΝΟΝ αυτες πανε για Αλεξανδρας
Β) η μεσαια που γινονται 2 που πανε ΜΟΝΟ αριστερα στην επιμαχη διχαλα με προορισμο το κεντρο
και Γ) η αριστερη που γινονται 2 που πηγαινουν προς Γουδη.
Τωρα το τι γινεται σε εκεινη τη διχαλα μεταξυ μεσαιων και δεξιων λωριδων ειναι ενα χαος με τους μεν και τους δε να κανουν αλλαξοκωλιες τελευταια στιγμη.
Για αυτο εγω καθομαι εκει που ειναι σωστο και ασε τους αλλους να χτυπιουνται οταν τους κοβω τις σφηνες.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 20:33:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω θα πω μπραβο για την υπομονη σου να μην αντιμιλησεις στον ιδιο τονο/υφος/κλπ
και να σου εισηγηθω αλλη φορα να πατησεις φρενο να περασει ο οποιος αλλος...
το θεμα ειναι να μην μπλεξεις σε τρακαρισμα και οχι ποιος εχει δικιο... Wink Wink Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 02:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομίζω να είχα την υπομονή να αντιδράσω με τον τρόπο σου Δημοσθένη και ειδικά με τέτοιο ύφος και χαρακτηρισμούς λες και σε ήξεραν.... Αλλά έτσι έμαθε ο κουραδοκεφτές ο γιος της από αυτά που ακούει έτσι αντιδρά...!! Μάνθο νε μεν έχεις δίκιο αλλά όχι να πιστεύουν οτι εχουν και δίκιο τα κωλόζωα... Evil Evil Evil Evil Evil


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 11:27:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημοσθενη, μπορεις να δωσεις αριθμο πινακιδας please?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 11:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι; Λες να τους ξερεις ή εχεις καποιο μεσο να τους βρεις;


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 13:21:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω θα χα κατεβει κατω παντος! χαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 13:41:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κατεβω να κανω τι; Αν ο αλλος δεν εχει παρει χαμπαρι που εκανε λαθος δε θα του το βαλεις με μπουνιες στο κεφαλι. Μπορει να ετρεμα απο τα νευρα αλλα προτιμω να προσπαθησω να κανω τον αλλον να καταλαβει που ειναι λαθος. Αλλη η ευχαριστηση της νικης επιπεδου με επιχειρηματα και αλλο το να κανεις επιθεση στην επιθεση. Αντι να λες ποσο βλακας ειναι ο αλλος με βρισιες, απλα τον κανεις να νιωσει μονος του ηλιθιος οταν του δειχνεις ποσο ακυρος ειναι.

Ή μπορεις να πεις οτι ειμαι χεστης, μιας και ποτε δεν εχω πλακωθει στη ζωη μου. Neutral


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 13:53:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και καλα κάνεις...και ποτε να μην το κανεις...δεν αποδεικνυει τιποτα... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 17:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Δημοσθενη, μπορεις να δωσεις αριθμο πινακιδας please?
Θέλω και εγώ τον αριθμό



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 19:22:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Δημοσθενη, μπορεις να δωσεις αριθμο πινακιδας please?
Θέλω και εγώ τον αριθμό

Καλά ρε παιδιά, να σας τον στείλω με μυνημα (αν τον διεκρινα καλά μετά από ζουμ στο βίντεο), αλλά γιατί;


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 19:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοειται πως πρεπει να παραχωρησει προταιρεοτητα αυτος που εχει το εμποδιο
Αλλα απτη στιγμη που δεν εχει διαγραμμιση και λωριδες θεωρειται μονοδρομος? Αρα επειδη εισαι πισω οφειλεις να κοψεις

Μπραβο παντως αυτοσυγκρατηση
Χεστης ξεχεστης ενα καντηλι θα πρεπε να το ριξεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2016, 10:51:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Steve έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Δημοσθενη, μπορεις να δωσεις αριθμο πινακιδας please?
Θέλω και εγώ τον αριθμό

Καλά ρε παιδιά, να σας τον στείλω με μυνημα (αν τον διεκρινα καλά μετά από ζουμ στο βίντεο), αλλά γιατί;


Αρχικα για να τον κανεις ρομπα στο facebook.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 109, 110, 111  Επόμενη
Σελίδα 110 από 111

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,7057s (PHP: 13% - SQL: 87%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on