PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

208 gti Σύστημα Ανάρτησης.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2015, 20:52:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lefteraki έγραψε:
stevedek έγραψε:
να και οι photo μετά τις αλλαγές ...

http://1drv.ms/18fqntQ

http://1drv.ms/18fqohE

http://1drv.ms/18fqrKk

http://1drv.ms/1GJDmTA

http://1drv.ms/1GJDpic

http://1drv.ms/18fqA0n

τα αυτοκόλλητα Peugeot Sport από ebay στην Αγγλία ... για όποιον ενδιαφέρεται



αν θες βαλε και τα καπακια στις ζαντες με το κοκκινο περιγραμμα.. και εμαν μαυρο ειναι τοχω χαμηλωμενο επεισεις με τα eibach και εχω βαλει και τα καπακια που σου λεω ταμαξι αλαζει.. θα ανεβασω φωτο να δεις!
αν εχεις fb στειλε π.μ να τα λεμε απο εκει..μιλαμε με 2-3 παιδια που εχουν 208..


Τι τιμή έχουν αυτά?

Βλέπω e-bay 32-35ευρώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2015, 20:54:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

25 λιρες αγορινα με part number τα βρηκα..εδω θελανε 18 + φπα το ενα..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 12:33:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cool

με βάση τις φωτογραφίες από την χθεσινή ημέρα στο συνεργείο και ψάξιμο στο site της Powerflex ανακάλυψα ότι το σινεμπλοκ της Powerflex για την κάτω βάση του κινητήρα είναι ίδιο με του 207 RC!

οπότε ... πήγα στην AVC Weber (Καλλιθέα), το αγόρασα (30€) και το εγκατέστησα ... Very happy

μειώνει αρκετά την μετακίνηση του κινητήρα στο άσε - πάτα και στην απότομη επιτάχυνση (είχα δοκιμάσει την ίδια λύση στα Impreza WRX STi παλαιότερα)

εκτιμώ ότι είναι μια καλή και φθηνή βελτίωση του μέτριου - έως κακού εργοστασιακού σινεμπλοκ

η εγκατάσταση είναι πολύ εύκολη σε οποιοδήποτε συνεργείο ...

thanks


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 13:11:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και απο κραδασμούς στο αμαξωμα, στο ρελαντί?



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 17:58:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι έχει, αλλά αυτά είναι γούστα ...

αν δεν μου αρέσει βάζω την OEM


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 18:10:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρωταω γιατι για μενα ηταν ανυποφορη, μολις την εβαλα και εβαλα μπροστα και ετρεμε ολο το αμαξι σαν τα stayer του στρατου, λεω δεν παιζει να την αφησω πάνω.
Επίσης αυτη χρειαζοταν στα 207 για να αντιμετωπίσει το φαινομενο του χτυπηματος γρηγορης αλλαγης απο 1η σε 2α, που οντως το πετυχαινει. Στο 6αρι του 208 δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοιο θεμα. Τεσπα όπως είπες γούστα είναι αυτα.

Εγω παντως την ειχα κοψει και την ειχα βαλει πανω, ωστε να ειναι πιο χαλαρή. τη φοραω 5 χρονια τωρα και ουτε ξαναχτυπησε αλλαγη ουτε εχει το τρεμουλο που εχει ολοκληρη.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
komikon765 (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 rallye

Ένταξη: 31 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 18:18:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάκη τι εννοείς όταν λες την έκοψες?? ποιο σημείο ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 18:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφαίρεσα δυο λεπτες φετες, μια απο καθε μερια της βάσης με μια φαλτσετα και ετσι δε σφίγγει τόσο, οποτε πετυχα μια μεση κατασταση. Για μενα την ιδανικη.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΣΠΥΡΟΣ.Κ (ΣΠΥΡΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 407 COUPE 2.2 & 208 GTI

Ένταξη: 23 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: XΑΙΔΑΡΙ-ΑΤΤΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 18:24:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει μπάρα θολων για το gti;Εμείς τελικά καταλήξαμε στα ελλατηρια της eibach.Σε όλη αυτή την έρευνα αγοράς που έκανα για ολοκληρωμένο σύστημα ανάρτησης και με τόσα μαγαζιά που μίλησα και με την αντιπροσωπεία βέβαια κατάλαβα οτι είναι πιο ασχεροι απο εμένα.Για τα Bilstein που είχα αποφασίσει να βάλω και που μου τα πρότειναν τα περισσότερα μαγαζιά και η αντιπροσωπεία απλά δεν έκαναν.Μονο στην εταιρεία bilstein μου είπαν οτι δεν κάνουν και περιμένουν το μοντέλο να έρθει υων αμορτισέρ που θα είναι το σωστό.Ακόμα και εγώ που ειμαι άσχετος ήξερα ότι έχει αντιστρεπτικη 21 και δεν ήξερε κανένας και μου πρότειναν λάθος συνδυασμούς.Το μόνο σωστό ηταν η variant 1 Kwm Αυτα απο εμένα.


Μη διαφωνείς δημόσια με έναν ηλίθιο,ο κόσμος δεν θα καταλάβει τη διαφορά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
komikon765 (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 rallye

Ένταξη: 31 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 18:31:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Αφαίρεσα δυο λεπτες φετες, μια απο καθε μερια της βάσης με μια φαλτσετα και ετσι δε σφίγγει τόσο, οποτε πετυχα μια μεση κατασταση. Για μενα την ιδανικη.


το ίδιο θα κάνω κι εγώ μου φαίνεται.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 18:36:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα δω πως πάει και αν είναι θα κάνω τη βελτίωση της βελτιωμένου σινεμπλοκ όπως εσείς, με ένα η δυο κοψίματα


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 20:55:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Ρωταω γιατι για μενα ηταν ανυποφορη, μολις την εβαλα και εβαλα μπροστα και ετρεμε ολο το αμαξι σαν τα stayer του στρατου, λεω δεν παιζει να την αφησω πάνω.
Επίσης αυτη χρειαζοταν στα 207 για να αντιμετωπίσει το φαινομενο του χτυπηματος γρηγορης αλλαγης απο 1η σε 2α, που οντως το πετυχαινει. Στο 6αρι του 208 δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοιο θεμα. Τεσπα όπως είπες γούστα είναι αυτα.

Εγω παντως την ειχα κοψει και την ειχα βαλει πανω, ωστε να ειναι πιο χαλαρή. τη φοραω 5 χρονια τωρα και ουτε ξαναχτυπησε αλλαγη ουτε εχει το τρεμουλο που εχει ολοκληρη.


Μακη εγω οταν την εβαλα για καποιες μερες εφερνε ενα τρεμουλο...μετα απο 1 μηνα εγινε οπως πριν...
Πρεπει να σε βαλω στο δικο μου με vibra ολο το κιτ και 5 φτερο ον οφ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 21:18:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
makis106 έγραψε:
Ρωταω γιατι για μενα ηταν ανυποφορη, μολις την εβαλα και εβαλα μπροστα και ετρεμε ολο το αμαξι σαν τα stayer του στρατου, λεω δεν παιζει να την αφησω πάνω.
Επίσης αυτη χρειαζοταν στα 207 για να αντιμετωπίσει το φαινομενο του χτυπηματος γρηγορης αλλαγης απο 1η σε 2α, που οντως το πετυχαινει. Στο 6αρι του 208 δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοιο θεμα. Τεσπα όπως είπες γούστα είναι αυτα.

Εγω παντως την ειχα κοψει και την ειχα βαλει πανω, ωστε να ειναι πιο χαλαρή. τη φοραω 5 χρονια τωρα και ουτε ξαναχτυπησε αλλαγη ουτε εχει το τρεμουλο που εχει ολοκληρη.


Μακη εγω οταν την εβαλα για καποιες μερες εφερνε ενα τρεμουλο...μετα απο 1 μηνα εγινε οπως πριν...
Πρεπει να σε βαλω στο δικο μου με vibra ολο το κιτ και 5 φτερο ον οφ...

Vibra! καλυτερα να περναγες τις βασεις σου με ηλεκτροκολληση μια κι εξω! Laughing
Κοιταξε σιγουρα μαλακωνει η βαση με το δουλεμα, αλλα δεν ξερω αν ηρεμουν οι κραδασμοι τοσο οσο θελω, την ανεση μου δεν τη θυσιαζω τοσο ευκολα.
Τεσπα το σημαντικο ειναι οτι την εχω πανω 5 χρονια κι απο τοτε εχω ν'ακουσω γρατσουνισμα 2ας, μπορει και να εχω βρει και τον τροπο, αλλα σιγουρα βοηθησε πολυ η βαση, εστω και κομμενη.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 21:51:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μία low cost μοντα είναι και θερμική σιλικόνη επίσης για όσους ενδιαφέρονται..


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 22:01:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Μία low cost μοντα είναι και θερμική σιλικόνη επίσης για όσους ενδιαφέρονται..
Ναι το εχω δει κ αυτο, αλλα δεν νομιζω οτι θα ειχε μεγαλη διαρκεια ζωης...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 22:12:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
Μία low cost μοντα είναι και θερμική σιλικόνη επίσης για όσους ενδιαφέρονται..
Ναι το εχω δει κ αυτο, αλλα δεν νομιζω οτι θα ειχε μεγαλη διαρκεια ζωης...


Δεν μασαει φίλε μου..

Και στο κάτω κάτω έχεις χαλάσει 1-2€ για να πάρεις καμιά 10αρια μπαστουνακια (απο το Jumbo να φανταστεις τα πήρα εγώ Laughing ) και χρησιμοποιείς το ένα για να γεμίσεις την κόντρα βάση σου οπότε σου έχουν μείνει αλλά εννιά και κάθε χρόνο που λέει ο λόγος φτιάχνεις καινούργια βάση. Και το 30€ στην τσέπη!

Αλλά ξανά λέω είναι τόσο σκληρή που δεν παθαίνει τίποτα.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 22:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
makis106 έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
Μία low cost μοντα είναι και θερμική σιλικόνη επίσης για όσους ενδιαφέρονται..
Ναι το εχω δει κ αυτο, αλλα δεν νομιζω οτι θα ειχε μεγαλη διαρκεια ζωης...


Δεν μασαει φίλε μου..

Και στο κάτω κάτω έχεις χαλάσει 1-2€ για να πάρεις καμιά 10αρια μπαστουνακια (απο το Jumbo να φανταστεις τα πήρα εγώ Laughing ) και χρησιμοποιείς το ένα για να γεμίσεις την κόντρα βάση σου οπότε σου έχουν μείνει αλλά εννιά και κάθε χρόνο που λέει ο λόγος φτιάχνεις καινούργια βάση. Και το 30€ στην τσέπη!

Αλλά ξανά λέω είναι τόσο σκληρή που δεν παθαίνει τίποτα.
Είναι σίγουρα πολύ σκληρή και με δεδομένο οτι θα κολλήσει επάνω στην εργοστασιακή παιζει να ειναι και πιο σκληρη απο την powerflex. εσυ την εχεις δοκιμασει? Αν και δεν ξερω κατα ποσο ο diesel εχει τους ιδιους κραδασμους με τον ΤΗΡ για να βγαλουμε συμπερασμα...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΣΠΥΡΟΣ.Κ (ΣΠΥΡΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 407 COUPE 2.2 & 208 GTI

Ένταξη: 23 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: XΑΙΔΑΡΙ-ΑΤΤΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 22:22:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κανένας την διαφορά bilstein b6 με b8;


Μη διαφωνείς δημόσια με έναν ηλίθιο,ο κόσμος δεν θα καταλάβει τη διαφορά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 22:31:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
makis106 έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
Μία low cost μοντα είναι και θερμική σιλικόνη επίσης για όσους ενδιαφέρονται..
Ναι το εχω δει κ αυτο, αλλα δεν νομιζω οτι θα ειχε μεγαλη διαρκεια ζωης...


Δεν μασαει φίλε μου..

Και στο κάτω κάτω έχεις χαλάσει 1-2€ για να πάρεις καμιά 10αρια μπαστουνακια (απο το Jumbo να φανταστεις τα πήρα εγώ Laughing ) και χρησιμοποιείς το ένα για να γεμίσεις την κόντρα βάση σου οπότε σου έχουν μείνει αλλά εννιά και κάθε χρόνο που λέει ο λόγος φτιάχνεις καινούργια βάση. Και το 30€ στην τσέπη!

Αλλά ξανά λέω είναι τόσο σκληρή που δεν παθαίνει τίποτα.
Είναι σίγουρα πολύ σκληρή και με δεδομένο οτι θα κολλήσει επάνω στην εργοστασιακή παιζει να ειναι και πιο σκληρη απο την powerflex. εσυ την εχεις δοκιμασει? Αν και δεν ξερω κατα ποσο ο diesel εχει τους ιδιους κραδασμους με τον ΤΗΡ για να βγαλουμε συμπερασμα...

Εχεις δίκιο, έχει χειρότερους! Razz :D

Ναι το έχω ήδη στο αμάξι μου. Έχω κανει περιπου το κόλπο που εχεις κάνει και εσύ.. Δεν έχω γεμίσει όλη την βάση με υλικό.
Στην αρχή την γεμισα όλη και απο την μια πλευρά και απο την άλλη και το πήρα βόλτα αλλά ετρεμα ολόκληρος σαν το ψάρι! :D
Οποτε γυρισα σπίτι, εβγαλα την βάση αφαιρεσα υλικό και τώρα είναι μια χαρά!
Όπως ειπες κ εσύ δεν ήθελα να θυσιάσω άνεση ούτε να απόκτησω τριγμούς στα πλαστικά μου.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 22:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΠΥΡΟΣ.Κ έγραψε:
Ξέρει κανένας την διαφορά bilstein b6 με b8;


B6 μη χαμηλωματος, b8 χαμηλωματος.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1701s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on